بروکر آمارکتس (Amarkets) 💖بررسی آمارکتس [معرفی کارگزاری] برای ایرانیان

16 فوریه 2023 -

بروکر آمارکتس [معرفی/نقد و بررسی/آموزش]

 

اگر به دنبال یک بروکر با سابقه با خدمات اختصاصی و سطح بالا برای ایرانیان هستید، به صفحه “بررسی بروکر آمارکتس” خوش آمده اید! در این صفحه به بررسی کارگزاری معتبر Amarkets و آموزش بخش های مختلف آن پرداخته ایم.

حرف و حدیث های زیادی درباره بروکر آمارکتس وجود دارد. بروکری که دارای 3 رگوله ثبت شده و بیمه 20 هزار یورویی [از سازمان EDR] برای حساب های مشتریان است؛ اما ممکن است شنیده باشید که آمارکتس رگوله ندارد!

در حال حاضر کسی نمی تواند انکار کند که بروکر ای مارکتس، یکی از بهترین بروکر های فارکس ایران است و پشتیبانی و سایت فارسی این بروکر در کنار سایر سرویس های معاملاتی آن را جزو گزینه های معتبر برای تریدرهای ایرانی تبدیل کرده است.

البته بعد از اینکه به دلیل تحریم های مالی برخی از بروکر ها مثل هات فارکس و فارکس تایم از ارائه خدمات به ایرانیان خودداری کردند، توجهات به بروکر خوشنام آمارکتس بیشتر جلب شده است و خدمات خوب این بروکر آن جایگاه آن را تثبیت کرده است.

بروکر آمارکتس، سایت اصلی بروکر آمارکتس
بروکر آمارکتس؛ نمایی از سایت اصلی کارگزاری

این بروکر به دلیل سرویس های پایدار و ارزنده خود توانسته است رقیبی برای بروکر های پر سابقه مثل بروکر آلپاری محسوب شود. تاکنون قریب به 1 میلیون تریدر، در سراسر جهان این بروکر را برای معاملات خود انتخاب کرده اند.

نام بروکر فارکس بروکر آمارکتس
🌱سال تاسیس 📆2007
🌐سایت اصلی لایت فارکس ثبت نام در Amarkets
✅رگوله برای ایرانیان Mwali و SVGFSA

 

بررسی بروکر آمارکتس (ویدیو)

 

 

بررسی بروکر آمارکتس؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

جوایز بروکر آمارکتس در فارکس

 

آمارکتس در توانسته جوایز و افتخارات زیادی را در جشنواره های بین المللی فارکس کسب نماید. این بروکر در سال 2023 بروکر برگزیده ECN در جشنواره اکسپوی دبی انتخاب شد.

بروکر آمارکتس در آخرین دستاورد خود، موفق به دریافت جایزه «توسعه پایدار 2023» از اتحادیه معامله گران بین المللی در مورخه 24 ژوئن 2024 شده است. همچنین ای مارکت در بزرگترین نمایشگاه “فین تک دبی” نیز غرفه دریافت کرده بود.

بروکر آمارکتس، کارگزاری آمارکتس
بروکر آمارکتس؛ حضور آمارکتس در جشنواره های فارکس

این نمایشگاه در هفته آخر ماه ژانویه 2024 برای شرکت های B2B ایجاد شده بود و معامله گران ایرانی امکان بازدید و مصاحبه با مدیران بروکر آمارکتس را در کشور امارات پیدا کردند.

برخی از عناوین و جوایز این بروکر در سال های گذشته، شامل موارد زیر است:

 • کسب عنوان بهترین برنامه آموزشی ( SHOW FX ) در سال 2011
 • کسب عنوان سریع ترین بروکر در حال رشد آسیا در سال 2013
 • جایزه بهترین ارائه کننده برنامه کارگزاری فارکس با عنوان JFEX AWARDS در سال 2019
 • کسب عنوان بهترین پلتفرم کپی تریدینگ نیجریه در سال 2021
 • نامزد عنوان معتبرترین بروکر اندونزی در سال 2022

 

بروکر آمارکتس چیست؟

 

بروکر آمارکتس” با برند تجاری «Amarkets Ltd»، یک کارگزاری فارکس است که از طریق پلتفرم متاتریدر 4 و 5 امکان اتصال معامله گران را در حساب های ECN، استاندارد و Fixed به بازار معاملاتی فراهم کرده است.

حرف ای (A) در ابتدای “Markets” که نماد آلفا است، نشانه گر رهبری، کمال و برتری خدمات قلمداد می شود، که استفاده از این حرف در نام بروکر ای مارکتس، نشان از هدف گذاری بزرگ این بروکر در بازار فارکس دارد.

البته نام این بروکر باعث تفاوت در تلفظ آن، در زبان فارسی نیز شده است به طوری که برخی این بروکر را با نام های “ایمارکتس“، “آمارکتز” و یا “ای مارکت” نیز می شناسند.

 

کارگزاری آمارکتس در یک نگاه

 

بروکر آمارکتس ، ثبت نام بروکر ای مارکتز، بروکر ای مارکتس ، بروکر Amarkets
🏆 8/10
⬅️ثبت نام در Amarkets

Amarkets🏢

⭐آمارکتس/ای مارکت

📌دفتر مرکزی: جزایر کوک

✅این بروکر رگوله می باشد.

———–🔰————

انواع حساب بروکر آمارکتس
دمو ✔️دارد
سنت ❌ندارد
فیکس ✔️دارد
استاندارد ✔️دارد
 ECN
✔️دارد
اسلامی ✔️دارد
حساب پم
✔️دارد
🖥️پلتفرم های معاملاتی
01 00 mt4 digitraderz 01 بروکر آمارکتس,بررسی بروکر آمارکتس,نقد و بررسی بروکر آمارکتس,کارگزاری آمارکتس,آمارکتس چیست,بروکر آمارکتس چیست,معرفی بروکر آمارکتس,بروکر آمارکتس بررسی,بروکر آمارکتس خوبه,بروکر آمارکتس ویکی پدیا,بررسی آمارکتس,آمارکتس بروکر
01 00 mt5 digitraderz 01 بروکر آمارکتس,بررسی بروکر آمارکتس,نقد و بررسی بروکر آمارکتس,کارگزاری آمارکتس,آمارکتس چیست,بروکر آمارکتس چیست,معرفی بروکر آمارکتس,بروکر آمارکتس بررسی,بروکر آمارکتس خوبه,بروکر آمارکتس ویکی پدیا,بررسی آمارکتس,آمارکتس بروکر

 

آدرس سایت اصلی بروکر آمارکتس

 

یکی از مواردی که معامله گران در مورد بروکر ای مارکتس جست و جو می کنند، آدرس اصلی ورود به سایت این بروکر می باشد. متاسفانه در فضای مجازی آدرس های متعددی برای ورود به کابین شخصی amarkt وجود دارد.

این موضوع امکان وجود لینک های جعلی (فیشینگ) از منابع نامعتبر برای ورود به سایت بروکر آمارکتس را، در سطح اینترنت افزایش داده است. توصیه می کنیم حتما برای ورود به کابین آمارکتس از آدرس سایت اصلی بروکر ای مارکتس استفاده نمایید.

ورود به سایت آمارکتس ، سایت آمارکتس بدون فیلتر، متاتریدر آمارکتس

ورود به سایت آمارکتس بدون فیلتر

با توجه به اختلالات اینترنتی و تعدد زیادی دامنه های متعدد بروکر آمارکتس، بسیاری از معامله گران به دنبال آدرس ورود به سایت آمارکتس بدون فیلتر هستند.
برای آشنایی با روش ورود به سایت آمارکتس و نحوه اتصال پرسرعت و بدون فیلتر با متاتریدر 4 و 5 آمارکتس می توانید پست زیر را مطالعه کنید.

آمارکتس بدون فیلتر

 

انواع حساب های معاملاتی در بروکر آمارکتس

 

تنوع حساب های معاملاتی در بروکر موجب می شود تا بتوانید بر اساس نیاز خود اقدام به معاملات در بازار فارکس نمایید. در این بخش انواع حساب های معاملاتی در بروکر آمارکتز را ارائه کرده ایم تا با بررسی مشخصات هریک از آنها افتتاح حساب انجام دهید.

در بروکر آمارکتس سه نوع حساب معاملاتی ارائه می شود که در جدول زیر بیان کرده ایم.

حساب فیکس حساب استاندارد حساب ECN
حداقل واریز: 100 دلار حداقل واریز: 100 دلار حداقل واریز: 200 دلار
اسپرد ثابت از 3 پیپ اسپرد شناور از 1.3 پیپ اسپرد شناور از 1.3 پیپ
لوریج 1:3000 لوریج 1:3000 لوریج 1:3000
بدون کمیسیون بدون کمیسیون از 5 دلار در هر لات
افتتاح حساب افتتاح حساب
افتتاح حساب

 

حساب فیکس بروکر آمارکتس

 

معامله گرانی که به تازگی با بازار فارکس آشنا شده اند، حساب فیکس آمارکتس بهترین گزینه برای آغاز معاملات شان می باشد. برای افتتاح حساب فیکس می توانید با واریز 100 دلار اقدام کنید. ویژگی اصلی این حساب اسپرد ثابت آن است که از ۳ پیپ شروع می شود.

برای دسترسی به این حساب می توانید از پلتفرم های محبوب متاتریدر 4 و 5 استفاده نمایید بر روی نماد های زیر معاملات زیر را انجام دهید:

 • 28 جفت ارز فارکس
 • 7 نماد فلزات گرانبها
 • 16 نماد شاخص
 • 11 نماد کالا
 • 19 نماد ارز دیجیتال
 • 433 نماد سهام
 • 20 نماد ای تی اف | ETF

 

لوریج این حساب ۱:۳۰۰۰ می باشد و حداقل حجم اردرهای معاملاتی از 0.001 لات شروع می شود. این حساب بدون کمیسیون می باشد. در این حساب امکان فعال سازی حساب اسلامی یا بدون سوآپ وجود دارد.

 

حساب سنت در آمارکتس!؟

بسیاری از معامله گران در بروکر آمارکتس به دنبال استفاده از حساب سنتی آمارکتس می باشند. اما Amarkets حساب دیگری به جایگزین این حساب کرده است.
حساب سنتی آمارکتس می تواند برای معامله گرانی که به دنبال بک تست استراتژی های خود هستند و افراد مبتدی مناسب باشد.
در پست مربوط به حساب سنتی آمارکتس این موضوع را بررسی کرده ایم که آیا حساب فیکس می تواند جایگزین خوبی برای حساب سنت باشد یا خیر.

 

حساب استاندارد آمارکتس ، افتتاح حساب ای مارکتس در حساب Standard

بررسی حساب استاندارد آمارکتس


معامله گران با تجربه در بروکر آمارکتس به دنبال آشنایی با جزئیاتی مختلف مثل میزان مارجین در موقعیت های هج شده، استاپ آوت، سواپ و … هستند.

در این پست مشخصات کامل حساب Standard بروکر ای مارکتس را ارائه شده است و نحوه افتتاح حساب استاندارد آمارکتس را به صورت تصویری آموزش داده ایم.

حساب استاندارد آمارکتس

 

حساب ecn آمارکتس ، انواع حساب های ای مارکتس

حساب ECN آمارکتس

برای آشنایی با شرایط حساب ECN در بروکر آمارکتس، صفحه زیر را مطالعه کنید:

حساب ECN آمارکتس

 

آموزش تصویری 📸 ثبت نام در آمارکتس 🔥

 

در این بخش نحوه ثبت نام در آمارکتس را به صورت تصویری آموزش داده ایم. توجه داشته باشید که برای افتتاح حساب در این بروکر نیازی به ارائه مدارک تایید آدرس ندارید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آمارکتس شامل تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر گذرنامه، گواهی نامه رانندگی، شناسنامه می باشد.

در مرحله اول از طریق لینک ثبت نام سایت اصلی بروکر آمارکتس وارد شوید. در صورت نیاز از ابزار های تغییر آی پی یا فیلترشکن استفاده کنید.

ثبت نام بروکر آمارکتس، افتتاح حساب آمارکتس ، آموزش تصویری آمارکتس ، پشتیبانی آمارکتس

در بروکر های فارکس برای احراز سکونت افراد معمولا از قبض‌های خدماتی مثل قبض آب و برق استفاده میکنند. این در حالی است که این روند بسیار خسته کننده و ملال آور است و مدتی است که دیگر در ایران قبض فیزیکی هم صادر نمی‌شود.

یکی از مزایای بروکر آمارکتس در ثبت نام مشتریان این است که مدارک احراز هویت برای ثبت نام در این کارگزاری کافی است و نیاز نیست که آدرس‌ محل سکونت را هم تایید کنید.

همچنین برای استفاده از سایت آمارکتس باید از وی پی ان (VPN) مناسب استفاده کنید. البته نیازی به استفاده از فیلتر شکن آی پی ثابت نیست.

در صفحه اول باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.

 • نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید
 • ایمیل خود را وارد کنید
 • شماره تماس خود را وارد کنید

در صورتی که کد معرف آمارکتس را دارید آن را وارد کنید و بر روی افتتاح حساب کلیک کنید.

ثبت نام بروکر آمارکتس، افتتاح حساب آمارکتس ، آموزش تصویری آمارکتس ، پشتیبانی آمارکتس

در صفحه بعد یک پیغام تبریک به شما نمایش داده می شود و از شما می خواهد تا جهت ورود به کابین شخصی آمارکتس از نام کاربری و پسوردی که برای شما ایمیل شده است استفاده کنید.

در پیغام بعدی به شما می گوید که یک لینک تایید به ایمیل شما ارسال شده است که باید روی آن کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود.

ثبت نام بروکر آمارکتس، افتتاح حساب آمارکتس ، آموزش تصویری آمارکتس ، پشتیبانی آمارکتس

 

⚠️ برای ثبت نام در بروکر ای مارکتس به نکات زیر توجه فرمایید:

 1. همه اطلاعات شناسایی خود را عینا مطابق مدارک شناسایی خود وارد نمایید.
 2. تمامی قسمت ها را با حروف انگلیسی پر کنید و تمامی تاریخ ها باید به میلادی وارد شود.
 3. تصویر کارت بانکی خود را حفظ نکات ایمنی و حذف کد CV2 بارگذاری نمایید.
 4. تصاویر مدارک شناسایی نباید به صورت اسکن باشد و باید کیفیت و خوانایی لازم را داشته باشد
 5. برای تایید مدارک شما معمولا بین 24 الی 48 ساعت زمان نیاز می باشد.

 

کش بک آمارکتس

آموزش دریافت کش بک آمارکتس

 

شما می توانید از طریق انجام معاملات زیاد در بروکر آمارکتس، بخشی از کارمزدهایی که به این بروکر پرداخت می کنید را دریافت نمایید.

نحوه فعال سازی دریافت کش بک آمارکتس و میزان آن را به طور کامل در یک پست آموزشی بررسی کرده ایم.

 جهت آشنایی با نحوه فعال سازی دریافت کش بک آلپاری و برنامه این بروکر مقاله زیر را مطالعه کنید.

کش بک آمارکتس

ثبت نام در آمارکتس

روش های واریز 🚀 برداشت از حساب آمارکتس

 

در بروکر آمارکتس روش های مختلفی برای واریز و برداشت پول وجود دارد. ایرانیان با استفاده از هر یک این روش های واریز و برداشت به راحتی می توانند از حساب بانکی خود ریال را تبدیل به دلار کنند و بالعکس.

لازم به ذکر است که بروکر ای مارکتس از یک درگاه پرداخت مورد تایید خود به نام صرافی آی آر پی ، برای واریز و برداشت ریالی هم پشتیبانی می کند.

اما استفاده از روش دیگری پرداخت ریالی که توسط درگاه صرافی تاپ چنج است بسیار معتبر می باشد و یکی از بهترین شیوه های شارژ و واریز ریالی حساب آمارکتس می باشد.

البته این صرافی آی آر پی مختص به بروکر آمارکتس نمی باشد و در بروکر های دیگری همچون بروکر فیبوگروپ هم این امکان وجود دارد. در این روش بر خلاف روش های دیگر ممکن است زمان پردازش انتقال پول از یک ساعت الی 4 ساعت به طول بیانجامد.

روش های مختلف برای واریز و برداشت در بروکر آمارکتس به شرح زیر است:

 • صرافی آی آر پی (IR Pay)
 • صرافی تاپ چنج
 • وبمانی
 • پرفکت مانی
 • ارز های دیجیتال
 • مسترکارت

 

واریز ریالی به آمارکتس ، شارژ آمارکتس با تاپ چنج

آموزش واریز ریالی در ای مارکت

در این پست به بررسی روش شارژ ریالی آمارکتس از طریق روش تاپ چنج پرداخته ایم:

واریز ریالی آمارکتس

 

شارژ حساب آمارکتس با تتر

آموزش واریز تتر به آمارکتس

یکی از روش های متداول برای شارژ حساب آمارکتس استفاده از ارز های دیجیتال است که در بین آنها ارز تتر (USDT) معادل یک دلار آمریکا می باشد.

در یک پست آموزشی صفر تا صد نحوه واریز تتر به آمارکتس را به صورت تصویری به معامله گران این بروکر آموزش داده ایم، که می توانید این پست را مطالعه کنید.

نحوه واریز تتر به آمارکتس

 

🔔 توجه: آمارکتس مبلغ کارمزد انتقال وجه به حساب معاملاتی را بدون توجه به نوع حساب و میزان واریز به معامله گران خود پرداخت می کند که یک امتیاز خوب برای این بروکر محسوب می شود.

 

رگوله آمارکتس چیست 🏛️ آیا بروکر آمارکتس معتبر است

 

بروکر آمارکتس طی 15 سال فعالیت مالی در بازار فارکس تحت مجوز FCS [جزایر Cook] به شماره ثبت LLC14486/2023 قرار دارد که تصویر مجوزهای مربوط را در سایت رسمی خود قرار داده است.

برخی از منابع به دنبال شایعاتی از کلاهبرداری بروکر آمارکتس هستند تا از ضعف رگولاتوری آن سو استفاده کنند اما سابقه و کیفیت خدمات آن به ایرانیان بهترین فاکتور برای افزایش اعتبار بروکر آمارکتس در میان تریدر های ایرانی بوده است.

همچنین بروکر ای مارکتس تحت حمایت سازمان مستقلی به نام کمیسیون مالی Financial Commission قرار دارد که در صورت بروز اختلاف مالی می تواند تا سقف 20000 یورو جبران خسارت کند. خوشبختانه تا کنون گزارشی از مشکلات آمارکتس در زمینه ارائه خدمات مالی به دست ما نرسیده است.

رگولاتوری بروکر آمارکتس ، اعتبار بروکر آمارکتس ، بروکر معتبر آمارکتس ، کلاهبرداری آمارکتس ، هک آمارکتس

البته شایان ذکر است که بروکر هایی که به کشور های تحریم شده مثل ایران خدمات ارائه می کنند نمی توانند از رگولاتوری های معتبر جهانی استفاده کنند و یکی از نقاط منفی اعتبار بروکر آمارکتس هم مربوط به رگولاتوری آن می باشد.

این کارگزاری توانسته است با خدمات خوب و عملکرد قوی در ارائه سرویس های خود به تریدرهای ایرانی این ضعف خود را پوشش دهد و اعتماد معامله گران ایرانی را به خود جلب نماید.

همچنین کیفیت سرعت اجرای معاملات بروکر آمارکتس به صورت ماهیانه توسط بازرسان نهاد مستقلی به نام وریفای مای ترید (Verify My Trade) بررسی می شود. بروکر ای مارکتس برای حفظ گواهینامه این سازمان ملزم به ارائه ی اطلاعات معاملات خود جهت تجزیه و تحلیل تطبیقی با بروکر های تراز اول نقدینگی می باشد.

 

حساب های سرمایه گذاری کپی تریدینگ (RAMM) بروکر آمارکتس

 

کپی تریدینگ بروکر آمارکتس یک سرویس سرمایه گذاری است که مشابه سرویس پم بروکر آلپاری، به سرمایه گذاران امکان می دهد با پیروی از استراتژی های معامله گران حرفه ای در بازارهای مالی، کسب درآمد کنند. سرمایه گذاران قدیمی آمارکتس، حساب کپی تریدینگ این بروکر را با نام حساب RAMM آمارکتس نیز می شناسند.

در این سرویس سرمایه گذاران را با کپی کردن معاملات معامله گران حرفه ای از استراتژی معاملاتی آنان سود می برند و در ازای آن معامله گران نیز کمیسیون دریافت می کنند.

بروکر ای مارکتس در 29 آگوست 2022 میلادی پلتفرم RAMM خود را به سرویس کپی تریدینگ ارتقا داد و از نسخه جدید آن رونمایی کرد. این سرویس مزایای قبلی خود را حفظ نموده است و امکانات زیر را به آن اضافه نموده است:

 • شفافیت تمامی معاملات: سرمایه گذاران می توانند تمامی پوزیشن های معامله گران را مشاهده نمایند.
 • آمار دقیق از استراتژی و عملکرد آن
 • فیلتر های مناسب جهت بررسی استراتژی

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام بروکر آمارکتس ، بروکر ای مارکتس ، افتتاح حساب ای مارکتس

 

همچنین در این نسخه معامله گران نیز بلافاصله بعد از بستن معاملات شان سود ده، کمیسیون خود را دریافت می نمایند و امکان توضیح استراتژی و تعیین شرایط برای سرمایه گذاران به صفحه آنها، اضافه شده است.

بروکر ای مارکتس یک حساب استاندارد کپی تریدینگ ارائه می کند. حداقل واریز برای افتتاح این حساب 100 دلار می باشد. لوریج این حساب تا 1:200 است و نوع ارز پایه برای این حساب فقط دلار می باشد. همچنین امکان معامله بر روی تمامی نماد جفت ارز های فارکس و سایر نماد های بروکر ای مارکتس بجز نماد ارز های دیجیتال فراهم می باشد.

افتتاح حساب سرمایه گذاری می تواند برای کسانی که وقت یا تخصص لازم برای انجام معاملات ندارند مفید باشد اما علاوه بر اینها مزایای کپی تریدینگ در بروکر آمارکتس شامل موارد زیر هم می باشد:

 • حمایت از سرمایه با امکان قرار دادن حد ضرر برای کاهش ریسک سرمایه گذاری؛
 • پرداخت کمیسیون فقط برای عملکرد سود ده حساب؛
 • واریز و برداشت فوری وجوه سرمایه گذاری شده.

 

آموزش کپی تریدر در آمارکتس

آموزش کپی ترید در آمارکتس

 

شما می توانید با ساخت حساب کپی ترید در آمارکتس به درآمد خوبی از بازار فارکس دست پیدا کنید.

البته انتخاب یک معامله گر خوب نیز تاثیر زیادی در موفقیت حساب معاملاتی شما در کپی تریدینگ آمارکتس دارد.

در این پست نحوه ساخت حساب کپی ترید در آمارکتس را آموزش داده ایم. جهت آشنایی مقاله زیر را مطالعه کنید.

کپی ترید در آمارکتس

 

اسپرد 🎯 کمیسیون معاملاتی در بروکر ای مارکتس

 

با توجه به اینکه دو سوم حساب های بروکر آمارکتز کمیسیون ندارند اسپرد حساب های مهمترین شاخص برای میزان کارمزدی است که معامله گران آن پرداخت می کنند. توجه داشته باشید که کمترین اسپرد مربوط به حساب ECN می باشد.

در جدول زیر اسپرد و کمیسیون برخی از جفت ارزهای فارکس و دیگر نماد های محبوب جهت بررسی حساب ای سی ان ای مارکتس ارائه شده است:

نماد کمترین اسپرد میانگین اسپرد کمیسیون
EUR/USD 0.1 0.4 5 💲
USD/JPY 0.1 1.3 5 💲
USD/CHF 0.3 1.2 5 💲
GBP/USD 0.2 0.8 5 💲
XAU/USD 8 17 5 💲
BRENT 5 6 10 💲
APPLE 17 18 0.15 💲
NASDAQ 100 100 273 10 💲
BTC/USD 12 14 20 💲
ETH/USD 257 264 14 💲

 

تنوع نماد های معاملاتی در بروکر ای مارکتس | Amarkets

 

در بروکر آمارکتس می توانیم شاهد تنوع بالای نماد های معاملاتی در هر سه حساب این برور باشیم. این بروکر طیف وسیعی از فرصت های معاملاتی را از این طریق در اختیار معامله گران خود قرار داده است که می تواند نیاز سلیقه های مختلف تریدر های ایرانی در بازار فارکس بر طرف نماید:

 • 42 نماد جفت ارز های فارکس
 • 7 نماد از فلزات گرانبها مثل: طلا، نقره، مس، روی و …
 • 11 نماد کلا مثل نفت خام، نفت برنت، گاز، گندم و …
 • 16 شاخص از جمله: شاخص داوجونز، نزدک و شاخص ترس و شاخص دلار و شاخص های بورس کشورها
 • 142 سهم از شرکت های بزرگ دنیا مثل تسلا، اپل، گوگل، آمازون و …
 • 16 نماد ارز دیجیتال مثل: بیتکوین، اتریوم، بیتکوین کش، لایت کوین و …
 • اوراق قرضه کشورهای آمریکا و آلمان

 

حساب اسلامی 🕌 در بروکر آمارکتس

 

یکی از ابزار های معاملاتی در بازار فارکس حساب اسلامی آمارکتس یا حساب بدون سوآپ ( SWAP FREE ) می باشد. معامله گران در هر یک از حساب های سه گانه این بروکر می توانند از طریق کابین شخصی آمارکتس یک درخواست برای فعال سازی حساب اسلامی ارسال نمایند.

در بروکر آمارکتس قابلیت فعال سازی حساب اسلامی برای همه حساب ها حتی حساب ECN از طریق کابین شخصی آمارکتس امکان پذیر است.

توجه داشته باشید سوآپ یا بهره شبانه در معاملات جفت ارزهای فارکس و فلزات اعمال خواهد شد و در سایر نماد ها مثل ارزهای دیجیتال یا سهام ها اعمال نمی شود.

 

حساب اسلامی آمارکتس، حساب بدون سوآپ ای مارکتس ، ایجاد حساب سواپ فری یا بدون بهره شبانه

آموزش سوآپ فری کردن حساب آمارکتس

استفاده از حساب اسلامی آمارکتس می تواند باعث افزایش سود معاملات شما شود. البته بروکر های فارکس برای فعال سازی آن شرایطی را مشخص کرده اند.

در صورتی که با قوانین استفاده از حساب اسلامی آمارکتس آشنا نباشید ممکن است بروکر معاملات شما را از حالت بدون سوآپ یا بهره شبانه حذف نماید.

برای آشنایی با قوانین حساب اسلامی در آمارکتس و نحوه سوآپ فری کردن حساب می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

حساب اسلامی آمارکتس

 

مزایا ⚖️ معایب بروکر آمارکتس در یک نگاه

 

👍 مزایای بروکر آمارکتس:

 • پشتیبانی فارسی 24/7 بروکر برای تریدر های ایرانی
 • روند آسان برای افتتاح حساب و عدم نیاز به تایید آدرس
 • تنوع روش های روش های واریز و برداشت ریالی
 • اسپرد پایین معاملات
 • بونوس ها و طرح های تشویقی آمارکتس
 • حساب های کپی تریدینگ
 • امکان استفاده از نسخه های متاتریدر 4 و 5
 • قابلیت انجام معاملات ارز های دیجیتال
 • امکان ایجاد حساب با اسپرد ثابت

 

👎 معایب بروکر آمارکتس:

 • عدم استفاده از رگولاتوری معتبر اروپایی
 • عدم ارائه حساب سنت آمارکتس

 

دانلود پلتفرم متاتریدر 4 و 5 آمارکتس 📥 اپلیکیشن اندروید و آیفون آمارکتس

 

بروکر آمارکتس از بهترین پلتفرم های معاملاتی تریدر های در حساب های خود بهره می برد. معامله گران می توانند با استفاده از نسخه ی متاتریدر 4 آمارکتس معاملات خود را انجام دهند و از امکاناتی مثل 30 اندیکاتور و پشتیبانی 9 فریم زمانی در آنها استفاده کنند.

علاقه مندان به نسخه متاتریدر 5 آمارکتس نیز به 38 اندیکاتور و 21 فریم زمانی و دسترسی به امکاناتی نظیر قیمت گذاری عمق بازار، تقویم اقتصادی و تالار گفتگو MQL5 اشاره کرد.

دانلود متاتریدر بروکر آمارکتس ، بروکر ای مارکتس ، دانلود آمارکتس ، متاتریدر 4 آمارکتس

 

معامله گران در صورتی که دسترسی به نرم افزار متاتریدر نداشته باشند می توانید از طریق نسخه وب متاتریدر آمارکتس به حساب های خود دسترسی پیدا کنید.

دانلود نسخه متاتریدر 4 و 5 بروکر آمارکتس برای کامپیوتر و موبایل
دانلود نسخه متاتریدر 4 آمارکتس دانلود نسخه متاتریدر 5 آمارکتس
ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه ویندوز آمارکتس (MT4) ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه ویندوز آمارکتس (MT5)
گوگل پلی دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود اندروید آمارکتس از گوگل پلی (MT4) گوگل پلی دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود اندروید آمارکتس از گوگل پلی (MT5)
اندروید دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود فایل APK اندروید آمارکتس (MT4) اندروید دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود فایل APK اندروید آمارکتس (MT5)
اپ استور دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه آیفون آمارکتس (MT4) اپ استور دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه آیفون آمارکتس (MT5)
مک او اس دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه مک آمارکتس (MT4) مک او اس دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه مک آمارکتس (MT5)
مولتی ترمینال دیجی تریدرز ، دانلود مولتی ترمینال دانلود مولتی ترمینال ویندوز آمارکتس (MT4) وب تریدر دیجی تریدرز ، ورود به وب تریدر ورود به نسخه وب تریدر آمارکتس (MT4)

 

پشتیبانی فارسی 🇮🇷 بروکر آمارکتس برای ایرانیان

 

بازار فارکس در 5 روز هفته باز است و معاملات در آن انجام می شود. بر خلاف دیگر بروکر های فعال در ایران، یکی از نقاط قوت بروکر آمارکتس در دسترس بودن پشتیبانی 7 روز هفته به صورت 24 ساعت در آن می باشد.

این بروکر توانسته است پشتیبانی فارسی با کیفیت خوب به مشتریانش ارائه کند و از امکانات چت آنلاین و واتس آپ و ربات تلگرام آمارکتس در این بروکر برای حل مشکلات معامله گران استفاده نماید.

برای ارتباط با پشتیبان فارسی آمارکتس می‌توانید از راه‌ های زیر استفاده نمایید:

 • واتساپ: ۰۰۴۴۷۷۲۳۴۷۷۹۸۹
 • ربات پشتیبان تلگرام: AMarkets_Supportbot
 • ایمیل: support@amarkets.com
 • آپارات آمارکتس: AMaerkets_Persian

پشتیبانی بروکر ای مارکتس در بخش پشتیبانی آفلاین خود امکان جستجو سوالات معامله گران با استفاده از کلمات کلیدی را فراهم کرده است.

از طریق این سرویس معامله گران کافی است تا یک کلمه در مورد مشکل خودشان وارد کنند تا همه موضوعات مربوط به آن کلمه را به صورت پرسش و پاسخ در اختیار مشتریان قرار دهد.

پشتیبانی آمارکتس، پشتیبانی بروکر امارکتس

تماس با پشتیبانی در بروکر آمارکتس

معامله گران در بروکر آمارکتس می توانند جهت پیگیری مشکلات خود به راحتی از طریق تماس با پشتیبانی در تمامی 24 ساعت از 7 روز هفته سوالات خود را جویا شوند.

پشتیبانی آمارکتس در تلگرام و واتس آپ به زبان فارسی ارائه می شود و مشتریان می توانند با نماینده آمارکتس جهت انجام واریز و برداشت و پیگیری ثبت نام و احراز هویت و یا سایر زمینه ها در تماس باشند.

برای آشنایی با نحوه تماس با پشتیبانی در بروکر آمارکتس می توانید پست زیر را مطالعه کنید.

پشتیبانی آمارکتس

 

شرایط حساب VIP در بروکر آمارکتس

 

بروکر آمارکتس برای مشتریانی که موجودی آنها حداقل 20 هزار دلار باشد به صورت خودکار وضعیت حساب شان را به حالت VIP یا اختصاصی تغییر می دهد تا مشتریان بتوانند از مزایای بیشتری برای فعالیت در بازار فارکس بهره ببرند.

حساب وی آی پی بروکر آمارکتس ، حساب VIP آمارکتس ، خدمات بروکر آمارکتس ، ثبت نام بروکر آمارکتس ، مزایای بروکر آمارکتس

مزایای حساب وی آی پی در بروکر آمارکتس شامل موارد زیر است:

 • افزایش میزان کش بک معاملاتی
 • بونوس های معاملاتی بیشتر
 • برداشت از حساب با الویت بالاتر
 • کاهش سوآپ تا 30 درصد
 • سرویس سرور مجازی رایگان
 • ارائه تحلیل های بیشتر
 • مشاوره معاملاتی از طرف کارشناسان آمارکتس
 • امکان استفاده از مدیر شخصی حساب

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام بروکر آمارکتس ، بروکر ای مارکتس ، افتتاح حساب ای مارکتس

 

بررسی امکانات سایت آمارکتس برای تریدر ها

 

معامله گران در سایت فارسی آمارکتس می توانید از تحلیل های روزانه و هفتگی این بروکر استفاده کنند. همچنین مقالات آموزشی و ویدیوهای بروکر آمارکتز می توانند با انواع سهام و شاخص ها و سایر امکانات موجود در بروکر مثل متاتریدر آمارکتس و سیستم کپی تریدینگ آن آشنا شوند.

یکی دیگر از ابزار های معاملاتی که بروکر آمارکتس به طور اختصاصی به معامله گران خود به صورت رایگان ارائه کرده است اندیکاتور اتوچارتیست ( Autochartist ) می باشد. برای استفاده از این اندیکاتور باید در بروکر ثبت نام کنید و از قسمت کابین شخصی گزینه ی خدمات اتوچارتیست آمارکتس را انتخاب کنید.

طبق ادعای سایت بروکر آمارکتس این اندیکاتور به ازای هر 10 سیگنال 7 مورد را درست پیش بینی کند و می تواند سیگنال ها را به آدرس ایمیل معامله گران ارسال کند که به سیگنال آمارکتس شناخته می شود.

همچنین در سایت بروکر آمارکتس می توانید به تقویم اقتصادی بازار فارکس هم دسترسی داشته باشید که از ابزار های بسیار مهم برای معامله گران می باشد.

 

 

ماشین حساب آمارکتس، محاسبه گر آمارکتس ، ماشین حساب amarkets

ماشین حساب بروکر آمارکتس

معامله گران در ماشین حساب آمارکتس با انتخاب نماد معاملاتی و حجم خرید و لوریج می توانند اسپرد، کمیسیون و سوآپ معامله ی خود را در حساب های فیکس و استاندارد و ECN بروکر را مشاهده نمایند.

ماشین حساب آمارکتس

 

کارگزاری آمارکتس در بخش ساعات تجارت سایت، به صورت هفتگی ساعات معاملاتی بازار را برای نماد های مختلف ارائه کرده است که بر اساس شامل تعطیلات رسمی در بازار بورس کشور های مختلف هم شده است.

وبلاگ آمارکتس هم شامل مطالب آموزشی و گزارش های مربوط به اخبار و نوسانات بازار را منتشر می کند که به اطلاعات فاندامنتال و تکنیکال در معاملات معامله گران کمک می کند.

 

لوریج بروکر آمارکتس ، بروکر ای مارکتس ، اهرم معاملاتی ای مارکتس ، لوریج آمارکتز

تغییر لوریج در بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس به دنبال رقابت با سایر بروکر های فعال در بازار فارکس ایران، سعی دارد کیفیت و میزان خدمات خود را بهبود ببخشد.

یکی از ویژگی های جذاب بروکر های فارکس استفاده از اهرم یا لوریج است که بروکر Amarkets در اطلاعیه رسمی خود از تغییر لوریج در آمارکتس از 1:1000 به 1:3000 خبر داده است.

برای آشنایی با نحوه تغییر لوریج در آمارکتس و استفاده از آن در حساب های معاملاتی خود می توانید پست زیر را مطالعه کنید.

تغییر لوریج در آمارکتس

 

سرویس وی پی اس ( VPS ) آمارکتس | ربات آمارکتس چیست

 

استفاده از سرور مجازی یا سرویس VPS به معامله گران فارکس کمک می کند تا همواره در معاملات بازار حاضر باشند. با استفاده از سرویس VPS بروکر ای مارکتس، بالاترین سرعت اینترنت برای معامله گران از طریق سرور های این بروکر تعیین می شود و بی وقفه به بازار دسترسی پیدا خواهند کرد.

برای دریافت سرویس وی پی اس ( VPS ) آمارکتس می توانید از بخش خدمات کابین شخصی خود اقدام به سفارش آن کنید. سرعت اجرای سفارشات در این سرویس بیشتر از حالت معمولی است و از هر نقطه ی دنیا با استفاده از کامپیوتر شخصی خود می توانید به این سرویس دسترسی پیدا کنید.

معامله گران برای استفاده موثر از سرور مجازی یا VPS از اکسپرت یا ربات معامله گر در بازار فارکس می کنند. در سایت بروکر آمارکتس نیز قسمتی وجود دارد که ده ها اکسپرت معاملاتی جهت دانلود معامله گران قرار داده است.

این پایگاه داده بخشی از ربات های تجاری بازار فارکس است که صرفا جهت بررسی به معامله گران معرفی شد و که به ربات آمارکتس معروف شده است اما خود بروکر اعلام کرد که طراحی و اثر بخشی این ربات ها به عهده بروکر نبوده است.

اطلاعات مربوط به هر یک از این ربات ها مثل حداقل اندازه حساب و عملکرد شش ماهه آنها در سایت ای مارکتس ثبت شده است.

 

اندیکاتور سنتیمنت ( Sentiment ) در بروکر آمارکتس

 

یکی از ابزار های اختصاصی بروکر آمارکتس ارائه اندیکاتور سنتیمنت به معامله گران می باشد. این اندیکاتور سعی دارد احساسات درون بازار را تحلیل کند و به تریدرها نشان دهد که معامله گران بازار تمایل به انجام کدام معاملات را دارند.

اندیکاتور سنتیمنت آمارکتس به صورت دو نسخه معمولی و پیشرفته ارائه شده است که نسخه پیشرفته آن قابلیت تحلیل داده های گذشته بازار را نیز دارد. این اندیکاتور سیگنال خرید و فروش را بر اساس مقاومت های روانی خریدران و فروشندگان ارائه می کند و سایت بروکر آمارکتس امکان فیلتر گذاری برای ارزیابی نماد ها را در آن قرار داده است.

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام بروکر آمارکتس ، بروکر ای مارکتس ، افتتاح حساب ای مارکتس

 

بونوس و طرح های تشویقی بروکر آمارکتس | برنامه کش بک ( Cash Back ) آمارکتس

 

بروکر آمارکتس جزو بروکر هایی است که بونوس و طرح های تشویقی متعددی به مشتریان خود ارائه می کند. در هنگام افتتاح حساب می توانید از بونوس 15% بروکر آمارکتس استفاده نمایید که قابل استفاده برای انجام معاملات می باشد و شامل زیان در معاملات نیز خواهد شد اما قابل برداشت نمی باشد.

توجه داشته باشید که شرایط دریافت بونوس خوش آمد گویی ممکن است در شرایط مختلف تغییر کند و میزان آن افزایش یا کاهش پیدا کند. برای اطلاع از میزان آن به سایت بروکر آمارکتس مراجعه فرمایید.

برنامه کش بک معاملات بروکر آمارکتس که طرح های وفاداری مشتریان را ارائه می کند، نرخ کش بک به ازای هر لات را محاسبه می کند و بروکر آمارکتس اعلام کرده است که این طرح را به طور نامحدود در اختیار مشتریان قرار می گیرد. در جدول زیر می توانید نرخ کش بک ای مارکتس را مشاهده فرمایید:

سطح حجم معاملات مورد نیاز نرخ کش بک ( به ازای هر لات )
یک 2 لات 3 دلار
دو 5 لات 11 دلار
سه 5 لات 13 دلار
چهار 5 لات 15 دلار
پنج 5 لات 17 دلار

شرایط استفاده از برنامه کش‌بک در بروکر آمارکتس شامل مفاد نیز می باشد:

 • فقط حساب های استاندارد و فیکس در پلتفرم های MT4 و MT5 می توانند در برنامه وفاداری ای مارکتس شرکت کنند
 • کش‌بک از معامله جفت ارزهای فارکس و فلزات گرانبها محاسبه می‌شود
 • برای حفظ جایگاه خود در سطح اول برنامه‌ی وفاداری، باید در مدت 30 روز 2 لات گردش معاملاتی ایجاد کنید
 • مدت زمان باز بودن پوزیشن های معاملاتی باید حداقل 3 دقیقه باشد
 • حداقل تغییر قیمت در هر معامله از 10 پیپ مورد پذیرش قرار می گیرد
 • معامله گران برای رسیدن به سطح بعدی، باید ظرف 30 روز به حجم معاملاتی مورد نیاز ( 5 لات ) رسیده باشند
 • اگر معامله گری بخواهد از حساب خود برداشت کند و یا در مدت زمان 30 روز نتواند به حجم معاملات مشخص شده برسد، سطوح معاملاتی خود را از دست می دهد و حساب معاملاتی وی به سطح 1 باز می‌گردد

کش‌بک آمارکتس پس از بسته شدن پوزیشن محاسبه می شود و به صورت روزانه به حساب معاملاتی معامله‌گر و در عنوان پاداش معاملاتی واریز می شود.

 

نحوه دریافت بونوس آمارکتس

نحوه دریافت بونوس های آمارکتس

بونوس بروکر آمارکتس یکی از جذاب ترین ویژگی های این بروکر می باشد. خوشبختانه تنوع بونوس های آمارکتس بسیار زیاد است.

شما می توانید با بونوس خوش آمدگویی یک حساب برای اولین واریز خود ایجاد کنید و در واریزی های بعدی خود نیز از بونوس های 100 درصدی و … استفاده کنید.

البته فعال سازی بونوس بروکر آمارکتس نیاز به هماهنگی با پشتیبانی دارد. برای آشنایی با نحوه استفاده از بونوس بروکر آمارکتس پست زیر را مطالعه کنید.

بونوس آمارکتس

 

همچنین حداقل گردش ماهانه معاملات برای دریافت سطح اول 2 لات است که لازم است جهت عضویت در سطح یک این برنامه با واحد پشتیبانی مجموعه ما در  تلگرام و واتس آپ تماس بگیرید.

 

مسابقات و جشنواره های بروکر آمارکتس

 

بروکر آمارکتس برای تشویق معامله گران در مناسبت های مختلف جشنواره و مسابقه برگزار می کند. این مسابقات همراه با جوایز جذابی برای معامله گران است.

این مسابقات مختص تریدر های تازه وارد نیست و تمامی معامله گران فعال در این بروکر می توانند در این جشنواره ها شرکت کنند. در جشنواره بهار 1402 آمارکتس، مشتریان می توانند با انجام سه مرحله در مسابقه شرکت کنند.

قوانین این مسابقه شامل مراحل زیر است:

 • با واریز 500 ذلار به حساب آمارکتس یک کوپن دریافت می کنید
 • با انجام 3 لات معامله کوپن معامله گران، فعال خواهد شد
 • فرصت انجام فعال سازی کوپن از 15 اسفند 1401 تا 25 فروردین 1402 می باشد

 

جشنواره بهار آمارکتس ، انس طلای آمارکتس ، مسابقات بروکر ای مارکتس

در صورتی که معامله گران بتوانند کوپن خود را در این مدت فعال کنند، در قرعه کشی اونس طلا شرکت خواهند کرد.

🎁 جوایز این جشنواره شامل موارد زیر است:

نفر اول سه انس طلا (به ارزش 6 هزار دلار)
نفر دوم دو انس طلا (به ارزش 4 هزار دلار)
نفر سوم یک انس طلا (به ارزش 2 هزار دلار)
نفرات چهارم و پنجم 0.5 انس طلا (به ارزش هزار دلار)
نفرات ششم تا دهم 250 دلار

 

معامله گران در جشنواره ترید کنید و طلا ببرید بروکر آمارکتس می توانند با انجام معاملات بیشتر حداکثر تا 20 کوپن را برای خود فعال نمایند. این شرایط شامل معامله در تمامی نماد ها می باشد.

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام بروکر آمارکتس ، بروکر ای مارکتس ، افتتاح حساب ای مارکتس

 

مقایسه بروکر آلپاری 🔫 آمارکتس 💣 لایت فارکس

 

بسیاری از تریدر ها علاقه مند هستند تا بین بروکر های مختلف مقایسه کنند و بتوانند بروکر مناسب با سلیقه معاملاتی خودشان را انتخاب نمایند. بروکر آمارکتس به دلیل خدمات خوبی که به ایرانیان ارائه می کند در کنار بروکرهای دیگری همچون آلپاری و لایت فارکس رقابت می کند.

در جدول زیر به مقایسه برخی از مشخصات این سه بروکر فارکس پرداخته ایم.

مشخصات بروکر آمارکتس بروکر آلپاری بروکر لایت فارکس
حداقل سپرده 100 دلار 20 دلار 50 دلار
حداکثر اهرم یا لوریج 1:3000 1:3000 1:1000
حداقل اسپرد شناور از 1.3 پیپ شناور از 0.4 پیپ شناور از 0.4 پیپ
کمترین کمیسیون ۵ دلار در هر لات ۳ دلار در هر لات ۳.۵ دلار در هر لات
تعداد حساب معاملاتی 3 حساب 6 حساب 3 حساب
سرویس VPS داخلی دارد ندارد دارد
معاملات ارز دیجیتال دارد دارد دارد
سرویس کپی تریدینگ دارد دارد دارد
اپلیکیشن موبایل دارد دارد ندارد
پشتیبانی فارسی برای ایرانیان دارد دارد دارد

 

⛳️ بروکر آمارکتس خوبه؟ (نظر کارشناس دیجی تریدرز)

 

با توجه به مطالب پیشین، می توان گفت بروکر آمارکتس جزو بهترین کارگزاری های بازار فارکس ایران می باشد و تا جای ممکن، همه ابزار های مورد نیاز تریدر ها را در اختیارشان قرار داده است.

در این بروکر بر اساس میزان اسپرد و کمیسیون، 3 حساب مختلف به معامله گران ارائه می شود که حداقل با 100 دلار می توانید یک حساب در این بروکر افتتاح کنید. حساب فیکس ( Fixed ) ای مارکتس با اسپرد ثابت به مشتریان ارائه شده است و مناسب برای افراد مبتدی بازار می باشد.

حساب استاندارد ای مارکتس برای افراد با تجربه مناسب می باشد که دارای اسپرد شناور است و حساب ای سی ان ای مارکتس با اسپرد شناور و کمیسیون برای تریدر های حرفه ای بازار فارکس مناسب می باشد.

همچنین تعداد نماد های معاملاتی در این بروکر متنوع می باشد که فرصت های زیادی را در اختیار معامله گران آمارکتس قرار می دهد. 42 نماد جفت ارز فارکس و 7 نماد از فلزات گرانبها و بیش از 450 نماد سهام و شاخص در بازار به همراه 19 نماد ارز دیجیتال در اختیار تریدر های حساب های مختلف این بروکر قرار دارد.

این بروکر برای واریز و برداشت ریالی از روش های متنوعی استفاده می کند. همچنین برای سهولت مشتریان ایرانی صرافی آی آر پی را معرفی کرده است که مورد تایید خود این بروکر نیز می باشد و به صرافی آمارکتس نیز مشهور است.

به طور کلی تا به امروز خبر تایید شده از مشکلات آمارکتس دریافت نکرده ایم و می توانیم این بروکر را جزو کارگزاری های پیشرو در بازار فارکس ایران معرفی کنیم. توصیه می کنیم تریدر های ایرانی جهت اطلاع از آخرین وضعیت این بروکر به سایت اصلی بروکر ای مارکتس مراجعه کنند.

 

سوالات متداول

♨️ لینک ورود به سایت اصلی بروکر آمارکتس برای ثبت نام چیست؟

🌟 جهت ورود بر روی سایت اصلی بروکر آمارکتس کلیک کنید. توجه داشته باشید که باید از ابزار های تغییر آی پی یا فیلتر شکن استفاده نمایید.

در صورت نیاز به راهنمایی، جهت ثبت نام در بروکر مناسب برای معاملات فارکس و دریافت خدمات کامل می توانید با کارشناسان فارکس ما در تلگرام و واتس آپ تماس بگیرید.

⚡ روش های واریز و برداشت در بروکر آمارکتس چیست؟

🚀 روش های متنوعی در بروکر آمارکتس برای شارژ و برداشت ایرانیان از حساب بروکر وجود دارد که شامل موارد زیر است:

 • صرافی تاپ چنج
 • روش ریالی (صرافی آی آر)
 • وبمانی
 • پرفکت مانی
 • کریپتوکارنسی (بیتکوین و تتر و …)
 • ویزا کارت و مسترکارت

📜 آموزش ثبت نام در آی سی ام بروکرز چگونه است؟

📚 آموزش تصویری ثبت نام در بروکر آمارکتس به صورت کامل در این مقاله بیان شده است. همچنین جهت ثبت نام در بروکر آمارکتس می توانید با واحد پشتیبانی فارسی مجموعه ما در تلگرام و واتس آپ تماس بگیرید.

™️ آیا بروکر ای مارکتس با آمارکتس فرق دارد؟

❌ خیر. تلفظ بروکر Amarkets باعث اختلاف آن در نوشتار فارسی شده است. این بروکر را در ایران با نام های ای مارکتس، ای مارکتز، آمارکتس و آمارکتز می شناسند.

🏛 آیا بروکر آمارکتس معتبر است؟

🏟 بروکر آمارکتس دارای مجوز ثبت شده FSA سنت وینسنت می باشد و عضو کمیسیون مالی مستقلی است که ضمانت پرداخت 20 هزار یورو برای جبران خسارات وارد شده به مشتریان این بروکر می باشد. همچنین این بروکر تا کنون خدمات خوب و قابل قبولی به معامله گران ایرانی ارائه کرده است و اعتبار قابل قبولی در بین معامله گران دارد.

☎️ آیا بروکر آمارکتس پشتیبانی فارسی دارد؟

🎙️ بله، بروکر آمارکتس پشتیبانی به زبان فارسی ارائه می کند. شما می توانید در هر 7 روز هفته به صورت 24 ساعت از طریق سایت یا اپلیکیشن موبایل از خدمات چت آنلاین پشتیبانی آمارکتس استفاده نمایید.

☎️ آیا بروکر آمارکتس پشتیبانی فارسی دارد؟

🎙️ بله، بروکر آمارکتس پشتیبانی به زبان فارسی ارائه می کند. شما می توانید در هر 7 روز هفته به صورت 24 ساعت از طریق سایت یا اپلیکیشن موبایل از خدمات چت آنلاین پشتیبانی آمارکتس استفاده نمایید.

آیا بروکر آمارکتس در شاخص های بورس اسپرد ثابت دارد؟

خیر، بروکر آمارکتس تنها در جفت ارزهای فارکس و فلزات اسپرد ثابت ارائه می کند.

نظرات (1)
 1. امکان تغییر شماره تماس در بروکرامارکت هست؟ممکنه توضیح بدین؟

درج نظر