کپی ترید آمارکتس برای سرمایه گذاری – آموزش کپی ترید آمارکتس

19 جولای 2023 -

کپی ترید آمارکتس چیست

 

کپی ترید بروکر آمارکتس برای شما می تواند منبع درآمد دلاری خوب و مطمئنی بحساب آید. اگر شما استراتژی مناسب و وقت کافی برای کسب درآمد از معاملات فارکس را ندارید می توانید با استفاده از حساب کپی ترید آمارکتس از تجربه و تخصص مدیران حرفه ای استفاده کنید.

اگر شما یک تریدر حرفه ای هستید و به صورت مستمر از بازار فارکس کسب درآمد می کنید، می توانید از طریق ایجاد حساب کپی تریدینگ آمارکتس، در سود افرادی که از معاملات شما کپی می کنند، شریک باشید.

امکانات ارائه شده در حساب های کپی ترید آمارکتس بسیار پیشرفته و جذاب است و در عین حال محیط کاربر پسند و ساده ای برای انجام این کار فراهم کرده است.

ثبت نام در Amarkets

شما برای شروع کار خود در کپی تریدینگ آمارکتس باید نوع حساب خود را انتخاب کنید. در صورتی که سرمایه گذار هستید، باید یک حساب جدید ایجاد کنید که نحوه کپی ترید آمارکتس را در ادامه این پست قرار داده ایم.

نام بروکر آمارکتس – Amarkets
حساب کپی ترید دارد
حداقل سرمایه گذاری 100 دلار
ضریب کپی تریدینگ تا 10 برابر
لینک ساخت حساب کپی ترید افتتاح حساب Amarkets

 

آموزش کپی ترید آمارکتس (برای سرمایه گذاران)

 

برای شروع کپی ترید آمارکتس باید در این بروکر ثبت نام و احراز هویت خود را کامل کنید. سپس برای ایجاد حساب کپی ترید در آمارکتس وارد کابین شخصی خود شوید.

در داخل کابین شخصی آمارکتس، از منوی سمت راست خود گزینه کپی تریدینگ را انتخاب کنید. از بین گزینه های آن می توانید بر روی سرمایه گذار یا معامله گر کلیک نمایید.

کپی ترید در آمارکتس

در صورتی که به دنبال سرمایه گذاری در حساب کپی ترید آمارکتس هستید، گزینه سرمایه گذار را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه در صفحه جدید بر روی دکمه یک حساب افتتاح کنید کلیک نمایید.

سپس در پنجره ای به شما نمایش داده می شود که نشان دهنده موفقیت آمیز بودن افتتاح حساب کپی ترید آمارکتس و برخی از ویژگی های آن است.

آموزش کپی ترید در آمارکتس

در صفحه بعدی می توانید اطلاعات حساب خود را مشاهده کنید که شامل شماره حساب، واحد پول و موجودی آن است. همچنین برای ورود به پلتفرم کپی ترید در آمارکتس می توانید بر روی دکمه آن کلیک نمایید.

در پایین این صفحه می توانید رتبه بندی مدیران موفق کپی ترید آمارکتس را مشاهده کنید. در این قسمت نمودار رشد استراتژی و درصد سود و زیان آن را به همراه تعداد دنبال کنندگان به شما نمایش می دهد.

کپی ترید آمارکتس

در صورتی که بخواهید اطلاعات بیشتری در مورد آن بدست آورید می توانید بر روی دکمه آمار کلیک کنید تا اطلاعات کامل آن را به همراه نمودار اکویتی  و بالانس مشاهده کنید.

در این صفحه می توانید در با تغییر تاریخ، عملکرد معامله گر را در شرایط مختلف بررسی کنید و از داده های موجود در سمت راست این صفحه مثل حداکثر افت حساب (DrawDown) آن اطلاع پیدا کنید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

مزایای حساب کپی ترید آمارکتس

 

حساب کپی ترید آمارکتس از نوع حساب RAMM می باشد و دارای مزایای خوبی برای سرمایه گذاران و معامله گران موفق فارکس است. برخی از مهمترین ویژگی های این حساب شامل موارد زیر است :

  • محافظت از سرمایه با استفاده از حد ضرر بهینه
  • تضمین و امنیت بالا حساب از سوی بروکر
  • طراحی ساده و کاربر پسند
  • ارائه ضریب سود و زیان تا 10 برابر
  • پلتفرم انعطاف پذیر برای تنظیم کپی ترید
  • تعداد استراتژی های متنوع در بروکر
  • کمیسیون مجاز و منصفانه

ثبت نام در آمارکتس

مشخصات حساب کپی ترید آمارکتس

 

شما پس از واریز حداقل 100 دلار در حساب کپی ترید خود می توانید یکی از استراتژی های موفق را انتخاب کنید. حساب کپی ترید آمارکتس برای سرمایه گذاران مشابه یک حساب استاندارد می باشد.

بروکر آمارکتس ویژگی های این حساب را به صورت زیر ارائه کرده است :

مشخصات حساب کپی ترید آمارکتس
مشخصات حساب کپی ترید آمارکتس
شیوه اجرا سفارش اجرای بازار
حداقل واریز 100 دلار
لوریج معاملات تا سقف 1:500
حداقل حجم معاملاتی از 0.01 لات
گام معاملاتی از 0.01
زمان معاملات از بامداد دوشنبه تا جمعه
امکان هجینگ دارد
میزان استاپ آوت 20%
ارز پایه دلار آمریکا
محافظت از بالانس منفی دارد

 

شما در حساب کپی ترید آمارکتس می توانید بر روی 42 جفت ارز فارکس، 7 نماد فلزات، 16 نماد شاخص های بورس جهانی، 11 نماد بازار کالا و 425 نماد سهام معاملات خود را انجام دهید.

در صورتی که برای انتخاب استراتژی و حساب مناسب برای سرمایه گذاری و شروع کار خود نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناس دیجی تریدرز در تماس باشید.

سوالات متداول

حساب کپی ترید آمارکتس چیست؟

حساب کپی ترید آمارکتس به شما اجازه می دهد تا بر روی یک استراتژی موفق سرمایه گذاری کنید و معاملات آن را بر روی حساب خود کپی کنید. همچنین در صورتی که معامله گر موفقی هستید می توانید از این طریق در سود سرمایه گذاران استراتژی خود شریک شوید.

درج نظر