ماشین حساب آمارکتس – ماشین حساب معامله گر ای مارکتس

20 آوریل 2023 -

ماشین حساب آمارکتس برای محاسبه اسپرد فارکس

 

ماشین حساب آمارکتس (Amarkets) یکی از ابزار های مهم و مفید در این بروکر فارکس می باشد که به معامله گران اجازه می دهد تا با دقت بالا و سرعت بیشتری می دهد.

با توجه به اینکه بروکر آمارکتس جزو کارگزاری های محبوب و معتبر در بازار فارکس ایران است، بسیاری از معامله گران ایرانی در آن مشغول به فعالیت هستند.

ثبت نام در Amarkets

در این مقاله به بررسی کامل مزایای استفاده از ماشین حساب ای مارکتس خواهیم پرداخت تا بتوانید با استفاده از آن معاملات با کیفیت تری را تجربه کنید.

ماشین حساب آمارکتس، محاسبه گر آمارکتس ، ماشین حساب amarkets

سایت اصلی بروکر آمارکتس ماشین حساب Amarkets
محاسبه اسپرد معاملات ✅ دارد
محاسبه سوآپ نماد ✅ دارد
محاسبه مارجین حساب ✅ دارد
محاسبه کمیسیون معامله ✅ دارد
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتس آپ

 

آموزش ماشین حساب آمارکتس در سایت

 

برای استفاده از ماشین حساب آمارکتس ابتدا باید وارد سایت Amarkets شوید. برای این کار می توانید از طریق لینک سایت اصلی بروکر آمارکتس اقدام کنید.

در قسمت نوار بالای سایت بر روی تب برای مشتری ها کلیک نمایید. سپس در ستون دوم آن بر روی ماشین حساب معامله گر کلیک نمایید.

ماشین حساب آمارکتس، محاسبه گر آمارکتس ، ماشین حساب amarkets

در صفحه جدید ماشین حساب ای مارکتس به شما نمایش داده می شود که می توانید برای معاملات خود در حساب های این بروکر استفاده نمایید.

در قسمت بالای این ماشین حساب می توانید نماد معاملاتی و میزان حجم معامله بر حسب لات را وارد کنید.

ماشین حساب آمارکتس، محاسبه گر امارکتس ، ماشین حساب amarkets

همچنین مشخصات مربوط به اهرم یا لوریج حساب و ارز پایه آن را باید تنظیم نمایید.

با تعیین هر یک از موارد بالا به سرعت مقدار اسپرد، هزینه هر پیپ معامله و سواپ حساب برای شما در هریک از حساب های آمارکتس به نمایش در می آید.

به عنوان مثال در صورتی که بخواهید در نماد طلا بروکر آمارکتس با حجم 0.2 در حسابی که از لوریج 1:200 استفاده می شود معامله انجام دهید. 

ماشین حساب آمارکتس، محاسبه گر ای مارکتس ، ماشین حساب amarkets

برای محاسبه هزینه های این معامله باید به ترتیب چهار مورد زیر را در ماشین حساب Amarkets ثبت نمایید :

نماد معاملاتی آمارکتس XAUUSD
مقدار حجم معامله بر حسب لات 0.02
لوریج حساب آمارکتس 1:200
ارز پایه حساب USD

با وارد کردن موارد بالا وضعیت اسپرد این معامله در هریک از حساب های آمارکتس که شامل 4 حساب فیکس، استاندارد، ECN و کریپتو می باشد، مطابق شکل زیر به سرعت به شما نشان داده می شود.

🔔 شما می توانید با این کار وضعیت انواع حساب های ای مارکتس را برای استراتژی معاملاتی خود ارزیابی کنید و بهترین حساب را برای شروع معاملات خود انتخاب نمایید.

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام بروکر آمارکتس ، بروکر ای مارکتس ، افتتاح حساب ای مارکتس

 

آیا ماشین حساب آمارکتس خوبه؟

 

ماشین حساب Amarkets، یک ابزار مهم و کاربردی برای مشتریان این بروکر آنلاین است. با استفاده از این ابزار، می توانید به بهترین تصمیمات در معاملات خود برسید و بازدهی بهتری را در بازارهای مالی داشته باشید.

به عنوان یک معامله گر حرفه ای، بهترین راهکار برای بهبود استراتژی معاملات و مدیریت ریسک، استفاده از ابزارهای محاسباتی پیشرفته مانند ماشین حساب Amarkets است.

با استفاده از این ابزار، می توانید به سرعت و با دقت بالا، انواع محاسبات مالی خود را انجام دهید. همچنین، با به کارگیری ماشین حساب فارکس، می توانید به بهترین تصمیمات در معاملات خود برسید و به طور کلی، بهبود چشمگیری در عملکرد خود در بازارهای مالی داشته باشید.

در نهایت، با توجه به اینکه ماشین حساب آمارکتس با ارائه ابزارهای پیشرفته و کاربردی به مشتریان خود، در صدر رقابت با دیگر بروکرهای آنلاین قرار دارد، استفاده از این ابزار را به تمام معامله گران حرفه‌ای و مبتدیان در بازارهای مالی توصیه می کنیم.

 

مزایای ماشین حساب ای مارکت

 

1️⃣ محاسبه حجم معامله : ماشین حساب Amarkets به شما امکان محاسبه حجم معامله را با در نظر گرفتن تنظیمات تعیین شده، مانند سرمایه شما و مقدار ریسک مناسب را می دهد.

2️⃣ محاسبه اسپرد : این ابزار به شما امکان محاسبه اسپرد حساب در معاملات فارکس را می دهد. با استفاده از این ابزار، می توانید به راحتی پیش بینی سود یا زیان خود را در صورت انجام معامله محاسبه کنید.

3️⃣ محاسبه مارجین معامله : با استفاده از ماشین حساب ای مارکت، می توانید مارجین مورد نیاز برای معاملات خود را در بازار مشاهده کنید و بر اساس مدیریت سرمایه وارد معامله شوید.

4️⃣ محاسبه بهره شبانه : ماشین حساب آمارکتس می تواند به شما کمک کند تا هزینه مربوط به نگهداری پوزیشن در معاملات بلند مدت و شبانه را برای هر یک از نماد های آن به سرعت محاسبه نمایید.

 

سوالات متداول

آیا استفاده از ماشین حساب آمارکتس رایگان است؟

بله، استفاده از ماشین حساب Amarkets رایگان است و تمامی معامله گران فارکس می توانند از آن استفاده نمایند.

آیا امکان استفاده آفلاین از ماشین حساب آمارکتس وجود دارد؟

خیر، این ماشین حساب در سایت بروکر آمارکتس قرار دارد و برای استفاده از آن باید وارد سایت بروکر شوید.

جهت راهنمایی بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

پشتیبانی تلگرام

پشتیبانی واتس آپ

درج نظر