کد معرف آمارکتس کجاست ♻️ کد معرف در Amarkets برای تخفیف 50% اسپرد

06 جولای 2023 -

کد معرف آمارکتس چیست

 

بروکر آمارکتس یکی از بهترین کارگزاری های فارکس است که خوشبختانه به ایرانیان خدمات ارائه می کند. شما می توانید در این بروکر معتبر معامله کنید و در کنار سود معاملات خود، از کد معرف آمارکتس نیز درآمد داشته باشید.

با تغییر کد معرف در آمارکتس می توانید به ازای هر لات تا 17 دلار کش بک دریافت کنید و علاوه بر سود معاملات فارکس خود، روی درآمد حجم معاملات خود نیز حساب باز کنید.

برآیند حساب بسیاری از معامله گران فارکس در هر ماه نزدیک به سر به سر موجودی آنهاست اما به دلیل تعداد زیاد معاملات پرحجم شان، درآمد قابل توجهی از طریق کد معرف آمارکتس دریافت می کنند.

ثبت نام در Amarkets

اگر می خواهید در بروکر آمارکتس ثبت نام کنید می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید تا به صورت اتوماتیک کد معرف در آمارکتس برای شما فعال شود و بتوانید از دیجی تریدرز خدمات ویژه برای معامله گران را دریافت کنید.

در این پست روش تغییر کد معرف در آمارکتس را به شما آموزش می دهیم. همچنین با استفاده از کد معرف amarkets می توانید از خدمات متنوع دیگری همچون پشتیبانی در تمامی ایام هفته، تحلیل های روزانه و .. نیز دریافت نمایید.

نام بروکر آمارکتس – Amarkets
بررسی تخصصی بررسی آمارکتس
کد معرف آمارکتس VGI9W
حداکثر تعداد درخواست 3 بار
پرداخت کش بک 50 درصد اسپرد
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس آپ

 

کد معرف آمارکتس کجاست

 

استفاده از کد معرف آمارکتس، می تواند به افزایش درآمد شما کمک زیادی نماید و بسیاری از معامله گران حرفه ای فارکس برای دریافت کش بک از این طریق از آن استفاده می کنند.

اگر نمی دانید که کد معرف آمارکتس کجاست و چطور باید آن را ثبت کنید، می توانید طبق این آموزش تصویری پیش بروید.

برای وارد کردن کد معرف Amarkets در ابتدا وارد کابین شخصی خود شوید و در کابین خود از منوی سمت راست بر روی پروفایل من کلیک نمایید.

از زیرمجموعه های این گزینه  گروه شریک را انتخاب نمایید تا وارد صفحه مربوط به تعیین کد معرف در آمارکتس شوید.

در صورتی که قبلا برای ثبت نام از لینک دعوت استفاده نکرده باشید، در قسمت مربوط به کد معرف Amakets هیچ کدی را مشاهده نخواهید کرد.

اما اگر قبلا از کد UID استفاده کرده اید می توانید با تغییر کد معرف در آمارکتس از مجموعه دیجی تریدرز خدمات متنوعی را دریافت کنید.

البته طبق قوانین بروکر آمارکتس برای تغییر کد دعوت باید از زمان استفاده از کد قبلی شما 30 روز گذشته باشد.

🔔 برای ثبت کد معرف در آمارکتس از کادر مربوط به گروه همکار کد VGI9W را وارد کنید و بر روی دکمه ارسال درخواست کلیک کنید.

توجه داشته باشید که برای دریافت کش بک از این طریق، حتما باید پس از ثبت کد معرف در آمارکتس با پشتیبانی دیجی تریدرز تماس بگیرید تا اطلاعات پرداخت شما را ثبت شود.

ثبت نام در آمارکتس

مزایای تغییر کد معرف در آمارکتس

 

با تغییر کد معرف آمارکتس علاوه بر دریافت ریبیت آمارکتس، می توانید از خدمات گسترده مربوط به معامله گران فارکس را از ما دریافت کنید.

خرسندیم که در طول بیش از 18 سال، توانسته ایم بهترین خدمات فارکس را به معامله گران ایرانی ارائه کنیم.

کد معرف آمارکتس کجاست ، کد معرف در آمارکتس

خدمات ویژه معامله گران دیجی تریدرز در بروکر آمارکتس شامل موارد زیر است :

  • پرداخت ریبیت آمارکتس تا 50 درصد
  • واریز و برداشت ریالی و نقدی بدون کارمزد
  • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته
  • پیگیری و حل مشکلات معامله گران در آمارکتس
  • برنامه اختصاصی سیگنال خرید و فروش
  • مشاوره رایگان برای مدیریت سرمایه
  • ارائه بیش از 200 ساعت آموزش ویدیویی فارکس
  • ارائه فایل پی دی اف آموزشی به همراه مثال
  • حساب کپی تریدینگ با بازدهی بالا

استفاده از تمامی مزایای گفته شده، به صورت دائمی برای معامله گران آمارکتس در زیرمجموعه سایت DigiTraderz فعال خواهد بود. برای مشاوره رایگان می توانید به پشتیبانی یا چت زنده در سایت پیام دهید.

سوالات متداول

کد معرف آمارکتس چیست؟

با استفاده از کد معرف در آمارکتس می توانید از تخفیف در هزینه اسپرد و کمیسیون معاملات خود بهره مند شوید. با وارد کردن کد معرف VGI9W علاوه بر دریافت کش بک می توانید از خدمات ویژه دیجی تریدرز نیز بهره مند شوید.

کد معرف آمارکتس کجاست؟

برای مشاهده کد معرف آمارکتس، وارد کابین شخصی خود شوید و از منوی سمت راست خود بر روی گزینه پروفایل من کلیک کنید و از زیر مجموعه آن وارد صفحه گروه شریک شوید.

درج نظر