بونوس لایت فارکس 🎁 کد بونوس خوش آمدگویی و بونوس 100 درصدی

17 آوریل 2023 -

بونوس لایت فارکس 💲 آموزش استفاده از انواع طرح تشویقی

 

بونوس لایت فارکس (LiteForex Bonus)، به عنوان یکی از روش های جذب مشتریان برای شروع معامله در بازار فارکس، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این پروموشن ها برای تشویق مشتریان جدید و هدیه به معامله گران قدیمی در بروکر لایت فارکس به صورت اختصاصی و رایگان ارائه می شود.

بونوس رایگان بروکر لایت فارکس ممکن است شامل گزینه های مختلفی باشد، مانند بونوس 100 درصدی لایت فارکس و یا بونوس 50 درصدی که قابلیت معامله و برداشت سود آن وجود دارد.

ثبت نام در LiteFinance

در این مقاله، به بررسی روش های دریافت بونوس لایت فارکس می پردازیم و نحوه استفاده از بونوس رایگان فارکس را توضیح خواهیم داد.

 

🟢ثبت نام در LiteFinance بونوس LiteFinance
🟡بونوس خوش آمدگویی EASYSTART
🟠بونوس 100 درصدی HappyBirthday
🔴بونوس 60 درصدی LIKE
🔵بونوس 50 درصدی Blog
🟣بونوس 30 درصدی TERMINALLF
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتس آپ

 

دریافت کد بونوس لایت فارکس

 

بروکر لایت فارکس به مناسبت های مختلفی، طرح های تشویقی و بونوس های معاملاتی مختلفی را در اختیار معامله گران خود قرار می دهد.

در صورتی که می خواهید از این بونوس های استفاده کنید، در هنگام واریز وجه به حساب معاملاتی خود باید کد بونوس لایت فارکس را وارد کنید.

جهت این کار از طریق کابین لایت فارکس وارد قسمت دارایی شوید.

پس از انتخاب حساب معاملاتی و ملبغی که می خواهید آن را شارژ کنید، تیک مربوط به استفاده از کد تبلیغی را بزنید.

در مقابل کادر مستطیلی که برای شما باز می شود، کد بونوس لایت فارکس را وارد کنید.

بونوس لایت فارکس، نحوه دریافت کد بونوس لایت فارکس و استفاده از آن

پس از وارد کردن آن، پاداش واریز به شما نمایش داده خواهد شد. در صورتی که طرفیت استفاده از کد تمام شده باشد به شما پیغام خطا خواهد داد.

در نهایت بر روی دکمه ادامه دهید کلیک کنید و فرآیند واریز به حساب معاملاتی خود را تکمیل نمایید تا بتوانید از بونوس ارائه شده استفاده کنید.

به طور معمول بونوس لایت فایننس بلافاصله به حساب شما واریز می شود اما توجه داشته باشید در صورتی که واریزی خود را تکمیل نکنید، امکان استفاده از آنها را نخواهید داشت.

برای استفاده از بونوس لایت فارکس باید حساب خود را به صورت کامل احراز هویت کنید که شامل تکمیل مدارکی مثل شماره تماس، آدرس محل سکونت می باشد.

بونوس بروکر لایت فارکس ، کش بک لایت فارکس ، بونوس معاملاتی لایت فارکس

 

انواع بونوس 100 درصدی لایت فارکس

 

بروکر لایت فارکس به مشتریان مختلف خود بونوس های 100 درصدی ارائه می کند. در حال حاضر بونوس 100 درصدی لایت فارکس شامل موارد زیر است :

🎁 بونوس 100 درصدی ویژه هدیه تولد

🎁 بونوس 100 درصدی برای شارژ حساب لایت فارکس

🎁 بونوس 100 درصدی برای افزایش واریز به حساب

هر یک از موارد بالا دارای شرایطی است که در ادامه به آنها بررسی هر یک از آنها می پردازیم. جهت دریافت راهنمایی بیشتر همین حالا می توانید از طریق چت آنلاین با پشتیبانی سایت دیجی تریدرز در ارتباط باشید.

ثبت نام در لایت فارکس

کد بونوس 100 درصدی لایت فارکس برای هدیه تولد

 

برای استفاده از این بونوس لایت فارکس کافی است که کد HappyBirthday را در هنگام شارژ حساب معاملاتی خود وارد نمایید. با استفاده از این کد می توانید تا سقف 10 هزار دلار پاداش دریافت کنید. این بونوس برای ایرانیان مقیم اندونزی قابل استفاده نمی باشد.

میزان پاداش دریافتی از سمت بروکر لایت فارکس معادل مبلغ واریز شده به حساب معاملاتی شما می باشد و در تمامی حساب های معاملاتی بروکر لایت فارکس بجز حساب های ECN قابل استفاده می باشد. البته برای استفاده از این بونوس حداقل باید 100 دلار به حساب خود واریز نمایید.

این پداش به مدت 3 ماه پس از پرداخت آن معتبر است و معامله گران می توانند سود حاصل از آن را برداشت نمایند. همچنین توجه داشته باشید که این بونوس لایت فارکس به تنهایی قابل معامله نیست و معامله گران می توانند در کنار مارجین حساب خود از آن استفاده نمایند.

برای اضافه شدن این بونوس به موجودی حساب خود و برداشت آن می بایست حداقل 80 معامله با حجم حداقل 15 درصد از کل میزان بونوس را انجام دهید.

به عنوان مثال در صورتی که حساب خود را 500 دلار شارژ کنید و بونوس 500 دلاری هم کسب کنید، می بایست 80 معامله با حجم بالاتر از 75 دلار در بروکر لایت فارکس انجام دهید.

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام بروکر لایت فارکس ، بروکر لایت فایننس ، لایت فارکس

 

کد بونوس 100 درصدی لایت فارکس برای شارژ حساب

 

جهت استفاده از این بونوس لایت فارکس کافی است که کد Iran100 را در هنگام واریز به حساب لایت فارکس وارد نمایید. این بونوس ویژه معامله گران کشور ایران و افغانستان است.

میزان پاداش بروکر لایت فارکس معادل مبلغ واریز شده به حساب معاملاتی شما می باشد و حداقل مبلغ واریزی باید 200 دلار آمریکا و حداکثر میزان آن 10 هزار دلار می باشد.

این بونوس در تمامی حساب های معاملاتی سنت، کلاسیک و ECN که در متاتریدر 4 بروکر لایت فارکس قرار دارند، قابل استفاده می باشد.

برای اضافه شدن این بونوس به موجودی حساب خود و اضافه شدن قابلیت برداشت آن، می بایست حداقل 50 معامله با حجم حداقل 30 درصد از کل میزان بونوس را انجام دهید.

به عنوان مثال در صورتی که حساب خود را 1000 دلار شارژ کنید، می بایست 50 معامله با حجم حداقل 300 دلار در بروکر لایت فایننس انجام دهید.

در صورتی که از حساب های با لوریج بالای 1:1000 استفاده می کنید، امکان دریافت این بونوس را نخواهید داشت. همچنین سود حاصل از معاملات با این بونوس بلافاصله قابل برداشت می باشد.

 

کد بونوس 100 درصدی لایت فارکس برایم معامله گران حرفه ای

 

بروکر لایت فایننس برای تشویق معامله گرانی که قصد دارند حساب خود را بالای 5 هزار دلار شارژ کنند از پاداش ویژه ای برخوردار کرده است.

برای دریافت کد بونوس 100 درصدی لایت فارکس در این مورد می توانید از کد بونوس VNM100C استفاده کنید.این بونوس لایت فارکس ویژه معامله گران ایران، فیلیپین و ویتنام است.

این بونوس در تمامی حساب های لایت فایننس که با متاتریدر 4 و 5 ارائه می شوند، قابل استفاده می باشد و سود حاصل از آن بلافاصله قابلیت برداشت از حساب بروکر لایت فارکس را دارد.

به منظور اضافه کردن این بونوس به موجودی حساب معاملاتی خود و قابلیت برداشت از حساب، باید 50 معامله با حجم حداقل 30 درصد از کل میزان بونوس را انجام دهید.

به عنوان مثال در صورتی که حساب خود را 5000 دلار شارژ کرده باشید و معادل آن بونوس لایت فارکس دریافت کنید، باید 50 معامله با حجم 1500 دلار انجام دهید.

این بونوس نیز به تنهایی قابل معامله نمی باشد و می تواند در کنار مارجین معاملات استفاده شود. همچنین این بونوس به حساب هایی که از اهرم بالای 1:1000 استفاده می کنند، تعلق نمی گیرد.

 

بونوس 60 درصدی لایت فارکس در برای اشتراک گذاری در شبکه اجتماعی

 

معامله گرانی که در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، فیسبوک و توییتر فعالیت می کنند، می توانند از طریق اشتراک گذاری بونوس لایت فارکس، برای واریز به حساب خود از بونوس 60 درصدی لایت فارکس استفاده کنند.

کد این بونوس لایت فارکس LIKE می باشد و مشتریان می توانند 2 بار از این بونوس استفاده نمایند.

بونوس 60 درصد لایت فارکس ، بونوس دعوت از دوستان

همچنین معامله گرانی که مقیم کشور ویتنام هستند، امکان استفاده از این بونوس لایت فارکس را ندارند.

برای استفاده از این کد تبلیغاتی باید حداقل 100 دلار حساب خود را شارژ کنید و حداکثر میزان قابل دریافت 10 هزار دلار می باشد.

این بونوس در تمامی حساب های لایت فارکس قابل استفاده می باشد اما در صورتی که اهرم معاملاتی حساب بیش از 1:1000 باشد، این بونوس واریز نخواهد شد.

به منظور افزودن مبلغ بونوس به حساب معاملاتی و برداشت از حساب، معامله گران باید 50 معامله با حجم حداقل 30 درصدی از مبلغ کل بونوس را معامله انجام دهند.

به عنوان مثال در صورتی که حساب خود را 1000 دلار شارژ کنید و 600 دلار بونوس دریافت کنید، می بایست 50 معامله با حداقل حجم 180 دلار انجام دهید.

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام بروکر لایت فارکس ، بروکر لایت فایننس ، لایت فارکس

 

بونوس 50 درصدی لایت فارکس برای خوانندگان بلاگ لایت فارکس

 

در صورتی که معامله گر بروکر لایت فارکس می باشید و دارای سایت و وبلاگ هم هستید می توانید از این کد بونوس برای هدیه به خوانندگان خود استفاده کنید.

کد پروموشن لایت فارکس برای این دسته از معامله گران BLOG می باشد.البته معامله گرانی که مقیم کشور های کره جنوبی و ویتنام هستند، امکان استفاده از این بونوس را ندارند.

برای استفاده از این بونوس معاملاتی لایت فاینانس باید حداقل 100 دلار حساب خود را شارژ کنید. این بونوس در تمامی حساب های بروکر لایت فارکس قابل استفاده می باشد.

حداکثر میزان دریافت بونوس 50 درصدی لایت فارکس معادل 5000 دلار می باشد و برای حساب هایی که از اهرم بالای 1:1000 استفاده می کنند، واریز نخواهد شد.

برای اضافه شدن این بونوس موجودی حساب و برداشت آن باید 50 معامله با حجم حداقل 30 درصدی بونوس را انجام دهید.

به عنوان مثال در صورتی که حساب خود را با بونوس 50 درصدی 1000 دلار شارژ کنید و بونوس 500 دلاری دریافت کنید، باید حداقل 50 معامله با حجم 150 دلار انجام دهید تا بتوانید آن را برداشت نمایید.

 

بونوس خوش آمدگویی 30 درصد لایت فارکس

 

بروکر لایت فایننس برای تشویق معامله گران تازه وارد خود از بونوس 30 درصدی استفاده می کند. در این بونوس شرایط راحت تری برای دریافت آن قرار داده شده است.

معامله گران می توانند از طریق کد EASYSTART بونوس خوش آمدگویی لایت فارکس را دریافت کنند. در صورتی که مبلغ واریزی شما بیش از 48 دلار باشد می توانید معادل 30 درصد از آن را بونوس دریافت کنید.

حداکثر مبلغ این بونوس 5 هزار دلار می باشد. البته کاربرانی که مقیم کشور های مصر، غنا، اندونزی، مالزی و ویتنام هستند قابلیت استفاده از این بونوس را ندارند.

بونوس خوش آمدگویی لایت فارکس قابل استفاده در تمامی حساب های لایت فارکس می باشد و تا 6 ماه معتبر می باشد.

برای اضافه شده این بونوس لایت فارکس به حساب و قابلیت برداشت آن باید حداقل 50 معامله با 30 درصد از مبلغ بونوس را انجام دهید.

به عنوان مثال در صورتی که حساب خود را 1000 دلار شارژ کنید، 300 دلار بونوس دریافت می کنید که باید 50 معامله با حجمی بالاتر از 90 دلار در لایت فارکس انجام دهید.

همچنین در صورتی که بخواهید بعدا از بونوس 30 درصد لایت فارکس برای واریز به حساب خود استفاده کنید می توانید کد TerminalLF را وارد کنید.

این کد برای شارژ مجدد حساب لایت فارکس قابل استفاده می باشد و حداقل مبلغ شارژ باید 100 دلار باشد.

البته این بونوس در حساب هایی که از متاتریدر 4 استفاده می کنند قابل واریز خواهد بود و سایر شرایط آن مشابه بونوس خوش آمدگویی می باشد.

🔔 برای دریافت آخرین طرح های تشویقی و بونوس های معاملاتی بروکر های فارکس همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام بروکر لایت فارکس ، بروکر لایت فایننس ، لایت فارکس

 

سوالات متداول

نحوه دریافت بونوس لایت فارکس چیست؟

بروکر لایت فارکس دارای بونوس های متعددی است که شامل موارد زیر است :

 • بونوس 100 درصدی لایت فارکس : Iran100
 • بونوس 60 درصدی لایت فارکس : LIKE
 • بونوس 50 درصدی لایت فارکس : BLOG
 • بونوس 30 درصدی لایت فارکس : EASYSTART

 

برای آشنایی با نحوه استفاده و شرایط دریافت کد بونوس لایت فارکس به پست مربوط به آن مراجعه کنید و یا از طریق پشتیبانی اقدام کنید.

پشتیبانی تلگرام

پشتیبانی واتس آپ

کد بونوس 100 درصدی لایت فارکس کدام است؟

بروکر لایت فارکس سه نوع بونوس 100 درصدی به معامله گران خود ارائه می کند و شرایط استفاده از هریک متفاوت می باشد. برای آشنایی با شرایط و نحوه استفاده از کد HappyBirthday که به صورت بونوس 100 درصد لایت فارکس ارائه می شود می توانید این مطلب را مطالعه کنید.

آیا بونوس لایت فارکس دارای تاریخ انقضا می باشد؟

بله، اکثر بونوس های ارائه شده در بروکر لایت فارکس دارای مدت زمان معینی برای استفاده می باشند.

آیا بونوس لایت فارکس به تنهایی قابل معامله می باشد؟

حیر، برای استفاده از بونوس لایت فارکس حتما باید حساب خود را شارژ کنید و در کنار موجودی حساب خود از بونوس های لایت فارکس استفاده کنید. در صورتی که از حساب خود برداشت انجام دهید، این بونوس به همان میزان کم خواهند شد.

آیا با واریز پول به حساب لایت فارکس کمیسیون کسر خواهد شد؟

خیر، واریز به حساب لایت فارکس دارای کش بک می باشد و عملا بدون کارمزد می باشد. بروکر لایت فایننس تحت برنامه ZERO FEE تمامی کارمزد هایی که برای شارژ حساب خود پرداخت می کنید را مجددا به حساب شما واریز می کند.

نظرات (6)
 1. میگن بروکر لایت فایننس برای تشویق معامله گرهایی که قصد دارند حساب خود را بالای 5 هزار دلار شارژ کنند پاداش ویژه ای میده. منظور از این پاداش ویژه چیه؟

  • بروکر لایت فارکس برای واریزی های بالای 5 هزار دلار بونوس معاملاتی ارائه می کند که معامله گران می توانند برای افزایش درآمد خود از آن استفاده نمایند.

 2. بونوس لایت فارکس برای هدیه تولد خیلی خوب بود..

 3. سلام. من قبلا از بونوس لایت فارکس استفاده کردم. بونوس جدید معرفی کنید. ممنون

 4. درود بر شما…
  بابت سایت خوب و مفید تون متشکرم. من مطالب تون خیلی کاربردی و به روز هست.
  می خواستم بپرسم آیا می توانیم بعد از استفاده از بونوس خوش آمدگویی فارکس، از بونوس 100 درصدی لایت فارکس هم استفاده کنم؟
  متشکرم.

  • درود بر شما. بله امکان استفاده از تمامی کد بونوس های لایت فارکس وجود دارد. برای دریافت جدیدترین کد بونوس واریز به حساب به پشتیبانی سایت در تلگرام و واتس آپ پیام دهید.

درج نظر