دانلود ربات دستیار تریدر فارکس 🆓 اکسپرت مدیریت سرمایه برای متاتریدر 4 و 5

03 اکتبر 2023 -

ربات دستیار تریدر فارکس [رایگان] ❤️ اکسپرت مدیریت سرمایه برای MT4 و MT5

 

بدون شک مدیریت سرمایه نقش کلیدی در موفقیت یک معامله گر بازار فارکس دارد. بسیاری از افراد علیرغم اینکه استراتژی خوبی برای معامله در بازار فارکس دارند، اما به دلیل عدم رعایت حد ضرر و حد سود در معاملات خود، موفق به کسب درآمد مستمر نمی شوند.

مجموعه دیجی تریدرز به دلیل درخواست تعدادی از مخاطبین خود، ربات دستیار تریدر را برای مدیریت حد ضرر و سود در معاملات فارکس طراحی کرده است. این ربات مدیریت سرمایه به صورت رایگان در نسخه های متاتریدر 4 و 5 ارائه شده است.

شما می توانید با استفاده از ربات دستیار ترید، یک بار برای همیشه میزان ریسک خود را در معاملات مشخص کنید و با تمرکز بیشتری بر روی استراتژی خودتان معامله کنید، زیرا این اکسپرت، مراقب معاملات تان است!

ربات دستیار تریدر رایگان فارکس، ربات مدیریت سرمایه متاتریدر 4 و 5، اکسپرت مدیریت سرمایه

 

👍مزایای استفاده از اکسپرت مدیریت سرمایه

 

کاربردها و مزایا استفاده از این ربات بسیار جذاب و متنوع است. برخی از مزایای اکسپرت مدیریت سرمایه شامل موارد زیر است:

 • کنترل ریسک معاملات بدون تعیین حد ضرر
 • مدیریت حد سود معاملات
 • جلوگیری از کندل سازی بروکرها
 • مدیریت تمامی معاملات در زمان انتشار اخبار
 • قابل استفاده در تمامی بروکرهای فارکس
 • عدم دخالت در عملکرد سایر ربات های معامله گر
 • تفکیک مدیریت سرمایه معاملات لانگ و شورت
 • تعیین استاپ لاس و تارگت به دلار و یورو (ارز پایه حساب)
 • طراحی ساده و کاربرد آسان
 • قابل استفاده در حساب واقعی و دمو
 • دانلود رایگان ربات برای تمامی معامله گران
 • امکان استفاده در متاتریدر 4 و 5

 

⛳مشخصات اکسپرت مدیریت سرمایه دیجی تریدرز

 

در جدول زیر مشخصات اکسپرت مدیریت سرمایه دیجی تریدرز قرار دارد:

نام ربات (EA)
اکسپرت مدیریت سرمایه
سازنده 🌱دیجی تریدرز
ورژن 1.1.3🆕
نسخه MT4 ✅دارد
نسخه MT5 ✅دارد
قیمت ربات 🆓رایگان (500$)
حساب های فابل استفاده 🖥️حساب دمو و واقعی [ریل]
اجرا بر روی پوزیشن ها
معاملات دستی
محدودیت در بروکرها 🚀ندارد
تعیین حدضرر خودکار 💰در معاملات بای و سل
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

دانلود ربات فارکس رایگان 🤖 اکسپرت مدیریت سرمایه

 

یکی از ویژگی های ربات فارکس ارائه شده توسط دیجی تریدرز، امکان استفاده رایگان از آن برای تمامی معامله گران فارکس است. شما می توانید بدون هیچ قید و شرطی اکسپرت مدیریت سرمایه دیجی تریدرز را داتلود و نصب نمایید.

توجه داشته باشید که نسخه اولیه ربات مدیریت سرمایه، توسط تیم دیجی تریدرز تست شده است اما با توجه به اینکه این ربات در ماه های آینده به روزرسانی خواهد شد، ممکن است تغییراتی در عملکرد آن بوجود آید.

💥توجه: با توجه به استقبال مشتریان از ربات مدیریت سرمایه دیجی تریدرز، این اکسپرت برای حساب های واقعی (ریل) نیز ارائه شده است! حتما قبل از استفاده در حساب واقعی، عملکرد آن را در حساب دمو تست نمایید!

شما می توانید از این ربات برای مسابقات دمو فارکس و یا بک تست معاملات خود در حساب دمو استفاده نمایید. همچنین می توانید نظرات و تجربه استفاده خود را از این ربات در این صفحه به اشتراک بگذارید.

با توجه به اینکه در ماه های آینده، آپدیت های جدیدی شامل اضافه شدن ریسک فری، بر روی این ربات اعمال خواهد شد، تیم دیجی تریدرز آماده دریافت گزارشات خطا و یا پیشنهادات معامله گران ایرانی برای ارتقای این اکسپرت می باشد.

 

⬇️دانلود ربات مدیریت سرمایه متاتریدر 4

 

در صورتی که حساب معاملاتی شما بر روی متاتریدر 4 قرار دارد، می توانید از نسخه ربات مدیریت سرمایه متاتریدر 4 را دانلود کنید. ربات دستیار تریدر در تمامی بروکرهای فارکس از جمله بروکر آلپاری، لایت فارکس و آمارکتس قابل استفاده می باشد و محدودیت و یا جریمه ای برای استفاده از آن وجود ندارد.

جهت دانلود مستقیم ربات مدیریت سرمایه متاتریدر 4 بر روی لینک زیر کلیک کنید:

01 00 mt4 digitraderz 01 ربات دستیار تریدر,ربات فارکس خودکار,ربات فارکس چیست,ربات های رایگان فارکس,دانلود ربات فارکس,ربات دستیار ترید,ربات دستیار فارکس,ربات دستیار معامله گر,ربات مدیریت سرمایه,ربات مدیریت سرمایه فارکس,ربات مدیریت سرمایه متاتریدر 4,ربات مدیریت سرمایه متاتریدر 5,ربات مدیریت سرمایه متاتریدر,اکسپرت مدیریت سرمایه,اکسپرت مدیریت سرمایه متاتریدر 5 رایگان,اکسپرت مدیریت سرمایه برای متاتریدر 5,دانلود ربات فارکس رایگان,ربات فارکس رایگان,ربات تریدر فارکس رایگاندانلود دستیار مدیریت سرمایه دیجی تریدرز برای MT4

 

⬇️دانلود ربات مدیریت سرمایه متاتریدر 5

 

اگر از حساب های مبتنی بر متاتریدر 5 در بروکر خود استفاده می کنید، می توانید ربات مدیریت سرمایه متاتریدر 5 را دانلود نمایید. توجه داشته باشید که این نسخه تمامی امکانات ربات MT4 را به صورت کامل دارد و هیچ تفاوتی در عملکرد آنها وجود ندارد.

با توجه به اینکه اکسپرت مدیریت سرمایه برای متاتریدر 5 به ندرت در سایر منابع ارائه شده است و در اغلب موارد به صورت پولی می باشد، تیم دیجی تریدرز برای تسهیل کار معامله گران، این نسخه را به صورت رایگان آماده و ارائه کرده است.

برای دانلود اکسپرت مدیریت سرمایه برای متاتریدر 5 بر روی لینک زیر کلیک کنید:

01 00 mt5 digitraderz 01 ربات دستیار تریدر,ربات فارکس خودکار,ربات فارکس چیست,ربات های رایگان فارکس,دانلود ربات فارکس,ربات دستیار ترید,ربات دستیار فارکس,ربات دستیار معامله گر,ربات مدیریت سرمایه,ربات مدیریت سرمایه فارکس,ربات مدیریت سرمایه متاتریدر 4,ربات مدیریت سرمایه متاتریدر 5,ربات مدیریت سرمایه متاتریدر,اکسپرت مدیریت سرمایه,اکسپرت مدیریت سرمایه متاتریدر 5 رایگان,اکسپرت مدیریت سرمایه برای متاتریدر 5,دانلود ربات فارکس رایگان,ربات فارکس رایگان,ربات تریدر فارکس رایگاندانلود دستیار مدیریت سرمایه دیجی تریدرز برای MT5

 

آموزش نصب ربات متاتریدر (ویدیویی)

 

 

نصب ربات متاتریدر؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

آموزش تنظیمات ربات فارکس دیجی تریدرز

 

استفاده از ربات مدیریت سرمایه دیجی تریدرز بسیار آسان و ساده می باشد و کافی است که میزان حد ضرر و حد سود خود را بر حسب ارز پایه مشخص نمایید. سپس می توانید معاملات خود را بدون تعیین استاپ لاس و تارگت مدیریت کنید.

تیم دیجی تریدرز در نظر دارد که، در صورت استقبال معامله گران این ربات، با اضافه کردن قابلیت های جدید دیگر، مثل تنظیم شرایط ریسک فری معاملات و استاپ تریل در نسخه های بعدی، این ربات را برای حساب های ریل (واقعی) نیز به صورت رایگان ارائه کند.

این ربات بر اساس هر تیک معاملات شما را مدیریت می کند. قبل از استفاده از ربات در حساب اصلی و واقعی، از عملکرد آن در حساب دمو اطمینان حاصل کنید و نحوه تنظیم آن را یاد بگیرید.

 

آموزش کار با ربات دستیار ترید

 

 

آموزش اکسپرت مدیریت سرمایه؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

⚙️تنظیمات معاملات خرید در اکسپرت مدیریت سرمایه

 

یکی از ویژگی های ربات دستیار فارکس، امکان تعیین استاپ لاس و تارگت برای معاملات خرید و فروش به صورت جداگانه است. این ویژگی برای معامله گران حرفه ای در شرایط مختلف بازار اهمیت زیادی دارد.

در صورتی که شما می خواهید در یک روند صعودی یا نزولی، مدیریت سرمایه مناسب با جهت روند را، برای معاملات بای (Buy) تعیین کنید، باید از تنظیمات این قسمت استفاده کنید. برای انجام این کار طبق مراحل زیر پیش بروید:

 

🟢گام 1: ورود به بخش تنظیمات ربات

 

برای ورود به تنظیمات ربات، مطابق تصویر زیر، بر روی علامت اکسپرت در نمودار قیمتی متاتریدر راست کلیک کنید. سپس از منوی باز شده، بر روی گزینه «Properties of DigiTraders_MM_v1.0.0» کلیک کنید تا پنجره تنظیمات باز شود.

ربات مدیریت سرمایه متاتریدر 5، ربات دستیار فارکس

 

🟡گام 2: فعال کردن حدضرر (Stop Loss)

 

در پنجره جدید، از قسمت مربوط به «Buy Positions» می توانید حد ضرر معاملات خرید یا لانگ را فعال نمایید. برای این کار ابتدا گزینه «Buy Active Stop Loss» را از حال «false» به «true» تغییر دهید. برای این کار کافی بر روی «false» دبل کلیک کنید.

سپس در باکس پایین آن مقدار استاپ لاس هر معامله را به دلار یا یورو مشخص نمایید. توجه داشته باشید که نیازی نیست مقدار آن را منفی وارد کنید. به عنوان مثال در صورتی که در این قسمت عدد 10 را وارد کنید، در صورت ورود معامله به 10 دلار ضرر، اکسپرت مدیریت سرمایه آن پوزیشن را، خواهد بست.

ربات دستیار تریدر، اکسپرت برای متاتریدر 4
ربات دستیار ترید، تنظیمات حد ضرر در معاملات لانگ

 

🟠گام 3: فعال کردن حد سود (Take profit)

 

برای فعال سازی حد سود نیز، ابتدا باید از طریق گزینه «Buy Active Take profit» این قابلیت را فعال کنید. سپس مقدار حد سود مناسب برای معاملات لانگ را در باکس پایین آن وارد کنید.

به عنوان مثال در صورتی که عدد 30 را در آن قسمت وارد کنید، معامله خرید شما بر روی هر نمادی به 30 دلار سود برسد، به صورت خودکار توسط ربات بسته خواهد شد. در نهایت بر روی دکمه «OK» کلیک کنید.

ربات دستیار ترید، ربات مدیریت سرمایه
اکسپرت مدیریت سرمایه؛ تنظیمات حد سود در معاملات لانگ

 

⚙️تنظیمات معاملات فروش در ربات مدیریت سرمایه

 

تنظیمات بخش معاملات فروش نیز مشابه با تنظیمات معاملات خرید می باشد. توجه داشته باشید که برای تعیین حد ضرر و حد سود معاملات شورت باید از طریق منو های بخش «Sell positions» اقدام کنید.

هریک از موارد استاپ لاس و تارگت این نوع معاملات را در ابتدا فعال کنید و از حالت پیشفرض که به صورت «false» می باشد با دبل کلیک به «true» تغییر دهید و سپس مقدار دلاری یا یورویی آنها را مشابه معاملات بای مشخص کنید.

ربات دستیار تریدر، اکسپرت برای متاتریدر 5
اکسپرت مدیریت سرمایه؛ تنظیمات حد سود و ضرر در معاملات شورت

توجه داشته باشید که با فعال کردن استاپ لاس و تارگت، نیازی به تعیین حد ضرر و حد سود جداگانه برای معاملات خود ندارید و همچنین بروکر فارکس از میزان سود و زیان شما اطلاع پیدا نمی کند.

بنابراین در صورتی که احساس می کنید، کندل سازی برای حساب شما رخ می دهد، بروکر از طریق استاپ هانت، معاملات شما را می بندد، می توانید از این قابلیت در معاملات لانگ و شورت استفاده نمایید.

 

⚙️نحوه استفاده از ربات برای کنترل ریسک حساب در فارکس

 

یکی از قابلیت های ربات دستیار ترید دیجی تریدرز، امکان مدیریت تمامی پوزیشن های باز در متاتریدر است. این قابلیت برای افرادی که بر روی نمادهای مختلف معامله می کنند، بسیار کاربردی می تواند باشد.

فرض کنید شما 3 یا 4 پوزیشن باز بر روی نمادهای مختلف در فارکس دارید و هریک از آنها در محدوده سود و زیان خود قرار دارند. ربات دستیار تریدر فارکس، می تواند با رسیدن مجموع سود معاملات، به مبلغ دلخواه شما، تمامی معاملات را در یک لحظه ببندد.

با استفاده از این روش تمامی معاملات اعم از آنهایی که در زیان جزئی قرار دارند و معاملاتی که در ناحیه سود هستند، همگی بسته خواهند شد، زیرا مجموع سود و زیان آنها، معادل مبلغی است که شما تعیین کرده اید.

همچنین می توانید این کار را برای مجموع زیان حساب خود نیز انجام دهید و با رسیدن زیان تمامی معاملات به میزان مشخصی، تمامی پوزیشن ها بسته خواهند شد. این ویژگی برای زمان انتشار اخبار فارکس، که همراه با نوسانات شدید قیمتی است، مناسب می باشد.

برای استفاده از این قابلیت در تنظیمات بخش «All Positions» وارد شوید و در ابتدا این قابلیت را از طریق گزینه «Active All Tp & SL» فعال کنید. جهت فعال سازی، آن را از حالت پیشفرض «false» با دبل کلیک به «true» تبدیل کنید.

ربات مدیریت سرمایه، اکسپرت فارکس
ربات مدیریت سرمایه؛ تنظیمات حد سود و ضرر مجموع معاملات

سپس برای تعیین تارگت کل معاملات باز خود، مبلغ مورد نظر خود را در قسمت «Take Profit Money» وارد کنید. سپس از طریق منوی پایین آن می توانید میزان استاپ لاس کل حساب خود را مشخص کنید.

توجه داشته باشید که میزان استاپ لاس حساب شما باید به صورت عدد منفی وارد شود. پس از تعیین هریک از موارد فوق، بر روی دکمه «OK» کلیک نمایید.

 

💡جمع بندی کارشناس دیجی تریدرز درباره ربات دستیار تریدر

 

ربات دستیار مدیریت سرمایه دیجی تریدرز، یک ربات ساده با قابلیت های مهم و کاربردی است. البته در ماه های آینده متناسب با نیاز و درخواست مشتریان، قابلیت های جدید نیز به این ربات اضافه خواهد شد.

استفاده از ربات فارکس رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه یا افتتاح حساب در یک بروکر خاص وجود ندارد. شما می توانید از این ربات در تمامی معاملاتی که به صورت دستی آنها را انجام می دهید، استفاده کنید.

در صورتی که برای استفاده از اکسپرت مدیریت سرمایه دیجی تریدرز نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، می توانید با واحد پشتیبانی دیجی تریدرز در تلگرام و یا بخش نظرات این پست، با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا استفاده از ربات دستیار تریدر رایگان است؟

بله، سایت دیجی تریدرز به عنوان سازنده این ربات دستیار، آن را به صورت رایگان منتشر کرده است.

آیا امکان استفاده از ربات فارکس در متاتریدر 5 وجود دارد؟

بله، معامله گران می توانند متناسب با حساب معاملاتی خود، از نسخه متاتریدر 4 و 5 ربات دستیار ترید استفاده نمایند.

آیا این ربات می تواند از کندل سازی بروکر ها جلوگیری کند؟

بله، ربات دستیار تریدر، به شما کمک می کند تا بدون ارسال اطلاعات مربوط به حد ضرر یا حد سود خود به سرور های بروکر، از کندل سازی کارگزاری برای زدن حد زیان شما جلوگیری کند.

نحوه تنظیم حد ضرر و حد سود در ربات مدیریت سرمایه در متاتریدر 4 چگونه است؟

بعد از اضافه کردن ربات به نمودار خود، از گوشه سمت راست یک بار بر روی ربات کلیک کنید و از تب «Input» حد ضرر و حد سود معاملات خود را بر اساس نوع آنها مشخص نمایید.

آیا ربات مدیریت سرمایه دیجی تریدرز در حساب واقعی قابل استفاده است؟

بله، شما می توانید نسخه 1.1.2 را در حساب های واقعی خود نیز به صورت رایگان استفاده کنید. توجه داشته باشید که قبل از استفاده در حساب ریل، عملکرد آن را در حساب دمو بررسی کنید.

نظرات (9)
 1. سلام. ربات دستیار ترید دیجی تریدرز رایگان هست یا باید پول بدیم؟ ممنون از سایت خوبتون

 2. سلام روز خوش خیلی ممنونم از تیم عالی تولید محتوا و پشتیبانی خوبی که در سایت و تلگرام دارید براس استفاده از نسحه ریل باید حساب ما در لیست مشتریان شما باشد ؟

  • با سلام. خیر، استفاده از این نسخه ربات برای همه تریدرها رایگان و بدون محدودیت است.

 3. سلام و خسته نباشید خدمت تیم دیجی تریدرز واقعا از اینکه این ربات رو به صورت رایگان برای ما مردم قرار دادین خیلی ،خیلی ممنونم و امیدوارم خدا هزاران بار بیشتر بهتون خیر و برکت برسونه که تو این شرایط اقتصادی باز کمک حال بقیه بودین
  و ربات رو هم که تست کردم مثل خودتون و مرامتون عالی بود بسیار سپاسگزارم

  • با سلام. خدا رو شکر که راضی هستید. باعث افتخار ماست که بتونیم به مرور زمان سرویس های با کیفیت و بهتری را به صورت رایگان در اختیار تریدرهای ایرانی قرار دهیم. موفق و پر سود باشید.

 4. سلام من این ربات رو دانلود کردم. توی حساب ریل هم ازش استفاده کردم. خیلی عالیه! باورم نمیشه که چقدر خوب مثل یک انسان آماده است تا در قیمتی که مشخص شده معامله رو ببنده. لطفا آپدیت های بیشتری برای امکانات این ربات ایجاد کنید.

 5. سلام. ربات دستیار ترید تون فوق العاده است! کی نسخه حساب ریل رو منتشر می کنید؟؟

  • با سلام. ربات دستیار ترید فارکس، بعد از تکمیل آپدیت های نهایی، در حساب ریل برای عموم معامله گران ارائه خواهد شد. در صورتی که از عملکرد ربات در حساب دمو رضایت دارید و تست های لازم را مطابق آموزش انجام داده اید، برای دریافت نسخه ریل به پشتیبانی دیجی تریدرز پیام دهید.

  • با سلام. این ورژن اول از ربات دستیار ترید می باشد. پس از ارائه نسخه های بعدی در ماه های آینده و دریافت گزارش های مشتریان، نسخه مربوط به حساب ریل یا واقعی نیز منتشر خواهد شد.

درج نظر