شارژ حساب فیبوگروپ به روش ریالی – نحوه واریز به فیبوگروپ از صرافی با تتر (Tether)

05 سپتامبر 2023 -

آموزش شارژ حساب فیبوگروپ برای معامله گران ایرانی

 

بروکرهای فارکس، علیرغم تحریم های مالی برای ایرانیان، به روش های مختلفی امکان شارژ حساب معامله گران را فراهم می کنند. بروکر فیبوگروپ در زمینه روش های شارژ و واریز پول، امکان پرداخت آسان برای تریدرهای ایرانی را فراهم کرده است.

برای انجام شارژ حساب فیبوگروپ، بایستی پس از ثبت نام، فرآیند احراز هویت خود را تکمیل کنید. پس از انجام این کار می توانید با توجه به شرایط خود، یکی از روش های مناسب برای ایرانیان را برای شارژ فیبوگروپ انتخاب کنید.

البته روشهای شارژ فیبوگروپ تنوع زیادی ندارد و شامل سه روش مناسب برای ایرانیان است. البته در صورتی که معامله گران بخواهند بدون واسطه و با کمترین محدودیت، حساب خود را شارژ کنند، تنها یک روش برای آنها باقی خواهد ماند.

ثبت نام در FiboGroup

💲نحوه واریز پول به FiboGroup

 

روش های واریز پول به فیبوگروپ برای ایرانیان شامل سه روش زیر است:

🔘شارژ ریالی

✔️صرافی ارزهای دیجیتال

🔘وبمانی

توجه داشته باشید که علاوه بر روش های فوق، در صورت نیاز می توانید از طریق مجموعه دیجی تریدرز، واریز و برداشت حساب خود را در کمترین زمان و بدون کارمزد انجام دهید!

شارژ فیبوگروپ، نحوه شارژ حساب فیبوگروپ، واریز پول به فیبوگروپ

در صورتی که علاقه مند به انجام واریز به فیبوگروپ هستید، ادامه این پست را مطالعه کنید، تا تمامی مراحل آموزش شارژ حساب فیبوگروپ با بیشتر ضریب امنیت بالا و سرعت تراکنش زیاد را یاد بگیرید.

نام کارگزاری فارکس فیبوگروپ FiboGroup
شارژ ریالی
از طریق حساب بانکی
صرافی ارز دیجیتال تتر، بیت کوین و …
وبمانی کیف پول الکترونیکی
پشتیبانی کارشناس تماس در تلگرام

 

نحوه شارژ حساب فیبوگروپ با صرافی ارزهای دیجیتال

 

معامله گران ایرانی می توانند برای شارژ حساب فیبوگروپ با تتر و سایر ارزهای دیجیتال، از طریق هریک از صرافی های کریپتو مثل صرافی نوبیتکس، رمزارز مورد نیاز خود را خریداری کنند. پس از خرید ارزهای دیجیتال، برای شارژ حساب فیبو طبق مراحل زیر پیش بروید:

 

🟢گام 1: ورود به شارژ حساب در کابین شخصی

 

وارد کابین شخصی خود در بروکر شوید. توجه داشته باشید که برای مشاهده امکانات کامل کابین، باید احراز هویت خود را تکمیل کرده باشید. در قسمت مربوط به شارژ حساب، بر روی دکمه «ورود به بخش» کلیک کنید.

شارژ ریالی فیبوگروپ

در صفحه جدید، از روش ارز Crypto یکی از صرافی های فیبوگروپ را انتخاب کنید. برای انتقال تتر بر روی شبکه (TRC20) صرافی RaidoSpare را انتخاب کنید و بر روی دکمه «شارژ حساب» کلیک کنید.

نحوه شارژ حساب فیبوگروپ

🟡گام 2: انتخاب حساب معاملاتی و تعیین مبلغ واریزی

 

برای ادامه کار، یکی از حساب های معاملاتی خود را، از داخل منوی کشویی انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه «OK» کلیک کنید.

واریز به فیبوگروپ

در صفحه جدید مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید و برای انتقال با Tether ارز خود را بر روی USDT قرار دهید و سپس بر روی دکمه «شارژ» کلیک کنید.

واریز پول به فیبوگروپ

در صفحه بعدی، بر روی دکمه «شارژ via RaidoSpare» کلیک کنید تا وارد صفحه پرداخت در صرافی RaidoSpare شوید.

آموزش شارژ حساب فیبوگروپ

 

🟠گام 3: انتقال تتر به آدرس ولت صرافی در بروکر فیبوگروپ

 

پس از ورود به محیط صرافی RaidoSpare، اطلاعات مربوط به پرداخت شما نمایش داده می شود. برای ادامه شارژ فیبوگروپ با ارزهای دیجیتال، بر روی دکمه «Comfirm» کلیک کنید.

شارژ فیبوگروپ

در پایین صفحه، آدرس کیف پول صرافی به صورت متنی و کیو آر کد (QR Code) نمایش داده می شود که می توانید با  اسکن آن، واریز خود را از طریق کیف پول شخصی یا ولت صرافی ایرانی انجام دهید.

شارژ فیبوگروپ با تتر
شارژ حساب فیبوگروپ – با تتر (USDT-TRC20)

توجه داشته باشید که برای واریز به این کیف پول، تنها 15 دقیقه فرصت دارید. بنابراین در صورتی که از صرافی های ایرانی استفاده می کنید، پس از درخواست انتقال، حتما به تایید درخواست خود در زمان مناسب توجه داشته باشید.

همچنین برای انتقال تتر به حساب بروکر، میزان کارمزد شبکه را هم درنظر بگیرید و به روی مبلغ واریز خود اضافه کنید.

شارژ حساب فیبوگروپ

پس از ارسال تتر به ولت صرافی در فیبوگروپ، به صورت اتوماتیک تایید خواهد شد و صفحه تایید پرداخت یا «Payment details» را مشاهده خواهید کرد. برای دریافت رسید الکترونیکی صرافی، آدرس ایمیل خود را وارد کنید و بر روی دکمه «Send» کلیک کنید.

ثبت نام در بروکر فیبو گروپ، افتتاح حساب فیبو

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره شارژ حساب فیبوگروپ

 

با توجه به گسترش صرافی های ارز دیجیتال در ایران و استفاده معامله گران از این روش، گزینه واریز با تتر در شبکه ترون و اتریوم، گزینه بسیار مناسبی برای معامله گران است. توصیه می کنیم در حد امکان برای انتقال ارزهای دیجیتال از کیف پول شخصی خود استفاده کنید.

ولت شخصی ارزهای دیجیتال در مقایسه با ولت صرافی ها، امن تر و سریع است و در صورت نیاز به اثبات مالکیت حساب، می توانید مدارک مورد نیاز را در اختیار بروکر قرار دهید.

در صورتی که برای واریز پول به فیبوگروپ و شارژ ریالی حساب خود، نیاز به دریافت راهنمایی اختصاصی دارید، می توانید در تمامی ایام هفته با پشتیبانی سایت دیجی تریدرز در تلگرام تماس بگیرید.

سوالات متداول

روش های شارژ فیبوگروپ برای ایرانیان کدام است؟

معامله گران ایرانی می توانند از طریق روش های زیر حساب خود را شارژ نمایند:

  • شارژ ریالی فیبوگروپ
  • کیف پول الکترونیکی وبمانی
  • واریز به فیبوگروپ با صرافی ارزهای دیجیتال

نظرات (1)
  1. سلام. آموزش شارژ فیبوگروپ عالی و کامل بود. متاسفانه بروکر فیبو تنها راهی که برای ایرانی ها گذاشته همین روش هست. وبمانی رو هم حذف کرده دیگه.

درج نظر