بررسی بروکر پاکت آپشن 💎 Pocket Option

18 فوریه 2023 -

معرفی 💙 بروکر پاکت آپشن برای ایرانیان

 

اگر به معاملات باینری آپشن علاقه مند باشید، حتما نام بروکر پاکت آپشن را شنیده اید. این بروکر از سال 2017 شروع به فعالیت کرده است و زیر مجموعه ی هلدینگ جیمبل (Gembell) می باشد.

این بروکر با ارائه پلتفرم جذاب و کاربر پسند، توانسته است در مدت کوتاهی در بازار ایران محبوبیت کسب کند. پس از تحریم کردن بروکر الیمپ ترید، ایرانی ها برای ادامه فعالیت به سمت این بروکر رفتند. در حال حاضر نیز بیشترین مشتریان این بروکر را، شامل می شوند.

بیش از 100 نماد معاملاتی، در انواع ارزهای دیجیتال و جفت ارزهای فارکس و سهام های شرکت ها در این بروکر ارائه شده است.

📈 نام بروکر پاکت آپشن 🎖️ Pocket Option
💫 سایت اصلی بروکر پاکت آپشن 💫 ثبت نام بروکر پاکت آپشن
🪙 دفتر مرکزی
🛡️ جزایر مارشال
💰 شارژ حساب و برداشت 💵 ریالی، پرفکت مانی، وبمانی، ارز دیجیتال
🚀 حداقل واریزی 💸 50 دلار
📑 حساب دمو ✔️ دارد
🇮🇷 پشتیبانی به زبان فارسی ✔️ دارد
📱 اپلیکیشن موبایل
✔️ دارد
🗳️ کپی تریدینگ ✔️ دارد
☎️ پشتیبانی تلگرام تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
📞 پشتیبانی واتس آپ واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

تاریخچه و افتخارات بروکر پاکت آپشن

 

در فوریه سال 2017 شرکت جیمبل ( Gembell ) پروژه خود را برای حضور در بازار برترین بروکر های باینری آپشن کلید زد و توانست به سرعت پروژه بروکر پاکت آپشن را راه اندازی و گسترش دهد.

پس از یک ماه پلتفرم کپی تریدینگ و برنامه معرف های خود را آماده نمود و از آگوست سال 2018 به صورت رسمی پلتفرم های معاملاتی خود را در بازار معرفی کرد.

تاریخچه بروکر پاکت آپشن ، افتخارات بروکر پاکت آپشن ، ثبت نام بروکر پاکت آپشن

این بروکر در سال 2019 برنامه خود را برای استخراج جم ها ارائه کرد و طراحی کابین معاملاتی کاربران را نیز بروزرسانی کرد. البته اواسط آن سال معاملات کلاسیک فارکس را در پلتفرم متاتریدر 5 پاکت آپشن نیز معرفی کرد.

اواخر همان سال نیز با ارائه معاملات اکسپرس پاکت آپشن ، معامله گران خود را با امکان دریافت سود های بالای 100 درصد شگفت زده کرد و سال پر کاری را پشت سر گذاشت.

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس ثبت نام بروکر پاکت آپشن ، افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن ، عضویت در پاکت آپشن

 

در سال 2020 نیز تغییراتی در سایت و محیط اپلیکیشن خود ایجاد کرد و از ربات سیگنال پاکت آپشن نیز رونمایی کرد.

سال 2021 نیز مراحل عضویت و احراز هویت مشتریان خود را بهینه سازی کرد و حساب های VIP را برای مشتریان اختصاصی خود تعریف کرد.

 

انواع 📚 حساب در بروکر پاکت آپشن

 

بروکر پاکت آپشن 7 حساب مختلف را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که بر اساس وضعیت دارایی مشتریان، حساب های آنان نیز ارتقا پیدا خواهد کرد.

امکانات هر یک از این حساب ها بر اساس سطح آنها بیشتر و بهتر می شود و شامل امکانات سطح های قبل از خود می باشد که در زمان انتخاب حساب، همه موارد به مشتریان اعلام می شود.

در جدول زیر شرایط هر یک از حساب ها قرار داده شده است :

حساب پاکت آپشن   توضیحات

حساب غریبه یا دمو
( Stranger )

این حساب بدون سپرده اولیه است. تعداد معاملات باز شده در این حساب نامحدود است و به عنوان حساب دمو یا آزمایشی استفاده می شود.

در این حساب بروکر پاکت آپشن مسابقات رایگان نیز وجود دارد.


حساب نوبی
( Newbie )
این حساب برای سپرده های کمتر از 100 دلار ایجاد می شود و تعداد معاملات در آن نامحدود است.  مقدار حداکثر معامله در این حساب 1000 دلار است.

حساب تازه کار
( Beginner )
برای معامله در این حساب باید حداقل 100 دلار واریز کنید. در کنار امکاناتی که در حساب نوبی وجود دارد امکان چت با دیگر معامله گران نیز وجود دارد.

حساب با تجربه
( Experienced )
برای معامله در این حساب باید حداقل باید 1000 دلار واریز کنید. امکان انجام معاملات فارکس در متاتریدر 5 وجود دارد و حداکثر مقدار معامله 1000 دلار می باشد.

حساب ماهر
( Master )
این حساب برای سرمایه های بیش از 5000 دلار است. علاوه بر مزایای حساب های قبلی دارای امکان 4 درصد بازگشت سرمایه می باشد. حداکثر مقدار معامله 2000 دلار است.

حساب حرفه ای
( PRO )
حداقل میزان سپرده برای داشتن این حساب 15000 دلار می باشد. این حساب با دارا بودن مزایای حساب های قبلی 6 درصد نیز امکان بازشگت سرمایه دارد. سقف معاملات در این حساب 5000 دلار است.

حساب مربی
( GURU )

برای این نوع حساب باید 50 هزار دلار حساب خود را شارژ کنید و می توانید به تمامی قابلیت های حساب های قبلی دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این از امکان 8 درصد بازگشت سرمایه و سقف معاملات تا 10000 دلار برخوردار خواهید شد.

 

امکانات حساب های مختلف پاکت آپشن

 

بروکر پاکت آپشن برای حساب های مختلف خود مشخصات زیادی را قرار داده است. در ادامه با برخی مهم ترین مشخصات حساب ها آشنا می شویم.

تعداد نامحدود معاملات باز شده : یکی از امکانات موجود در حساب های پاکت آپشن مربوط به تعداد نامحدود معاملات باز شده در آن هست. این امکان برای همه حساب های این بروکر در دسترس همگان قرار دارد.

مسابقات : در همه حساب های پاکت آپشن می توانید در مسابقات شرکت کنید و جوایز قابل توجهی دریافت کنید. این امکان برای حساب دمو هم وجود دارد که به صورت رایگان در مسابقات بروکر شرکت کند.

هدیه ها :  بروکر پاکت آپشن هدایایی را در ازای انجام معاملات به مشتریان خود اعطا می کند. این امکان بجز حساب دمو در همه ی حساب های این بروکر موجود است. البته این بروکر برای حساب های با موجودی بیش از 1000 دلار هدیه های اعلا می کند.

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس ثبت نام بروکر پاکت آپشن ، افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن ، عضویت در پاکت آپشن

 

معامله اجتماعی ( سوشال تریدینگ ) : یکی از امکاناتی که در همه ی حساب هایی که با واریز پول ایجاد می کنید وجود دارد، انجام معاملات کپی تریدینگ یا معامله اجتماعی است. متاسفانه این امکان برای حساب دمو ارائه نشده است.

چت با دیگران : در صورتی که میزان واریز معامله گران بیش از 100 دلار باشد امکان استفاده از چت با دیگران نیز می توانند استفاده کنند.

معاملات فارکس : در صورتی که موجودی حساب معامله گران بالای 1000 دلار باشد می توانند از طریق متاتریدر 5 پاکت آپشن در بازار کلاسیک فارکس نیز معاملات جفت ارزها و CFD های سهام را معامله نمایند.

اولویت برداشت از حساب : در صورتی که سطح حساب حرفه ای و یا مربی را داشته باشید، درخواست برداشت پول از حساب بروکر با اولویت بالاتر نسبت به سایرین انجام خواهد شد.

 

آموزش تصویری 📸 ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

 

برای ثبت نام در بروکر پاکت آپشن می توانید از طریق لینک سایت اصلی بروکر پاکت آپشن وارد شوید. از منوی مربوط به زبان می توانید سایت را به زبان فارسی مشاهده کنید.

همچنین برای استفاده از سایت از ابزار تغییر آی پی یا فیلتر شکن مناسب استفاده کنید.

 

02 01 12 pocketoption site down بروکر پاکت آپشن

آدرس جدید پاکت آپشن بدون فیلتر چیست


بروکر پاکت آپشن جزو بهترین بروکر های باینری آپشن است که به معامله گران ایرانی نیز سرویس ارائه می کند.

البته برای ورود به پاکت آپشن از ایران سایت این بروکر فیلتر می باشد. آدرس جدید پاکت آپشن نیز خیلی زود فیلتر می شود.

در صورتی که سایت پاکت آپشن برای شما باز نمی شود، می توانید این پست را برای ورود به پاکت آپشن مطالعه کنید.

پاکت آپشن بدون فیلتر

 

برای ثبت نام اولیه باید در فرم زیر موارد زیر را وارد نمایید :

 • آدرس ایمیل خود را وارد کنید
 • رمز عبور یا پسورد خود را دوبار وارد کنید
 • تیک مربوط به قوانین را بزنید و بر روی ثبت نام کلیک کنید

 

ثبت نام بروکر پاکت آپشن ، افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن ، عضویت در پاکت آپشن

از منوی سمت چپ خود بر روی گزینه پروفایل کلیک کنید و در صفحه باز شده با پیغام تایید نشده از آدرس ایمیل خود مواجه خواهید شد.

ثبت نام بروکر پاکت آپشن ، افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن ، عضویت در پاکت آپشن

برای تایید آدرس ایمیل خود باید صندوق ایمیل های خود پیامی حاوی کد تایید می باشد را چک کنید. برای این کار می توانید بر روی لینک تایید نشده کلیک کنید و در صفحه جدید در پنجره باز شده بر روی تایید ایمیل کلیک کنید.

ثبت نام بروکر پاکت آپشن ، افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن ، عضویت در پاکت آپشن

سپس به ایمیل خود مراجعه کنید و بر روی لینک داخل ایمیل خود کلیک نمایید.

سپس به صغحه قبلی بازگردید و از در منوی پروفایل موارد زیر را تکمیل نمایید :

 • نام و نام خانودگی
 • شماره تماس
 • تاریخ تولد
 • آدرس محل سکونت

 

ثبت نام بروکر پاکت آپشن ، افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن ، عضویت در پاکت آپشن

توجه کنید که باید مدارک شناسایی شامل کارت ملی یا پاسپورت خود را به صورت رنگی بارگذاری کنید. جهت احراز آدرس محل سکونت خود نیز می توانید از قبوض برق و گاز استفاده کنید.

در صورتی که دسترسی به قبض فیزیکی ندارید، می توانید از طریق دفاتر پیشخوان دولت، اقدام به دریافت قبض فیزیکی نمایید.

توجه داشته باشید که نیازی نیست مدارک مربوط به احراز سکونت شما حتما به نام خودتان باشد و با نام های دیگر به طور معمول تایید می شود.

ثبت نام بروکر پاکت آپشن ، افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن ، عضویت در پاکت آپشن

مراحل ثبت نام و احراز هویت به تمام شد. پس از بارگذاری منتظر تایید از طرف پشتیبانی بروکر پاکت آپشن باشید.

 

شارژ 🚀 برداشت از حساب بروکر پاکت آپشن

 

کارگزاری پاکت آپشن بیش از 50 روش متنوع را برای شارژ و برداشت از حساب در اختیار مشتریان خود قرار داده است که معامله گران می توانند بر حسب دارایی خود یکی روش های مربوط به آن را استفاده کنند. روش های واریز و برداشت به طور کلی به دو دسته کریپتوکارنسی و پرداخت الکترونیکی تقسیم می شود.

واریز و برداشت بروکر پاکت آپشن ، شارژ بروکر پاکت آپشن ، افتتاح حساب پاکت آپشن

پرداخت های الکترونیکی شامل موارد زیر است :

 • وبمانی
 • پرفکت مانی
 • ویزا کارت
 • مستر کارت

پرداخت با کریپتوکارنسی شامل موارد زیر است :

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • تتر
 • بایننس کوین
 • ترون
 • +22 رمز ارز دیگر

 

توجه داشته باشید که حداقل میزان واریز 5 دلار می باشد و مقدار حداقل برداشت از حساب باید 10 دلار باشد و انجام واریز و برداشت از حساب بدون کمیسیون می باشد. همچنین برای برداشت از حساب خود حداقل سه روز کاری زمان نیاز است.

 

لوریج این حساب از 1:3000 شروع می شود که بستگی به میزان سرمایه معامله گران دارد. این حساب بدون کمیسیون می باشد و قابلیت فعال سازی حساب اسلامی و بدون سوآپ را دارد.

 

شارژ پاکت آپشن با تتر

آموزش شارژ پاکت آپشن با تتر


معامله گران در بروکر پاکت آپشن می توانند از روش های متعددی برای شارژ و برداشت حساب خود استفاده نمایند.

یکی از روش های متداول و پرطرفدار استفاده از ارز های دیجیتال مانند تتر می باشد.

شما می توانید برای شارژ حساب پاکت آپشن از تتر و سایر ارز های دیجیتال مثل بیت کوین استفاده نمایید.

در پست زیر روش شارژ پاکت آپشن با تتر را آموزش داده ایم. برای مطالعه بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

شارژ پاکت آپشن با تتر

 

آیا پاکت آپشن کلاهبرداری است؟ 🏛️ بررسی اعتبار بروکر پاکت آپشن

 

بروکر پاکت آپشن تحت رگولاتوری IFMRRC، که یک سازمان مستقل برای قانون گذاری در روابط بازار جهانی مالی است قرار دارد. با توجه به محدودیت هایی که در ارائه پلتفرم های باینری آپشن وجود دارد وجود نهاد نظارتی بر اعتبار این بروکر افزوده است.

از طرف دیگر طبق بررسی های انجام شده، تا کنون مدارکی مبنی بر اثبات کلاهبرداری پاکت آپشن بدست نیامده است و اکثر مشتریان از عملکرد آن رضایت داشتند.

البته در این بروکر نوپا جای رگولیشن های معتبری مثل CySEC یا FCA خالی است و ممکن است در آینده با گسترش خدمات و مشتریانش در کشور های اروپایی، بتواند مجوز رگوله های معتبری را نیز دریافت کند.

رگولاتوری پاکت آپشن ، اعتبار پاکت آپشن ، رگوله پاکت آپشن

برخی از سایت های جعلی نیز برای هک پاکت آپشن حساب مشتریان ایجاد شده است که با سوء استفاده از فیلترینگ سایت اصلی به دنبال فیشینگ و دزدی اطلاعات کاربری هستند.

 

کلاهبرداری پاکت آپشن، آیا بروکر پاکت آپشن کلاهبرداری است

آیا بروکر پاکت آپشن کلاهبرداری است


موارد متعددی از کلاهبرداری پاکت آپشن به تیم پشتیبانی ما گزارش شده است که نشان می دهد معامله گران ایرانی امکان برداشت پول خود را ندارند.

در موارد دیگری نیز حرکت قیمت در بروکر پاکت آپشن با قیمت های جهانی اختلاف بسیار زیادی داشت که همراه با مستندات آن ارائه شده است.

تیم دیجی تریدرز با بررسی کامل این موارد متوجه شده است که بسیاری از معامله گران با قوانین بروکر آشنایی کافی ندارند.

برای جلوگیری از مشکلات پاکت آپشن برای ایرانیان و آشنایی با میزان صحت کلاهبرداری پاکت آپشن پست زیر را مطالعه کنید

کلاهبرداری پاکت آپشن

 

توصیه می کنیم حتما بابت پیشگیری از کلاهبرداری سایت های جعلی، از طریق تعامل با پشتیبانی رسمی بروکر پاکت آپشن اقدامات لازم را انجام دهید.

 

معاملات اکسپرس 💯 سود بالای 100% در بروکر پاکت آپشن

 

بروکر پاکت آپشن برای مشتریان خود امکان استفاده از سرویس اکسپرس را هم قرار داده است تا بتوانند معامله گران سود های بالای 100% کسب کنند. در این معاملات یک پیش بینی ترکیبی از چند نماد است. پرداخت همه ی پیش بینی ها در این معاملات چند برابر می شود و دریافت سود نیز چند برابر خواهد شد.

برای دسترسی به معاملات اکسپرس پاکت آپشن باید از منوی سمت راست معاملات اکسپرس را انتخاب کنید و حداقل دو نماد را انتخاب کنید تا معاملات انجام بگیرد.

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس ثبت نام بروکر پاکت آپشن ، افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن ، عضویت در پاکت آپشن

 

آموزش معاملات کپی تریدینگ در پاکت آپشن | Pocket Option

 

بسیاری از مشتریان بروکر های باینری آپشن به دنبال استراتژی های قوی پاکت آپشن هستند تا بتوانند کسب درآمد کنند. البته استراتژی طلایی پاکت آپشن را بسیاری از افراد نمی دانند و دچار ضرر می شوند.

در بروکر پاکت آپشن می توانید با استفاده از سوشال تریدینگ یا کپی ترید افراد موفق و با تجربه بازار، کسب سود کنید.

بروکر پاکت آپشن امکان بررسی حساب و قدمت افراد موفق را در سایت خود قرار می دهد و مشتریان می توانند بعد از بررسی سابقه و عملکرد آنان شروع به کپی ترید از این حساب افراد با تجربه کنند.

لیست معامله گران موفق هر دقیقه به روز رسانی می شود تا بتوانید بهترین ها را بررسی کنید. توجه داشته باشید که بعد از بررسی عملکرد معامله گران موفق برای کپی کردن از آنها باید میزان درصدی که می خواهید طبق استراتژی آنها معامله شود را انتخاب کنید.

کپی تریدینگ پاکت آپشن ، حساب سرمایه گذاری باینری آپشن ، بروکر پاکت آپشن

به عنوان مثال اگر چنانچه این عدد را 80 درصد قرار دهید و معامله اصلی با 100 دلار انجام شود، 80 دلار از حساب شما برای انجام کپی ترید در معامله قرار خواهد گرفت اما درصد سودآوری شما با حساب مدیر اصلی برابر خواهد بود.

در صورتی که بخواهید کپی کردن معاملات از یک سطح خاصی ادامه پیدا نکند می توانید از گزینه ی Stop Balance استفاده کنید، البته امکان متوقف کردن دستی معاملات نیز وجود دارد.

در پروفایل کپی ترید پاکت آپشن ، تعداد معاملات و معاملات سودده مدیران حساب نیز اعلام شده است و همچنین مبلغ کل سود دلاری بدست آمده آنها را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است.

کپی ترید در پاکت آپشن

توجه داشته باشید که هر زمان تمایل به قطع کپی کردن معاملات داشتید باید به صورت دستی این کار را انجام دهید و ادامه فرآیند کپی تریدینگ را قطع کنید. در نظر داشته باشید که برای کپی ترید پاکت آپشن نمی توانید از حساب دمو استفاده کنید و می بایست با واریز پول از سایر حساب های آن استفاده کنید.

 

نماد های معاملاتی در بروکر پاکت آپشن

 

در بروکر پاکت آپشن معامله گران می توانند بر روی بیش از 100 نماد مختلف بازار فارکس معاملات باینری آپشن انجام دهند. این نماد ها در گروه های زیر قرار دارند :

 • جفت ارزهای فارکس شامل جفت ارز های اصلی ، فرعی ، کراس
 • نماد کالا : نفت برنت ، نفت خام ، طلا ، نقره و …
 • سهام شرکت های بزرگ : اپل ، تسلا ، فیسبوک و …
 • 7 نماد کریپتوکارنسی ها : بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش ، پولکادات ، لینک و دش
 • شاخص های بورس جهانی : S&P500 ، داوجونز و …

 

درصد بازگشت سود ( Payout ) در بروکر پاکت آپشن

 

بازگشت سود ( Payout ) در معاملات پاکت آپشن برای نماد ها مختلف متغییر است و هریک از گروه های معاملاتی با توجه میزان نوسانات آنها نرخ بازگشت سود متفاوتی دارند.

به عنوان نمونه در گروه ارزهای دیجیتال به دلیل نوسانات شدید نرخ بازگشت ها درصد پایین دارند اما در جفت ارزهای فارکس بیشترین نرخ بازگشت سود را ارائه کرده است.

درصد بازگشت سود برخی از نماد ها در ادامه بیان شده است :

·       EUR / USD 92% ·       سهام اپل 92%
·       USD / JPY 92% ·       سهام ماکروسافت 64%
·       USD / CAD 57% ·       تسلا 92%
·       AUD / USD 74% ·       بیت کوین 15%
·       طلا 80% ·       اتریوم 40%
·       گاز طبیعی 45% ·       S&p500 45%

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس ثبت نام بروکر پاکت آپشن ، افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن ، عضویت در پاکت آپشن

 

بررسی مزایا ⚖️ معایب بروکر پاکت آپشن

 

👍 مزایا :

 • طراحی پنل قوی و کامل
 • پشتیبانی از روش های واریز و برداشت متنوع
 • درصد بازگشت سود بالا ( Payout )
 • اجرای بسیار سریع
 • سایت و پشتیبانی فارسی
 • امکان استفاده از حساب دمو
 • بدون محدودیت در ایجاد و حذف معاملات
 • امکان معاملات کپی ترید

 

👎 معایب :

 • فاقد رگولیشن معروف
 • ربات کپی ترید ضعیف
 • تعداد مشتریان کم در سطح جهانی
 • تنوع کم معاملات باینری آپشن

 

معایب پاکت آپشن ، مشکل پاکت آپشن

بررسی معایب بروکر پاکت آپشن


بروکر پاکت آپشن جزو بهترین بروکرهای باینری آپشن به حساب می آید اما با این وجود بررسی معایب پاکت آپشن برای معامله گران اهمیت فراوانی دارد.

تیم دیجی تریدرز با بررسی دقیق معایب پاکت آپشن آنها را در اختیار شما قرار داده است تا قبل از انجام هر کاری به بررسی آنها بپردازید.

با مطالعه این مقاله که شامل بررسی کامل معایب Pocket Option، در کنار مزایای کامل این بروکر است، می توانید ارزیابی جامع تری انجام دهید.

معایب بروکر پاکت آپشن

 

معاملات فارکس در بروکر پاکت آپشن

 

ویژگی جدید که اخیرا در بروکر پاکت آپشن ایجاد شده است امکان ترید در بازار فارکس است. معامله گران از طریق پلتفرم متاتریدر 5 پاکت آپشن می توانند در معاملات جفت ارزهای فارکس و CFD سهام ها را در بازار فارکس انجام دهند.

حداقل سپرده برای حضور در بازار معاملات فارکس این بروکر 1000 دلار است که در مقایسه با بروکر هایی مثل لایت فارکس یا آلپاری رقم زیادی محسوب می شود.

این بروکر اعلام کرده است با توجه به اینکه این سرویس به تازگی در اختیار مشتریان قرار داده شده است، فعلا با این شرایط در دسترس است اما در آینده ممکن است میزان سپرده اولیه را کاهش دهد.

پلتفرم متاتریدر 5 پاکت آپشن به معاملات کلاسیک فارکس اختصاص دارد و فعلا امکان معاملات دودویی یا باینری در این پلتفرم وجود ندارد.

در حساب معاملاتی این بروکر حداکثر لوریج 1:500 می باشد و بر خلاف معاملات باینری آپشن امکان استفاده از حد ضرر و حد سود در این معاملات وجود دارد.

 

دانلود پلتفرم های 📥 بروکر پاکت آپشن

 

بروکر پاکت آپشن، پلتفرم های مخصوص برای سیستم های اندروید و آی او اس طراحی کرده است. همچنین معامله گران با استفاده از پلتفرم وب اپلیکشن می توانند از طریق کامپیوتر و موبایل بدون نیاز به نصب برنامه وارد حساب کاربری شوند.

این بروکر برای راحتی استفاده کاربران ربات تلگرام پاکت آپشن نیز برای انجام معاملات طراحی کرده است و معامله گران از طریق این ربات درخواست خود را می توانند ثبت نمایند.

لینک دانلود و دسترسی به پلتفرم های معاملات گزینه های دودویی پاکت آپشن در ادامه مطلب قرار داده شده است که می توانید بر اساس نسخه سیستم عامل گوشی خود، برای دریافت برنامه آن اقدام کنید.

 

اپلیکیشن پاکت آپشن دانلود

دانلود اپلیکیشن پاکت آپشن


اپلیکیشن پاکت آپشن در زمینه های مختلفی ارائه می شود. شما می توانید از طریق اپلیکیشن سیگنال پاکت آپشن و یا استراتژی آن معاملات خود را انجام دهید.

اپلیکیشن های پاکت آپشن در سه زمینه سیگنال، استراتژی و تحلیل ارائه شده است که می توانید در موبایل خود از آنها استفاده کنید.

برنامه پاکت آپشن برای اندروید را می توانید از طریق صفحه زیر دانلود کنید. برای آشنایی با اپلیکیشن پاکت آپشن پست زیر را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن پاکت آپشن

 

همچنین برای انجام معاملات فارکس در بروکر پاکت آپشن می توانید از طریق دانلود متاتریدر 5 پاکت آپشن و نصب آن به حساب فارکس این بروکر وصل شوید و معاملات فارکس خود را انجام دهید. امکان دسترسی به متاتریدر 5 در همه سیستم عامل های کامپیوتر و گوشی وجود دارد.

توجه : در حال حاضر امکان استفاده پلتفرم محبوب متاترید 4 در بروکر پاکت آپشن وجود ندارد.

از طریق جدول زیر می توانید به لینک دانلود تمامی پلتفرم های معاملاتی این بروکر دسترسی پیدا کنید :

دانلود پلتفرم های معاملاتی در بروکر پاکت آپشن ( Pocket Option )
دانلود پلتفرم معاملات دو دویی

(Binary Option)

دانلود پلتفرم معاملات فارکس

(Meta Trader 5)

گوگل پلی دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاری دانلود برنامه پاکت آپشن از گوگل پلی
ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاری دانلود متاتریدر 5 نسخه ویندوز
اندروید دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود فایل APK اندروید پاکت آپشن گوگل پلی دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود اندروید از گوگل پلی (MT5)
اپ استور دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاری دانلود برنامه آیفون پاکت آپشن اندروید دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود فایل APK اندروید (MT5)
اندروید دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاری دانلود فایل APK تریدر پاکت آپشن مک او اس دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه مک پاکت آپشن (MT5)

 

پشتیبانی ☎️ خدمات سایت بروکر پاکت آپشن

 

پشتیبانی فارسی پاکت آپشن یکی از نکات قوت این بروکر می باشد و خوشبختانه ایرانیان به راحتی می توانند سوالات و مشکلات احتمالی خود را از طریق پشتیبانی و سایت فارسی این بروکر جویا شوند.

چت آنلاین در سایت یکی از راحت ترین راه ها برای تماس با کارگزاری پاکت آپشن است. استفاده از چت آنلاین به صورت 24 در 7 روز هفته به مشتریان این امکان را می دهد تا در سریع ترین زمان ممکن هر گونه مشکلی را برطرف کنند.

مشتریانی که علاقه به مکاتبه رسمی با بروکر هستند می توانند از طریق ایمیل پشتیبانی این بروکر اقدام کنند. توصیه می کنیم با ایمیلی که در این بروکر ثبت نام کرده اید برای ارسال ایمیل استفاده کنید تا بروکر بتواند به راحتی حساب کاربری شما را تشخیص دهد و در اولویت بیشتری به شما پاسخ دهد.

البته در صورتی که امکان برقراری تماس تلفنی با خارج از ایران را دارید می توانید با شماره تماس این بروکر در دفتر انگلستان تماس بگیرید.

 

پشتیبانی پاکت آپشن به فارسی

پشتیبانی فارسی بروکر پاکت آپشن


پشتیبانی بروکر پاکت آپشن در کشور های مختلفی در حال ارائه خدمات به معامله گران می باشد.

البته طبق قوانین پاکت آپشن قبل از احراز هویت و واریز وجه امکان استفاده از سرویس پشتیبانی پاکت آپشن وجود ندارد.

تیم دیجی تریدرز با دریافت نمایندگی از پشتیبانی پاکت آپشن، برای اولین بار این سرویس را به معامله گران ایرانی ارائه می کند.

برای آشنایی با روش دریافت پشتیبانی پست زیر را مطالعه کنید.

پشتیبانی پاکت آپشن

 

یک راه دیگر برای دسترسی به پشتیبانی استفاده از فرم تماس پاکت آپشن است. برای استفاده از فرم تماس باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید و پیغام خود را ارسال نمایید. پاسخ پشتیبانی بروکر نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد. البته در این روش امکان ضمیمه کردن فایل وجود ندارد.

پاسخگویی پشتیبانی پاکت در در همه روش های بیان شده معمولا به صورت سریع انجام می پذیرد. مشتریان می توانند به 22 زبان زنده دنیا با پشتیبانی در ارتباط باشند.

راه های تماس با پشتیبانی کارگزاری پاکت آپشن محدود به روش های گفته شده نیست و می توانید در شبکه های اجتماعی زیر از با پشتیبانی بروکر تماس برقرار کنید و سوالات خود را بپرسید.

 • فیس بوک
 • توییتر
 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • یوتیوب

 

بونوس خوش آمدگویی 50 درصد در بروکر پاکت آپشن 💰 بونوس های معاملاتی

 

بروکر پاکت آپشن برای مشتریانی که در این بروکر ثبت نام می کنند با اولین واریز پول به حساب خود بونوس 50 درصد ارائه می کند. برای دریافت این بونوس پاکت آپشن پس از ثبت نام در بروکر، 50 دلار یا بیشتر به حساب خود واریز کنید و نصف مبلغی که شارژ می کنید بونوس در حساب شما واریز خواهد شد.

همچنین با امتیازاتی که در معاملات این بروکر بدست می آورید می توانید بونوس خریداری نماید. این بونوس ها شامل بونوس های واریز و بونوس های موجودی حساب می باشد.

 

کد بونوس پاکت آپشن

انواع بونوس پاکت آپشن

 

در بروکر پاکت آپشن انواع بونوس های معاملاتی برای معامله گران ارائه می شود. شما می توانید با وارد کردن کد تبلیغاتی پاکت آپشن واریز خود را چند برابر کنید.

بونوس لوریج، بونوس های موجودی، بونوس یوتیوب پاکت آپشن و … از جمله بونوس هایی است که ایرانیان می توانند از آنها استفاده کنند.

در یک پست جداگانه به بررسی شرایط بونوس های بروکر پاکت آپشن پرداخته ایم که می توانید از طریق پست زیر آن را مطالعه کنید.

کد بونوس پاکت آپشن

 

از طریق خرید بونوس واریز می توانید با شارژ حساب خود بین 200 تا 1000 دلار بونوس معاملاتی دریافت کنید. البته برای دریافت آنها باید حداقل 50 و 100 دلار حساب خود را شارژ کنید.

با خرید بونوس موجودی نیز می توانید با اعمال بونوس نسبت به موجودی حساب خود بین 5 الی 100 دلار بونوس دریافت کنید. این بونوس ها یکبار مصرف هستند و برای استفاده از این بونوس ها حداقل باید در سطح 5 و یا سطوح بالاتر باشید.

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس ثبت نام بروکر پاکت آپشن ، افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن ، عضویت در پاکت آپشن

 

کش بک معاملاتی در بروکر پاکت آپشن

 

کش بک ( Cash back ) پاکت آپشن نیز سرویسی است که در این بروکر ارائه می شود و علاقه مندان زیادی دارد. معامله گران حداکثر می توانند تا 10% از کمیسیون های معاملات خود را پس بگیرند.

برای دریافت کش بک باید از طریق سایت با امتیازات خود آنها را خریداری کنید. تاریخ انقضای کش بک پاکت آپشن یک سال می باشد و برای تمدید آن باید مجدد آنها را خریداری کنید.

امکان افزایش کش بک نیز وجود دارد و معامله گران می توانند از طریق خرید کش بک های بالاتر، میزان آن را افزایش دهند به شرطی که نرخ خرید کش بالاتر از نرخ خرید کش بک فعلی آنها بیشتر باشد.

 

امکانات سایت و پلتفرم بروکر پاکت آپشن

 

بروکر پاکت آپشن در پلتفرم خود امکانات و ابزارهای لازم برای معامله گران را قرار داده است. اندیکاتور های پاکت آپشن تنوع زیادی دارند و به طور کلی شامل 30 اندیکاتور محبوب معامله گران می شود. همچنین امکان استفاده از ابزار های رسم خطوط کانال و خط روند وجود دارد.

ابزار ترسیم سطوح فیبوناچی که سطوح مقاومت و حمایت را می توان با آنها بدست آورد در این پلتفرم ارائه شده است که علاقه مندان بسیاری دارد.

نمایش کندل های نمودار در معاملات باینری بسیار برای معامله گران اهمیت دارد چرا که معامله گران بر اساس مباحث کندل شناسی پاکت آپشن و مهارت های پرایس اکشن می توانند با استراتژی فوق العاده در پاکت آپشن کسب سود کنند.

به همین دلیل در پلتفرم پاکت آپشن انتخاب نوع کندل های نمایشی و تایم فریم مربوط به آنها نیز وجود دارد.

انوع نمودار های کندلی مثل هیکن آشی و کندل های شمعی و نمودار های میله ای در تایم فریم های 5 ثانیه ( S5 ) الی 1 ساعته ( H1 ) و حتی روزانه ( D1 ) نمایش داده می شود.

سایت بروکر پاکت آپشن ، بروکر باینری آپشن پاکت ، امکانات بروکر پاکت آپشن

 

انواع اندیکاتور های پاکت آپشن

 

معامله گران علاقه زیادی برای استفاده از اندیکاتور ها و اسیلاتور ها برای انجام معاملات خود دارند که در این بروکر نیز می توانند با استفاده از اندیکاتور پاکت آپشن طبق استراتژی های خود معامله کنند.

30 اندیکاتور های موجود در بروکر پاکت آپشن نیاز معامله گران برای استفاده از استراتژی های معاملاتی را بر طرف می کند. برخی از این اندیکاتور های مورد علاقه مشتریان در پاکت آپشن شامل موارد زیر است.

 • مکدی ( MACD )
 • آر اس آی ( RSI )
 • سی سی آی ( CCI )
 • میانگین متحرک ( MA )
 • باند های بولینگر ( Bollinger band )
 • ایچیموکو ( Ichimoku )
 • سوپر ترند ( Super Trend )

 

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن

پولسازترین اندیکاتور پاکت آپشن


استفاده صحیح از اندیکاتور های پاکت آپشن می تواند نقش مهمی در تشخیص موقعیت مناسب و موفقیت در معاملات باینری آپشن داشته باشد.

با توجه به سرعت بالای انجام معاملات در باینری آپشن، شما می توانید از طریق این اندیکاتور ها حمایت ها و مقامت های داینامیک را شناسایی کنید.

اندیکاتورهای پاکت آپشن به صورت اختصاصی در پلتفرم این بروکر ارائه شده است. در پست زیر نحوه استفاده از اندیکاتور ها و قابلیت های مهم 12 اندیکاتور پولساز را معرفی کرده ایم.

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس ثبت نام بروکر پاکت آپشن ، افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن ، عضویت در پاکت آپشن

 

همه چیز درباره بروکر پاکت آپشن 🔮 Pocket Option

 

بروکر پاکت آپشن برای مشتریان که در ایران علاقه مند به معاملات باینری آپشن می باشند یکی از بهترین گزینه ها می تواند باشد. این بروکر علیرغم اینکه سابقه زیادی در این بازار ندارد اما به مشتریان خود نشان داده است که به دنبال تغییرات و به روز رسانی مداوم خدمات و امکانات پلتفرم خود است.

تنوع روزش های واریز و برداشت در این بروکر بسیار خوب است و ایرانیان به راحتی می توانند سود های خود را دریافت کنند. درصد سود بازگشتی در این بروکر نیز قابل رقابت با بسیاری از بروکر های دیگر است.

خوشبختانه ایرانیان از پشتیبانی و سایت فارسی این بروکر به راحتی می توانند استفاده کنند و همیشه از راه های ارتباطی زیادی به پشتیبانی پاکت آپشن دسترسی دارند.

جمع بندی پاکت آپشن ، عضویت در پاکت آپشن ، بروکر باینری پاکت آپشن

البته تنوع معاملات باینری در این بروکر زیاد نیست و امیدواریم در آینده شاهد ارائه ی معاملات متنوعی در آن باشیم. لازم به ذکر است که معاملات باینری آپشن ریسک بالایی دارد و سایت پاکت آپشن به افشای ریسک بالای معاملات در آن پرداخته است.

بسیاری از معامله گران بدون در نظر گرفتن این ریسک بالا در معاملات، دچار زیان می شوند و مقصر این اتفاق را مشکلات پاکت آپشن معرفی می کنند.

علاقه مندان به معاملات باینری بجای آنکه به دنبال شایعات کلاهبرداری پاکت آپشن بروند بهتر است با ریسک انجام این معاملات را آشنا شوند تا استراتژی معاملاتی وارد این بازار شوند.

 

سوالات متداول

♨️ لینک ورود به سایت اصلی بروکر پاکت آپشن چیست؟

🔮 برای ثبت نام در بروکر پاکت آپشن می توانید از طریق لینک سایت اصلی بروکر پاکت آپشن وارد شوید.

☎️ آیا بروکر پاکت آپشن پشتیبانی فارسی دارد؟

📞 بله، بروکر پاکت آپشن پشتیبانی خوب و سریع به زبان فارسی ارائه می کند. شما می توانید در ساعات کاری بازار فارکس از طریق سایت و پیام رسان های مجازی مثل تلگرام از خدمات پشتیبانی پاکت آپشن استفاده نمایید.

💯 جهت دریافت پشتیبانی از طریق لینک های زیر تماس بگیرید :

💰 آیا بروکر پاکت آپشن معتبر است؟

🛡️ بروکر پاکت آپشن زیر نظر نهاد نظارت مالی IFMRRC فعالیت می کند و رگولاتوری دیگری ندارد اما به توجه به نوپا بودن این بروکر و عملکرد خوب آن تاکنون و رضایت مشتریان می توان گفت که این بروکر معتبر می باشد.

🕌 آیا معاملات پاکت آپشن حلال است؟

📖 انجام معاملات باینری آپشن نوع جدیدی از معاملات در دنیای کنونی است. هر فرد مسلمان می تواند با دانستن حکم شرعی پاکت آپشن بر طبق فتوای مرجع تقلید خود عمل نماید.

🚀 روش های واریز و برداشت در بروکر پاکت آپشن چیست؟

🛎️ روش های واریز و برداشت در بروکر پاکت آپشن شامل موارد زیر است :

 • وبمانی
 • پرفکت مانی
 • کریپتوکارنسی (بیتکوین و تتر و …)
 • ویزا کارت و مسترکارت
 • +20 روش دیگر

درج نظر