خدمات دیجی تریدرز در فارکس و ارزهای دیجیتال – خدمات فارکس چیست؟

  • صفحه اصلی
  • خدمات دیجی تریدرز در فارکس و ارزهای دیجیتال – خدمات فارکس چیست؟
03 اکتبر 2023 -

خدمات ما در سایت دیجی تریدرز چیست

 

سایت دیجی تریدرز نزدیک به دو دهه است که در زمینه ارائه خدمات فارکس به ایرانیان در حال فعالیت است. معامله گران فارکس می توانند در تمامی مراحل با کمک کارشناسان ما مشاوره و راهنمایی دریافت کنند.

بسیاری از سایت های اینترنتی به صورت خاص بر روی ارائه آموزش یا سیگنال فعالیت می کنند اما مجموعه دیجی تریدرز افتخار دارد که خدمات گسترده و کامل در فارکس را به مشتریان ایرانی ارائه کند.

در ادامه این پست انواع خدمات ارائه شده در فارکس و صرافی های ارز دیجیتال به شما معرفی خواهیم کرد. در صورتی که علاقه مند به دریافت این خدمات هستید، می توانید به پشتیبانی ما در تلگرام پیام بدهید.

خدمات فارکس
دیجی تریدرز
کش بک و ریبیت پرداخت ماهیانه در تمامی بروکرها
پشتیبانی امور مشتریان پاسخگویی در تمامی ایام هفته
آموزش رایگان معرفی سرویس های بروکرهای فارکس
کانال سیگنال فارکس ارائه سیگنال VIP با وین ریت بالا
واریز و برداشت بروکر انتقال وجوه مشتریان بدون کارمزد
ابزارهای معامله گری ارائه ربات های اکسپرت در متاتریدر
بررسی بروکرها ارزیابی و رتبه بندی بروکرهای فارکس
دانلود متاتریدر ارائه لینک مستقیم دانلود متاتریدر بروکرها

 

خدمات فارکس چیست؟ معرفی انواع سرویس ها

 

خدمات فارکس، به مجموعه از سرویس های جانبی گفته می شود که برخی از نیازهای معامله گران فارکس را برطرف می سازد. این سرویس ها شامل پشتیبانی، واریز و برداشت وجه، ارائه ریبیت و سیگنال معاملاتی می باشد.

مجموعه دیجی تریدرز موارد بسیاری را به عنوان سرویس های خود، به مشتریان خود ارائه می کند، که شامل موارد زیر است:

 

پرداخت ماهیانه ریبیت فارکس به معامله گران

 

شما می توانید از طریق کد معرف دیجی تریدرز در اغلب بروکرهای فارکس ثبت نام نمایید و به صورت ماهیانه از ما ریبیت یا کش بک دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید، صفحه ریبت فارکس را مطالعه کنید.

 

پشتیبانی کارشناس فارکس در تمامی 7 روز هفته

 

اغلب بروکرهای فارکس در 5 روز کاری هفته به مشتریان خود پشتیبانی ارائه می کنند. البته کیفیت خدمات آنها نیز در برخی از مواقع ضعیف است و یا به زبان فارسی ارائه نمی شود و مدت زیادی معامله گران را معطل می کنند.

معامله گران مجموعه دیجی تریدرز، می توانند در تمامی 7 روز از هفته با کارشناس فارکس تماس بگیرند و مشکلات خود را در هریک از بروکرها پیگیری نمایند. ساعت کاری پشتیبانی دیجی تریدرز از 9 صبح تا 18 بعد از ظهر می باشد.

 

ارائه کانال سیگنال VIP به صورت رایگان

 

بسیاری از معامله گران برای کسب درآمد از فارکس، به دنبال کانال های تلگرامی و نامعتبر مراجعه می کنند. مجموعه دیجی تریدرز کانال سیگنال رایگان خود را در اختیار معامله گران قرار می دهد. همچنین شما می توانید از طریق حساب پم، بدون نیاز به انجام معاملات سود دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تلگرام تماس بگیرید.

 

واریز و برداشت پول برای مشتریان بدون کارمزد

 

معامله گرانی که از طریق مجموعه دیجی تریدرز در بروکرهای فارکس فعالیت می کنند، می توانند به روش های ریالی و دلار نقدی حساب خود را شارژ نمایند. همچنین می توانید از طریق مجموعه دیجی تریدرز بدون پرداخت کارمزد از حساب خود برداشت کنید.

 

ارائه ابزارهای معاملاتی و ربات های اکسپرت

 

سایت دیجی تریدرز، همواره در تلاش است تا خدمات نوین و باکیفیت در اختیار معامله گران خود قرار بدهد. یکی از سرویس های رایگان در دیجی تریدرز، ربات های معامله گر و دستیار ترید است که می توانید برای انجام کارهای مختلف از آنها استفاده نمایید.

 

آموزش رایگان سرویس های بروکرها

 

مجموعه دیجی تریدرز در تلاش است تا به سوالات و نیاز های مختلف معامله گران پاسخ کامل و جامعی را ارائه کند. تمامی پست های ارائه شده در سایت به منظور آموزش رایگاه استفاده از امکانات بروکرهای فارکس تهیه و تنظیم می شود.

شما می توانید از طریق پشتیبانی مواردی که مورد نیازتان است را از ما بخواهید، تا در کمترین زمان آموزش تصویری آنها را دریافت نمایید. مجموعه دیجی تریدرز، آموزش رایگان واریز و برداشت، تماس با پشتیانی، دانلود ترم افزار، انواع حساب های معاملاتی و … را ارائه کرده است.

شما می توانید با پیگیری جدیدترین پست ها این سایت، همیشه آموزش ها و اخبار دست اول را از ما دریافت کنید.

سوالات متداول

آیا واریز نقدی جزو خدمات فارکس شما می باشد؟

بله، معامله گرانی که عضو باشگاه مشتریان دیجی تریدرز هستند، می توانند در تهران و سایر شهرهای بزرگ در جهان مثل استانبول، دبی و برخی از کشورهای دیگر، حساب خود را بدون کارمزد به صورت نقدی شارژ کنند.