بونوس بروکر آمارکتس 🎁 نحوه برداشت رایگان بونوس Amarkets

27 آوریل 2023 -

بونوس بروکر آمارکتس برای ایرانیان

 

بونوس بروکر آمارکتس به تمامی معامله گران جدید و قدیم این کارگزاری معتبر ارائه می شود تا بتوانند از فرصت های معاملات خود در ای مارکتس، سود بیشتری کسب کنند.

بروکر Amarkets در طول سال های گذشته، به مناسبت های مختلف بونوس رایگان بروکر خود را با شرایط متنوعی در اختیار معامله گران فارکس قرار داده است.

شما با وارد کردن کد تبلیغاتی یا بونوس آمارکتس در هنگام واریز پول به حساب خود، می توانید درصد مشخصی از مبلغ واریز خود را به عنوان اعتبار دریافت کنید و تحت شرایطی آن را برداشت نمایید.

ثبت نام در Amarkets

در ادامه این پست به بررسی جدیدترین بونوس بروکر آمارکتس خواهیم پرداخت تا بتوانید متناسب با نیاز خود از آنها استفاده نمایید.

نام بروکر فارکس بروکر آمارکتس – Amarkets
🧡بونوس خوش آمدگویی ✔️15 الی 18 درصد
💯بونوس 100 درصدی 📣برای مشتریان جدید
✳️بونوس حساب دمو دریافت بونوس در حساب ریل
💱بونوس تغییر بروکر ✔️15 درصد
💲بونوس کمیسیون رایگان کارمزد 0 درصد برداشت پول
☎️تماس با کارشناس 🔵پشتیبانی تلگرام

 

نحوه دریافت بونوس بروکر آمارکتس

 

به طور کلی لازم به تذکر است که تمامی بونوس بروکر آمارکتس به صورت خودکار فعال نمی شوند و بایستی با هماهنگی لازم با کارشناس آمارکتس اقدام به دریافت بونوس نمایید.

برای فعال سازی بونوس آمارکتس، هر کاربری پس از واریز جدید برای دریافت بونوس آن باید به پشتیبانی آمارکتس اطلاع بدهد و پس از بررسی و تایید توسط کارشناس بروکر آن بونوس فعال خواهد شد.

🔔 همچنین می توانید قبل از اقدام به واریز پول با کارشناس فارکس در آمارکتس از طریق راه های ارتباطی زیر، تماس بگیرید و هماهنگی لازم را انجام دهید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

🎞️بررسی انواع بونوس های آمارکتس (ویدیویی)

 

 

بونوس آمارکتس؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

بونوس خوش آمدگویی آمارکتس تا 30% واریزی

 

بروکر ای مارکتس برای ارائه پروموشن یا بونوس خوش آمدگویی به معامله گران جدید طرحی را در نظر گرفته است تا معامله گران را تشویق به واریز پول به حساب معاملاتی شان کند تا بتوانند هر چه سریع تر کار خود را در بازار فارکس آغاز کنند.

دریافت بونوس آمارکتس، بونوس 100 درصد ای مارکتس

در حال حاضر در بروکر آمارکتس، می توانید بونوس های زیر را که درصد آن بستگی به میزان واریزتان متفاوت خواهد بود، را دریافت کنید.

در صورتی که واریز شما با هر میزان مبلغی، طی 48 ساعت اولیه ثبت نام انجام شود، شما میتوانید بونوس 15% قابل معامله و طرح سوم بونوس وفاداری را دریافت نمایید.

اما در صورتی که بعد از 48 ساعت اولیه ثبت نام واریز نمایید، میتوانید نسبت به مبلغ واریز، بونوس های زیر را دریافت نمایید :

🔸بونوس 15% قابل معامله + طرح کش بک وفاداری مرحله اول برای واریز های حداقل 500 دلار
🔸بونوس 17% قابل معامله + طرح کش بک وفاداری مرحله دوم برای واریز های حداقل 1000 دلار
🔸بونوس 18% قابل معامله + طرح کش بک وفاداری مرحله سوم برای واریز های حداقل 5000 دلار

در نظر داشته باشید بونوس قابل معامله و طرح کش بک تنها بر روی حساب های فیکس و استاندارد آمارکتس در متاتریدر 4 و 5 قابل دریافت می باشد. همچنین در صورتی که از حساب اسلامی استفاده می کنید امکان دریافت بونوس آمارکتس را ندارید.

ثبت نام در آمارکتس

 

انواع بونوس در آمارکتس برای ایرانیان

 

معامله گران ایرانی می توانند از سایر بونوس های بروکر آمارکتس برای واریز و برداشت خود استفاده نمایند. برخی از این بونوس ها به صورت محدود ارائه می شود. در ادامه به بررسی 2 بونوس دیگر می پردازیم:

 

بونوس قابل برداشت بروکر آمارکتس

 

یکی از بونوس های جذاب آمارکتس، «بونوس قابل برداشت» است. در صورتی که تمایل به دریافت بونوس اعتباری قابل برداشت دارید، میتوانید با حداقل واریز 300 دلار این بونوس بروکر آمارکتس را دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که بونوس قابل برداشت، قابل معامله و قابل ضرر نیست و تنها طبق شرایطی امکان برداشت آن وجود دارد.

جهت برداشت این بونوس آمارکتس باید شروع به انجام معاملات خود در حسابی که این بونوس فعال شده است کنید و سپس به ازای هر لات معامله، 3 دلار از بونوس دریافتی شما آزاد می گردد و تا زمانی که تمام بونوس آزاد نشده باشد، قابل برداشت نخواهد بود.

🟠  توجه داشته باشید که برای استفاده از این بونوس اعتباری فقط می توانید بر روی حساب های فیکس و استاندارد متاتریدر 4 معامله انجام دهید.

نحوه دریافت بونوس آمارکتس

بونوس 100 درصدی آمارکتس

 

بروکر آمارکتس با ارائه بونوس های رایگان به معامله گران خود اطمینان خاطر می دهد که شرایط معاملاتی شان را تکمیل کنند و بتوانند به معامله گر موفق تری در بازارهای مالی فارکس تبدیل شوند.

یکی از بونوس های جذاب در این بروکر خوشنام، بونوس 100 درصدی آمارکتس می باشد که می توانید با واریز پول به حساب خود، معادل آن بونوس دریافت کنید.

این بونوس پیشنهادی تنها برای معامله گران جدید در بروکر آمارکتس قابل استفاده می باشد که برای واریز پول تا سقف 10 هزار دلار نیز بونوس آمارکتس، قابل دریافت می باشد.

این بونوس به صورت اعتباری و کردیت به حساب شما اضافه خواهد شد که در قسمت Credit line نرم افزار متاتریدر 4 قابل مشاهده خواهد بود. این بونوس بروکر آمارکتس زمانی قابل برداشت می باشد که سود حساب معاملاتی شما به سطح مورد نظر برسانید.

به عنوان مثال برای دریافت بونوس 500 دلاری آمارکتس، بایستی به همین میزان حساب خود را شارژ نمایید و سپس با انجام معاملات می توانید آن را برداشت کنید.

سطح مورد نیاز برای برداشت بونوس بروکر آمارکتس، کسب 3 دلار سود به ازای هر لات کامل می باشد. این بونوس نیز تنها در حساب های استاندارد و فیکس پلتفرم متاتریدر 4 آمارکتس قابل استفاده می باشد.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره بونوس آمارکتس

 

بونوس های بروکر آمارکتس با شرایط مختلفی ارائه می شود. در اغلب موارد، زمانی که در بروکر آمارکتس ثبت نام انجام می دهید، امکان استفاده از بونوس واریزی تا 30% هم ارائه می شود.

استفاده از بونوس به معامله گران کمک می کند تا حاشیه مارجین خود را افزایش دهند. پیشنهاد می کنیم از این بونوس ها با رعایت درست و اصولی مدیریت سرمایه استفاده نمایید تا بتوانید به مرور از بازار کسب سود مستمر را تجربه کنید.

برای دریافت آخرین «بونوس های فعال در آمارکتس» می توانید از طریق پشتیبانی تلگرام مجموعه دیجی تریدرز با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

نحوه فعال سازی بونوس بروکر آمارکتس چگونه است؟

برای فعال سازی بونوس بروکر آمارکتس ابتدا حتما باید از طریق پشتیبانی تماس بگیرید و سپس با هماهنگی آنها اقدام به واریز وجه به حساب خود نمایید تا با تایید کارشناس بروکر، بونوس را دریافت نمایید.

برای تماس با پشتیبانی آمارکتس در شبکه های اجتماعی زیر به کارشناس بروکر پیام دهید.

پشتیبانی تلگرام

پشتیبانی واتس آپ

شرایط دریافت بونوس قابل برداشت در بروکر آمارکتس چیست؟

برای دریافت بونوس بروکر آمارکتس که قابلیت برداشت دارد، باید حساب خود را 300 دلار شارژ نمایید و سپس شروع به انجام معاملات خود کنید تا بتوانید به ازای هر لات معامله، 3 دلار آزاد کنید.

پس از اتمام معاملات می توانید بونوس خود را برداشت کنید.

 

نظرات (3)
  1. سایت تون عالیه

  2. سلام، بونوس جدید آمارکتس که 13 درصد کش بک هم میده رو چطوری باید فعال کنیم؟

    • با سلام. لطغا برای دریافت بونوس 13 درصد کش بک آمارکتس و یا سایر بونوس ها در تلگرام یا واتس آپ به پشتیبانی پیام دهید تا کد بونوس را دریافت نمایید. با توجه به اتمام ظرفیت استفاده از کد بونوس آمارکتس، می توانید از ما بروزترین بونوس های بروکر آمارکتس را دریافت نمایید.

درج نظر