درباره ما دیجی تریدرز – همراه معامله گران در بازارهای مالی فارکس و ارز دیجیتال

  • صفحه اصلی
  • درباره ما دیجی تریدرز – همراه معامله گران در بازارهای مالی فارکس و ارز دیجیتال
18 مه 2023 -

digitaltraderz logo درباره مادرباره ما سایت دیجی تریدرز ❤️ DigiTraderz

 

دیجی تریدرز تنها یک سایت اینترنتی نیست بلکه یک مجموعه کامل برای همراهی معامله گران ایرانی در سراسر دنیاست تا بتوانند از طریق سرمایه گذاری و ترید در بازارهای فارکس و صرافی ارزهای دیجیتال کسب درآمد کنند.

🔸نام سایت 🔮دیجی تریدرز
🔹دامنه سایت 🌐digitraderz.com
🔸دفتر مرکزی 📍تهران
🔹زمینه فعالیت ✅خدمات بازار مالی فارکس، ارز دیجیتال و بورس جهانی
🔸پشتیبانی مشتریان ☎️24 ساعت در تمامی ایام هفته

 

ماموریت ما در طول بیش از 18 سال خدمت رسانی به معامله گران فارکس، فراهم کردن شرایط مساعد برای معامله گران موفق ایرانی است تا بتوانند به با کمترین دغدغه به فعالیت خود ادامه دهند.

تجربه و شناخت ما از بروکر های معتبر فارکس در بازار ایران و جهان، اندوخته با ارزشی است که در طول سالیان دراز بدست آورده ایم و حالا آماده ایم تا با افتخار آن را در اختیار شما قرار دهیم و شاهد موفقیت های بزرگتر در جامعه دیجی تریدرز باشیم.

تجربه و تخصص ما در زمینه بازار مالی و به طور ویژه بازار فارکس، می تواند بهترین راه کار کسب درآمد دلاری و موفقیت مالی متناسب با شرایط شما را فراهم نماید.

درباره ما سایت دیجی تریدرز

واحد پشتیبانی سایت دیجی تریدرز، جمعی از کارشناس های بروکر های فارکس و افراد متخصص در زمینه های معامله گری را شامل می شود که آمادگی دارند در تمامی روز های هفته به صورت 24 ساعت پاسخگوی شما عزیزان باشند.

 

خدمات بروکر های فارکس در دیجی تریدرز

 

سایت دیجی تریدرز به عنوان یکی از پل های ارتباطی با تریدر های ایرانی، همواره اطلاعات بروز در زمینه اخبار بروکر های فارکس و صرافی های ارز دیجیتال را اطلاع رسانی می کند.

آموزش های ارائه شده در سایت دیجی تریدرز برای رفع نیاز های تریدر ها و معامله گران به صورت مداوم در حال بارگذاری است تا به شما کمک نماید با صرفه جویی در زمان و هزینه ها، بهترین انتخاب را انجام دهید.

ما به طور دائمی اعتبار و عملکرد بروکر های فارکس را ارزیابی می کنیم و بر همین اساس رتبه بندی بروکر های فارکس و سایر پلتفرم های بازار سرمایه را ارائه می کنیم تا بتوانید بهترین ها را انتخاب نمایید.

 

سوالات متداول

سایت دیجی تریدرز در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

سایت دیجی تریدرز در زمینه ارائه پشتیبانی مالی و مشاوره ای در بازار های جهانی فارکس، بورس جهانی و ارزهای دیجیتال به ایرانیان در حال خدمت رسانی می باشد.

آیا سایت دیجی تریدرز به مشتریان خود خدمات اختصاصی ارائه می کند؟

بله، مجموعه دیجی تریدرز با ارائه خدمات پشتیبانی به صورت 7/24 ، پرداخت کش بک و ریبیت فارکس ، ارائه کانال و اپلیکیشن سیگنال دهی، حساب کپی ترید و … جزو معدود سایت هایی است که برای ایرانیان خدمات گسترده ای را ارائه می کند.

آیا دیجی تریدرز در بازار بورس ایران نیز خدمات ارائه می کند؟

خیر، سایت دیجی تریدرز در زمینه بازار فارکس، ارزهای دیجیتال و بورس جهانی سرویس های معاملاتی را ارائه می کند.

درج نظر