نحوه ثبت نام در آمارکتس – ثبت نام در بروکر ای مارکتس 2024

11 مه 2023 -

ثبت نام در آمارکتس برای معامله گران ایرانی

 

بروکر آمارکتس یکی از بروکر های فعال و محبوب در بازار فارکس ایران است که به دلیل عملکرد شفاف و حرفه ای توانست در مدت کوتاهی نظر مثبت تعداد زیادی از معامله گران را به خود جلب نماید.

در برخی از بروکر های فارکس روند دشوار و طولانی، شامل پرسشنامه های مالی و … برای ثبت نام در نظر گرفته می شود که برای شروع کار معامله گران در فارکس ملال آور است.

ثبت نام در Amarkets

ثبت نام در آمارکتس به صورت ساده و سریع طراحی شده است تا معامله گران بتوانند به راحتی کار خود را در بروکر فارکس شروع نمایند و همین موضوع یکی از مزایای این بروکر به حساب می آید.

در پست به بررسی نحوه ثبت نام در بروکر آمارکتس خواهیم پرداخت و به صورت تصویری روند ثبت نام در امارکتس را در کمتر از 2 دقیقه انجام خواهیم داد.

نام بروکر فارکس بروکر آمارکتس | ای مارکت
رگوله برای ایرانیان 📍 سنت ویسنت گرنادینها
احراز هویت ایرانیان ✅ دارد
حداقل واریزی 💵 100 دلار
روش واریز و برداشت ریالی، تاپ چنج، تتر و …
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس آپ

 

آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس همراه با تصاویر

 

ثبت نام در بروکر آمارکتس بسیار ساده می باشد و کافی است که یک ایمیل فعال در اختیار داشته باشید تا فرآیند ثبت نام خود را شروع کنید.

برای ثبت نام در آمارکتس از لینک معتبر سایت رسمی بروکر آمارکتس استفاده کنید. البته این بروکر از آدرس های متعددی برای ثبت نام معامله گران استفاده می کند اما تقریبا تمامی آنها با آی پی ایران محدود و فیلتر شده اند.

ثبت نام در آمارکتس

بنابراین از باید از ابزار تغییر آی پی برای ثبت نام در ای مارکتس استفاده کنید. برای ثبت نام وارد در صفحه اصلی سایت در بالای صفحه بر روی دکمه افتتاح حساب کلیک کنید.

ثبت نام بروکر آمارکتس، افتتاح حساب آمارکتس ، آموزش تصویری آمارکتس ، پشتیبانی آمارکتس

همچنین در صورتی که از طریق لینک ثبت نام وارد سایت می شوید ممکن است با صفحه لندینگ پیچ متفاوتی روبرو شوید و باید در آن صفحه بر روی دکمه هایی نظیر شروع به کسب درآمد کنید ، کلیک نمایید.

ثبت نام در آمارکتس

در صفحه بعد، فرم ثبت نام در آمارکتس به شما نمایش داده می شود که باید اطلاعات شناسایی خود را مطابق مدارک هویتی خود (پاسپورت) وارد کنید.

توجه داشته باشید که مشخصات خود را باید با حروف انگلیسی وارد نمایید.

  • نام خود را مطابق پاسپورت وارد کنید
  • نام خانوادگی خود را نیز وارد کنید
  • آدرس ایمیل خود را وارد کنید
  • شماره تماس همراه خود را در ایران وارد کنید
  • پلتفرم خود را انتخاب کنید. (بعدا می توانید آن را برای حساب های خود تغییر دهید.)

نحوه ثبت نام در آمارکتس

در نهایت بر روی دکمه افتتاح حساب کلیک کنید. در صفحه بعد پیام تبریک ثبت نام نمایش داده می شود.

آموزش ثبت نام آمارکتس

همچنین یکی از بونوس های خوش آمدگویی آمارکتس را به شما پیشنهاد خواهد داد که دارای زمان انقضای کمتر از 24 ساعت می باشد و در صورتی که احراز هویت خود را تکمیل کنید و اولین واریز خود را انجام دهید به شما تعلق خواهد گرفت.

آموزش ثبت نام در آمارکتس

اگر به ایمل خود مراجعه کنید، خواهید دید که نام کاربری و پسورد حساب آمارکتس برای شما ارسال شده است. برای فعال سازی باید بر روی لینک ارائه شده کلیک کنید تا حساب شما با این ایمیل فعال شود.

ثبت نام آمارکتس

ثبت نام اولیه شما در بروکر آمارکتس به پایان رسید و در گام بعدی باید احراز هویت خود را با ارسال مدارک شناسایی تکمیل نمایید.

جهت راهنمایی در مورد بروکر آمارکتس و همچنین دریافت سایر خدمات مثل بونوس های واریز 100 درصدی به حساب آمارکتس همین حالا با واحد پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید.

سوالات متداول

لینک ثبت نام در آمارکتس چیست؟

برای ثبت نام در بروکر آمارکتس از طریق لینک زیر می توانید اقدام کنید و خدماتی مانند بونوس واریز، کش بک و … دریافت کنید.

آیا بروکر آمارکتس به ایرانیان خدمات ارائه می کند؟

بله، معامله گران ایرانی می توانند با ثبت نام در آمارکتس با استفاده مدارک شناسایی ایرانی خود فعالیت کنند.

درج نظر