نماد طلا در آلپاری چیست ⭐ معامله و اسپرد طلا در بروکر آلپاری

08 ژوئن 2023 -

معرفی نماد طلا در آلپاری

 

نماد طلا در آلپاری یکی پرطرفدارترین نماد های معاملاتی است و بسیاری از تریدرها به دلیل نوسانات جذاب تنها بر روی چارت طلا در بروکر آلپاری معامله می کنند.

اسپرد طلا در آلپاری در حساب های مختلف این بروکر تفاوت هایی با یکدیگر دارد. به ویژه در حساب دمو آلپاری میزان اسپرد طلا بسیار زیاد است و معامله گران برای تست استراتژی خود ممکن است دچار اشتباه شوند.

ثبت نام در Alpari

همچنین کمیسیون طلا در آلپاری برای معاملات در حساب های ECN تاثیر زیادی بر روی سود و زیان حساب های معامله گران دارد.

در این پست نماد طلا در آلپاری را معرفی می کنیم و نحوه انجام معامله طلا در بروکر آلپاری را به شما آموزش خواهیم داد.

نام بروکر فارکس آلپاری – Alpari
🔸نماد طلا XAUUSD
🔸اسپرد طلا متوسط از 13 پیپ
🔸کمیسیون طلا 1.6 دلار در هر لات
🔸ساعت معامله از ساعت 1:05:00 تا 23:55:00
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

آموزش نماد طلا در آلپاری (ویدیو)

 

 

نماد طلا در آلپاری؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

نماد طلا در آلپاری چیست

 

نماد طلا در آلپاری XAU یا Spot Gold USD می باشد و معاملات آن تنها به دلار انجام می گیرد. معامله طلا در آلپاری در تمامی حساب های نانو، استاندارد و ECN قابل انجام است.

اما میزان اسپرد طلا در آلپاری با توجه به حساب های مختلف فرق دارد. حداقل حجم معاملاتی نماد طلا در آلپاری 0.01 لات است اما حداقل میزان موجودی برای باز نگهداشتن معامله طلا در آلپاری 0.2 درصد از مارجین حساب می باشد.

در صورتی که فری مارجین بیشتری داشته باشید در تمامی حساب های بروکر آلپاری می توانید معاملات هجینگ طلا را باز کنید و همزمان خلاف جهت پوزیشن قبلی خود معامله باز کنید.

همچنین می توانید برای انجام معامله طلا در آلپاری حساب خود را سوآپ فری کنید. تعداد روز های مجاز برای استفاده از قابلیت حساب اسلامی در نماد طلا بروکر آلپاری 7 روز می باشد.

نماد طلا در آلپاری ، معامله طلا در آلپاری

در صورتی که بیش از 7 روز معامله باز نماد طلا در آلپاری داشته باشید، هزینه سواپ 15.1 دلار به ازای هر لات معامله محاسبه خواهد شد که این کارمزد در تمامی حساب های بروکر بجز حساب ecn با متاتریدر 5 دریافت می گردد.

در حساب های ECN آلپاری نیز می بایست کمیسیون 1.6 دلاری به ازای هر لات معامله را پرداخت نمایید که در کنار اسپرد پایین بروکر، بسیار مناسب می باشد.

🔔برای آشنایی بیشتر با اسپرد آلپاری پست مربوط به آن را مطالعه کنید.

ثبت نام در آلپاری

 

معامله طلا در متاتریدر آلپاری

 

برای انجام معامله طلا در آلپاری می بایست یک حساب معاملاتی در بروکر آلپاری ایجاد کنید. پس از ثبت نام و احراز هویت در بروکر آلپاری می توانید وارد کابین شخصی خود شوید و افتتاح حساب کنید.

انتخاب حساب معاملاتی مناسب با توجه به تسلط شما به بازار متفاوت خواهد بود و به طور کلی حساب استاندارد برای عموم معامله گران فارکس مناسب می باشد.

پس از ایجاد حساب معاملاتی متاتریدر آلپاری را نصب کنید و وارد حساب معاملاتی خود شوید.

 

گام 1: ورود به متاتریدر

 

سپس از منوی بالای متاتریدر گزینه View را انتخاب کنید و از زیر منوی آن بر روی Symbols کلیک کنید.

نماد طلا در آلپاری ، معامله طلا در آلپاری

 

گام 2: باز کردن پنجره نمادها

 

در پنجره جدید وارد گزینه های مربوط به نماد های کامودیتی یا فلزات با ارزش (Spot Metals) شوید. در بروکر آلپاری تنها دو فلز طلا و نقره ارائه شده است.

برای شروع معامله طلا در آلپاری بر روی گزینه XAUUSD (Gold Spot) کلیک کنید و از قسمت راست پنجره بر روی دکمه Show کلیک کنید تا نماد طلا در آلپاری در قسمت Symbols به نمایش درآید.

نماد طلا در آلپاری ، کمیسیون طلا در آلپاری

 

گام 3: باز کردن چارت طلا در متاتریدر

 

سپس جهت نمایش چارت طلا و انجام معامله از قسمت Symbols نماد XAUUSD را به داخل چارت بکشید تا نمودار قیمتی آن را مشاهده نمایید.

نماد طلا در آلپاری ، اسپرد طلا در آلپاری

 

نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره طلا در آلپاری

 

توجه داشته باشید که میزان اسپرد طلا در آلپاری به صورت شناور می باشد و ممکن است در ساعات اعلام اخبار یا نوسانات شدید دچار تغییرات شود.

در صورتی که برای انجام معامله طلا در آلپاری نیاز به راهنمایی دارید می توانید از طریق نظرات این پست سوالات خود را از کارشناس های مجموعه ما بپرسید.

همچنین برای تماس با کارشناس بروکر آلپاری در دیجی تریدرز در طول تمامی 7 روز از هفته می توانید از طریق تلگرام و واتس آپ اقدام نمایید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

سوالات متداول

نماد طلا در آلپاری چیست؟

نماد طلا در بروکر آلپاری XAU یا Spot Gold USD است و ارزش آن با دلار آمریکا ارزیابی می شود که می توانید برای معامله طلا از طریق متاتریدر آلپاری اقدام کنید.

کمیسیون طلا در حساب ECN آلپاری چقدر است؟

هزینه کمیسیون نماد طلا در حساب ECN آلپاری، 1.6 دلار به ازای هر لات معامله می باشد.

درج نظر