کمترین اسپرد طلا در آمارکتس – ترید نماد XAUUSD در ای مارکتس

24 آوریل 2023 -

کاهش اسپرد طلا در آمارکتس – Amarkets

 

طلا به عنوان یکی از دارایی های مهم در اقتصاد جهانی با نوسانات بسیاری همراه است. از این روی بسیاری از معامله گران فارکس در بروکر آمارکتس به دنبال اسکالپ و ترید طلا (XAUUSD) هستند.

بروکر Amarkets نیز سعی کرده است که با ارائه کمترین اسپرد طلا در آمارکتس رضایت معامله گران این نماد پرطرفدار به خود جلب نماید. البته شرایط ترید طلا در تمامی حساب های آمارکتس یکسان نمی باشد.

ثبت نام در Amarkets

کمترین اسپرد طلا در کارگزاری های فارکس بر اساس حساب معاملاتی متفاوت است. اسپرد طلا در آمارکتس در حساب ECN بسیار مناسب است که از 10 پیپ شروع می شود.

این پست قصد داریم اسپرد طلا در حساب های بروکر آمارکتس را بررسی کنیم تا بتوانید بهترین شرایط را برای معاملات خود ایجاد کنید.

مشخصات بروکر آمارکتس – Amarkets
✅ حساب Fixed 60 پیپ
✅ حساب ECN 10 پیپ
✅ حساب استاندارد 22 پیپ
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

حساب معاملاتی با کمترین اسپرد طلا در آمارکتس

 

بروکر ای ماکتس در طول سال های اخیر تلاش کرده است تا اسپرد طلا در حساب های خود را کاهش دهد تا به بتواند یکی از جذاب ترین حساب های معاملاتی برای ترید طلا را در اختیار معامله گران قرار دهد.

البته میزان اسپرد در تمامی حساب های آمارکتس پایین نمی باشد و حساب های استاندارد و ECN دارای کمترین اسپرد می باشند. با کاهش 30 درصدی اسپرد طلا در آمارکتس می توانید تنها با 22 پیپ معاملات پر سود طلا را در حساب استاندارد تجربه کنید.

اسپرد طلا در آمارکتس، ترید طلا ، کمترین اسپرد در آمارکتس برای طلا

البته 22 پیپ کمترین اسپرد برای حساب استاندارد با متاتریدر 5 می باشد اما ممکن است در نوسانات و زمان انتشار اخبار میزان اسپرد افزایش پیدا کند. به طور میانگین اسپرد حساب استاندارد ای مارکتس 27 پیپ می باشد.

در صورتی که از حساب ECN آمارکتس استفاده می کند، شرایط اسپرد بسیار بهتر است، کمترین میزان اسپرد در حساب های ECN با متاتریدر 4 و 5 تنها 10 دلار است و میانگین آن نیز کمتر از 13 پیپ می باشد.

البته باید توجه داشته باشید که حساب ECN دارای کمیسیون نیز می باشد و در کنار اسپرد معاملات باید به ازای هر لات معامله 5 دلار نیز کمیسیون پرداخت کنید.

حساب فیکس آمارکتس دارای اسپرد بالایی برای معاملات طلا می باشد و این حساب برای انجام ترید طلا توصیه نمی شود. اسپرد طلا در آمارکتس برای حساب فیکس 60 پیپ می باشد.

اسپرد آمارکتس ، اسپرد در آمارکتس ، بهترین اسپرد بروکر آمارکتس

بررسی کامل اسپرد در آمارکتس

اسپرد آمارکتس در نماد های مختلف بر اساس حساب معاملاتی آن تفاوت می کند و بسیاری از معامله گران علاقه مند به مقایسه میزان اسپرد بروکر آمارکتس هستند.

توجه داشته باشید که اسپرد بروکر آمارکتس به صورت ثابت و شناور ارائه شده است و می توانید میزان آن را در حساب های مختلف بررسی کنید.

در پست زیر به بررسی اسپرد در آمارکتس بر اساس نماد های پرطرفدار و حساب های مختلف آن پرداخته ایم.

اسپرد بروکر آمارکتس

 

مقایسه اسپرد طلا در حساب های آمارکتس

 

با توجه به اینکه بسیاری از معامله گران به دنبال معاملات با کمترین اسپرد طلا در آمارکتس هستند، در ادامه دو حساب استاندارد و ECN این بروکر را جهت انجام ترید طلا مقایسه می کنیم.

توجه داشته باشید که شرایط معاملات طلا در حساب استاندارد (Standard) با متاتریدر 4 و 5 آمارکتس اختلاف بسیار جزئی با یکدیگر دارد که از آن صرف نظر می کنیم.

در جدول زیر می توانید شرایط اسپرد این حساب ها را مشاهده کنید :

اسپرد طلا در حساب های آمارکتس
حساب های معاملاتی آمارکتس کمترین اسپرد طلا در آمارکتس میانگین اسپرد حساب
حساب استاندارد با متاتریدر 4 شناور از 24 پیپ 27 پیپ
حساب استاندارد با متاتریدر 5 شناور از 22 پیپ 27 پیپ
حساب ECN با متاتریدر 4 شناور از 10 پیپ 13 پیپ
حساب ECN با متاتریدر 5 شناور از 10 پیپ 13 پیپ

 

مشخصات نماد طلا در آمارکتس

 

توجه داشته باشید که در تمامی حساب های آمارکتس می توانید تا سقف 1:3000 از لوریج یا اهرم معاملاتی برای ترید طلا استفاده نمایید که یکی از مزیت های این بروکر نسبت به سایر کارگزاری های فارکس مثل نماد طلا در لایت فارکس می باشد.

همچنین میزان سوآپ خرید طلا در بروکر آمارکتس منفی 32 پیپ می باشد و برای معاملات فروش طلا 5.9 پیپ می باشد. البته امکان استفاده از حساب اسلامی برای معاملات طلا نیز وجود دارد.

در جدول زیر سایر مشخصات کلی نماد طلا در بروکر آمارکتس را مشاهده می کنید:

مشخصات نماد طلا در آمارکتس
مشخصات نماد طلا در آمارکتس
نماد معاملاتی XAUUSD
ارز پایه دلار
اندازه لات 100
هزینه در هر لات 1 دلار
حداقل حجم 0.01 لات
اسپرد شناور از 10 تا 27 پیپ
کمیسیون 5 دلار در هر لات
اهرم معاملاتی 1:3000
سواپ خرید 32.3- پیپس
سواپ فروش 5.9 پیپس
سطح توقف / محدودیت 0
ساعت های معاملاتی از دوشنبه تا جمعه از 1:00 بامداد تا 23:59

 

💡جمع بندی کارشناس دیجی تریدرز از اسپرد طلا در آمارکتس

 

نماد طلا، جزو پرطرفدارترین نماد های بازار فارکس است و معامله گران بسیاری بر روی آن معامله می کنند. میزان اسپرد و کمیسیون این نماد نقش زیادی در سودآوری معاملات دارد.

اسپرد طلا در آمارکتس در مقایسه با سایر بروکرهای معتبر مثل آلپاری یا لایت فارکس، کمی بالاتر است. اگر تنها بر روی معاملات طلا کار می کنید و یا جزو اسکالپر های طلا هستید، پیشنهاد می کنیم بروکر آلپاری و لایت فارکس را هم بررسی کنید.

اسپرد طلا در لایت فارکس از 1.4 پیپ در حساب ECN شروع می شود. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه کمترین اسپرد طلا در بروکرها اطلاعات جامع تری بدست آورید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی با کارشناس فارکس برای معاملات طلا و دریافت ریبیت می توانید از طریق پشتیبانی مجموعه دیجی تریدرز اقدام نمایید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

سوالات متداول

کمترین اسپرد طلا در آمارکتس چقدر است؟

شما می توانید در حساب های ECN آمارکتس با 10 پیپ کمترین اسپرد طلا را تجربه کنید.

در صورت نیاز می توانید جهت مشاوره با کارشناس ما تماس بگیرید.

پشتیبانی تلگرام

پشتیبانی واتس آپ

کدام حساب بروکر آمارکتس برای معاملات طلا مناسب می باشد؟

در مجموع می توان گفت حساب استاندار آمارکتس با متاتریدر 5 شرایط مناسبی برای معاملات طلا در این بروکر دارد. کمترین اسپرد طلا در این حساب 22 پیپ می باشد و بدون کمیسیون می باشد. برای افتتاح حساب استاندارد کافی است با 100 دلار حساب خود را شارژ نمایید.

نظرات (2)
  1. اسپرد طلا در آمارکتس بهتره یا لایت فارکس؟ به نظر شما بهترین بروکر برای اسپرد نماد طلا در فارکس چیه؟

    • شرایط اسپرد طلا در آمارکتس و بروکر لایت فارکس بسیار مناسب می باشد. برای انتخاب حساب مناسب باید شرایط استراتژی خود را بررسی نمایید. جهت دریافت مشاوره رایگان در تلگرام یا واتس آپ و یا چت زنده با کارشناس سایت تماس بگیرید.

درج نظر