دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز و اندروید – نسخه جدید Amarkets MT4

19 آوریل 2023 -

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای کامپیوتر و موبایل

 

متاتریدر یکی از مهمترین نرم افزار های معاملاتی در بروکرهای فارکس به شمار می آید و بسیاری از معامله گران به دنبال استفاده از آن هستند. آمارکتس نیز تمامی حساب های معاملاتی خود را در بستر پلتفرم MT4 و MT5 ارائه کرده است.

بروکر آمارکتس اواخر سال 2023 اعلام کرد که دیگر از نسخه های قدیمی متاتریدر 4 و 5 خود پشتیبانی نخواهد کرد و معامله گران باید آخرین نسخه های متاتریدر را [نسخه 1 Mar سال 2024] برای اتصال حساب های خود نصب نمایند.

ثبت نام در Amarkets

جهت دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز و سایر سیستم عامل ها می توانید از طریق حساب معاملاتی بروکر آمارکتس اقدام کنید. البته در ادامه تمامی روش هایی دانلود ازجمله لینک مستقیم دانلود متاتریدر 4 آمارکتس را ارائه کرده ایم.

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس ، بروکر ای مارکتس ، دانلود آمارکتس ، دانلود متاتریدر Amarkets

بروکر آمارکتس (Amarkets) از هر دو نسخه متاتریدر 4 و 5 استفاده می کند و معامله گران برای استفاده از حساب های بروکر آمارکتس باید آن را دانلود کنند و به سرور های آمارکتس وصل شوند.

نام بروکر آمارکتس – Amarkets
🔸متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز ✅نسخه اختصاصی
🔸متاتریدر 4 آمارکتس برای اندروید ✅گوگل پلی و اپ استور
🔸دانلود برنامه آمارکتس ✅AMarkets Online Analytics
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

📥دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز

 

🔸جهت دانلود متاتریدر آمارکتس با توجه به سیستم عامل خود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای کامپیوتر
💻لینک دانلود متاتریدر برای کامپیوتر
ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه ویندوز آمارکتس (MT4)
مک او اس دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه مک آمارکتس (MT4)
ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود مولتی ترمینال ویندوز آمارکتس (MT4)

 

📥دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای اندروید و آیفون

 

🔸جهت نصب متاتریدر 4 آمارکتس برای اندروید و آیفون نیز می توانید از لینک های دانلود زیر استفاده نمایید که شامل فایل APK اندروید با قابلیت نصب مستقیم در گوشی های هوآوی یا سایر برند ها نیز می باشد.

 

متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز و اندروید

 

بروکر آمارکتس از متاتریدر برای ویندوز و سایر سیستم عامل ها را پشتیبانی می کند که یکی از بهترین پلتفرم های معاملاتی در فارکس بشمار می رود و تریدر های زیادی با آن آشنایی دارند.

معامله گران می توانند با استفاده با دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز معاملات خود را انجام دهند و از امکاناتی مثل 30 اندیکاتور و پشتیبانی 9 فریم زمانی در آنها استفاده کنند.

مدتی است که بسیاری از معامله گران برای نصب و دانلود متاتریدر 4 آمارکتس دچار مشکل شده اند. زیرا پس از دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز، در هنگام نصب با پنجره پروکسی مواجه می شوند.

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
دانلود متاتریدر 4 آمارکتس؛ عدم اتصال نسخه قدیمی

خطای پروکسی مشابه تصویر زیر در نسخه های نصبی متاتریدر 4 آمارکتس رخ می داد که دلیل آن عدم پشتیبانی بروکر از نسخه قدیمی متاتریدر خود است.

 

🎞️آموزش دانلود متاتریدر 4 Amarkets

 

 

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

اطلاعیه بروکر آمارکتس درباره نسخه جدید متاتریدر

 

بروکر آمارکتس برای رفع برخی از مشکلات و ایرادات موجود در متاتریدر خود، نسخه جدید آن را ارائه کرده است. اطلاعیه بروکر در این زمینه به شرح زیر است:

مشتریان گرامی

از اول دسامبر 2023 معادل با 10 آذرماه، نسخه‌های قدیمی پلتفرم‌های معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 پشتیبانی نخواهد شد. در نتیجه، این نسخه‌ها به سرورهای آمارکتس متصل نخواهند بود. لطفا ساختار ترمینال فعلی خود را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را به آخرین نسخه بروزرسانی (آپدیت) کنید.

نسخه قابل پشتیبانی:

متاتریدر 4 : build 1380, released 24.03.2023 (و نسخه جدید تر)

موفق باشید.

 

 

روش های دانلود متاتریدر 4 (Amarkets MT4)

 

معامله گران در بروکر آمارکتس می توانند به روش های مختلفی متاتریدر اختصاصی این بروکر را دانلود و نصب نمایند که شامل استفاده از کابین شخصی [و سایت بروکر] و دانلود مستقیم و بدون نیاز به فیلتر شکن از سایت دیجی تریدرز می باشد:

 

🌐دانلود متاتریدر از سایت آمارکتس

 

معامله گرانی که امکان نصب نرم افزار متاتریدر را ندارند، می توانید از طریق نسخه وب متاتریدر آمارکتس به حساب های خود دسترسی پیدا کنید. برای استفاده از آن باید وارد کابین شخصی آمارکتس شوید.

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
دانلود متاتریدر 4 آمارکتس؛ از طریق کابین شخصی

در پایین صفحه کابین شخصی خود، می توانید «MetaTrader 4» را مطابق شکل انتخاب کنید، و از طریق دکمه «Window»، نرم افزار آن را برای ویندوز دانلود نمایید.

ثبت نام در آمارکتس

 

دانلود متاتریدر 5 آمارکتس

دانلود و نصب نسخه جدید متاتریدر 5

برای دانلود نسخه جدید [build 3802] متاتریدر 5 که در بروکر آمارکتس پشتیبانی می شود؛ می توانید از طریق صفحه زیر اقدام کنید.

دانلود متاتریدر 5 آمارکتس

 

دانلود برنامه Amarkets برای اندروید و آیفون

 

با توجه به استفاده روز افزون از اپلیکشن های موبایل، بروکر ای مارکتس جهت راحتی بیشتر در هنگام استفاده از فضا کابین شخصی حساب هایشان و سایر امکانات موجود در سایت بروکر نرم افزار اندروید و آیفون آمارکتس را معرفی کرده است.

با دانلود برنامه amarkets برای اندروید و آیفون و نصب آن در گوشی خود، می توانید بدون باز کردن سایت بروکر، برای ورود به کابین شخصی amarkets خود از تلفن همراه تان استفاده نمایید.

با توجه به تنوع زیاد دامنه سایت بروکر آمارکتس استفاده از نرم افزار رسمی این بروکر می تواند امنیت حساب کاربری معامله گران را افزایش دهد.

✔️ برای دانلود اپلیکیشن Amarkets می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید :

دانلود برنامه بروکر آمارکتس
🔥 دانلود برنامه Amarkets برای اندروید و آیفون
🔸دانلود برنامه اندروید ای مارکتس موبایل از گوگل پلی ( Android )
🔸دانلود مستقیم فایل APK ای مارکتس موبایل
🔸دانلود برنامه آیفون ای مارکتس موبایل از اپ استور ( iOS )

جهت دانلود اپلیکیشن موبایل آمارکتس می توانید از طریق صفحه گوگل پلی آمارکتس و یا اپ استور نسخه مربوط به موبایل خود را دریافت نمایید.

در حال حاضر نیازی به دانلود آمارکتس برای ویندوز نیست و در کامپیوتر خود می توانید از طریق مرورگر برای ورود به کابین شخصی amarkets استفاده نمایند.

 

💡ارزیابی کارشناس دیجی تریدرز درباره متاتریدر بروکر آمارکتس

 

لایسنس متاتریدر 4 بروکر آمارکتس، به طور کامل توسط این بروکر خریداری شده است و معامله گران می توانند از طریق تمامی حساب های مبتنی بر آن وارد حساب معاملاتی خود شوند.

در حال حاضر هیچ گونه مشکلی در برنامه های متاتریدر و اپلیکیشن بروکر آمارکتس وجود ندارد. شما می توانید با نصب برنامه کابین شخصی و متاتریدر این بروکر، تمامی معاملات خود را در موبایل و یا تبلت خود انجام دهید.

در صورتی که برای نصب و راه انداری برنامه آمارکتس با مشکل مواجه شده اید، می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با پشتیبانی دیجی تریدرز در تماس باشید.

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام بروکر آمارکتس ، بروکر ای مارکتس ، افتتاح حساب ای مارکتس

 

سوالات متداول

لینک دانلود متاتریدر 4 آمارکتس را از کجا بدست آوریم؟

برای دانلود نسخه های مختلف متاتریدر 4 و 5 آمارکتس می توانید از طریق این پست اقدام نمایید. جهت دانلود نسخه ویندوز متاتریدر 4 آمارکتس از طریق لینک زیر اقدام کنید :

دانلود نسخه ویندوز آمارکتس (MT4)

در صورت بروز مشکل در اتصال به متاتریدر 4 آمارکتس چه کار کنیم؟

برای استفاده از متاتریدر 4 آمارکتس می توانید از سرور هایی که اتصال سریع تری دارند استفاده نمایید. جهت دریافت راهنمایی و مشاوره با کارشناسان فارکس همین حالا با پشتیبانی تماس بگیرید.

پشتیبانی تلگرام

پشتیبانی واتس آپ

نظرات (7)
 1. من شرایطی رو ندارم که نصب نرم افزار متاتریدر انجام بدم. راه حل جایگزینی دارید که به جای نصب نرم افزار متاتریدر محسوب بشه؟

  • با سلام. بله شما می توانید از طریق کابین شخصی خود، وارد وب تریدر بروکر آمارکتس شوید.

 2. سلام.من برنامه موبایل آمارکت رو به روز کردم ولی کار نمیکنه و وارد حساب نمیشه.میشه راهنماییم کنید؟

  • با سلام. دوست عزیز، مشکلی در ورود به کابین شخصی از طریق برنامه AMarkets Online Analytics وجود ندارد. حتما برای دانلود برنامه از طریق گوگل پلی یا اپ استور اقدام کنید.
   💡همچنین توصیه می کنیم صحت ایمیل و رمز عبور کابین شخصی خودتان را چک کنید. برخی از معامله گران از پسورد متاتریدر برای ورود به کابین در این برنامه استفاده می کنند که صحیح نمی باشد.

 3. سلام. ممنون از سایت خوبتون. نسخه متاتریدر 4 آمارکتس رو از هر جا دانلود کردم کار نمی کرد و ارور پروکسی رو میداد. اما نسخه ای که از سایت شما دانلود کردم درست نصب شد و کار کرد.

 4. چرا متاتریدر 4 آمارکتس کار نمی کنه؟ من از خود بروکر هم دانلود کردم ولی مشکل داره؟

  • با سلام. متاتریدر 4 آمارکتس کار می کند. در صورتی که مشکل دارید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا راهنمایی کنند.

درج نظر