دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز و اندروید

19 آوریل 2023 -

آموزش دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای کامپیوتر و موبایل

جهت دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز و سایر سیستم عامل ها می توانید از طریق حساب معاملاتی بروکر آمارکتس اقدام کنید.

البته از طریق این پست نیز می توانید لینک مستقیم برای دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز و موبایل ای مارکتس را دریافت نمایید.

ثبت نام در Amarkets

متاتریدر یکی از مهمترین نرم افزار های معاملاتی در بازار فارکس به شمار می آید و بسیاری از معامله گران به دنبال استفاده از آن هستند.

بروکر آمارکتس (Amarkets) از هر دو نسخه متاتریدر 4 و 5 استفاده می کند و معامله گران برای استفاده از حساب های بروکر آمارکتس باید آن را دانلود کنند و به سرور های آمارکتس وصل شوند.

نام بروکر آمارکتس – Amarkets
🔸متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز ✅نسخه اختصاصی
🔸متاتریدر 4 آمارکتس برای اندروید ✅گوگل پلی و اپ استور
🔸دانلود برنامه آمارکتس ✅AMarkets Online Analytics
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

لینک دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز و اندروید

بروکر آمارکتس از متاتریدر برای ویندوز و سایر سیستم عامل ها را پشتیبانی می کند که یکی از بهترین پلتفرم های معاملاتی در فارکس بشمار می رود و تریدر های زیادی با آن آشنایی دارند.

معامله گران می توانند با استفاده با دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز معاملات خود را انجام دهند و از امکاناتی مثل 30 اندیکاتور و پشتیبانی 9 فریم زمانی در آنها استفاده کنند.

مدتی است که بسیاری از معامله گران برای نصب و دانلود متاتریدر 4 آمارکتس دچار مشکل شده اند. زیرا پس از دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز، در هنگام نصب با پنجره پروکسی مواجه می شوند.

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس

خطای پروکسی مشابه تصویر زیر در نسخه های نصبی متاتریدر 4 آمارکتس رخ می داد که اخیرا بروکر مشکل آن را برطرف کرده است. با استفاده از لینک های دانلود زیر می توانید بدون این دردسر متاتریدر 4 بروکر ای مارکتس را نصب نمایید.

همچنین معامله گرانی که امکان نصب نرم افزار متاتریدر را ندارند، می توانید از طریق نسخه وب متاتریدر آمارکتس به حساب های خود دسترسی پیدا کنید.

برای استفاده از آن باید وارد کابین شخصی آمارکتس شوید و از منوی سمت راست خود بر روی پلفترم معاملاتی کلیک کنید.

متاتریدر 4 آمارکتس ، متاتریدر 5 آمارکتس ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز

سپس می توانید متاتریدر 4 آمارکتس یا متاتریدر 5 آمارکتس را مطابق شکل انتخاب کنید و سپس وارد WebTrader متاتریدر آمارکتس شوید.

ثبت نام در آمارکتس

 

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای ویندوز 💻 کامپیوتر

🔸جهت دانلود متاتریدر آمارکتس با توجه به سیستم عامل خود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید :

ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه ویندوز آمارکتس (MT4)

مک او اس دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه مک آمارکتس (MT4)

مولتی ترمینال دیجی تریدرز ، دانلود مولتی ترمینالدانلود نسخه لینوکس آمارکتس (MT4)

ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود مولتی ترمینال ویندوز آمارکتس (MT4)

وب تریدر دیجی تریدرز ، ورود به وب تریدر ورود به نسخه وب تریدر آمارکتس (MT4)

 

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس برای اندروید 📲 آیفون

 

🔸جهت نصب متاتریدر 4 آمارکتس برای اندروید و آیفون نیز می توانید از لینک های دانلود زیر استفاده نمایید که شامل فایل APK اندروید با قابلیت نصب مستقیم در گوشی های هوآوی یا سایر برند ها نیز می باشد.

گوگل پلی دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود اندروید آمارکتس از گوگل پلی (MT4)

اندروید دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود فایل APK اندروید آمارکتس (MT4)

اپ استور دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه آیفون آمارکتس (MT4)

 

دانلود متاتریدر 5 آمارکتس

دانلود متاتریدر 5 آمارکتس

 

متاتریدر 5 آمارکتس به دلیل امکانات بیشتر مانند تعداد اندیکاتور های متنوع تر و ابزار تست اکسپرت قوی تر مورد توجه معامله گران قرار دارد.

شما می توانید با استفاده از تمامی حساب های معاملاتی، از متاتریدر 5 آمارکتس برای ویندوز و گوشی های اندروید و آیفون استفاده نمایید.

برای دریافت لینک مستقیم دانلود متاتریدر 5 بروکر آمارکتس می توانید به پست زیر مراجعه کنید.

دانلود متاتریدر 5 آمارکتس

 

دانلود برنامه Amarkets برای اندروید و آیفون

با توجه به استفاده روز افزون از اپلیکشن های موبایل، بروکر ای مارکتس جهت راحتی بیشتر در هنگام استفاده از فضا کابین شخصی حساب هایشان و سایر امکانات موجود در سایت بروکر نرم افزار اندروید و آیفون آمارکتس را معرفی کرده است.

با دانلود برنامه amarkets برای اندروید و آیفون و نصب آن در گوشی خود، می توانید بدون باز کردن سایت بروکر، برای ورود به کابین شخصی amarkets خود از تلفن همراه تان استفاده نمایید.

با توجه به تنوع زیاد دامنه سایت بروکر آمارکتس استفاده از نرم افزار رسمی این بروکر می تواند امنیت حساب کاربری معامله گران را افزایش دهد.

✔️ برای دانلود اپلیکیشن Amarkets می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید :

دانلود برنامه بروکر آمارکتس
🔥 دانلود برنامه Amarkets برای اندروید و آیفون
🔸دانلود برنامه اندروید ای مارکتس موبایل از گوگل پلی ( Android )
🔸دانلود مستقیم فایل APK ای مارکتس موبایل
🔸دانلود برنامه آیفون ای مارکتس موبایل از اپ استور ( iOS )

جهت دانلود اپلیکیشن موبایل آمارکتس می توانید از طریق صفحه گوگل پلی آمارکتس و یا اپ استور نسخه مربوط به موبایل خود را دریافت نمایید.

در حال حاضر نیازی به دانلود آمارکتس برای ویندوز نیست و در کامپیوتر خود می توانید از طریق مرورگر برای ورود به کابین شخصی amarkets استفاده نمایند.

 

💡ارزیابی کارشناس دیجی تریدرز درباره متاتریدر بروکر آمارکتس

 

لایسنس متاتریدر 4 بروکر آمارکتس، به طور کامل توسط این بروکر خریداری شده است و معامله گران می توانند از طریق تمامی حساب های مبتنی بر آن وارد حساب معاملاتی خود شوند.

در حال حاضر هیچ گونه مشکلی در برنامه های متاتریدر و اپلیکیشن بروکر آمارکتس وجود ندارد. شما می توانید با نصب برنامه کابین شخصی و متاتریدر این بروکر، تمامی معاملات خود را در موبایل و یا تبلت خود انجام دهید.

در صورتی که برای نصب و راه انداری برنامه آمارکتس با مشکل مواجه شده اید، می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با پشتیبانی دیجی تریدرز در تماس باشید.

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام بروکر آمارکتس ، بروکر ای مارکتس ، افتتاح حساب ای مارکتس

 

سوالات متداول

لینک دانلود متاتریدر 4 آمارکتس را از کجا بدست آوریم؟

برای دانلود نسخه های مختلف متاتریدر 4 و 5 آمارکتس می توانید از طریق این پست اقدام نمایید. جهت دانلود نسخه ویندوز متاتریدر 4 آمارکتس از طریق لینک زیر اقدام کنید :

دانلود نسخه ویندوز آمارکتس (MT4)

در صورت بروز مشکل در اتصال به متاتریدر 4 آمارکتس چه کار کنیم؟

برای استفاده از متاتریدر 4 آمارکتس می توانید از سرور هایی که اتصال سریع تری دارند استفاده نمایید. جهت دریافت راهنمایی و مشاوره با کارشناسان فارکس همین حالا با پشتیبانی تماس بگیرید.

پشتیبانی تلگرام

پشتیبانی واتس آپ

نظرات (5)
  1. سلام.من برنامه موبایل آمارکت رو به روز کردم ولی کار نمیکنه و وارد حساب نمیشه.میشه راهنماییم کنید؟

    • با سلام. دوست عزیز، مشکلی در ورود به کابین شخصی از طریق برنامه AMarkets Online Analytics وجود ندارد. حتما برای دانلود برنامه از طریق گوگل پلی یا اپ استور اقدام کنید.
      💡همچنین توصیه می کنیم صحت ایمیل و رمز عبور کابین شخصی خودتان را چک کنید. برخی از معامله گران از پسورد متاتریدر برای ورود به کابین در این برنامه استفاده می کنند که صحیح نمی باشد.

  2. سلام. ممنون از سایت خوبتون. نسخه متاتریدر 4 آمارکتس رو از هر جا دانلود کردم کار نمی کرد و ارور پروکسی رو میداد. اما نسخه ای که از سایت شما دانلود کردم درست نصب شد و کار کرد.

  3. چرا متاتریدر 4 آمارکتس کار نمی کنه؟ من از خود بروکر هم دانلود کردم ولی مشکل داره؟

    • با سلام. متاتریدر 4 آمارکتس کار می کند. در صورتی که مشکل دارید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا راهنمایی کنند.

درج نظر