نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور با روش ریالی و دلاری برای ایرانیان

14 آگوست 2023 -

واریز و برداشت در بروکر ویندزور – Windsor Brokers

 

معامله گران ایرانی برای واریز و برداشت در بروکر ویندزور، می توانند از روش های مختلفی استفاده نمایند تا، از حساب ریالی خود در بانک ایران، به حساب بروکر فارکس پول انتقال دهند.

البته برای استفاده از این روش ها، باید از یک واسطه معتبر استفاده نمایید. حساب های بانکی ایران، به دلیل تحریم های مالی، امکان استفاده در سایت های بین المللی را ندارند.

به همین دلیل، شما می توانید با استفاده از روش های متداولی مثل شارژ حساب با پرفکت مانی و یا ارزهای دیجیتال، انتقال وجه به حساب بروکر ویندزور را انجام دهید.

ثبت نام در Windsor Brokers

در ادامه این مطلب، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور را به شما آموزش خواهیم داد، تا بتوانید با خیال راحت از طریق روش های مطمئن و آزموده شده، از حساب خود واریز و برداشت انجام دهید.

نام بروکر فارکس ویندزور – Windsor
احراز هویت برای ایرانیان دارد
روش واریز به حساب پرفکت مانی، تتر
روش برداشت از حساب پرفکت مانی، تتر
واریز و برداشت ریالی با تاپ چنج
حداقل واریزی 20 دلار

 

نحوه واریز و برداشت ریالی در بروکر ویندزور

 

روش های متنوعی برای واریز و برداشت در بروکر ویندزور وجود دارد. شما می توانید با استفاده از این موارد، حساب بروکر خود را به روش مطمئن شارژ کنید و یا سرمایه خود را برداشت نمایید.

در حال حاضر، در کابین بروکر ویندزور 2 روش برای شارژ حساب و 3 روش برای برداشت از آن در اختیار معامله گران ایرانی قرار دارد.

نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور

در جدول زیر می توانید روش های واریز و برداشت در بروکر ویندزور برای ایرانیان را مشاهده کنید:

نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
انتقال وجه روش انتقال
واریز به حساب پرفکت مانی، صرافی ارز دیجیتال Zixi Pay
برداشت از حساب وبمانی، پرفکت مانی، صرافی ارز دیجیتال Zixi Pay

 

در ادامه این مطلب به بررسی هریک از این موارد می پردازیم:

 

🔘شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج

صرافی تاپ چنج (Top Change)، یکی از بهترین صرافی هایی است که، معامله گران ایرانی می توانند از طریق درگاه ریالی آن، حساب بروکر فارکس خود را، شارژ نمایند.

متاسفانه بروکر ویندزور در داخل کابین خود، از درگاه صرافی تاپ چنج به صورت مستقیم استفاده نمی کند. با توجه به اینکه بسیاری از معامله گران در این صرافی حساب دارند، می توانند از آن برای خرید ووچر های پرفکت مانی استفاده نمایند و حساب خود را با آن شارژ کنند.

همچنین برای شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج، می توانید از کیف پول ارزهای دیجیتال در بخش گرین چنج آن استفاده نمایید. جهت این کار با پشتیبانی تاپ چنج، هماهنگی لازم را انجام دهید.

ثبت نام در ویندزور

🔘شارژ حساب ویندزور با تتر

 

باتوجه به گسترش صرافی های ارز دیجیتال در ایران، معامله گران فارکس به راحتی می توانند از طریق خرید تتر یا سایر ارزها مثل بیت کوین و اتریوم، واریز و برداشت در بروکر ویندزور را انجام دهند.

استفاده از این روش، کارمزد پایین تری نسبت به روش های دیگر دارد و سرعت انجام آن بسیار سریع است. البته برای شارژ حساب  ویندزور با تتر، باید دسترسی کامل به کیف پول خود داشته باشید.

در صورتی صرافی ارز دیجیتال، دسترسی و امکانات اختصاصی برای کیف پول شما ارائه می کند، می توانید از آن استفاده کنید. اما توصیه می کنیم جهت واریز و برداشت ارزهای دیجیتال از کیف پول شخصی خود استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که ممکن است، بروکر ویندزور از شما رسید تراکنش را درخواست کند و در صورتی که به TXID در ولت صرافی ارز دیجیتال دسترسی نداشته باشید، امکان اثبات واریزی وجود ندارد.

شارژ حساب ویندزور با تتر ، شارژ بروکر ویندزور با تتر

بروکر ویندزور از طریق کیف پول Zixi Pay، تتر را به دلار تبدیل می کند و حساب شما را شارژ می کند. در صورتی که علاقه مند به شارژ حساب ویندزور با تتر هستید، می توانید مطلب زیر را بخوانید.

آموزش شارژ حساب ویندزور با تتر

🔘شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی

 

شارژ حساب ویندزور با استفاده از پرفکت مانی، یکی از قدیمی ترین روش های معامله گران ایرانی است. مزیت استفاده از این روش نسبت به ارزهای دیجیتال، فرآیند ساده تر آن برای معامله گران قدیمی است.

حداقل واریزی در روش استفاده از پرفکت مانی، 20 دلار است و در کمتر از 30 دقیقه، حساب شما شارژ خواهد شد. در صورتی که دارای حساب پرفکت مانی هستید، می توانید بدون کارمزد حساب خود را شارژ کنید.

شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی

اما در صورتی که می خواهید از ووچر استفاده کنید، باید کارمزد بیشتری (حدود 2%) برای واریز به حساب ویندزور پرداخت کنید. آموزش استفاده از روش شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی، در یک پست جداگانه ارائه شده است.

در صورتی که علاقه مند به استفاده از این روش هستید، می توانید به پست زیر مراجعه کنید.

شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی

 

🔘نحوه برداشت از حساب ویندزور

 

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم، معامله گران ایرانی می توانند از طریق روش های وبمانی، پرفکت مانی و ارزهای دیجیتال از حساب خود، در بروکر ویندزور برداشت نمایند.

البته شرکت وبمانی به دلیل محدودیت هایی که در سالهای اخیر در اکراین پیدا کرده است، گزینه مناسبی برای معامله گران ایرانی نیست. شما می توانید از طریق روش پرفکت مانی یا صرافی ارز دیجیتال، برداشت خود را به سادگی انجام دهید.

ثبت نام در ویندزور

⚠️توجه داشته باشید که اگر تمام واریزی خود را از طریق یکی از روش ها مثل پرفکت مانی یا ارزهای دیجیتال انجام داده باشید، تنها از همان شیوه برای برداشت سرمایه خود، می توانید استفاده کنید.

برداشت از ویندزور بروکرز

نحوه برداشت از حساب ویندزور همانند واریز به آن، بسیار ساده است. در صورتی که می خواهید آموزش تصویری برداشت کامل از حساب ویندزور را یاد بگیرید، می توانید به پست زیر مراجعه کنید.

برداشت از بروکر ویندزور

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره واریز و برداشت در ویندزور بروکرز

 

بروکر ویندزور یکی از قدیمی ترین و معتبرترین بروکرهای فعال در بازار ایران است. خوشبختانه بروکر ویندزور به معامله گران ایرانی، خدمات مناسبی را به زبان فارسی ارائه کرده است.

در بخش نحوه واریز و برداشت از ویندزور بروکرز، روش های ریالی برای معامله گران ایرانی محدود به 2 روش است. انتظار داریم با توجه به استقبال معامله گران از این کارگزاری سرشناس، روش های دیگر مثل درگاه شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج نیز در کابین شخصی معامله گران قرار بگیرید.

ناگفته نماند که از مزایای واریز و برداشت در بروکر ویندزور، کارمزد صفر آن می باشد و همچنین می توانید از بونوس 20 درصدی بروکر تا سقف 10 هزار دلار در هنگام واریزی خود استفاده کنید.

🎁اگر علاقه مند به شروع کار خود در بروکر ویندزور هستید، می توانید با پشتیبانی دیجی تریدرز در تلگرام تماس بگیرید و راهنمایی لازم برای یک حساب 30 دلاری رایگان در این بروکر را، دریافت کنید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

سوالات متداول

نحوه واریز و برداشت از ویندزور بروکرز چیست؟

شما می توانید از طریق روش های پرفکت مانی و رمزارزهای دیجیتال مثل تتر، بیت کوین و اتریوم از حساب ویندزور بروکرز واریز یا برداشت انجام دهید.

درج نظر