تغییر لوریج در آمارکتس 📈 افزایش لوریج بروکر Amarkets

14 مه 2023 -

بررسی لوریج در آمارکتس | Amarkets

 

بروکر آمارکتس در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از معامله گران در ایران قرار گرفته است. این بروکر در راستای رقابت بیشتر برای جلب نظر معامله گران بازار ایران، اقدام به افزایش و تغییر لوریج در آمارکتس کرده است.

استفاده از اهرم معاملاتی یا لوریج در بروکر های فارکس یکی از ضروری ترین ابزار ها برای کسب درآمد می باشد. البته انتخاب بهترین لوریج در فارکس نسبت به دارایی هر حسابی قابل بررسی است.

بروکر آمارکتس اخیرا با ارائه یک اطلاعیه به مشتریان خود، سقف استفاده از لوریج را افزایش داده است تا معامله گرانی که با پول کم در بازار فعالیت می کنند بتوانند بیشتر بازدهی را کسب نمایند.

در این پست مقدار انواع لوریج های ارائه شده برای نماد های معاملاتی فارکس و فلزات ارائه کرده ایم و نحوه تغییر لوریج در آمارکتس را به صورت تصویری برای آشنایی شما آموزش داده ایم.

لوریج بروکر آمارکتس ، بروکر ای مارکتس ، اهرم معاملاتی ای مارکتس ، لوریج آمارکتز

 

آموزش تغییر لوریج در آمارکتس (ویدیویی)

 

 

تغییر لوریج در آمارکتس؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

میزان تغییر لوریج جدید در آمارکتس

 

در جدول زیر، تغییر لوریج در آمارکتس بر اساس موجودی حساب های معاملاتی قرار دارد:

موجودی حساب Amarkets سقف لوریج
1 – 1000 USD ✔️1:3000
1000 – 5000 USD ✔️1:2000
5000 – 10000 USD ✔️1:1000
10000 – 50000 USD ✔️1:500
بیش از 50000 USD ✔️1:200

ثبت نام در آمارکتس

آموزش تغییر لوریج در آمارکتس

 

در صورتی که در بروکر آمارکتس قبلا ثبت نام و احراز هویت کرده باشید، طبق فرم زیر، می توانید یک حساب معاملاتی با لوریج دلخواه خود، ایجاد کنید تا بتوانید در بازار های مختلف فارکس معامله انجام دهید.

 

🔘تعیین لوریج با ساخت حساب

 

در هنگام ساخت حساب آمارکتس، می توانید میزان لوریج حساب خود را تعیین نمایید. این گزینه در پایین نوع حساب معاملاتی شما قرار دارد و از منوی کشویی می توانید انواع لوریج های ارائه شده در بروکر آمارکتس را مشاهده کنید.

تغییر لوریج در آمارکتس تا سقف 1:3000

 

🔘تغییر لوریج پس از ساخت حساب

 

اما در صورتی که بعد از افتتاح حساب به هر دلیلی می خواهید میزان لوریج حساب آمارکتس را تغییر دهید، می توانید از داخل کابین خود اقدام کنید. تغییر لوریج می تواند شامل افزایش یا کاهش میزان آن در ای مارکتس باشد.

 

گام 1: ورود به صفحه تغییر لوریج

 

برای تغییر لوریج در آمارکتس ابتدا وارد کابین خود شوید و از منوی سمت راست خود بر روی گزینه «معامله کردن» کلیک کنید.

سپس از زیر منوی آن بر روی گزینه «تغییر اهرم» معاملاتی که همان لوریج است، کلیک کنید.

آموزش تغییر لوریج در آمارکتس

 

گام 2: تغییر لوریج حساب های قبلی

در صفحه جدید می توانید شماره حساب های قبلی خود را از لیست کشویی انتخاب کنید و میزان لوریج آن را تغییر دهید و در نهایت بر دکمه «درخواست دادن» کلیک کنید.

تغییر لوریج در آمارکتس
تغییر لوریج در آمارکتس – کابین شخصی

 

در صورتی که حساب های مختلفی دارید و شماره حساب معاملاتی خود را نمی دانید، می توانید از طریق منوی معامله کردن، وارد بخش حساب های من شوید.

 

نحوه تغییر لوریج در آمارکتس Amarkets

در این قسمت می توانید تمامی حساب های خود را مشاهده کنید و برای تغییر لوریج آنها بر روی اهرم معاملاتی در ردیف هر یک از آنها کلیک کنید تا وارد صفحه بعدی شوید و درخواست تغییر خود را ثبت نمایید.

در صورتی که هرگونه مشکل برای تغییر لوریج و یا سایر مسائل مربوط به بروکر آمارکتس دارید، می توانید با واحد پشتیبانی در نمایندگی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید.

 

ثبت نام در آمارکتس

آموزش ثبت نام در بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس، در مدت کوتاهی در بازار ایران، موفق به کسب رضایت و افتتاح حساب شمار زیادی از معامله گران فارکس شده است. این بروکر از سال 2007، بدون وقفه کیفیت سرویس های خود را افزایش داده است.

مواردی مثل تغییر لوریج در آمارکتس تا سقف 1:3000، حساب کریپتو برای ارزهای دیجیتال و بونوس های ویژه ایرانیان از جمله این خدمات جدید در بروکر خوشنام Amarkets است.

در صورتی که علاقه مند به ثبت نام در آمارکتس هستید، می توانید پست آموزشی زیر را مطالعه کنید.

ثبت نام در آمارکتس

 

اطلاعیه تغییر لوریج در آمارکتس

 

کارگزاری ای مارکتس در اطلاعیه ای به معامله گران اعلام کرد که، میزان لوریج معاملاتی حساب های خود را تغییر داده است و تریدرهای ایرانی می توانند از اعتبار بیشتری استفاده کنند.

طبق این اعلاطیه از از 15 شهریور سال 1401 لوریج آمارکتس که در سیستم قبلی حداکثر لوریج 1:1000 بود، به منظور افزایش بازدهی معاملات تریدر ها تا سقف 1:3000 افزایش می یابد.

 

📈سقف لوریج در نمادهای بروکر آمارکتس

 

در هر یک از حساب های فیکس، استاندارد و ECN بروکر آمارکتس می توانید طبق جدول زیر از لوریج معاملاتی استفاده کنید.

تغییر لوریج در آمارکتس برای فارکس
موجودی حساب در آمارکتس نماد جفت ارزهای فارکس و فلزات نماد سهام و شاخص ها و کالا ها
موجودی < 1000 دلار تا سقف 1:3000 تا سقف 1:100
1000 < موجودی < 5000 دلار تا سقف 1:2000 تا سقف 1:100
5000 < موجودی < 10000 دلار تا سقف 1:1000 تا سقف 1:100
10000 < موجودی < 50000 دلار تا سقف 1:500 تا سقف 1:100
50000 < موجودی < 250 هزار دلار تا سقف 1:200 تا سقف 1:100
250 هزار دلار < موجودی < 500 هزار دلار تا سقف 1:200 تا سقف 1:50
500 هزار دلار < موجودی تا سقف 1:200 تا سقف 1:20

توجه داشته باشید که این میزان افزایش لوریج مربوط به جفت ارزهای فارکس و فلزات گرانبها می باشد و میزان اهرم معاملاتی در نماد های دیگر متفاوت می باشد.

ثبت نام در آمارکتس

در نماد کالا ها و شاخص ها و اوراق قرضه آمارکتس حداکثر لوریج 1:100 برای مبالغ کمتر از 250000 دلار ارائه می شود و برای مبالغ 250 هزار تا 500 هزار دلار نیز لوریج 1:50 و برای مبالغ بالاتر از آن لوریج 1:20 ارائه شده است.

 

📉سقف لوریج ارزهای دیجیتال در بروکر آمارکتس

 

حداکثر لوریج حساب های آمارکتس برای معاملات سهام بورس جهانی نیز 1:10 می باشد. میزان اهرم در آمارکتس برای ارزهای دیجیتال متفاوت با سایر نمادها است:

تغییر لوریج در آمارکتس برای ارزهای دیجیتال
موجودی حساب آمارکتس لوریج نماد بیت کوین لوریج سایر ارز های دیجیتال
کمتر از 250 هزار دلار 1:100 1:10
بیشتر از 250 هزار دلار 1:5 1:2

همچنین لوریج قابل استفاده در ارزهای دیجیتال بروکر آمارکتس برای مبالغ کمتر از 250 هزار دلار در بیتکوین 1:100 و در سایر کریپتوکارنسی های 1:10 می باشد. لوریج حساب ها برای مبالغ بالای 250 هزار دلار نیز در بیتکوین 1:5 و سایر ارزهای 1:2 می باشد.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره لوریج آمارکتس

 

استفاده از “اهرم” یا “لوریج” در بازار فارکس، برای معامله گرانی که سرمایه کمی در اختیار دارند، ضروری است. البته استفاده مناسب و مدیریت بودجه بندی صحیح نیاز به کسب مهارت لازم دارد.

بسیاری از افرادی که در بازار فارکس، موفق به کسب سود منظم شده اند، نقش مدیریت بودجه بندی را نزدیک به 50% می دانند و مابقی را به عهده استراتژی و روانشناسی معامله گر قرار می دهند.

با توجه به این موضوع، استفاده اصولی از لوریج آمارکتس، می تواند به ماندگاری و کسب سود شما در بازار فارکس، کمک زیادی کند. توصیه اکید داریم که از لوریج های مناسب برای حساب خود استفاده کنید تا ریسک زیادی، متوجه حساب شما نباشد.

در صورت نیاز به راهنمایی، جهت ثبت نام در بروکر آمارکتس و دریافت خدمات کامل می توانید با کارشناسان فارکس ما در تلگرام و واتس آپ تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

حداکثر لوریج برای معاملات طلا در آمارکتس چقدر است؟

پس از تغییر لوریج در آمارکتس با توجه به بودجه و موجودی حساب خود می توانید تا سقف 1:3000 از لوریج استفاده نمایید.

نحوه تغییر لوریج در آمارکتس چگونه است؟

برای تغییر لوریج در بروکر آمارکتس ابتدا باید وارد کابین شخصی خود شوید و از زیر منوی معامله کردن وارد صفحه حساب های خود شوید.

در این قسمت اطلاعات و لوریج هر یک از حساب های خود را مشاهده می کنید. برای تغییر لوریج بروی اهرم معاملاتی آن کلیک نمایید. در صفحه جدید می توانید لوریج حساب مورد نظر خود را تعییر دهید و در نهایت بر روی دکمه درخواست کردن کلیک کنید.

نظرات (2)
  1. سلام. الان بروکر آمارکتس تا سقف 1000 برابر اهرم میده به من. اگر بخوام لوریج آمارکتس رو تغییر بدم باید چی کار کنم؟

    • سلام. بروکر آمارکتس برای معامله گرانی که موجودی حساب آنها کمتر از 1000$ است، تا سقف 1:3000 در جفت ارزهای فارکس، لوریج ارائه می کند. شما می توانید از طریق کابین شخصی خود، درخواست تغییر لوریج در آمارکتس را انجام دهید.

درج نظر