نظرات در مورد بروکر آمارکتس (Amarkets) چیست؟ 📞بررسی نظر مشتریان [+عکس تلگرام]

21 مارس 2024 -

نظرات در مورد بروکر آمارکتس در ایران

 

بروکر آمارکتس یکی از “5 بروکر” مطرح در بازار فارکس ایران است، که اغلب معامله گران ایرانی با آن آشنایی دارند. تعداد زیادی از معامله گران در این سال های گذشته [از حساب های استاندارد و ECN] آمارکتس استفاده کرده اند.

اما سوالات و مشکل اغلب معامله گران در این بروکر توسط بخش پشتیبانی ارزیابی شده است؛ که در ادامه به بررسی «نظرات در مورد بروکر آمارکتس» می پردازیم. توجه داشته باشید که این موارد بخشی از موضوعات مربوط به آمارکتس است.

خدمات این بروکر فارکس متنوع است و مشتریان در بخش های گوناگون نظرات زیادی را ثبت کرده اند. 3 مورد از مهم ترین موارد در این کارگزاری را بررسی می کنیم.

نظرات در مورد بروکر آمارکتس

نام بروکر
آمارکتس
امتیاز مشتریان
⭐⭐⭐⭐
بیشترین مشکلات ورود به سایت
پشتیبانی فارسی چت زنده سایت
تماس با کارشناس از طریق تلگرام

 

بررسی نظر معامله گران آمارکتس

 

سوالات و نظرات اغلب مشتریان بروکر آمارکتس، مربوط به 3 مورد زیر است:

  • مشکل ورود به سایت بروکر؛
  • اسپرد و لوریج آمارکتس؛
  • واریز و برداشت با تاپ چنج.

 

نظر #1: اسپرد و لوریج شاخص ها

 

بسیاری از تریدرهای حرفه ای به دنبال معاملات طلا در فارکس هستند. بروکر آمارکتس نیز یکی از بروکرهای خوب برای معاملات شاخص های مهم مثل «شاخص اونس طلا»، «شاخص داوجونز» و «نزدک» بشمار می آید.

بروکر آمارکتس تا سقف 1:3000 را به عنوان اهرم معاملاتی ارائه می کند؛ اما قوانین بروکر آمارکتس اجازه استفاده از آن را با مارجین های “بالای 1000$” را نمی دهد. برخی از مشتریان علاقه مند به استفاده از اهرم های بالا هستند.

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، یکی از مشتریان از میزان اسپرد طلا در آمارکتس رضایت زیادی ندارد اما از سایر شاخص های بورس مثل نزدک راضی است.

نظرات در مورد بروکر آمارکتس
نظرات در مورد بروکر آمارکتس؛ اسپرد بروکر

 

نظر #2: واریز و برداشت با TC Pay

 

بروکر آمارکتس امکان واریز و برداشت ریالی با استفاده از صرافی تاپ چنج را فراهم کرده است. بسیاری از معامله گران به دلیل عدم نیاز به پرداخت کمیسیون، علاقه مند به استفاده از این روش هستند.

اما در بروکر آمارکتس برای برداشت از طریق روش TC Pay (یا همان صرافی تاپ چنج)، می بایست «سیستم پرداخت» خود را در این صرافی به تایید «آمارکتس» برسانید.

نظرات در مورد بروکر آمارکتس

در صورتی که آدرس ایمیل یا شماره تماس شما در صرافی با بروکر آمارکتس یکسان نباشد، امکان برداشت از این طریق برای شما غیر فعال خواهد بود. بخشی از سوالات مشتریان در آمارکتس مربوط به این روش برداشت از آمارکتس است.

 

نظر #3: مشکل ورود بدون فیلتر

 

سایت اغلب کارگزاری های فارکس مثل آمارکتس با آی پی (IP) ایران فیلتر است. به همین دلیل مشتریان ایران دسترسی آسان به کابین شخصی آمارکتس و سایت آن ندارند.

البته به طور معمول، برای اتصال به «سرورهای معاملاتی» در بروکر آمارکتس مشکلی وجود ندارد و معامله گران می توانند از طریق متاتریدر 4 و 5 معاملات خود را بدون نیاز به فیلترشکن انجام دهند.

نظرات در مورد بروکر آمارکتس
نظرات در مورد بروکر آمارکتس؛ اتصال به سایت بدون فیلتر

اما در برخی از موارد [به دلیل سرعت پایین اینترنت یا مشکل در سرورهای بروکر]، اتصال مشتریان با مشکل مواجه می شود. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، بخشی از نظرات معامله گران آمارکتس مربوط به این مورد است.

 

💡نظر کارشناس درباره نظرات آمارکتس

 

بسیاری از مشتریان در بروکر آمارکتس از خدمات معاملاتی رضایت دارند اما در برخی از نمادها مثل “طلا”، مشتریان انتظار «اسپرد» پایین تری دارند. به طور نسبی نظرات مشتریان در مورد بروکر آمارکتس “مثبت” است.

برخی از [مشکلات و گلایه های معامله گران] درباره سایت بروکر و سرعت انجام معاملات نیز در حوزه اختیارات بروکر نیست! به همین دلیل می توانیم بروکر آمارکتس را یک کارگزاری موفق و با اعتبار خوب در بین بروکرها بدانیم.

سوالات متداول

آیا نظرات در مورد بروکر آمارکتس مثبت است؟

خیر، برخی از معامله گران از اسپرد و سرعت اتصال به سرورهای آمارکتس گلایه دارند؛ اما در مجموع اغلب نظرات مشتریان درباره بروکر آمارکتس مثبت است.

بیشترین سوالات و نظرات درباره آمارکتس چیست؟

اغلب معامله گران از نحوه واریز و برداشت، ورود به کابین و اسپرد سوال می کنند.

درج نظر