آموزش ورود به سایت آمارکتس و معامله در متاتریدر آمارکتس بدون فیلتر

24 آوریل 2023 -

نحوه ورود به سایت آمارکتس چیست

 

بروکر آمارکتس یکی از معتبرترین بروکر های فارکس در ایران است که از سال 2007 شروع به فعالیت کرده است و تاکنون با ارائه خدمات خوب به معامله گران توانسته است اعتبار خوبی را بدست آورد.

در پی بروز اختلال در اینترنت ملی، تریدر های ایرانی ممکن است برای ورود به سایت آمارکتس دچار مشکل شوند و نتوانند معاملات خود را انجام دهند. در این پست روش های ورود به سایت اصلی بروکر ای مارکتس را بررسی کرده ایم.

ثبت نام در Amarkets

بروکر آمارکتس در ماه های اخیر سرور های جدیدی در متاتریدر 4 و 5 برای حساب های واقعی و دمو خود ارائه کرده است تا معامله گران بتوانند به بدون فیلتر و ابزار های تغییر آی پی مثل وی پی ان بتوانند از معاملات خود را انجام دهند.

بروکر آمارکتس ثبت نام در Amarkets
متاتریدر 4 آمارکتس بدون فیلتر ✔️ دارد
متاتریدر 5 آمارکتس بدون فیلتر ✔️ دارد
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتس آپ

 

چرا سایت آمارکتس باز نمیشه

 

با توجه به اینکه دامنه سایت های متعددی برای ورود به آمارکتس بدون فیلتر از سوی این بروکر در ایران ارائه می شود، معامله گران به دنبال سایت اصلی بروکر آمارکتس هستند.

باید توجه داشته باشید که معامله گران ایرانی در این بروکر تحریم نیستند و می توانند با مدارک شناسایی ایرانی خود ثبت نام انجام دهند، اما توصیه کنیم برای معامله گری در این بروکر حتما از ابزار تغییر آی پی یا فیلترشکن برای ورود به سایت آمارکتس استفاده نمایید.

سایت های بروکر های فارکس معتبر در ایران اغلب در از دسترس خارج می شوند و اجازه تبلیغ قانونی ندارند. بنابراین بهتر است در کنار استرس های زیادی که دنیای معامله گری در فارکس دارد، از دردسر های ناشی از عدم دسترسی به حساب خود جلوگیری به عمل آورید.

در صورتی که نیاز به راهنمایی و کمک برای ورود به سایت آمارکتس دارید همین حالا می توانید از طریق پشتیبانی با کارشناس فارکس تماس بگیرید، تا تمامی راهنمایی مورد نیاز برای ورود به سایت آمارکتس را دریافت نمایید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

اطلاعیه Amarkets برای اتصال به سرور متاتریدر آمارکتس بدون فیلتر

 

سرعت انجام معاملات به خصوص در معاملات اسکالپ بسیار بالاست و نیازمند دقت و سرعت عمل می باشد اما با استفاده وی پی ان، ممکن است سرعت اتصال به سرور ها با مشکل و تاخیر انجام بگیرد و باعث زیان به معامله گران فارکس شود.

بروکر آمارکتس در پی تقاضای معامله گران زیادی از ایران، سرور های جدید خود را بدون فیلتر و محدودیت در متاتریدر 4 و 5 ارائه کرده است.

این سرور های برای حساب های واقعی و حساب دمو آمارکتس به صورت مجزا ارائه شده است.

ورود به سایت آمارکتس ، سایت آمارکتس بدون فیلتر، متاتریدر آمارکتس

برای اتصال بدون فیلتر به حساب واقعی آمارکتس در متاتریدر ابتدا وارد نسخه کامپیوتر متاتریدر 4 و 5 شوید و در منوی بالای آن از بین گزینه های File  بر روی login To Trade Account کلیک نمایید.

 

سپس در پنجره باز شده شماره حساب خود را وارد کنید و پس از آن رمز عبور خود را وارد کنید. سپس در قسمت مربوط به سرور یکی از موارد زیر را بر حسب متاتریدر خود وارد نمایید.

🔸 متاتریدر 4 آمارکتس

185.10.72.4:444

🔹 متاتریدر 5 آمارکتس

185.10.72.4:446

سایت آمارکتس، نحوه اتصال بدون فیلتر به متاتریدر آمارکتس

💡 البته این سرور ها ممکن است بنا به دلایلی دچار تغییر نیز بشود. در صورتی که برای اتصال بدون فیلتر از طریق این سرور ها مشکل پیدا کردید، می توانید برروز ترین سرور های معاملاتی را از طریق واحد پشتیبانی دیجی تریدرز به عنوان نماینده رسمی بروکر آمارکتس دریافت نمایید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

 

 

سوالات متداول

لینک ورود به سایت آمارکتس (وبسایت رسمی) چیست؟

برای ورود به سایت اصلی بروکر آمارکتس بر روی آن کلیک نمایید. در صورتی که برای ورود به سایت آمارکتس نیاز به راهنمایی دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پشتیبانی تلگرام

پشتیبانی واتس آپ

سایت amarkets چیست؟

سایت بروکر آمارکتس (Amarkets) یک پلتفرم مالی برای بازار فارکس است که به سرمایه گذاران و معامله گران اجازه فعالیت و خرید و فروش سهام و جفت ارز های فارکس را می دهد. این سایت تمامی ابزار های مورد نیاز معامله گران را در اختیار آنان قرار داده است.

درج نظر