نماد نفت در امارکتس – معامله نفت خام و نفت برنت در بروکر آمارکتس

27 جولای 2023 -

معرفی نماد نفت در امارکتس برای معامله گران فارکس

 

نماد نفت در بروکر آمارکتس از جمله نمادهای محبوب برای معامله گران فارکس است. روند معاملات نفت همیشه با نوسانات خوبی همراه بوده است و اخبار فاندامنتال در حرکت آن تاثیرگذار هستند.

نماد نفت در فارکس شامل «نفت برنت انگلیس» و «نفت خام وست تگزاس آمریکا» است که در آمارکتس (Amarkets) ارائه شده است؛ و ارز پایه آنها بر حسب دلار آمریکا (USD) ارزش گذاری می شود.

ثبت نام در Amarkets

معاملات نماد نفت در امارکتس به صورت CFD انجام می گیرد و در تمامی روزهای کاری فارکس امکان معامله آن وجود دارد. معاملات نفت به دلیل تاثیرگذاری بلند مدت از اخبار، روند منظمی را در پیش می گیرند.

به طور کلی میزان عرضه و تقاضا در کشورها اوپیک و خریداران بزرگ نفت نظیر قراردادهای نفتی چین نقش زیادی در شکل گیری حرکت قیمتی در نمودار نفت را دارد.

در صورتی که علاقه مند به معاملات نماد نفت در امارکتس هستید می توانید این مقاله را مطالعه کنید و نحوه معامله نفت در متاتریدر 4 و 5 بروکر آمارکتس را یاد بگیرید.

بروکر فارکس آمارکتس – Amarkets
نماد نفت برنت BRENT
نماد نفت خام WTI
حداقل اسپرد نفت 5 پیپ
حداکثر لوریج نفت 1:100
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

آموزش معامله نماد نفت در آمارکتس (ویدیو)

 

 

نماد نفت در آمارکتس؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

معامله نماد نفت در بروکر امارکتس

 

«نفت برنت» در آمارکتس با نماد “BRENT” است و «نفت خام آمریکا» نیز با نماد “WTI” ارائه می شود؛ که در تمامی حساب های “فیکس”، “استاندارد” و “ECN” می توانید با استفاده از متاتریدر 4 و 5 آنها را معامله کنید.

در بروکر آمارکتس می توانید تا سقف لوریج 1:100 نماد های نفتی را معامله نمایید. اسپرد نماد نفت در امارکتس نسبت به بروکرهای دیگر همچون بروکر لایت فارکس رقابتی تر می باشد!

کمترین اسپرد نمادهای نفت در امارکتس «5 پیپ» می باشد و به طور میانگین نیز «6 پیپ» اسپرد شناور دارد. حداقل حجم معاملات در نماد نفت امارکتس 0.01 لات و حداکثر حجم معاملاتی آن «100 لات» می باشد.

ثبت نام در آمارکتس

همیچنین میزان کمیسیون معاملات نفت در بروکر آمارکتس 10 دلار به ازای هر لات معامله می باشد. ساعت معامله نماد نفت در آمارکتس نیز از ساعت 3:06 بامداد روز دوشنبه تا 23:00 روز جمعه می باشد.

 

جدول مشخصات نماد نفت در آمارکتس

 

در جدول زیر می توانید مشخصات نماد نفت در امارکتس را مشاهده نمایید:

مشخصات نماد نفت در امارکتس
مشخصات نماد امارکتس نماد نفت برنت و خام
نفت برنت در متاتریدر BRENT
نفت خام در متاتریدر WTI
کمترین اسپرد نفت 5 پیپ
میانگین اسپرد 6 پیپ
نوع اسپرد شناور
اندازه قرارداد 1000
پلتفرم MT4 , MT5
کمیسیون معاملات 10 دلار در هر لات
ساعت شروع معاملات 3:06 بامداد
ساعت پایان معاملات 24:00 بامداد
حداکثر لوریج 1:100
حداقل حجم معاملات 0.01 لات
حداکثر حجم معاملات 100 لات

 

 

نحوه معامله نفت در متاتریدر امارکتس

 

برای انجام معامله در متاتریدر بروکر آمارکتس، باید در ابتدا به حساب کاربری که قبلا ساخته اید، وارد شوید. شما می توانید با دانلود متاتریدر 4 آمارکتس و نسخه متاتریدر 5 این بروکر به روش زیر نماد معاملاتی مورد نظر خود را اضافه کنید:

 

اضافه کردن نماد نفت به واچ لیست

 

پس از ورود با استفاده از اطلاعات حساب معاملاتی آمارکتس به متاتریدر، برای فعال کردن نمودار نفت برنت و نفت خام در بروکر آمارکتس از طریق منوی «View» بر روی گزینه «Symbols» کلیک کنید.

نماد نفت در امارکتس

در پنجره مربوط به نمادهای معاملاتی بروکر آمارکتس، وارد دسته ی کالا (Commodities) شوید و در ابتدا و انتهای لیست خود، نماد های نفت را انتخاب کنید.

پس از انتخاب هر یک از نماد ها بر روی دکمه «Show» کلیک نمایید تا آنها را به واچ لیست خود در متاتریدر بروکر آمارکتس اضافه کنید و سپس آن پنجره را ببندید.

 

باز کردن نمودار نفت

 

در نهایت برای باز کردن چارت باید نماد را به سمت راست بکشید (درگ کنید) و یا بر روی آن کلیک کنید و گزینه «chart window» را انتخاب کنید.

نماد نفت در امارکتس

 

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره نماد نفت آمارکتس

 

بروکر آمارکتس یکی از بهترین بروکرهای فارکس است که در بازار ایران خدمات ارائه می کند و معامله گران می توانند در معاملات نفت این بروکر سود های خوبی کسب نمایند. میزان اسپرد و کمیسیون نفت در متاتریدر 4 و 5 آمارکتس بسیار رقابتی و مناسب است.

در صورتی که علاقه مند به انجام معاملات نماد نفت در امارکتس هستید و برای شروع کار خود مشکل دارید، می توانید از طریق تماس با کارشناس دیجی تریدرز، مشاوره رایگان دریافت کنید.

سوالات متداول

نماد نفت در امارکتس چیست؟

نماد نفت در امارکتس شامل نفت برنت با نماد BRENT و نفت خام با نماد WTI می باشد.

اسپرد نماد نفت در آمارکتس چقدر است؟

اسپرد این نماد های نفت در آمارکتس به صورت متوسط 6 پیپ است. در صورتی که برای انتخاب بروکر مناسب برای معاملات نفت، نیاز به راهنمایی دارید، می توانید با کارشناس پشتیبانی در تلگرام تماس بگیرید.

درج نظر