دانلود متاتریدر 4 ارانته 📥 دانلود متاتریدر 4 و 5 و سی تریدر بروکر Errante

15 سپتامبر 2023 -

آموزش دانلود متاتریدر 4 ارانته – Errante

 

برخی از بروکرهای فارکس به دلیل هزینه های خرید لاینسس پلتفرم متاتریدر، تنها نسخه محدود آن را خریداری می کنند. بروکر ارانته به عنوان یکی از بروکرهای آینده دار و دارای رگوله های معتبر، لایسنس کامل متاتریدر 4 و 5 را خریداری کرده است.

ناگفته نماند که همچنان بسیاری از معامله گران فارکس، علاقه مند به دانلود متاتریدر 4 ارانته و استفاده از حساب های این پلتفرم محبوب در جهان هستند اما بروکر ارانته برای تمامی سلایق معامله گران، بهترین پلتفرم های معاملاتی در جهان را فراهم کرده است.

ثبت نام در Errante

تمامی حساب های بروکر ارانته قابلیت اتصال به متاتریدر و سی تریدر در این بروکر را دارند و شما می توانید در هر سه حساب استاندارد، پریمیوم و VIP از حساب مخصوص هریک از پلتفرم ها استفاده کنید.

پس از افتتاح حساب، در کابین شخصی خود می توانید لینک دانلود پلتفرم حساب خود را، دریافت کنید و یا می توانید از طریق سایت بروکر ارانته، تمامی نسخه های پلتفرم مورد نیاز خود را، دانلود و نصب کنید.

دانلود متاتریدر 4 ارانته، دانلود متاتریدر ارانته

با توجه به اینکه ممکن است به دلیل فیلترینگ سایت، دسترسی به سرعت دانلود مناسب، نداشته باشید، در ادامه این پست، می توانید تمامی نسخه های متاتریدر 4 و 5 این بروکر را از طریق لینک مستقیم دانلود نمایید.

نام بروکر فارکس
ارانته ❤️ Errante
دانلود متاتریدر 4
ویندوز/مک/اندروید/آیفون
دانلود متاتریدر 5 ویندوز/مک/اندروید/آیفون
دانلود سی تریدر ویندوز/اندروید
وب تریدر ارانته دارد
تماس با کارشناس پشتیبان Telegram

 

اتصال متاتریدر 4 و 5 به سرورهای ارانته

 

محل سرورهای اصلی بروکر ارانته، در متاتریدر 4 و 5 با آی پی های کشورهای مختلفی از جمله هلند و انگلستان، ارائه شده است.

در صورت استفاده از فیلترشکن، می توانید متناسب با آی پی سرورهای این کشورها، برای اتصال حساب ارانته به متاتریدر استفاده نمایید تا اتصال با کیفیت بالا و سرعت پینگ مناسب را تجربه کنید:

  • سرور حساب دمو در متاتریدر 4-ErranteSC-Demo2 (با سرور آی پی هلند)
  • سرور حساب ریل (واقعی) در متاتریدر 4-ErranteSC-Real2 (با سرور آی پی هلند)
  • سرور حساب دمو در متاتریدر 5-ErranteSC-Demo (با سرور آی پی انگلستان)
  • سرور حساب واقعی در متاتریدر 5-ErranteSC-Live (با سرور آی پی هنگ کنگ)

 

دانلود بروکر ارانته، دانلود متاتریدر 4 ارانته
دانلود متاتریدر ارانته – اتصال به سرورهای دمو و ریل متاتریدر 4 ارانته

مطابق شکل بالا، می توانید سرورهای متاتریدر 4 را در بروکر ارانته مشاهده کنید. همچنین پس از دانلود متاتریدر 4 ارانته، می توانید با استفاده از هر دو سرور دمو و ریل، به حساب های بروکر ارانته متصل شوید.

ثبت نام در بروکر ارانته

دانلود متاتریدر ارانته برای کامپیوتر و موبایل

 

جهت دانلود پلتفرم های معاملاتی متاتریدر 4 و 5 بروکر ارانته (نسخه اختصاصی بروکر)، می توانید از طریق لینک های مستقیم زیر، آنها را دریافت کنید:

 

💻دانلود متاتریدر 4 ارانته برای ویندوز و مک

 

دانلود متاتریدر 4 ارانته در کامپیوتر با لینک مستقیم:

ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود متاتریدر نسخه ویندوز ارانته (MT4)

 

📲دانلود متاتریدر 4 برای اندروید و آیفون

 

دانلود متاتریدر 4 ارانته در موبایل از گوگل پلی، اپ استور و فایل APK اندروید با لینک مستقیم:

گوگل پلی دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود متاتریدر اندروید برای ارانته از گوگل پلی (MT4)

اندروید دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود فایل APK اندروید متاتریدر برای ارانته (MT4)

اپ استور دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه آیفون برای ارانته از اپ استور (MT4)

 

🖥️دانلود متاتریدر 5 ارانته برای ویندوز و مک

 

دانلود متاتریدر 5 ارانته در کامپیوتر با لینک مستقیم:

ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود متاتریدر نسخه ویندوز ارانته (MT5)

 

📱دانلود متاتریدر 5 برای اندروید و آیفون

 

دانلود متاتریدر 5 ارانته در موبایل از گوگل پلی برای اندروید، اپ استور برای آیفون و فایل APK برای گوشی های هوآوی با لینک مستقیم:

گوگل پلی دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود متاتریدر اندروید برای ارانته از گوگل پلی (MT5)

اندروید دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود فایل APK اندروید متاتریدر برای ارانته (MT5)

اپ استور دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه آیفون برای ارانته از اپ استور (MT5)

 

🌐اتصال به متاتریدر تحت وب ارانته

 

لینک ورود به متاتریدر تحت وب ارانته از طریق هر دستگاهی که امکان استفاده از مرورگر را دارد:

وب تریدر دیجی تریدرز ، ورود به وب تریدرورود به متاتریدر نسخه تحت وب (MT4)

وب تریدر دیجی تریدرز ، ورود به وب تریدرورود به متاتریدر نسخه تحت وب (MT5)

ثبت نام در بروکر ارانته

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره دانلود متاتریدر ارانته

 

بروکر ارانته پلتفرم های متنوعی را برای حساب های خود ایجاد کرده است. این موضوع در بسیاری از بروکرهای قدیمی، محدود به متاتریدر 4 است. رویکرد بروکر آینده دار ارانته، در ارائه خدمات به معامله گران بسیار مثبت است.

طبق ارزیابی انجام گرفته توسط تیم دیجی تریدرز، میانگین قطعی (فرکانس های متاتریدر ارانته) در طول 24 ساعت، کمتر از یک بار (0.5) است، که کیفیت بسیار عالی نسبت به میانگین عمومی بروکرها، بشمار می آید.

در صورتی که برای اتصال حساب خود به متاتریدر ارانته مشکل دارید، می توانید با واحد پشتیبانی دیجی تریدرز در تلگرام تماس بگیرید و یا سوالات خود را در بخش نظرات این پست با ما درمیان بگذارید.

سوالات متداول

نحوه دانلود متاتریدر 4 ارانته چگونه است؟

برای دانلود متاتریدر 4 ارانته، می توانید از سایت اصلی بروکر استفاده نمایید. همچنین لینک مستقیم دانلود متاتریدر ارانته در تمامی نسخه ها، در این پست قرار دارد.

درج نظر