مقایسه حساب های لایت فارکس – انواع حساب های معاملاتی در لایت فارکس

20 مارس 2023 -

معرفی حساب های بروکر لایت فارکس ❤️ لایت فایننس

 

کارگزاری لایت فایننس یکی از بهترین بروکر های بازار فارکس در ایران است و معامله گران بسیاری در این بروکر فعالیت می کنند.

بسیاری از تریدر های حرفه ای در بازار فارکس به دنبال انجام معاملات اسکالپ و معاملات شاخص های سهام مثل نماد داوجونز در لایت فارکس هستند. انتخاب حساب معاملاتی مناسب در این بروکر تاثیر بسیار زیادی در سود زیان معامله گران دارد.

ثبت نام در LiteFinance

حساب های بروکر لایت فارکس در دسته بندی های مختلفی قرار دارد و در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

♨️ حساب های بروکر لایت فارکس  ثبت نام در LiteFinance
✔️ حساب های معاملاتی لایت فایننس ✔️ حساب سرمایه گذاری لایت فاینانس
✔️ حساب اسلامی در لایت فارکس ✔️ حساب دمو در Litefinance
پشتیبانی تلگرام
پشتیبانی واتس آپ

 

معرفی 📋 انواع حساب های بروکر لایت فارکس

 

در بروکر لایت فارکس انواع مختلفی از حساب های معاملاتی ارائه شده است و معامله گران می توانند بر حسب نیاز خود آنها را بررسی کنند و حساب معاملاتی مناسب را انتخاب نمایند.

برای بررسی و انتخاب از بین حساب های بروکر لایت فارکس، می توانید با مشاوره با کارشناسان حرفه ای فارکس اقدام به افتتاح حساب کنید و شروع به انجام معاملات خود کنید.

به طور کلی حساب های بروکر لایت فارکس شامل موارد زیر است :

سنت ( Cent ) کلاسیک ( Classic ) ای سی ان ( ECN )
مناسب برای مبتدی مناسب برای عموم مناسب برای حرفه ای
حداقل واریز ۱۰ دلار حداقل واریز ۵۰ دلار حداقل واریز ۵۰ دلار
اسپرد شناور از ۱.۸ پیپ اسپرد شناور از ۱.۸ پیپ اسپرد شناور از ۰ پیپ
بدون کمیسیون بدون کمیسیون کمیسیون از ۲۵ سنت در هر لات
افتتاح حساب
افتتاح حساب
افتتاح حساب

 

حساب سنت در بروکر لایت فایننس

 

حساب سنت لایت فارکس برای معامله گرانی که به دنبال کسب تجربه و مهارت در بازار فارکس هستند یکی از بهترین نوع حساب های معاملاتی بشمار می آید.

حساب سنت به معامله گران کمک می کند تا با ریسک کمتری با معاملات نماد های مختلف در بروکر لایت فارکس آشنا شوند و در قدم بعدی بتوانند در حساب های اصلی با حجم بیشتری به معامله پردازند. ارز پایه در این حساب ها دلار آمریکا و یورو می باشد.

لوریج ارائه شده در حساب سنت لایت فاینانس 1:1000 می باشد و معامله گران می توانند با اسپرد های شناور در این حساب که از 0.3 پیپ شروع می شود، پوزیشن های معاملاتی برای خود باز کنند.

البته اسپرد این حساب در سشن های مختلف بازار فارکس کمی متغییر است و معامله گران می توانند بر حسب ساعت معاملاتی خود در سشن های معاملاتی لندن و آمریکا، اسپرد این حساب سنت را در نماد های مختلف ارزیابی نمایند.

استاپ آوت حساب سنت لایت فارکس بر روی 50 درصد قرار دارد و سطح مارجین کال آن نیز 100 درصد می باشد که شرایط خوبی برای انجام معاملات پر ریسک می باشد و معامله گران می توانند از این حساب برای بک تست ربات و استراتژی معاملاتی خود نیز استفاده کنند.

این نوع از حساب های بروکر لایت فارکس دارای کمیسیون در جفت ارز های فارکس و شاخص ها نمی باشد و تنها برای معاملات رمز ارز های دیجیتال کمیسیون دریافت می شود که به ازای هر لات معامله 0.15 دلار آمریکا می باشد.

حداقل میزان واریز به این حساب لایت فارکس 10 دلار می باشد و حداقل میزان لات قابل معامله نیز 0.01 لات و حداکثر میزان آن 100 لات می باشد.

نوع حساب های بروکر لایت فارکس
حساب سنت لایت فارکس
حداقل میزان موجودی 10 دلار
حداقل اسپرد از 0.3 پیپ
کمیسیون معاملات ندارد
حداکثر لوریج 1:1000
حساب اسلامی دارد
مقدار استاپ اوت 50 درصد
کال مارجین 100 درصد

 

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

حساب کلاسیک در بروکر لایت فارکس

 

حساب استاندارد یا کلاسیک بروکر لایت فایننس، پرکاربردترین حساب در بین معامله گران این بروکر معتبر می باشد. بسیاری از معامله گران از طریق این حساب در بازار فارکس مشغول انجام معاملات خود هستند.

این حساب های بروکر لایت فارکس برای شروع کار افراد با تجربه و دارای مهارت بسیار مناسب می باشد. حداقل واریز برای افتتاح حساب لایت فارکس 50 دلار می باشد.

این حساب دارای اسپرد پایین بدون ریکویت می باشد. اسپرد شناور در حساب کلاسیک لایت فاینانس از 1.8 در جفت ارز یورو به دلار آمریکا شروع می شود و معامله گران نیز کمیسیونی برای انجام معاملات پرداخت نمی کنند.

حداکثر لوریج در حساب کلاسیک لایت فارکس 1:1000 می باشد که اهرم بسیار بالایی محسوب می شود. معامله گران می توانند حداقل حجم معاملاتی 0.01 لات را در این حساب باز کنند. حداکثر میزان حجم معاملات نیز 100 لات می باشد.

حساب کلاسیک لایت فارکس قابلیت فعال سازی حساب بدون سوآپ را نیز دارد و تریدر هایی که می خواهند بهره شبانه شامل معاملات آنها نباشد می توانند برای فعال سازی حساب اسلامی اقدام نمایند.

استاپ اوت حساب کلاسیک نسبت به حساب سنت لایت فارکس پایین تر است و در سطح 20 درصد قرار گرفته است. البته میزان کال مارجین در معاملات 100 درصد می باشد.

نوع اجرای معاملات در این نوع حساب های بروکر لایت فارکس از نوع اجرای بازار است و دارای سرعت قابل قبولی می باشد. این حساب دارای محدودیت در تعداد سفارشات معاملاتی نیست.

همچنین معامله گران می توانند از طریق متاتریدر 4 و 5 لایت فارکس به حساب کلاسیک دسترسی پیدا کنند و معاملات خود را انجام دهند.

نوع حساب های بروکر لایت فارکس حساب کلاسیک لایت فارکس
حداقل میزان موجودی 50 دلار
حداقل اسپرد از 1.8 پیپ
کمیسیون معاملات ندارد
حداکثر لوریج 1:1000
حساب اسلامی دارد
مقدار استاپ اوت 20 درصد
کال مارجین 100 درصد

 

حساب ECN در بروکر لایت فارکس

 

حساب ای سی ان لایت فارکس ویژه معامله گران حرفه ای در بازار فارکس می باشد و به دلیل سرعت بالای اجرای معاملات برای معاملات اسکالپ نیز بسیار مناسب می باشد.

این حساب از طریق نسخه های محبوب متاتریدر 4 و 5 نیز در دسترس معامله گران قرار دارد و ارز پایه در این حساب دلار آمریکا و یورو می باشد.

حساب  ECN لایت فاینانس دارای اسپرد شناور می باشد و حداقل میزان اسپرد در جفت ارز یورو به دلار آمریکا از 0.0 پیپ شروع می شود.

البته این حساب دارای کمیسیون معاملاتی نیز می باشد. تریدر های لایت فارکس به ازای هر لات 25 سنت نیز به عنوان کمیسیون پرداخت می کنند.

حداکثر لوریج ارائه شده برای این حساب 1:1000 می باشد که نیاز معامله گران حرفه ای بازار را برطرف می کند. نرخ سود سالیانه این حساب 2.5 درصد می باشد.

حداقل لات معاملاتی در این حساب لایت فارکس 0.01 لات می باشد و حداکثر میزان حجم معاملاتی 100 لات است. این حساب دارای قابلیت حفاظت از موجودی منفی نیز می باشد و در مواقعی که حساب تریدر منفی می شود مانع افزایش بدهی می شود.

استاپ اوت حساب ای سی ان نیز مشابه حساب کلاسیک لایت فارکس در سطح 20 درصد قرار دارد و میزان کال مارجین برای معامله 100 درصد می باشد.

این حساب های بروکر لایت فارکس برای معامله گران اسکالپر نیز بسیار مناسب می باشد و اجازه معاملات اسکلپ در آن ارائه شده است. معامله گرانی که در زمان اخبار تقویم اقتصادی قصد انجام معامله دارند، می توانند از این حساب استفاده نمایند.

درصورتی که معامله گران متقاضی حساب اسلامی یا بدون بهره شبانه در لایت فارکس باشند، در حساب ای سی ان می توانند از این قابلیت استفاده نمایند.

نوع حساب های بروکر لایت فارکس حساب ECN لایت فارکس
حداقل میزان موجودی 50 دلار
حداقل اسپرد از 0.0 پیپ
کمیسیون معاملات از 0.25 دلار در هر لات
حداکثر لوریج 1:1000
حساب اسلامی دارد
مقدار استاپ اوت 20 درصد
کال مارجین 100 درصد

ثبت نام در لایت فارکس

نحوه ایجاد ⚙️ حساب معاملاتی در بروکر لایت فارکس

 

معامله گرانی که ثبت نام بروکر لایت فارکس را تکمیل نموده اند، می توانند وارد کابین شخصی خود در سایت این بروکر شوند و از طریق منوی سمت راست خود بر روی گزینه متاتریدر کلیک نمایند.

حساب های بروکر لایت فارکس ، آموزش ایجاد حساب

در صورتی که با نحوه ثبت نام و احراز هویت در بروکر لایت فایننس آشنا نیستید می توانید به پست مربوط به آموزش ثبت نام بروکر لایت فارکس مراجعه کنید و یا از طریق مشاورین خود در مجموعه دیجی تریدرز اقدام ثبت نام و تکمیل مدارک خود کنید.

پس کلیک بر روی گزینه متاتریدر در کابین شخصی، در صفحه جدید بر روی گزینه ساخت یک حساب کلیک کنید.

حساب های بروکر لایت فارکس، ساخت حساب لایت فاینانس

در پنجره جدید می توانید یکی از حساب های معاملاتی مورد نیاز خود را انتخاب نمایید. پس از آن باید حداکثر میزان اهرم یا لوریج معاملاتی خود را تعیین کنید و ارز پایه مربوط به حساب خود را مشخص کنید.

حساب های بروکر لایت فارکس ، نحوه ایجاد حساب لایت فایننس

در انتها بر روی دکمه بازکردن حساب معاملاتی کلیک نمایید تا پیغام مربوط به ایجاد موفق حساب را مشاهده نمایید.

پس از انجام مراحل فوق ایمیل حاوی اطلاعات مربوط به حساب خود را دریافت خواهید نمود. از طریق این اطلاعات می توانید وارد حساب های بروکر لایت فارکس خود از طریق متاتریدر 4 و 5 در بروکر لایت فارکس شوید.

توجه داشته باشید که حساب های بروکر لایت فارکس پس از تغییر برند خود، از طریق آدرس سرور های litefinance در متاتریدر در دسترس معامله گران قرار دارد.

 

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

حساب دمو در بروکر لایت فارکس

 

حساب های مجازی یا دمو در بسیاری از بروکر های فارکس ارائه می شود و همواره متقاضیان زیادی به دنبال استفاده از این حساب ها می باشند.

بروکر لایت فارکس نیز حساب دمو را به معامله گران ارائه داده است که بیشتر برای آشنایی افراد مبتدی با معاملات فارکس و همچنین بررسی و ارزیابی عملکرد استراتژی معاملاتی در فوروارد تست و ربات ها یا اکسپرت های معاملاتی کاربرد دارد.

حساب دمو در بروکر لایت فارکس تنها از طریق پلتفرم متاتریدر 4 در دسترس معامله گران قرار دارد و حداقل میزان موجودی برای فعالیت در این حساب صفر دلار می باشد. معامله گران موجودی حساب خود را می توانند بر حسب نیازشان تعیین کنند.

آموزش شارژ حساب دمو در لایت فارکس

اسپرد ارائه شده در معاملات در این نوع از حساب های بروکر لایت فارکس به صورت شناور می باشد که مشابه حساب های معاملاتی واقعی می باشد و از 0.9 پیپ شروع می شود.

کمیسیون معاملاتی در این حساب از 50 سنت به ازای هر لات معامله می باشد. البته در حساب های واقعی ای سی ان لایت فارکس حداقل میزان کمیسیون 25 سنت می باشد اما در حساب دمو این میزان به طور میانگین محاسبه شده است.

حداکثر لوریج معاملاتی ارائه شده برای این حساب نیز 1:400 می باشد و بر حسب نیاز اغلب معامله گران این میزان اهرم ارائه شده بسیار مناسب می باشد.

حداقل لات در حساب دمو لایت فارکس 0.01 و حداکثر میزان آن 100 لات می باشد. استاپ اوت حساب دمو لایت فارکس نیز مشابه حساب های معاملاتی بر روی 20 درصد قرار دارد.

در این حساب حداکثر میزان سفارشات خرید و فروش نامحدود نمی باشد و معامله گران می توانند حداکثر 300 سفارش معاملاتی داشته باشند.

نوع حساب های بروکر لایت فارکس حساب دمو لایت فارکس
حداقل میزان موجودی 0 دلار
حداقل اسپرد از 0.9 پیپ
کمیسیون معاملات از 0.5 دلار در هر لات
حداکثر لوریج 1:400
حساب اسلامی دارد
مقدار استاپ اوت 20 درصد
کال مارجین 100 درصد

 

حساب اسلامی 🕌 در بروکر لایت فارکس

 

بسیاری از معامله گرانی در صورتی که به دنبال معاملات بلند مدت در بروکر لایت فارکس هستند، درخواست حساب اسلامی در لایت فارکس را دارند تا بتوانند هزینه های مربوط به نرخ بهره شبانه را در معاملات خود کاهش دهند.

خوشبختانه در تمامی حساب های بروکر لایت فارکس امکان استفاده از حساب های اسلامی، فراهم شده است و تریدر های باتجربه در حساب کلاسیک لایت فارکس و معامله گران حرفه ای حساب ECN می توانند از این ابزار معاملاتی استفاده نمایند.

حساب بدون سوآپ در بروکر لایت فایننس دارای مزایای زیادی است. یکی از مهمترین موارد عدم تغییر میزان اسپرد و کمیسیون معاملات می باشد.

معامله گران به راحتی می توانند درخواست خود را برای فعال سازی حساب اسلامی بدهند و به مدت یک هفته معاملات بلند مدت خود را بدون بهره شبانه انجام دهند.

البته نکته ی قابل توجه معامله گران در هنگام استفاده از حساب اسلامی، محدودیت زمانی آن می باشد. در صورتی که معامله ای بیش از یک هفته در پوزیشن باز باشد، بعد از گذشت یک هفته، به ازای هر لات، کارمزد دریافت خواهد شد.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

سوالات متداول

🧮 انواع حساب های بروکر لایت فارکس برای معامله گران چیست ؟

💢 حساب های بروکر لایت فارکس در سه نوع زیر ارائه شده است :

  • حساب سنت
  • حساب کلاسیک
  • حساب ECN

جهت مشاوره رایگان برای انتخاب حساب معاملاتی مناسب می توانید با کارشناسان فارکس در تلگرام و واتس آپ تماس بگیرید.

💻 برای معامله در حساب های بروکر لایت فارکس از چه پلتفرم هایی می توان استفاده کرد؟

🆗 برای استفاده از حساب های معاملاتی لایت فایننس می توانید از پلتفرم محبوب متاتریدر 4 و 5 استفاده نمایید.

🎯 لینک ورود به سایت اصلی لایت فارکس جهت ثبت نام بروکر چیست؟

🌟 جهت ورود بر روی سایت اصلی لایت فارکس کلیک کنید. توجه داشته باشید که برای اتصال به بروکر لایت فاینانس باید از ابزار های تغییر آی پی یا فیلتر شکن استفاده نمایید.

در صورت نیاز به راهنمایی، جهت ثبت نام در آشنایی با حساب های بروکر لایت فارکس و دریافت خدمات کامل می توانید با کارشناسان فارکس ما در تلگرام و واتس آپ تماس بگیرید.

⚖️ آیا بروکر لایت فارکس معتبر است؟

💯 بروکر لایت فارکس در لیست بروکرهای کلاهبرداری انجمن FPA (Forex peace Army) قرار ندارد و تاکنون با بیش از ۱۷ سال سابقه خوش نامی در بین معامله گران ایرانی خدمات خوبی را به آنان ارائه کرده است.

💲 سود سرمایه گذاری در حساب های بروکر لایت فارکس چقدر است؟

💰 بروکر لایت فارکس برای سرمایه گذاری در حساب های بروکر لایت فارکس تا سقف 20 درصد سالیانه، سود دلاری پرداخت می کند.

درج نظر