ریبیت لایت فارکس چیست؟ 💯کش بک لایت فارکس (LitFinance) برای ایرانیان

15 مه 2024 -

ریبیت لایت فارکس برای ایرانیان

 

آیا تا به حال پی برده اید که چرا بعضی از معامله گران در بازار فارکس موفق تر از بقیه هستند؟ یکی از دلایل اصلی آن، بهره مندی از مشوق های مالی ارائه شده توسط بروکر ها است.

بسیاری از معامله گران حرفه ای در کارگزاری های معتبر مثل بروکر لایت فارکس، ممکن است در برخی از ماه های سال، راندمان خوبی را در حساب معاملاتی خود تجربه نکنند؛ اما همیشه میزان مشخصی از درآمد دلاری را تجربه می کنند.

ریبیت لایت فارکس، دقیقا می تواند «تضمین کننده درآمد ثابت» برای شما در هر ماه باشد؛ زیرا می توانید متناسب با حجم معاملات خود، ریبیت دلاری از بروکر دریافت کنید که در حقیقت بخشی از هزینه های اسپرد و کمیسیون معاملات شماست.

مجموعه دیجی تریدرز، «بالاترین نرخ» ریبیت لایت فایننس برای ایرانیان را از طریق تغییر کد uid لایت فارکس یا لینک ثبت نام خود ارائه می کند. در متن پیش رو، قصد داریم به بررسی ریبیت در لایت فارکس بپردازیم.

نام بروکر
لایت فارکس
میزان ریبیت
70% اسپرد و کمیسیون
موعد پرداخت ابتدای هر ماه میلادی
شیوه پرداخت دلاری، تتر، تاپ چنج و …
نحوه دریافت تماس با پشتیبانی تلگرام

 

ریبیت لایت فایننس چیست؟

 

ریبیت فارکس به معنای بازپرداخت یا تخفیف نقدی است که در ازای انجام معاملات در بازار فارکس، به حساب معامله گران پرداخت می شود. ریبیت یکی از مزایای معامله در لایت فارکس است که با کاهش هزینه های معاملاتی، باعث افزایش سود معامله گران می شود.

میزان ریبیت در لایت فارکس بسته به حجم معاملات ماهانه، بین 5 تا 10 دلار به ازای هر لات معامله است و در حساب های مختلف و نمادهای مختلف می تواند میزان ریبت شما تغییر کند!

ریبیت لایت فارکس، ریبیت لایت فایننس، کش بک لایت فارکس

اما مسلما با افزایش حجم معاملات، میزان ریبیت نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال اگر حجم معاملات ماهانه بیش از 100 لات باشد، میزان ریبیت به «70 درصد» افزایش پیدا می کند.

در صورتی که شما در لیست مجموعه دیجی تریدرز قرار بگیرید، از بالاترین سطح «ریبیت بروکر لایت فارکس» بهره مند خواهید شد؛ زیرا مجموع معاملات انجام گرفته توسط باشگاه مشتریان ما، بیش از 1000 لات در هر هفته است.

به همین دلیل می توانید بالاترین نرخ ریبیتی که لایت فایننس به ایرانیان پرداخت می کند را از طریق ما دریافت نمایید. پرداخت ریبیت به صورت ماهانه و بدون محدودیت [دلاری، تتر و …]، امکان پذیر است.

دریافت ریبیت در لایت فارکس، مزایای زیادی برای معامله گران دارد. از جمله مهم ترین آن ها می توان به کاهش هزینه های معاملاتی، افزایش سود، مدیریت بهتر سرمایه و ایجاد انگیزه برای معامله بیشتر اشاره کرد.

 

شرایط دریافت ریبیت لایت فارکس چیست؟

 

برای دریافت ریبیت در بروکر لایت فارکس، رعایت چند شرط اساسی ضروری است: اول از همه، معامله گر باید از طریق لینک معرفی شده توسط نمایندگی های مجاز، نسبت به افتتاح حساب ریل در لایت فارکس اقدام کند.

مجموعه دیجی تریدرز به عنوان یکی از قدیمی ترین نمایندگی های لایت فارکس در ایران، اعضای زیادی در این بروکر دارد و می تواند بیشترین کش بک یا ریبیت لایت فارکس را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

پس از ثبت نام از طریق لینک های موجود در سایت مجموعه می بایست از قرار گرفتن نام شما در لیست پرداخت ماهیانه اطمینان حاصل کنید. برای این کار کافی است به پشتیبانی تلگرام پیام ارسال کنید.

همچنین در صورتی که قبلا در بروکر لایت فارکس ثبت نام کرده اید، می توانید با تغییر کد uid، وارد مجموعه مشتریان ما شوید. برای دریافت راهنمایی می توانید از طریق پشتیبانی با کارشناس سایت تماس بگیرید.

در نهایت پس از انجام معاملات، ریبیت به صورت ماهانه و بدون محدودیت، به حساب معامله گر واریز می شود. البته همیشه باید شرایط و ضوابط اعلام شده از سوی لایت فارکس را رعایت کرد.

بنابراین با انجام صحیح فرایند، معامله گران می توانند از مزایای ریبیت لایت فارکس بهره مند شوند و هزینه های معاملاتی خود را کاهش دهند. البته پیش از شروع باید شرایط را به دقت مطالعه کرد.

 

دریافت کش بک لایت فارکس؛ نکات مهم

 

در مورد کش بک (ریبیت) لایت فارکس، چند نکته مهم وجود دارد:

  • کش بک لایت فارکس به معنای بازپرداخت نقدی به حساب معامله گران است که در ازای انجام معاملات پرداخت می شود.
  • میزان کش بک لایت فارکس بین 5 تا 10 دلار به ازای هر لات معامله است که با افزایش حجم معاملات، افزایش می یابد.
  • کش بک در تمامی حساب ها و پلتفرم های معاملاتی لایت فارکس قابل دریافت است.
  • کش بک به صورت ماهانه و بدون محدودیت پرداخت می شود.
  • تغییر IB در لایت فارکس باعث دریافت کش بک بیشتری از سوی دیجی تریدرز می شود.
  • کش بک باعث کاهش هزینه های معاملاتی و افزایش سود می شود.
  • رعایت شرایط و مقررات لایت فارکس برای دریافت کش بک ضروری است.

بنابراین کش بک یکی از مزیت های رقابتی لایت فارکس به شمار می رود که معامله گران را ترغیب به معامله بیشتر می کند.

 

💡نظر کارشناس درباره ریبیت لایت فارکس

 

ریبیت و بونوس لایت فارکس هر دو ابزار هایی برای جذب مشتری و تشویق به معامله بیشتر هستند، اما تفاوت های اساسی در نحوه پرداخت و شرایط آن ها وجود دارد.

در حالی که ریبیت به صورت مستمر و بر اساس حجم معاملات پرداخت می شود، بونوس معمولا یک بار و با شرایط خاصی همچون واریز اولیه یا رسیدن به حجم معاملات خاص قابل دریافت است.

بنابراین، هر معامله گر باید با توجه به اهداف و استراتژی معاملاتی خود، نوع مشوق مورد نیاز را انتخاب کند. ریبیت فارکس مزایای مهمی برای کسب درآمد مستمر معامله گران از فارکس می تواند ایفا کند.

سوالات متداول

ریبیت لایت فارکس چیست؟

ریبیت یک بازپرداخت نقدی به معامله گران بر اساس حجم معاملات انجام شده است.

شرایط دریافت کش بک لایت فایننس چیست؟

برای دریافت کش بک کافی است از طریق لینک ثبت نام موجود در سایت دیجی تریدرز ثبت نام کنید و سپس از طریق پشتیبانی از قرار گرفتن نام خود در لیست مشتریان ما مطمئن شوید.

نظرات (2)
  1. اگر یک ماه ریبیت و نگیریم ماه بعد می تونیم ریبیت ماه قبل و هم بگیریم؟

    • با سلام. بله، در مجموعه دیجی تریدرز، ریبیت لایت فارکس تا 3 ماه قبل را، می تونید از ما دریافت کنید.

درج نظر