حساب کلاسیک لایت فارکس 💯 بهترین حساب برای شروع کار تریدر ها

01 مه 2023 -

حساب کلاسیک لایت فارکس | Litefinance Classic Account

 

حساب کلاسیک لایت فارکس یکی از پرکاربردترین حساب های معاملاتی این بروکر بحساب می آید. این حساب مشابه حساب های استاندارد در سایر بروکر ها مثل بروکر آلپاری می باشد.

حساب Classic بروکر لایت فایننس برای معامله گرانی که تجربه معامله در بازار فارکس را دارند بسیار مناسب می باشد.

در این مطلب به بررسی مشخصات حساب کلاسیک لایت فارکس خواهیم پرداخت و با نحوه افتتاح حساب در این بروکر آشنا خواهیم شد.

بروکر لایت فارکس یا لایت فایننس ثبت نام در LiteForex
حساب کلاسیک ✅ دارد
حداکثر لوریج 1:1000
اسپرد شناور از 1.8 پیپ
حداقل واریزی 50 دلار
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتس آپ

 

مشخصات حساب کلاسیک لایت فارکس چیست

 

حساب کلاسیک لایت فایننس برای تمامی معامله گران فارکس که قصد دارند در فارکس شروع به کار کنند می تواند یک گزینه بسیار مناسب باشد.

یکی از مزیت های این حساب حداقل مبلغ واریز اولیه به آن می باشد که معادل 50 دلار می باشد و می توانید با مبلغ کم کار خود را در بروکر لایت فارکس شروع کنید.

اسپرد حساب کلاسیک نیز مناسب می باشد. اسپرد این حساب از نوع شناور می باشد و بدون ریکوت یا اعلام مجدد نرخ در سفارشات معاملاتی می باشد و میزان آن از 1.8 پیپ در جفت ارز یورو به دلار شروع می شود.

حساب کلاسیک لایت فارکس

در این حساب می توانید با دقت 5 رقم اعشار معاملات خود را انجام دهید که برای معاملات فست اسکالپ یا نوسان سریع در بازار فارکس بسیار مناسب می باشد.

حداکثر لوریج یا اهرم معاملاتی در این حساب تا سقف 1:1000 می باشد. البته توجه داشته باشید که استفاده از لوریج های بالا می تواند ریسک زیادی را به حساب شما وارد کند.

این حساب مثل سایر حساب هایی که از نوع NDD نمی باشند، دارای کمیسیون معاملاتی نمی باشد و تنها هزینه اسپرد را باید در نظر بگیرید.نوع اجرای سفارشات در این حساب از نوع اجرای بازار می باشد.

البته در صورتی که بخواهید در طول شب نیز معامله خود را باز نگهدارید باید هزینه های سواپ یا بهره شبانه را نیز به سود و زیان معاملات خود اضافه کنید. هر چند می توانید در این حساب درخواست حساب اسلامی یا بدون سوآپ نیز داشته باشید.

حساب کلاسیک لایت فارکس در هر دو پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5 ارائه شده است و مشخصات حساب در این دو نسخه تفاوتی بارزی با یکدیگر ندارد.

از سایر ویژگی های این حساب، سطح کال مارجین آن می باشد که تا 100 درصد می باشد و نیازمند دقت بالای معامله گران هست. البته میزان استاپ آوت این حساب 20 درصد می باشد.

حداکثر حجم معاملاتی در این حساب نیز 100 لات و حداقل آن 0.01 لات می باشد و شما می توانید حداکثر 300 سفارش معاملاتی باز در این حساب داشته باشید.

ثبت نام در لایت فارکس

آموزش تصویری افتتاح حساب کلاسیک لایت فارکس

 

برای افتتاح حساب کلاسیک در لایت فایننس ابتدا باید از طریق لینک سایت رسمی بروکر لایت فارکس وارد کابین شخصی خود شوید.

حساب های بروکر لایت فارکس ، آموزش ایجاد حساب

پس از ورود به کابین شخصی خود از قسمت منوی سمت راست خود بر روی متاتریدر کلیک کنید تا صفحه مربوط به حساب های خود را مشاهده نمایید.

در صفحه جدید از قسمت پایین بر روی دکمه حساب باز کنید کلیک کنید تا پنجره مربوط به ایجاد حساب برای شما به نمایش درآید.

حساب های بروکر لایت فارکس، ساخت حساب لایت فاینانس

در این پنجره ابتدا نوع حساب خود را انتخاب کنید. در صورتی که می خواهید از متاتریدر 4 برای حساب کلاسیک لایت فارکس استفاده نمایید گزینه MT4 CLASSIC 2 و یا در صورتی که قصد استفاده از متاتریدر 5 را دارید گزینه MT5 CLASSIC را انتخاب کنید.

سپس میزان اهرم حساب خود را تعیین کنید که از محدوده 1:1 تا سقف 1:1000 می توانید آن را انتخاب کنید و در نهایت ارز پایه حساب خود را دلار قرار دهید و بر روی دکمه باز کردن حساب معاملاتی کلیک کنید.

حساب های بروکر لایت فارکس ، نحوه ایجاد حساب لایت فایننس

به این ترتیب حساب کلاسیک برای شما ایجاد خواهد شد و اطلاعات مربوط به حساب خود را می توانید در ایمیل ارسال شده برای شما، مشاهده کنید.

برای معامله کردن در این حساب می توانید با این اطلاعات در متاتریدر وارد حساب خود شوید و کار خود را از طریق سرور های معاملاتی LiteFinance شروع کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید با واحد پشتیبانی و کارشناس لایت فارکس تماس بگیرید.

سوالات متداول

حداقل موجودی برای معامله در حساب کلاسیک لایت فارکس چقدر است؟

برای تریدر در حساب کلاسیک می توانید با شارژ 50 دلار در لایت فارکس شروع به کار کنید.

درج نظر