پشتیبانی بروکر ارانته – راه های تماس با پشتیبانی ارانته برای ایرانیان

19 سپتامبر 2023 -

پشتیبانی بروکر ارانته از معامله گران فارکس

 

بروکر ارانته علیرغم اینکه یکی از بروکرهای تازه تاسیس در بازار فارکس ایران است، توانست در مدت کوتاهی نظر بخش قابل توجهی از معامله گران ایرانی را به خود جلب نماید و روند رو به رشدی را طی کند!

یکی از مهمترین دلایل موفقیت ارانته در ایران، ارائه پشتیبانی فارسی (Fa) به معامله گران به صورت “24 ساعت” است. تاکنون سرعت پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات معامله گران در بروکر ارانته، سریع و مناسب بوده است.

ثبت نام در Errante

روش های دسترسی به کارشناس پشتیبانی ارانته نیز متنوع می باشد که شامل موارد زیر است:

 • ✅چت زنده در با کارشناس؛
 • ارسال تیکت از طریق کابین شخصی؛
 • ✅ارسال پیغام از سایت بروکر؛
 • ✅تماس در تلگرام و واتس آپ؛
 • ✅ارسال ایمیل به پشتیبانی.

پشتیبانی بروکر ارانته، پشتیبانی ارانته

شما می توانید به زبان فارسی پیغام خود را [از طریق روش های ارائه شده]، ارسال کنید. جهت آشنایی بیشتر با روش های پشتیبانی بروکر ارانته ادامه این پست را مطالعه کنید.

کارگزاری فارکس ارانته Errante
⏰ساعت پشتیبانی 24 ساعت از شبانه روز
📆روزهای کاری از دوشنبه تا جمعه
📞راه های تماس چت زنده، تیکت، ایمیل
📬ایمیل پشتیبانی
supportir@errante.net
🟢تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

🎞️بررسی پشتیبانی بروکر ارانته (ویدیو)

 

 

پشتیبانی بروکر ارانته؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

آموزش دریافت پشتیبانی بروکر ارانته

 

در بروکر ارانته می توانید از طریق روش های متعدد زیر به پشتیبانی بروکر متصل شوید. سرعت پاسخگویی در هریک از این موارد متفاوت است. سریع ترین روش پاسخگویی استفاده از «چت زنده» و «تلگرام» می باشد.

مهم ترین روش پشتیبانی بروکر ارانته مربوط به ارسال تیکت از طریق کابین شخصی است. در ادامه به بررسی و آمورش استفاده از هریک این موارد می پردازیم:

 

📩نحوه ارسال تیکت در کابین شخصی بروکر

 

پشتیبانی ارانته در بخش تیکت مهم ترین بخش آن است. زیرا در بسیاری از موارد برای فعال سازی یا حذف یک سرویس می بایست از این روش استفاده نمایید. به عنوان مثال برای درخواست “حساب اسلامی”، باید از طریق کابین شخصی، تیک ارسال نمایید!

جهت استفاده از این روش باید در بروکر ارانته ثبت نام اولیه انجام دهید و وارد کابین شخصی خود شوید. برای ارسال «تیکت»، گام های زیر را به ترتیت انجام دهید:

 

🟢گام 1: ورود به پشتیبانی کابین شخصی

 

پس از ثبت نام در بروکر ارانته، وارد کابین شخصی خود شوید. توجه داشته باشید که قبل از احراز هویت نیز می توانید از این روش پشتیبانی بروکر ارانته استفاده کنید.

سپس از گوشه سمت چپ منوی بالای خود، بر روی دکمه «پشتیبانی» کلیک کنید تا صفحه “فرم ارسال تیکت” باز شود. همچنین می توانید از طریق منوی سمت راست، بر روی گزینه «پشتیبانی» کلیک کنید.

در صفحه جدید بر روی دکمه «افزودن تیکت جدید» در کنار لیست باکس لیست تیکت ها کلیک کنید.

پشتیبانی بروکر ارانته

📣توجه: ارسال پیام از طریق چت باکس گوشه پایین در کابین شخصی، جزو روش تیکت ارانته نمی باشد!

 

✅گام 2: تکمیل فرم تیکت پشتیبانی

 

در فرم مربوط به ارسال تیکت، در ابتدا دسته بندی موضوع خود را از بین گزینه های “منوی کشویی”، انتخاب کنید.

به طور مشخص، شما می توانید در زمینه های دسته بندی موضوعات زیر تیکت ارسال کنید:

 • برداشت ها
 • واریز ها
 • تایید حساب
 • حساب ها
 • IB Application
 • سایر موارد

 

پشتیبانی بروکر ارانته

سپس در کادر پایین عنوان مورد خود را در کمتر از 100 کاراکتر (حروف) بنویسید و در پایین آن می توانید سوال یا متن کامل درخواست خود را شرح دهید.

در صورتی که تصویر یا فایل دیگری برای ارسال دارید، می توانید پس از متن پیام خود، از طریق کادر پایین آن، در پیوست تیکت ارسال کنید. در نهایت بر روی دکمه «ارسال» کلیک کنید.

 

📲چت زنده با پشتیبانی ارانته در سایت

 

برای استفاده از چت زنده با کارشناس ارانته، در هر کجا از سایت بروکر، از طریق چت باکس پایین صفحه، به پشتیبانی پیام دهید. برای استفاده از این روش، باید فرم کوچکی را پر کنید که شامل، نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تلفن و کشور شما می باشد.

پشتیبانی ارانته

سپس بر روی شروع گفت و گو کلیک کنید تا وارد “چت زنده” با کارشناس ارانته شوید. در این روش می توانید به سرعت از پاسخ سوال خود را از کارشناس مربوط دریافت نمایید.

 

📞تماس با کارشناس پشتیبانی ارانته از طریق تلگرام

 

بسیاری از معامله گران علاقه مند به دریافت پشتیبانی از طریق شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و واتس آپ هستند. شما می توانید برای دریافت راهنمایی و خدمات مورد نیاز خود به کارشناس ارانته در تلگرام پیام ارسال کنید.

مزیت استفاده از این روش، تعداد روزهای پاسخگویی است که 7 روز هفته می توانید با کارشناس در ارتباط باشید. همچنین سرعت پاسخگویی در این روش کمتر از 5 دقیقه است.

ساعت کار پشتیبانی در تلگرام، از ساعت 9:00 صبح به وقت ایران الی ساعت 19:00 می باشد و در صورتی که خارج از این ساعت پیغامی ارسال شود، در اولین فرصت روز کاری بعد، پاسخ داده خواهد شد.

ثبت نام در بروکر ارانته

 

💌ارسال پیغام از طریق فرم تماس در سایت بروکر

 

یکی دیگر از روش های مکاتبه با بروکر ارانته، ارسال پیام از طریق سایت است. این روش نیز، مشابه ارسال تیکت از کابین شخصی می باشد، با این تفاوت که نیازی ثبت نام و ورود به کابین شخصی ندارید.

برای انجام این کار، از منوی پایین صفحه، بر روی گزینه تماس با ما کلیک کنید. در صفحه جدید، می توانید موارد فرم مشخص شده زیر را تکمیل کنید:

 • نام خود را وارد کنید.
 • نام خانوادگی خود را وارد کنید.
 • شماره تلفن خود را بنویسید.
 • آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
 • متن پیام خود را به پشتیبانی بنویسید.
 • تیک مربوط به مقررات حفظ حریم خصوصی را بزنید.
 • تیک مربوط به کد امنیتی را بزنید.

پشتیبانی ارانته

در نهایت بر روی دکمه «ارسال» کلیک کنید. پس از ارسال پیام، یک پیغام برای شما نمایش داده می شود که حاکی از موفقیت ارسال پیام می باشد. بروکر ارانته، پاسخ خود را از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد کرد.

پشتیبانی بروکر ارانته

 

🕰️ساعت کاری ارانته چه زمانی است؟

 

ساعت کاری در تمامی بخش های پشتیبانی ارانته بجز تلگرام، از ساعت (9:30) الی (24:00) روزهای دوشنبه تا جمعه می باشد. در صورتی که خارج این ساعات بخواهید پیغامی ارسال نمایید، ممکن است پاسخ سریع دریافت نکنید.

اما قطعا در روز کاری جدید می توانید مجددا برای پیگیری کار خود، دوباره پیام ارسال نمایید. توجه داشته باشید که در بخش سوالات متداول سایت ارانته هم امکان دریافت پاسخ بعضی از سوالات وجود دارد.

شما می توانید با ورود به این بخش، پاسخ سوالات خود را در تمامی 24 ساعت از شبانه روزی بیایید. سوالات این بخش دارای در دسته بندی های مختلفی مثل حساب های معاملاتی، واریز و برداشت، درباره شرکت و تایید و احراز هویت قرار دارد.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره پشتیبانی بروکر ارانته

 

ارائه سرویس پشتیبانی به معامله گران فارکس، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا در کنار استرس های مالی و ریسک های زیادی که باعث تشویش خاطر معامله گران می شود، دریافت پشتیبانی خوب و سریع می تواند به کاهش مشکلات معامله گران کمک شایانی کند.

خوشبختانه پشتیبانی بروکر ارانته، جزو نقاط قوت آن می باشد. سرعت و کیفیت پاسخگویی در این بخش از خدمات کارگزاری قابل قبول و خوب است.

شما می توانید جهت پیگیری تمامی کارهای خود، اعم از واریز و برداشت، تایید حساب و غیره از پشتیبانی ارانته کمک بگیرید تا فرآیند کار شما سرعت بیشتری بگیرد.

در صورتی که برای انتخاب بروکر فارکس و دریافت خدمات مناسب، نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید، می توانید با کارشناس دیجی تریدرز در زمینه فارکس تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا بروکر ارانته پشتیبانی فارسی ارائه می کند؟

بله، خوشبختانه بروکر ارانته پشتیبانی به زبان فارسی ارائه می کند.

روش های دریافت پشتیبانی در بروکر ارانته چیست؟

معامله گران می توانند از طریق روش های زیر پشتیبانی بروکر ارانته را، دریافت نمایند:

 • ارسال تیکت در کابین شخصی معامله گران
 • ارسال پیام از طریق سایت
 • چت زنده با کارشناس ارانته در سایت
 • چت زنده در تلگرام
 • ارسال ایمیل
 • سوالات متداول در سایت

درج نظر