ساعت بروکر ارانته به وقت ایران – ساعت کاری و معاملاتی در ارانته

06 فوریه 2024 -

ساعت بروکر ارانته به وقت ایران

 

تا به حال اتفاق افتاده که بخواهید در بازار فارکس معامله کنید، اما ندانید دقیقا چه زمانی از روز مناسب ترین زمان برای معامله است؟ آیا می دانید ساعات کاری بروکر های معاملاتی مثل بروکر ارانته در طول شبانه روز چگونه تنظیم شده است؟

ثبت نام در Errante

بروکر ارانته یکی کارگزاری ها معتبر در بازار ایران است. شما برای تنظیم ساعت معاملاتی خود با سرورهای این بروکر باید با ساعت معاملاتی آن آشنا شوید و برای دریافت خدمات در زمان مناسب با پشتیبانی در تماس باشید.

ساعت بروکر ارانته

اگر می خواهید پاسخ این سوالات و جزئیات بیشتری در مورد ساعات کاری و سشن های معاملاتی ارانته بدانید، با ما همراه باشید.

نام بروکر
ارانته
ساعت سرور
GMT+2:00
شروع ساعت کاری 9 صبح
پایان ساعت کاری 11 شب
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

ساعت معاملاتی ارانته در سشن های فارکس

 

ساعت بروکر ارانته در سرورهای معاملاتی به وقت (GMT+2:00) در اروپا مرکزی است. البته فارکس یک بازار جهانی است که به طور 24 ساعته فعال هست و ساعات معاملاتی آن بسته به منطقه جغرافیایی متغیر است.

از آنجا که تهران (ایران) در منطقه زمانی (GMT+3:30) قرار دارد، شما می توانید زمان باز شدن بازارها را در متاتریدر ارانته، با اختلاف ساعت 1:30 ساعتی در زمستان مشاهده کنید.

 

⏰ساعت بروکر ارانته در سشن های معاملاتی

 

هر کدام از این سشن ها معمولا به یک مرکز مالی بزرگ در آن منطقه مرتبط هستند و تحرکات اصلی ارزی در طی این ساعات رخ می دهد. در ادامه سشن اصلی فارکس و ساعت های آن ها بر اساس وقت تهران آورده ایم:

ساعت بروکر ارانته در سشن ها (به وقت ایران)
نام سشن
زمان شروع
زمان اتمام
سیدنی
00:30 بامداد
08:30 صبح
توکیو 02:30 صبح 10:30 ظهر
نیویورک 16:30 عصر
00:30 بامداد روز بعد
لندن
11:30 ظهر
19:30 شب
فرانکفورت 10:30 عصر
18:30 بامداد روز بعد

 

🕤بهترین ساعت بروکر ارانته چه زمانی است؟

 

بهترین زمان برای معامله در ارانته زمانی است که بازار دارای بیش ترین حجم و نوسان است. این امر معمولا زمانی اتفاق می افتد که چندین بازار معاملاتی جهانی با هم همپوشانی دارند.

برای مثال، همپوشانی بازار لندن و نیویورک اغلب فعال ترین زمان در بازار فارکس به شمار می رود، چرا که هم اروپا و هم آمریکا ساعت های کاری خود را تجربه می کنند.

به وقت تهران، این زمان ها همپوشانی در زمان های زیر رخ می دهند:

  • همپوشانی سشن سیدنی و توکیو: از حدود 02:30 تا 08:30 صبح.
  • همپوشانی سشن لندن و نیویورک: از حدود 16:30 عصر تا 19:30 شب.

این دوره اغلب به عنوان بهترین زمان برای معامله فارکس به واسطه حجم بالا و نوسانات قیمتی شناخته شده است و شما می توانید بر اساس ساعت ارانته معاملات خود را تنظیم کنید.

البته، “بهترین زمان برای معامله در ارانته” بسیار به «استراتژی معاملاتی»، «ارز های معاملاتی»، و «تحمل ریسک» معامله گر بستگی دارد!

بعضی از معامله گران ترجیح می دهند در زمان های کم تر نوسان و پیش بینی پذیر معامله کنند، در حالی که دیگران به دنبال دوره هایی با نوسان و حجم بالاتر هستند.

ثبت نام در بروکر ارانته

 

☎️ساعت کاری بروکر ارانته (پشتیبانی)

 

پشتیبانی ارانته ادعا می کند که 24 ساعته فعال است؛ اما به طور معمول در 5 روز کاری هفته و از ساعت 9 صبح تا 11 شب به وقت ایران پاسخگویی خوبی را ارائه می کند.

بهترین زمان تماس با پشتیبانی از دوشنبه تا جمعه و از ساعت 9 صبح تا 11 شب می باشد؛ در خارج از این ساعات ممکن است پاسخگویی کند تر انجام شود.

در بخش تیکت و ایمیل، پاسخگویی کند تر است و ممکن است با تاخیر انجام شود. معامله گران می توانند برای پیدا کردن پاسخ سوالات متداول به بخش (FAQ) مراجعه کنند.

در صورت پیدا نکردن پاسخ، می توانند از طریق تیکت، ایمیل، تلفن و چت آنلاین با پشتیبانی تماس بگیرند؛ پشتیبانی فارسی بروکر از طریق تلگرام در دسترس است.

به طور کلی پشتیبانی ارانته در ساعات اداری روز های دوشنبه تا جمعه فعال است و خارج از این ساعات ممکن است تاخیر در پاسخگویی داشته باشد.

 

💡سخن پایانی درباره ساعت بروکر ارانته

 

بهترین زمان برای معامله در ارانته (Errante)، ساعات همپوشانی سشن های معاملاتی لندن و نیویورک از حدود ساعت 16:30 عصر تا 19:30 شب به وقت ایران می باشد.

این زمان به دلیل همزمانی ساعات کاری اروپا و آمریکا، بیشترین حجم معاملات و بالا ترین نوسانات قیمتی را دارد و مناسب ترین زمان برای اکثر معامله گران تلقی می شود.

البته انتخاب بهترین زمان معامله بستگی به استراتژی و ترجیحات فردی معامله گران نیز دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی تلگرام با کارشناس های مجموعه ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

ساعت کاری پشتیبانی ارانته چه زمانی است؟

پشتیبانی ارانته 5 روز هفته از ساعت 9 صبح تا 11 شب به وقت ایران پاسخگو است.

ساعت سرورهای متاتریدر ارانته به وقت کجاست؟

ساعت معاملاتی بروکر ارانته در سرورهای متاتریدر و سی تریدر به وقت اروپای مرکزی (GMT+2:00) است.

نظرات (2)
  1. سلام ببخشید بروکر ارانته کش بک هم میده؟

    • با سلام. بله شما می توانید از طریق مجموعه دیجی تریدرز، کش بک ارانته را دریافت کنید.

درج نظر