بررسی نظرات در مورد بروکر ارانته (Errante) +تصاویر نظرات در تلگرام

23 مارس 2024 -

نظرات در مورد بروکر ارانته در ایران

 

ارانته یکی از بروکرهای فارکس تازه تاسیس در بازار ایران است و از سال 2018 به همراه موج معاملات ارزهای دیجیتال در صرافی ها وارد عرصه شد. بسیاری از معامله گران این کارگزاری نیز افراد تازه کار در مارکت هستند.

طبق بررسی صورت گرفته توسط “پشتیبانی مجموعه دیجی تریدرز“، اغلب معامله گران این بروکر، [علاقه مند به معاملات ارزهای دیجیتال هستند و] می خواهند از مزایایی مثل اسپرد پایین و کمیسیون مناسب استفاده نمایند.

خوشبختانه تاکنون شکایتی و مشکلی در این بروکر برای مشتریان ما بوجود نیامده است. در ادامه به بررسی برخی از «نظرات در مورد بروکر ارانته» می پردازیم.

نظرات در مورد بروکر ارانته

نام بروکر
ارانته
امتیاز تریدرها
⭐⭐⭐
بیشترین سوالات ارزهای دیجیتال
پشتیبانی فارسی در تلگرام و چت زنده
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5

 

نظرات معامله گران درباره بروکر ارانته

 

تریدرهای ایرانی در بروکر ارانته، اغلب در مورد میزان اسپرد و شرایط معاملاتی این بروکر برای «نمادهای ارز دیجیتال»، «داوجونز» و «طلا» سوال می کنند. در ادامه برخی از این نظرات را بررسی می کنیم:

 

🔘نظر #1: اسپرد معاملاتی بروکر

 

یکی از مشتریان ارانته، با توجه به تبلیغاتی که درباره این بروکر در زمینه اسپردهای پایین مشاهده کرده است، صحت و سقم آن سوال کرده است. البته ناگفته نماند که اسپرد بروکر ارانته نسبتا مناسب هستند.

اما گزارش های از «اسپرد مخفی» در معاملات این بروکر هم منتشر شده است که نشان می دهد برخی از معامله گران از میزان اسپردهای این بروکر رضایت کافی ندارند.

نظرات در مورد بروکر ارانته

 

🔘نظر #2: معاملات ارزهای دیجیتال

 

برخی از افرادی که در صرافی های ارز دیجیتال معاملات بیت کوین (BTC/USD) و سایر توکن های رمزارزها را انجام می دادند، به دنبال معامله در بروکرهای فارکس هستند، تا امنیت بیشتری برای سرمایه خود داشته باشند.

این دسته از افراد به دلیل عدم آشنایی با برخی از مفاهیم فارکس مثل «لات (Lot)» برای حجم معاملات، «ارزش هر پیپ»، «لوریج در فارکس» و … بهتر است ابتدا کار خود را در حساب دمو آغاز کنند و پس از تسلط وارد معاملات ریل (واقعی) شوند.

نظرات در مورد بروکر ارانته

 

🔘نظر #3: شرایط معاملاتی بروکر

 

برخی از مشتریان به دلیل تجربه ای که در بروکرهای دیگر دارند و یا عدم آشنایی با برخی از موارد در بروکر ارانته، از آنها سوال کرده اند. به عنوان مثال نماد داوجونز در ارانته، با کانترکت سایز مناسب برای حجم 0.1 لات ارائه شده است.

به همین دلیل امکان معامله این نماد با حجم کمتری وجود ندارد. بنابراین معامله گران باید با بودجه مناسبی وارد معاملات این نماد شوند. به همین دلیل برخی از سوالات و نظرات مشتریان درباره شرایط معاملاتی نمادهای بروکر ارانته است.

نظرات در مورد بروکر ارانته

 

💡نظر کارشناس درباره ارانته

 

در سال های گذشته اغلب معامله گران در بروکر ارانته افراد تازه کار در فارکس بودند، زیرا افراد با تجربه و قدیمی در بروکرهای معتبر در حال فعالیت هستند. اما به مرور ارانته توانسته است، «اعتماد مشتریان» را جلب کند.

البته همچنان تمایل زیادی برای این بروکر در بین معامله گران مشاهده نمی شود و اغلب به دلیل «اسپرد» این بروکر را بررسی می کنند. در صورتی که در این بروکر تجربه معاملاتی دارید، می توانید در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

نظر مشتریان در مورد بروکر ارانته چیست؟

اغلب مشتریان بروکر ارانته از میزان اسپرد در این بروکر گلایه دارند. در سایر زمینه ها رضایت نسبی از سرویس های بروکر گزارش شده است.

اغلب سوالات مشتریان درباره کدام نمادهای ارانته است؟

بیشتر تریدرها در بروکر ارانته از شرایط معاملاتی نمادهای ارز دیجیتال، شاخص داوجونز و طلا سوال می پرسند.

نظرات (2)
  1. سلام بروکرر ارانته حداکثر لوریج چقدر هست؟

    • با سلام. حداکثر لوریج در بروکر ارانته 1:1000 می باشد.

درج نظر