بروکر ارانته بدون فیلتر – آیا سایت بروکر [Errante] فیلتر است؟

02 جولای 2024 -

ورود به بروکر ارانته بدون فیلتر

وبسایت بروکر ارانته در بازار ایران مورد توجه معامله گران قرار دارد، به طوری که، طبق اعلام «WikiFX» “بالای 52%” از ورودی سایت ارانته از طریق «لینک های مستقیم» و “بیش از 37%” آن از طریق لینک های «ارگانیک» و «رفرال» است.

اما متاسفانه به دلیل فیلتر بودن سایت ارانته، بسیاری از افراد با مشکل مواجه می شوند. البته امکان دسترسی با ابزارهای فیلترشکن معمولی به سایت این بروکر وجود دارد و خوشبختانه پلتفرم معاملاتی آن فیلتر نیست.

از سوی دیگر بسیاری از بروکرها برای دسترسی [راحت و بدون فیلتر] به کابین شخصی، از اپلیکیشن موبایل استفاده می کنند اما متاسفانه چنین برنامه ای برای ورود به ارانته بدون فیلتر، ارائه نشده است.

بروکر ارانته بدون فیلتر

نام بروکر ارانته / Errante
ورود به وبسایت لینک ورود به ارانته
ورود بدون فیلتر شکن امکان ندارد
پلتفرم های معاملاتی فیلتر نیست

 

چگونه به بروکر ارانته بدون فیلتر ورود کنیم؟

 

در پاسخ به سوال «چگونه به بروکر ارانته بدون فیلتر ورود کنیم؟» باید بگوییم که امکان ورود به سایت بروکر ارانته «بدون فیلتر شکن» وجود ندارد.

بروکر هایی که با مشکل فیلتر شدن مواجه می شوند، اغلب برای به وجود نیامدن مشکلات قانونی از ساخت سرور بدون فیلتر، جهت دور زدن “فیلترینگ” خودداری می کنند.

بهترین روش برای ورود به ارانته استفاده از فیلتر شکن (VPN) های مناسب و قوی می باشد. بروکر ارانته تقریبا از تمامی اینترنت های خارج از ایران پشتیبانی می کند.

بنابر این در انتخاب آدرس سرور فیلتر شکن خود کار سختی را در پیش ندارید! فقط کافی است یک فیلتر شکن روی دستگاه خود نصب کنید.

 

معامله بدون فیلتر در ارانته

برای استفاده از سرور های بروکر ارانته [حساب دمو یا ریل] در پلتفرم متاتریدر 4 و 5، نیازی به استفاده از فیلتر شکن نیست.

در بروکر ارانته شما برای انجام معاملات و تحلیل بازار از پلتفرم متاتریدر بدون نگرانی می توانید از IP ایران استفاده نمایید.

بروکر ارانته بدون فیلتر

 

وب ترید بروکر ارانته

بروکر ارانته برای تریدر ها نسخه های مختلف متاتریدر را در دسترس قرار داده است و از نسخه “Web Trade” نیز در سایت ارانته استفاده کرده است.

با وجود فیلتر بودن سایت ارانته، بهترین گزینه برای ترید در حساب های زنده یا دمو ارانته، پلتفرم متاتریدر است که نیاز به تغییر IP ندارد.

اما اگر قصد دارید از نسخه وب تریدر بروکر ارانته استفاده کنید، نیاز به روشن کردن VPN خواهی داشت.

بروکر ارانته بدون فیلتر

 

💡نظر کارشناس درباره بروکر ارانته بدون فیلتر

 

برای ورود به سایت بروکر ارانته بدون فیلتر، بهترین راه استفاده از VPN های معمولی است. تریدر های ایرانی در اکثر بروکر ها با این مسئله مواجه هستند.

بنابر این برای هر تریدر یک امر واجب است که یکی از ابزار های مورد استفاده اش فیلتر شکن های معتبر و سریع باشد. از سوی دیگر، خوشبختانه پلتفرم های معاملاتی این بروکر بدون فیلتر در اختیار معامله گران است.

سوالات متداول

آیا استفاده از فیلترشکن برای دسترسی به سایت Errante امن است؟

بله، استفاده از فیلترشکن های امن و معتبر، برای دسترسی به سایت بروکر ارانته ایمن است.

آیا ارانته آدرس سایت بدون فیلتر دارد؟

خیر، بروکر ارانته برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات قانونی سرور بدون فیلتر ارائه نکرده است.

نظرات (1)
  1. آموزش ثبت نام ارانته رو لطفا بذارید در سایت

درج نظر