مسابقات پاکت آپشن ❇️ جوایز نقدی مسابقات رایگان در بروکر پاکت آپشن

10 آگوست 2023 -

معرفی انواع مسابقات پاکت آپشن – Pocket Option

 

بروکر پاکت آپشن به عنوان یکی از بهترین بروکرهای گزینه های دودویی در جهان، شناخته می شود. معامله گران بسیاری در بیش از 200 کشور دنیا، از سرویس های مالی این بروکر استفاده می کنند.

یکی جذاب ترین بخش های بروکر پاکت آپشن، مسابقات و تورنمت های این کارگزاری برای تریدرهاست. جذابیت و هیجان مسابقات پاکت آپشن، به دلیل ساعتی و روزانه بودن بسیاری از مسابقات در این کارگزاری است.

روالی که در برخی از مسابقات به صورت هفتگی یا ماهیانه اتفاق می افتد، در بروکر پاکت آپشن به سرعت به نتیجه می رسد. نکته جالب دیگر در مورد این مسابقات، بدون ریسک بودن آنهاست.

بروکر Pocket Option برای شرکت معامله گران در مسابقات، پول مجازی در حساب آنها قرار می دهد، تا با خیال راحت معاملات خود را انجام دهند و پس از چند ساعت، صاحب جوایز واقعی شوند.

برخی از معامله گران حرفه از این شیوه به عنوان یک روش کسب درآمد دلاری استفاده می کنند. در صورتی که علاقه مند به آشنایی با نحوه شرکت در مسابقات پاکت آپشن و قوانین آن هستید، ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

نام بروکر باینری پاکت آپشن – Pocket option
احراز هویت ایرانیان دارد
حداقل واریزی 1 دلار
مسابقات ساعتی Hour Play
مسابقات روزانه Day Off

 

نحوه شرکت در مسابقه بروکر پاکت آپشن

 

برای شرکت در مسابقات پاکت آپشن، کافی است ثبت نام و احراز هویت خود را در آن تکمیل نمایید. جهت احراز هویت می توانید از مدارکی مثل پاسپورت یا کارت ملی ایرانی خود استفاده کنید.

پس از ثبت نام می توانید حساب خود را به میزان دلخواه خود، از 1 دلار شارژ کنید. توجه داشته باشید که به طور معمول، قبل از شارژ حساب تان، پشتیبانی و احراز هویت در بروکر به صورت کامل انجام نمی پذیرید.

برای شرکت در مسابقات پاکت آپشن، وارد کابین شخصی خود شوید. از منوی سمت راست، بر روی آیکون مسابقات کلیک کنید. در این بخش، دو قسمت به شما نمایش داده خواهد شد.

مسابقات پاکت آپشن

در بخش اول، که با تب «همه مسابقات» نشان داده می شود، می توانید لیست مسابقات فعال روز را مشاهده کنید. در این بخش، دو نوع مسابقات روزانه و ساعتی را مشاهده نمایید.

همچنین مواردی زیر را در مقابل هریک از مسابقات می توانید مشاهده نمایید:

 • نام مسابقه
 • صندوق جوایز
 • هزینه شرکت
 • مهلت پایان مسابقه

در صورتی که علاقه مند به هریک از این مسابقات هستید، کافی است بر روی دکمه «پیوستن» کلیک کنید و پس از مشاهده قوانین آنها، شرکت خود را در مسابقه تایید کنید.

مسابقات پاکت آپشن

در تب دوم، می توانید آمار و سوابق مسابقات خود را در بروکر پاکت آپشن، مشاهده کنید. در این قسمت به صورت خلاصه، تعداد مسابقاتی که برنده شده اید و مجموع دریافتی تان از آنها را به شما نمایش می دهد.

 

⛳مسابقات ساعتی (Hour Pay) با 100 دلار جایزه

 

مسابقات ساعتی بروکر پاکت آپشن، برخلاف مسابقات روزانه، رایگان نیست. اما هزینه شرکت در آنها، بسیار ناچیز است و شما می توانید تنها با 1 دلار در مسابقه شرکت کنید.

در صورتی که می خواهید در مسابقات ساعتی شرکت کنید، موارد متعددی را در طول روز می توانید انتخاب کنید. بروکر پاکت آپشن به ازای هر مسابقه، 100 دلار مجازی در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید در طول مدت مسابقه، معاملات خود را انجام دهید و در صورتی که جزو 10 نفر برتر، پس از پایان مسابقه باشید، جایزه واقعی دریافت می کنید.

همچنین، میزان ریسک شما، کاملا آزاد است و محدودیت برای انجام معاملات و مدیریت بودجه بندی ندارید. جوایز این بخش بر اساس حق مشارکت، در یک صندوق پرداخت خواهد شد.

در صورتی که تعداد شرکت کنندگان زیاد باشد، مبلغ جایزه نیز افزایش پیدا خواهد کرد. تعداد شرکت کنند گان در مسابقات در هر لحظه ممکن است تغییر کند و شما تا پایان مهلت معامله فرصت برنده شدن دارید.

📜قوانین و شرایط مسابقات ساعتی

 

برخی از مهمترین قوانین این بخش شامل موارد زیر است:

 • برای شرکت در مسابقات باید احراز هویت انجام داده باشید.
 • موجودی حساب شما 100 دلار مجازی است و در صورت اتمام آن، با پرداخت هزینه 1 دلار، می توانید مجددا آن را شارژ کنید.
 • جوایز مسابقه به 10 نفر اول در لحظه پایان مسابقه داده می شود.
 • حداقل مبلغ جایزه مسابقات ساعتی، 100 دلار می باشد.
 • جوایز بر اساس 90% مبلغ پرداخت شده توسط معامله گران، بین برندگان مسابقه تقسیم می شود.
 • سقف جوایز ساعتی، نامحدود است و بر اساس تعداد شرکت کنندگان در مسابقه می باشد.

 

🎯مسابقات روزانه (Day Off) با 250 دلار جایزه

 

یکی از پرطرفدارترین مسابقات پاکت آپشن، مسابقه Day Off است. این مسابقه به دلیل رایگان بودن، برای معامله گران جذابیت بیشتری دارد. این مسابقات مدت زمان بیشتری برای انجام معامله دارد.

پس از شرکت در مسابقات Day Off، یک حساب 100 دلاری به شما اختصاص پیدا می کند و در طول مسابقه فرصت دارید تا در رقابت با سایر، موجودی حساب خود را، به بیشترین مقدار ممکن برسانید.

در صورتی که حساب شما صفر شود، می توانید مجددا حساب خود را شارژ کنید. تعداد برندگان این مسابقه، 3 نفر برتر هستند.

 

📜قوانین و شرایط مسابقه روزانه

 

برخی از قوانین مسابقات Day Off  در پاکت آپشن، شامل موارد زیر است:

 • احراز هویت جهت شرکت در مسابقات الزامی می باشد.
 • هزینه شرکت در این مسابقات رایگان می باشد.
 • موجودی اولیه در حساب تمامی شرکت کنندگان، 100 دلار است. در صورت اتمام آن، با پرداخت 1 دلار، می توانید مجددا 100 دلار مجازی دریافت کنید.
 • حداقل موجودی صندوق جایزه در مسابقات Day Off، که در بین برندگان تقسیم خواهد شد، 250 دلار است.
 • 3 نفر اولی که بیشتر موجودی را، در لحظه پایان مسابقه در حساب خود داشته باشند، جزو برندگان خواهند بود.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره مسابقات پاکت آپشن

 

بروکر پاکت آپشن، برای معامله گرانی که علاقه مند به معاملات باینری یا گزینه های دودویی هستند، محیط کاربری بسیار مناسبی را طراحی کرده است. در کنار پلتفرم جذاب این بروکر، امکانات دیگر مثل مسابقات رایگان نیز با کیفیت خوبی برگزار می شود.

این مسابقات، می تواند برای معامله گران حرفه ای، فرصت درآمد رایگان و بدون ریسک را، در بروکر پاکت آپشن ایجاد کند. شما می توانید با کمترین هزینه در این مسابقات روزانه جوایز 100 یا 250 دلار را برنده شوید.

سبک مسابقات این بروکر، نسبت به رقبای آن، جذابیت بیشتری دارد. البته در برخی از بروکرهای باینری مثل کوتکس، مسابقات هفتگی یا ماهیانه نیز، برگزار می شود. در صورتی که علاقه مند به دریافت راهنمایی بیشتر درباره این موارد هستید، با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

آیا مسابقات پاکت آپشن رایگان است؟

بله، شما می توانید در مسابقات روزانه (Day Off) بروکر پاکت آپشن به صورت رایگان شرکت نمایید.

درج نظر