نحوه برداشت از پاکت آپشن – برداشت پول از پاکت اپشن با پرفکت مانی و ارز دیجیتال

23 آگوست 2023 -

روش های برداشت از پاکت آپشن – pocket Option

 

یکی از بهترین کارگزاری های گزینه های دودویی در جهان، بروکر پاکت آپشن است که خوشبختانه، معامله گران ایرانی می توانند در این بروکر به طور کامل، ثبت نام و احراز هویت نمایند.

معامله گران ایرانی به 2 روش می توانند درخواست برداشت پول از پاکت آپشن را ثبت کنند و بدون مشکل از حساب پاکت آپشن خود درآمد کسب کنند. روش های برداشت از پاکت آپشن شامل موارد زیر است:

  • ✔️برداشت با تتر (و سایر ارزهای دیجیتال)
  • ✔️برداشت با پرفکت مانی
  • ویزا کارت و مسترکارت
  • حواله انتقال بانکی

ثبت نام در Pocket option

 

برداشت پول از پاکت آپشن

در این پست به بررسی دو روش برداشت از پاکت آپشن که برای معامله گران ایرانی مناسب است، می پردازیم تا بتوانید بر اساس شرایط خود، از آنها استفاده نمایید.

نام کارگزاری بروکر پاکت آپشن
برداشت با ارز دیجیتال تتر، بیت کوین و …
برداشت با پرفکت مانی دارد
برداشت بانکی ویزا کارت و مستر کارت
حداقل برداشت 10 دلار
مدت زمان برداشت
1 الی 3 روز
تماس با پشتیبانی ارتباط در تلگرام

 

نحوه برداشت پول از پاکت آپشن برای ایرانیان

 

معامله گران ایرانی با استفاده از 2 روش می توانند درآمد خود را از معاملات باینری در بروکر پاکت اپشن دریافت نمایند. شرایط استفاده از هر دو روش بسیار شبیه به یکدیگر است و معامله گران بر اساس دلخواه خود می توانند از آنها استفاده نمایند.

توجه داشته باشید که برای برداشت پول از پاکت آپشن، باید از همان روش نیز واریز انجام داده باشید. البته درصورتی که با دو روش حساب خود را شارژ نمایید، می توانید از طریق یکی از آنها، تمام موجودی خود را برداشت نمایید.

ثبت نام پاکت آپشن

🔘برداشت پول از پاکت آپشن با پرفکت مانی

 

یکی از روش های ارائه شده در کابین شخصی برای برداشت پول از پاکت آپشن، برداشت با کیف الکترونیکی پرفکت مانی (Perfect Money) است. روش برداشت از پاکت آپشن با پرفکت مانی، برای افرادی که حساب خود را با این روش شارژ کرده اند، قابل استفاده است.

کیف پول پرفکت مانی، یکی از روش های قدیمی معامله گران فارکس است. برای استفاده از این روش، باید در احراز هویت خود را در پرفکت مانی کامل نمایید. توجه داشته باشید که برای برخلاف واریز با پرفکت مانی، برداشت با این روش کمیسیون ندارد.

حداقل برداشت از با پرفکت مانی در پاکت آپشن 10 دلار است. برای برداشت پول از بروکر پاکت اپشن با Perfect Money مراحل زیر را به ترتیب پیش بروید:

 

🟢گام 1: ورود به کابین شخصی پاکت آپشن

 

وارد کابین شخصی خود در بروکر pocket Option شوید و از منوی سمت چپ، بر روی «امور مالی» کلیک کنید. در پنجره جدید، بر روی «برداشت» کلیک کنید.

برداشت پول از پاکت آپشن

 

🟡گام 2: ثبت درخواست برداشت با پرفکت مانی

 

در صفحه مربوط به برداشت، به ترتیب موجودی آزاد، حداقل موجودی قابل برداشت و کمیسیون برداشت را به شما نمایش می دهد.

از قسمت پایین آن، از منوی کشویی «روش پرداخت»، گزینه «Perfect Money» را انتخاب کنید. سپس مبلغ مورد نظر خود را در قسمت پایین آن وارد کنید.

نحوه برداشت پول از پاکت آپشن با پرفکت مانی

همچنین از منوی کشویی، حساب دلاری پرفکت مانی که با استفاده از آن، قبلا حساب خود را شارژ کرده اید را، انتخاب کنید. در نهایت بر روی دکمه «ادامه» کلیک کنید.

 

🟠گام 3: دریافت کد تایید برداشت در ایمیل و تکمیل آن

 

برای تایید درخواست برداشت پول از پرفکت مانی، یک کد (PIN code) برای شما ارسال خواهد شد. صندوق ایمیل خود را چک کنید و مطابق شکل، کد تایید پاکت آپشن را در کابین خود وارد کنید.

نحوه برداشت از پاکت آپشن

در صورتی که در صندوق ایمیل خود، کدی از پاکت آپشن دریافت نکرده اید، حتما بخش اسپم در ایمیل خود را چک کنید و در نهایت موضوع را با پشتیبانی درمیان بگذارید.

 

🔘برداشت تتر از پاکت آپشن

 

یکی دیگر از روش های مناسب برای برداشت از پاکت آپشن، استفاده از ارزهای دیجیتال و به خصوص استیبل کوین تتر (USD-Tether) است. شما می توانید با استفاده از بیت کوین یا رمز ارزهای دیگر از حساب خود برداشت نمایید.

روش برداشت با ارزهای دیجیتالی که ارزش آنها ثابت نیست، به دلیل نوسان زیاد در این بازار را توصیه نمی کنیم. همچنین بروکر می تواند ادعا کند درخواست شما برای برداشت با بیت کوین یا اتریوم، در قیمت بالاتری انجام داده است.

بنابراین برای استفاده از ارزهای دیجیتال، برداشت تتر از پاکت آپشن بهترین گزینه است. با استفاده از این روش، می توانید بدون کمیسیون از 10 دلار یا بیشتر برداشت نمایید.

برداشت تتر از پاکت آپشن

در صورتی که علاقه مند به استفاده از این روش هستید، می توانید پست آموزش تصویری آن را مطالعه کنید.

برداشت تتر از پاکت آپشن

 

آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

افتتاح حساب سریع در پاکت آپشن

در پست زیر، دو روش ثبت نام آسان و سریع در بروکر پاکت آپشن را آموزش داده ایم:

ثبت نام در پاکت آپشن

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره برداشت از پاکت آپشن

 

طبق بررسی انجام گرفته توسط تیم دیجی تریدرز، برداشت پول از پاکت آپشن با روش تتر و پرفکت مانی، جزو روش های امن و معتبر در این بروکر است. همچنین مدت زمان برداشت پول از پاکت آپشن موارد بررسی شده توسط ما، به طور میانگین 2 روز به طول انجامید.

برداشت پول از پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن مدت زمان برداشت از حساب های خود را 1 الی 3 روز اعلام کرده است و مدعی است در موارد خاص ممکن است تا دو هفته به طول بیانجامد. معامله گران پس از این مهلت، حق شکایت از بروکر را دارند.

البته شما می توانید بعد از 5 روز کاری، نسبت به پیگیری برداشت خود از پشتیبانی اقدام کنید. خوشبختانه، تاکنون موردی برداشت غیرمتعارف به دست ما نرسیده است و امیدواریم معامله گران ایرانی، بتوانند از سرویس ها و خدمات این بروکر سرشناس به راحتی استفاده نمایند.

در صورتی که در مورد نحوه برداشت از پاکت آپشن نیاز به راهتمایی بیشتری دارید، می توانید در تلگرام یا واتس آپ با کارشناس دیجی تریدرز در تماس باشید.

سوالات متداول

نحوه برداشت از پاکت آپشن برای معامله گران ایرانی چیست؟

معامله گران ایرانی می توانند از طریق کیف پول ارزهای دیجیتال مثل تتر و یا کیف پول الکترونیکی پرفکت مانی، درخواست برداشت پول از پاکت آپشن را ثبت نمایند.

آیا جهت برداشت پول از پاکت آپشن باید کمیسیون پرداخت کنیم؟

خیر، در بروکر پاکت آپشن، با استفاده از روش های پرفکت مانی و ارزهای دیجیتال، کمیسیون دریافت نمی شود.

درج نظر