آیا کلاهبرداری پاکت آپشن صحت دارد ♨️ مشکلات قانونی بروکر پاکت آپشن

02 ژوئن 2023 -

کلاهبرداری پاکت آپشن شایعه یا واقعیت

 

این روز ها احتمالا نام بروکر پاکت آپشن به گوش شما رسیده باشد. بسیاری از معامله گران از کسب سود های بسیار بالا در کمتر از چند ثانیه در بروکر پاکت آپشن می پرسند و نگران کلاهبرداری پاکت آپشن هستند.

معاملات باینری آپشن با ریسک بسیاری بالایی همراه است و می تواند به سرعت حساب معاملاتی شما را رشد دهد و یا سرمایه شما را صفر کند. بنابراین اهمیت انتخاب یک بروکر مطمئن بسیار بالا است.

یکی از معروف ترین بروکر های باینری، بروکر پاکت آپشن است که دارای اعتبار جهانی است و پیرامون فعالیت قانونی و کلاهبرداری پاکت آپشن مطالب مختلفی شنیده می شود.

معامله گران ایرانی نیز مشکلاتی را به تیم ما گزارش کرده اند و مدعی هستند که بروکر پاکت آپشن کلاهبرداری کرده است.

در ادامه این پست به بررسی این موارد می پردازیم تا مشخص شود که چقدر امکان دارد بروکر پاکت آپشن کلاهبرداری از ایرانیان باشد؟

💢بروکر باینری آپشن 🏦بروکر Pocket Option
♻️سال تاسیس 2017 میلادی
🏛️رگولاتوری IFMRRC
💵روش واریز و برداشت PerfecMoney، WebMoney، ارزهای دیجیتال
🌐سایت بروکر
ثبت نام در PocketOption
📊حساب دمو ✔️دارد
🖨️حساب کپی ترید ✔️دارد
🎁بونوس واریزی ✔️دارد
📺پشتیبانی فارسی ✔️دارد
📞پشتیبانی تلگرام ☎️پشتیبانی واتس آپ

 

پاکت آپشن کلاهبرداری است یا نه

 

معاملات باینری آپشن در پلتفرم پاکت آپشن بسیار جذاب است و هر معامله گری را شیفته خود می کند. شما می توانید نماد های مختلف بازار فارکس را در پلتفرم اختصاصی بروکر Pocket Option معامله کنید.

برخی از معامله گران پاکت آپشن مواردی را به عنوان کلاهبرداری پاکت آپشن ارائه کرده اند که مربوط به موضوعات زیر است :

تفاوت قیمت چارت پاکت آپشن با قیمت های بازار فارکس

عدم پاسخگویی پشتیبانی پاکت آپشن

عدم امکان برداشت پول از حساب

عدم واریز پول به حساب بروکر

کارمزد بالا برای دریافت پول

عدم قانونی بودن فعالیت پاکت آپشن

تیم کارشناسی مجموعه دیجی تریدرز با بررسی شواهد و مستندات ارائه شده از سوی معامله گران خود، تمامی ادعا های مطرح شده را به صورت کامل بررسی کرده است.

فعالیت بروکر های باینری آپشن در بسیاری از کشور های جهان قانونی است و در برخی از موارد اجازه معامله به شهروندان آن کشور داده نشده است اما به طور کلی فعالیت سایت پاکت آپشن قانونی است و زیر نظر رگوله IFMRRC انجام می گیرد.

ثبت نام در PocketOption

در بسیاری از مواقع عدم اطلاع کامل معامله گران از بازار باینری آپشن این مشکلات را بوجود آورده است. به عنوان مثال یکی از معامله گران با ارائه چارت معاملات انس طلا در پاکت آپشن مدعی بود که قیمت معاملات در پلتفرم پاکت آپشن به بازار فارکس متصل نیست و قیمت آن تفاوت دارد.

با بررسی چارت مشخص شد که قیمت در بازار فارکس در محدوده 1964 دلار قرار دارد اما همان لحظه در پلتفرم پاکت آپشن قیمت در محدوده 1945 بوده است که نشان دهنده کلاهبرداری پاکت آپشن از ایرانیان می باشد.

البته با بررسی دقیق مشخص شد که معامله گر توجه نداشت که قیمت انس در پاکت آپشن به صورت OTC ارائه شده بود و این اختلاف قیمت نمی تواند دلیلی بر کلاهبرداری بروکر پاکت آپشن باشد.

پاکت آ|شن کلاهبرداری است

قیمت های OTC در اغلب بروکر های فارکس نیز ارائه می شود و به معنای معاملات در روزهای تعطیلی بازار فارکس و به صورت آزاد در خود بروکر می باشد. البته بروکر پاکت آپشن در تمامی روزها این معاملات را ارائه می کند.

مواردی مانند در خواست برداشت و یا عدم امکان واریز نیز صحت ندارد و تاکنون مدرکی مبنی بر کلاهبرداری پاکت آپشن برای این موارد ارائه نشده است.

البته ممکن است انجام این کار ها در بخش امور مالی کمی زمان بر هم باشد اما به هیچ عنوان پول مشتریان با کلاهبرداری پاکت آپشن از بین نرفته است.

در برخی از موارد نیز بروکر طبق پروتکل های امنیتی خود، اجازه برداشت به معامله گرانی که به صورت متعدد با آی پی کشور های مختلف وارد حساب می شوند نمی دهد.

این موضوع نیز نمی تواند مصداق کلاهبرداری پاکت آپشن از ایرانیان باشد، زیرا معامله گرانی که با فیلترشکن های مختلفی از حساب خود استفاده می کنند با این موضوع مواجه می شوند.

راهکار این مساله هم استفاده از ابزار تغییر آی پی به صورت ثابت است تا شائبه اجاره حساب و پولشویی برای معامله گران ایرانی را ایجاد نکند.

همچنین برخی از معامله گران مدعی هستند که پشتیبانی بروکر پاکت آپشن پاسخگوی آنان نمی باشد و امکان پیگیری سوالات خود را ندارند.

کلاهبرداری پاکت آپشن

خوشبختانه این موضوع نیز در مورد کلاهبرداری پاکت آپشن صحت ندارد و طبق قوانین بروکر، خدمات پشتیبانی به معامله گرانی که در سطح اولیه (غریبه) هستند ارائه نمی شود.

البته جای نگرانی وجود ندارد و شما می توانید با واحد پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید تا از طریق نماینده پاکت آپشن سوالات و مشکلات خود را برطرف نمایید.

سوالات متداول

آیا بروکر پاکت آپشن کلاهبرداری انجام می دهد؟

خیر، ممکن است ادعاهای زیادی در این مورد ارائه شود اما تاکنون مستندات برای کلاهبرداری پاکت آپشن به دست ما نرسیده است.

درج نظر