معرفی بونوس پاکت آپشن – آموزش دریافت انواع کد تبلیغاتی

19 مه 2023 -

بونوس پاکت آپشن چیست – Pocket Option

 

بونوس های بروکر پاکت آپشن یکی از بهترین روش های تشویق معامله گران برای شروع فعالیت در بروکر باینری آپشن Pocket Option می باشد.

در حال حاضر بروکر پاکت آپشن جزو معدود بروکر های باینری آپشن معتبر در دنیاست که به معامله گران ایرانی نیز با ارائه کارت ملی ایرانی خدمات ارائه می کند.

بونوس های باینری آپشن موجودی بیشتری را در حساب معامله گران شارژ می کند. به عنوان مثال در صورتی که شما 100 دلار به حساب پاکت آپشن واریز کنید، با استفاده از بونوس 50 درصد، موجودی شما به 150 دلار افزایش می یابد.

ثبت نام در PocketOption

در این پست، انواع کد بونوس پاکت آپشن را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید با استفاده از Promo code 2023 در پاکت آپشن معاملات خود را شروع کنید.

نام بروکر Pocket Option
بونوس 50% در اولین واریز ✔️دارد
حداقل واریز برای دریافت بونوس 50 دلار
Promo code 20 الی 110 درصد
بونوس بدون واریز 50 دلار
تماس با کارشناس 🔵پشتیبانی تلگرام

 

انواع کد بونوس پاکت آپشن برای ایرانیان

 

بروکر پاکت آپشن به عنوان یکی از بزرگترین بروکر های باینری آپشن، انواع مختلفی از بونوس های معاملاتی را ارائه می کند.

هر یک از بونوس های پاکت آپشن دارای شرایط و قوانین مختلفی می باشد. لیست انواع بونوس های بروکر پاکت آپشن را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

انواع بونوس پاکت آپشن
بونوس پاکت آپشن عنوان Promotion مبلغ Bonus
بونوس خوش آمدگویی Welcome Bonus 50% واریزی
بونوس لوریج پاکت آپشن Leverage Bonus 30% واریزی
بونوس یوتیوب پاکت آپشن Youtube Video Contest 1000 دلاری
بونوس در موجودی Bonus to Balance 5 $ الی 100 $
کد تبلیغاتی پاکت آپشن Promo Codes 200$ الی 1000 $

 

برای دریافت هریک از کد بونوس های پاکت آپشن می توانید با کارشناس سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید تا متناسب با شرایط شما آنها را در اختیارتان قرار دهند.

 

آموزش استفاده از بونوس پاکت آپشن

 

برای استفاده از بونوس پاکت آپشن ابتدا باید ثبت نام خود را در بروکر پاکت آپشن تکمیل نمایید. پس از ثبت نام در حساب کاربری خود وارد شوید.

برای دریافت کد بونوس ابتدا باید فرآیند واریز پول به حساب خود را شروع نمایید. در سمت چپ حساب کاربری بر روی امور مالی کلیک نمایید.

امور مالی پاکت آپشن

سپس از پنجره ای که به شما نمایش داده می شود، بر روی گزینه واریز کلیک کنید تا وارد صفحه بعد شوید.

واریز پول به پاکت آپشن

در صفحه بعد می توانید از بین روش های مختلفی که در بروکر پاکت آپشن به شما ارائه می شود، حساب خود را شارژ نمایید.

روش های واریز به پاکت آپشن

یکی از روش های متداول استفاده از ارز دیجیتال تتر می باشد. با انتخاب این روش وارد صفحه پرداخت خواهید شد. در این صفحه مبلغ واریزی خود را وارد کنید.

بونوس پاکت آپشن ، واریز تتر به پاکت آپشن

سپس در کنار مبلغ می توانید کد تبلیغاتی پاکت آپشن یا همان کد بونوس پاکت آپشن را وارد نمایید.

 

دریافت بونوس خوش آمدگویی پاکت آپشن

 

بروکر پاکت آپشن برای خوش آمدگویی به معامله گران خود یک بونوس 50 درصدی برای اولین واریز مشتریان ارائه می کند. برای استفاده از این بونوس می توانید حداقل 50 دلار حساب خود را شارژ نمایید و معادل 25 دلار نیز بونوس دریافت کنید.

برای استفاده از کد بونوس خوش آمدگویی باید در اولین واریز خود کد تبلیغاتی 50START را وارد نمایید تا نصف واریزی خود را به عنوان بونوس در موجودی حساب خود دریافت کنید.

در صورتی که مبلغ بیشتری را واریز نمایید نیز بونوس پاکت آپشن افزایش پیدا خواهد کرد و می توانید در اولین واریز خود حداکثر تا 10 هزار دلار حساب خود را شارژ کنید و معادل 50 درصد آن را بونوس دریافت کنید.

سود حاصل از معاملات با استفاده از بونوس را در هر زمانی می توانید دریافت نمایید. همجنین در صورت نیاز می توانید سرمایه خود را نیز در صورت نیاز برداشت نمایید.

اگر می خواهید بونوس خوش آمدگویی پاکت آپشن را برداشت نمایید، باید حجم کل معاملات شما حداقل معادل 2500 دلار باشد تا بتوانید درخواست برداشت را ثبت کنید.

سوالات متداول

آیا بونوس پاکت آپشن برای اولین واریز قابل برداشت است؟

بله، با استفاده از بونوس اولین واریز در بروکر پاکت آپشن می توانید تا 50 درصد واریز خود را دریافت کنید و در صورتی که معادل 2500 دلار معامله انجام دهید، قابل برداشت خواهد بود.

نظرات (2)
  1. بونوس هایی که معرفی کردید عالیه. ممنون از سایت دیجی تریدرز

  2. سلام. ممنون از مطالب خوب تون. لطفا یه بونوس پاکت آپشن برای واریز بالای 500 دلار پیشنهاد بدید. متشکرم

درج نظر