مهمترین قوانین پاکت اپشن برای معامله گران – قوانین بروکر پاکت آپشن

14 جولای 2023 -

بررسی قوانین پاکت آپشن برای معامله گران

 

بروکر پاکت آپشن یکی از بروکرهای معتبر “باینری” یا “گزینه های دودویی” است که معامله گران زیادی علاقه مند به فعالیت در آن هستند؛ اما پس از مدتی با مشکلات قانونی در آن مواجه می شوند!

آشنایی با مهمترین قوانین پاکت آپشن برای معامله گران اهمیت زیادی دارد. برخی از معامله گران به دلیل عدم آگاهی کافی از این قوانین پاکت آپشن دچار «مسدودی حساب» و حتی «حذف سود» معاملات خود می شوند.

بروکر پاکت آپشن قوانین خود را در سایت قرار داده است و خوشبختانه برخلاف سایر بروکر های آن را به «زبان فارسی» هم ارائه کرده است. اما برخی از افراد امکان [فرصتی و یا حوصله کافی برای] مطالعه قوانین مفصل این بروکر را ندارند.

ثبت نام در Pocket Option

در ادامه این پست مهم ترین قوانین مورد نیاز مشتریان ایرانی را بررسی کرده ایم. طبق اعلام پشتیبانی بروکر، بیشترین موارد تخلف مشتریان ایرانی در این بندهای قانونی اتفاق افتاده است.

قوانین پاکت آپشن

🔸 نام بروکر پاکت آپشن 🔹 Pocket Option
🌏 دفتر مرکزی 📍 جزایر مارشال
🏛️ رگوله بروکر
📰جزیره موهلی و IFMRRC
📝 شرایط احراز هویت برای ایرانیان 📗 با کارت ملی و پاسپورت
💰 حداقل واریزی 🔺5 دلار
🚀 حداقل برداشت 🔻10 دلار
📊 انواع حساب معاملاتی 💯دمو، واقعی
💎 روش های واریز و برداشت 💢 پرفکت مانی، وبمانی و ارزهای دیجیتال

 

مهمترین قوانین پاکت اپشن برای ایرانیان

 

قوانین بروکر پاکت آپشن در بخش های مختلفی ارائه شده است و شما می توانید از طریق سایت این بروکر به آنها دسترسی داشته باشید.

سایت دیجی تریدرز با توجه به تجربه مشتریان خود در این بروکر، مهمترین قوانین بروکر پاکت آپشن را جمع آوری است و در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

 

قانون بند 2.3؛ دارا بودن حساب های متعدد

 

طبق قوانین بروکر استفاده از حساب های متعدد توسط هر معامله گر، ممنوع می باشد. این موضوع علیرغم اینکه ساده به نظر می رسد اما برخی از مشتریان با انجام کارهای اشتباه شامل ممنوعیت این بند می شوند.

تعدد حساب معاملاتی در پاکت آپشن معنای استفاده از حساب اقوام و نزدیکان خانواده نیز می باشد. به عنوان مثال در صورتی که شخصی از حساب خود در کنار اعضای خانواده استفاده نماید، فعالیت او غیرقانونی می باشد.

 

قانون بند 2.9؛ سو استفاده از سکوی معاملاتی

 

تمامی پلتفرم های معاملاتی می توانند دارای ایرادات [که اصطلاحا به آن باگ گفته می شود] باشند. برخی از مشتریان با دستکاری سکوی معاملاتی پاکت آپشن، امکان سود بیشتر را برای خود ایجاد می کنند.

اما بروکر پاکت آپشن با بررسی معاملات این افراد، در زمان برداشت از حساب، سود این معاملات را از حساب مشتریان کسر می کند و ممکن است حساب آنها مسدود گردد.

 

قانون بند 2.11؛ تخلف در تجارت اجتماعی

 

طبق قوانین بروکر پاکت آپشن، هر گونه تخلف در معاملات کپی ترید این بروکر ممنوع می باشد. یکی از این موارد، استفاده از کپی ترید پاکت آپشن با سرمایه بسیار کم می باشد. به عنوان مثال برخی از مشتریان با «1 دلار» از خدمات کپی ترید استفاده می کنند.

در صورت رشد این حساب، بروکر اجازه برداشت به مشتریان را نخواهد داد. زیرا طبق قوانین بروکر پاکت آپشن باید کپی ترید با مبلغ بسیار پایین به طور مداوم تخلف بشمار می آید.

 

قانون بند 5.8 برداشت پول از حساب

 

در صورتی که بخواهید از حساب بروکر پاکت آپشن به ولت شخص دیگر در ارزهای دیجیتال یا کیف پول های الکترونیکی مثل “پرفکت مانی” برداشت انجام دهید؛ بروکر حساب شما را بلوکه خواهد کرد.

طبق قوانین بروکر پاکت آپشن، حساب مقصد باید به شما اختصاص داشته باشد و در صورت نیاز باید بتوانید مدارک لازم برای «اثبات دسترسی» و «مالکیت» خود را به پاکت آپشن ارائه کنید.

 

سایر قوانین مهم پاکت آپشن

 

سایر قوانین مهم مربوط به بخش های دیگر قوانین پاکت آپشن است که می توانید بر حسب نیاز خود از آنها  استفاده کنید:

 • ✅ احراز هویت پاکت آپشن برای افراد زیر 18 سال ممنوع می باشد.
 • ✅ فرآیند احراز هویت باید در 10 روزی کاری از سوی معامله گران انجام شود. (در موارد خاص در طرف 30 روز می تواند انجام بگیرد.)
 • ✅ پاکت آپشن حق دارد هر گونه مدرکی اعم از قبوض، تاییدیه بانکی و … را از مشتریان دریافت کند.
 • ✅ ارز پایه برای بروکر پاکت آپشن دلار آمریکا است.
 • ✅ استفاده همزمان از چند حساب توسط یک فرد و یا استفاده افراد مختلف از یک حساب با آی پی های متفاوت منجر به مسدودی حساب خواهد شد.
 • ✅ بروکر پاکت آپشن اطلاعاتی مالی و مالیاتی شما را به هیچ شرکتی ارسال نمی کند.
 • ✅ مشتریان پس از 5 روز کاری، اگر درخواست برداشت پول آنها انجام نشود می توانند از بروکر پیگیری نمایند.
 • ✅ امکان برداشت پول به حساب شخص ثالث در بروکر پاکت آپشن ممنوع می باشد.
 • ✅ اگر برداشت پول از حساب به دلیل اطلاعات اشتباه معامله گران انجام نگیرد، کمیسیون حل مشکل آن به عهده معامله گران می باشد.

 

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

نحوه دریافت قوانین بروکر پاکت آپشن

 

برای دریافت قوانین بروکر پاکت آپشن وارد سایت اصلی بروکر Pocket Option شوید و از قسمت پایین آن می توانید موارد زیر را مشاهده کنید :

 • شرایط و مقررات-Terms & Conditions؛
 • خط مشی AML و KYC؛
 • سیاست حفظ حریم خصوصی-Privacy Policy؛
 • سیاست پرداخت-Payment Policy؛
 • محیط نظارتی-Regulatory Enviroment.
قوانین بروکر پاکت آپشن
قوانین بروکر پاکت آپشن در سایت

هریک از موارد گفته شده مربوط به قوانین بخش های مختلف بروکر می باشد که می توانید از طریق سایت فارسی به آنها دسترسی پیدا کنید.

قوانین سیاست حفظ حریم خصوصی (Privacy Policy) در پاکت آپشن به صورت PDF و به زبان انگلیسی ارائه شده است.

این قوانین پاکت آپشن مربوط به نحوه ذخیره سازی داده های مشتریان و وظایف بروکر نسبت به حفظ اطلاعات مشتریان بروکر می باشد.

در صورتی که در مورد قوانین پاکت آپشن سوال دارید می توانید در بخش نظرات این پست با ما درمیان بگذارید و یا از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناس دیجی تریدرز تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا قوانین پاکت آپشن اجازه فعالیت به ایرانیان را می دهد؟

بله طبق قوانین پاکت آپشن معامله گران ایرانی می توانند با استفاده از مدارک هویتی خود در این بروکر فعالیت نمایند.

آیا برای شارژ و برداشت از پاکت آپشن باید از یک روش یکسان استفاده کنیم؟

بله، اما در صورتی که از چند روش برای واریز استفاده کرده باشید می توانید تمام مبلغ را از طریق یکی از روشهای واریزی، برداشت نمایید. همچنین باید از کیف پول یا حسابی که متعلق به خود شما می باشد برای واریز و برداشت استفاده نمایید، در غیراینصورت حساب شما مسدود خواهد شد.

درج نظر