آموزش رایگان بهترین استراتژی پاکت آپشن با وین ریت 90 درصد

26 ژوئن 2023 -

بهترین استراتژی پاکت آپشن

 

معاملات باینری آپشن در بروکر پاکت آپشن به سرعت در حال رشد هستند. این سبک معاملاتی سود زیادی را در زمان کم برای معامله گران حرفه ای به ارمغان می آورد.

برای کسب سود خوب و سریع در بروکر های باینری باید از استراتژی قوی پاکت آپشن استفاده کنید. توجه داشته باشید که «مدیریت سرمایه» یکی از مهمترین ارکان استراتژی شماست.

بسیاری از افراد با ارائه «استراتژی 90 درصد پاکت آپشن» شما را تشویق به انجام معاملاتی می کنند؛ اما استفاده از هر استراتژی بدون رعایت مدیریت بودجه بندی صحیح می تواند آن را نابود سازد!

در این پست یکی از “بهترین استراتژی پاکت آپشن” را آموزش داده ایم و شما می توانید با تسلط بر آن و با رعایت اصول بودجه بندی مناسب به راحتی و بدون نیاز به تحلیل های پیچیده، درآمد کسب کنید.

🔹نام بروکر پاکت آپشن ☑️ Pocket Option
🔸سال تاسیس ♻️2017
🔹حساب کپی ترید ✔️دارد
🔸استراتژی باینری ✔️دارد
🔵پشتیبانی تلگرام 🟢پشتیبانی واتس آپ

 

آموزش استراتژی پاکت آپشن

 

«بهترین استراتژی پاکت آپشن» استفاده از الگوی های کندل استیک (Candle Stike) می باشد. زیرا شما برای کسب سود زیاد باید معاملات زیادی را در “چند ثانیه” انجام دهید.

برای استفاده از این «استراتژی قوی پاکت آپشن» بهتر است با الگوهای کندلی آشنا شوید و بر روی آنها تمرین کنید. استفاده از الگوهای کندلی در استراتژی پاکت آپشن می تواند بازدهی بیشتری نسبت به سایر روش ها داشته باشد.

زیرا در صورتی که بخواهید در کمترین زمان، بیشترین سود را کسب کنید باید از طریق «شناسایی الگوها کندلی»، دو یا سه کندل بعدی را تحلیل کنید. در ادامه استراتژی قوی پاکت آپشن بر اساس این الگوها را به شما معرفی می کنیم که می توانید از آن سودهای خوبی بدست آورید.

یکی از استراتژی های ارائه شده توسط تیم دیجی تریدرز را می توانید در ویدیو پایین مشاهده کنید:

 

استراتژی پاکت آپشن؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

✅استراتژی الگوی اینگلفینگ در پاکت آپشن

 

🔵 برای استفاده از این استراتژی باید در «تایم فریم 5 دقیقه» قرار داشته باشید و در زمان های «کمتر از 15 ثانیه» معامله کنید.

🔵 در ابتدا باید به دنبال یک روند نزولی یا صعودی باشید تا به نقاط برگشتی آن برسیم.

🔵 یکی از مهمترین الگو های برگشتی الگوی اینگالف [یا پوشاننده است] که کندل نزولی قوی یا صعودی قوی را ایجاد می کند و یک کندل در انتهای روند را به طور کامل می پوشاند.

🔵 اگر در روند نزولی قرار دارید به دنبال یک کندل پرقدرت صعودی باشید و اگر در روند صعودی قرار دارید به دنبال یک کندل بزرگ نزولی باشید.

 

آموزش استراتژی باینری آپشن

آموزش انواع استراتژی در باینری آپشن

در صفحه زیر می توانید تمام آموزش های مربوط به استراتژی های مخصوص باینری آپشن [پاکت آپشن، کوتکس و …] را یاد بگیرید:

استراتژی باینری آپشن

 

👨‍👦‍👦استراتژی الگوی سه سرباز سفید یا سه کلاغ سیاه

 

جهت استفاده از الگوی “سه سرباز سفید” یا “سه کلاغ سیاه” باید به دنبال یک روند نزولی یا صعودی باشید.

این الگو در انتهای روند اتفاق می افتد و یک «الگوی بازگشتی» محسوب می شود. بنابراین در صورتی که هم جهت با روند باشد از آن استفاده نمی کنیم.

  • ✔️الگوی سه سرباز سفید در انتهای روند نزولی اتفاق می افتد که از سه کندل صعودی به شکل متوالی تشکیل شده است.
  • ✔️الگوی سه کلاغ سیاه نیز در انتهای روند صعودی شکل می گیرد و مشابه سه سرباز، به صورت کندل های متوالی با بدنه نزولی هستند.

برای ورود در این استراتژی صبر کنید تا قیمت در دو یا سه کندل بعدی به محدوده سه کندل برگردد و الگوی های بازگشتی در کندل را مشاهده کنید. در آنجا در جهت ادامه روند سه سرباز یا سه کلاغ معامله کنید.

 

💡نظر کارشناس درباره استراتژی پاکت آپشن

 

استفاده از استراتژی های پاکت آپشن نیازمند تمرین و کسب مهارت است. توصیه می کنیم برای استفاده از استراتژی های پاکت آپشن، حتما از طریق حساب دمو تمرین کنید تا تسلط خوبی بر روی آن پیدا کنید.

مجموعه دیجی تریدرز، آموزش «استراتژی های برتر در باینری آپشن» را در صفحات یوتیوب و آپارات برای معامله گران قرار داده است. شما می توانید متناسب با علاقه مندی و تسلط خود، از آنها برای کسب درآمد استفاده کنید.

سوالات متداول

آیا استراتژی 90 درصد پاکت آپشن وجود دارد؟

بله، اما در اغلب موارد چنین استراتژی هایی به درستی ارائه نمی شود و معامله گران بهتر است با رعایت مدیریت سرمایه معاملات خود را با استفاده از تجربه و دانش تکنیکال انجام دهند.

آیا استراتژی رایگان پاکت آپشن ارائه می شود؟

بله، شما می توانید از برنامه استراتژی پاکت آپشن استفاده کنید و استراتژی های رایگان پاکت آپشن را دریافت کنید.

نظرات (1)
  1. مقاله بر روی سودآوری استراتژی‌ها تاکید دارد اما من فکر میکنم به اندازه کافی به ریسک‌های مرتبط با معاملات باینری آپشن و احتمال ضررهای بزرگ نپرداخته است.

درج نظر