بهترین استراتژی برای باینری آپشن – آموزش استراتژی باینری آپشن (BinaryOption)

21 فوریه 2024 -

آموزش استراتژی باینری آپشن برای ایرانیان

 

معامله با استراتژی های باینری آپشن به عنوان سبک معاملاتی سریع و پربازده شناخته می شوند. در استراتژی های باینری، معامله گران برای پیش بینی آینده قیمت یک «دارایی خاص» در یک بازه زمانی کوتاه [معمولا در محدوده 5 ثانیه، حداکثر تا 1 ساعت] مشغول به فعالیت هستند.

انجام معامله در بروکرهای باینری آپشن نیاز به احراز هویت و شارژ حساب با استفاده از “ارزهای دیجیتال” است. در اغلب بروکرها می توانید با انجام معاملات اسکالپ با بهترین استراتژی ها در باینری آپشن تا 90% سود در هر معامله کسب کنید.

آموزش استراتژی باینری آپشن

در این مقاله، به توضیح کلیات سبک معاملاتی سریع در باینری آپشن، مراحل انجام «استراتژی باینری آپشن»، و نکات مهم برای معامله با استراتژی های باینری آپشن می پردازیم. همچنین آموزش استراتژی های خوب را در این صفحه به شما معرفی خواهیم کرد.

استراتژی معاملاتی برای باینری آپشن
نقاط ورود و خروج
دارد
وین ریت تا 80%
پیش نیاز استراتژی کندل شناسی
مشاوره با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

استراتژی قدرتمند باینری آپشن

🎞️استراتژی قدرتمند در باینری آپشن

یکی از استراتژی های قدرتمند در بازار باینری آپشن [در پلتفرم کوتکس] را در این پست به صورت ویدیویی آموزش داده ایم:

استراتژی قدرتمند باینری آپشن

 

استراتژی نقطه پایان

📸استراتژی نقطه پایان در باینری آپشن

استراتژی نقطه پایان، یکی از استراتژی های کاربردی در بازار باینری آپشن و فارکس است و هر روز یک بار قابل استفاده است:

استراتژی نقطه پایان

 

استراتژی پرواز باینری آپشن

🎞️استراتژی “پرواز” در باینری اپشن

یکی از استراتژی های محبوب در بروکر پاکت آپشن، استراتژی پرواز نام دارد. این استراتژی سبک های مختلفی دارد که با آموزش ویدیویی ارائه شده است:

استراتژی پرواز باینری آپشن

 

استراتژی قوی باینری آپشن

🎞️استراتژی قوی برای پاکت آپشن

استراتژی قوی برای پلتفرم پاکت آپشن را در این پست به صورت تصویری و ویدیویی آموزش داده ایم که در سایر بروکرهای باینری هم قابل استفاده است:

استراتژی قوی باینری آپشن

 

مراحل معامله با استراتژی باینری آپشن

 

برای انجام معاملات با استفاده از استراتژی باینری آپشن، باید مراحل زیر را گام به گام انجام دهید. توجه داشته باشید که استراتژی های باینری آپشن دارای ریسک مالی بسیار بالایی است و سهل انگاری در انجام این مراحل می تواند، هزینه جبران ناپذیری ایجاد کند!

 

🟢گام 1: انتخاب بروکر باینری آپشن

 

توجه داشته باشید که برای انجام برخی از استراتژی های معاملاتی باید از اندیکاتورهای مناسب نیز استفاده نمایید. برخی از «بروکرهای باینری آپشن» به دلیل ارائه پلتفرم معاملاتی اختصاصی خود، از اندیکاتورهای مورد نیاز این استراتژی های پشتیبانی نمی کنند.

بنابراین شما بایستی بروکر مناسب برای انجام استراتژی خود را انتخاب کنید. بروکرهای دودویی معتبر برای ایرانیان شامل موارد زیر هستند:

 

🟡گام 2: ایجاد حساب دمو در کابین بروکر

 

پس از انتخاب بروکر باینری آپشن، در اغلب موارد یک «حساب دمو-Demo» با موجودی دلخواه تان، ارائه می شود. شما می توانید بر اساس بودجه خود، حساب دمو را شارژ کنید و شروع به انجام معامله و یادگیری کابین بروکر کنید.

استفاده از حساب دمو در ابتدای “یادگیری استراتژی های باینری آپشن” بسیار اهمیت بالایی دارد. این حساب برای معامله گران دارای ریسک مالی نیست. همچنین در برخی از بروکرها می توانید با استفاده از استراتژی باینری آپشن در مسابقات دمو برنده جوایزی دلاری شوید.

 

🟠گام 3: انجام تنظیمات مورد نیاز برای استراتژی

 

پس از مشاهده آموزش استراتژی باینری آپشن، وارد کابین خود شوید و تنظیمات و ابزارهای مورد نیاز خود را در کابین بروکر آماده کنید. این ابزارها می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • نماد معاملاتی؛
 • اندیکاتور های استراتژی؛
 • تنظیمات بودجه بندی؛
 • تایم فریم معاملاتی.

 

🟣گام 4: فوروارد تست و تمرین استراتژی

 

در حساب دمو خود، شروع انجام معاملات باینری آپشن مطابق با استراتژی معاملاتی خود کنید. توجه داشته باشید که در ابتدای انجام معاملات ممکن است، به صورت ناخودآگاه از شروط مهم استراتژی غفلت کنید.

با انجام فوروارد تست (Forward Test) در حساب دمو [حداقل 100 مورد] و بررسی آنها می توانید به مرور بر روی تمامی جوانب یک استراتژی تسلط پیدا کنید. همچنین برآیند معاملاتی آن استراتژی را بهتر درک خواهید کرد.

 

🔵گام 5: انجام معاملات واقعی با سرمایه مناسب

 

پس از تسلط کافی به استراتژی معاملاتی در باینری آپشن، می توانید سرمایه خود را از طریق ارزهای دیجیتال مثل تتر به بروکر منتقل نمایید و در حساب واقعی شروع به انجام ترید با بودجه واقعی کنید.

توصیه می کنیم در ابتدا با یک چهارم بودجه خود شروع به کار کنید و پس از یک هفته یک چهارم دیگر به آن اضافه نمایید تا در طول یک ماه تمامی بودجه خود را به حساب تان منتقل کنید و بر روی استراتژی تسلط پیدا کنید.

 

💡نظر کارشناس درباره استراتژی باینری آپشن

 

انجام معاملات باینری آپشن نیاز به استراتژی های سودده دارد. بسیاری از معامله گران به دلیل عدم استفاده از استراتژی مشخص دچار زیان مالی می شوند. شما می توانید با انجام مراحل کامل بالا، یک تجربه موفق در بروکرهای باینری داشته باشید.

در این صفحه آموزش بهترین استراتژی های باینری آپشن، به مرور زمان ارائه خواهد شد. شما می توانید با یادگیری و تمرین این استراتژی ها حساب معاملاتی خود را رشد دهید و به مرور کسب درآمد کنید.

سوالات متداول

مراحل انجام استراتژی باینری آپشن چیست؟

معامله گران برای یادگیری و کسب درآمد از استراتژی باینری آپشن باید مراحل زیر را انجام دهند:

 • ثبت نام در بروکر معتبر
 • ایجاد حساب دمو
 • انجام تنظیمات
 • معاملات آزمایشی
 • معاملات واقعی

حداقل تعداد معاملات آزمایشی پس از آموزش استراتژی باینری آپشن چقدر است؟

پیشنهاد می کنیم حداقل 100 معامله با استفاده از استراتژی باینری آپشن انجام دهید تا تسلط کافی پیدا کنید.

نظرات (2)
 1. سلام ممنون از توضیحات ببخشید رباتی هم وجود داره که بشه در بروکر پاکت آپشن در مسابقات از اون استفاده کرد؟

  • با سلام. بله شما می توانید از ربات سیگنال هم استفاده کنید. به زودی امکان استفاده از کانال و ربات باینری آپشن را ارائه خواهیم کرد.

درج نظر