بروکر لایت فارکس مال کجاست 🌏 شرکت لایت فارکس برای کدام کشور است

08 نوامبر 2023 -

بروکر لایت فارکس مال کجاست؟

 

با شروع تحریم های مالی در اواخر دهه 80، بسیاری از بروکرهای معتبر فارکس از بازار ایران کوچ کردند. در حال حاضر تعداد معدودی از بروکرهای سرشناس در بازار ایران حضور دارند. خوشبختانه بروکر لایت فارکس یکی از این کارگزاری ها است.

علیرغم اینکه بسیاری از بروکرهای فارکس شرکت هایی را در جزایر مختلف ثبت نموده اند و مجوز فعالیت دارند، اما به صورت فیزیکی در هیچ یک از کشورهای جهان دفتر کار رسمی ندارند و به صورت پراکنده در مناطق محدودی فعالیت می کنند.

ثبت نام در LiteFinance

اما بروکر لایت فارکس، دارای مجوز رگولاتوری از کشور قبرس جنوبی است و فعالیت خوبی در بازار کشورهای اروپایی دارد. این شرکت دارای دفاتر متعددی در کشورهای جهان است. در ادامه این پست به بررسی بیشتر این موضوع می پردازیم.

نام بروکر
لایت فارکس/لایت فایننس
دفتر اصلی 📍قبرس جنوبی (لیماسول)
ساعت کاری 🕒9:00-18:00
امکان بازدید حضوری ❌ندارد
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

لایت فارکس برای کدام کشور است

 

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده است که “لایت فارکس برای کدام کشور است؟” یا “بروکر لایت فارکس مال کجاست؟” و به دنبال آدرسی از شرکت و دفتر کار این بروکر باشید. تیم دیجی تریدرز دفاتر مختلف این شرکت را بررسی کرده است.

 

🏬آدرس شرکت اصلی لایت فارکس کجاست

 

شرکت اصلی بروکر لایت فارکس در کشور قبرس جنوبی در شهر ساحلی لیماسول [که مرکز فعالیت تجاری و مالی این کشور است] قرار گرفته است. لایت فارکس طبق آدرسی که در مجوز فعالیت آن منتشر شده است، در ساختمان “The Hawk” مستقر شده است.

بروکر لایت فارکس مال کجاست، لایت فارکس برای کدام کشور است
بروکر لایت فارکس مال کجاست؛ لایت فارکس در طبقه چهارم ساختمان The HAWK قرار دارد.

البته علیرغم اینکه در سایت بروکر، محل شرکت را در طبقه اول یک ساختمان تجاری [موسوم به “Chrysses Demetriades & Co LLC”] معرفی کرده است، اما در حال حاضر در این محل حضور ندارد و در سال های گذشته به ساختمان دیگری منتقل شده است.

بروکر لایت فارکس مال کجاست، لایت فارکس برای کدام کشور است
لایت فارکس کجاست؛ آدرس ثبت شده برای لایت فارکس در سایت بروکر

📍بر اساس آدرس ثبت شده در رگولاتوری مجوز CySEC، دفتر کار آن در طبقه 4 ام قرار دارد. آدرس ثبت شده لایت فارکس به شرح زیر است:

124 Gladstonos Street, The Hawk Building, 4th floor, 3032, Limassol

البته توجه داشته باشید که در صورت مراجعه حضوری، امکان بازدید یا گفت و گوی حضوری با مسئولین بدون تعیین وقت قبلی امکان پذیر نیست. محل قرار گیری دفتر لایت فارکس مطابق با آدرس آن در گوگل مپ نیز قابل مشاهده است.

بروکر لایت فارکس مال کجاست، لایت فارکس برای کدام کشور است

این شرکت با برند LiteForex (ٍEurope) LTD به مشتریان اروپایی و با برند LiteFinance عمدتا به مشتریان بخش آسیایی سرویس ارائه می کند.

ثبت نام در لایت فارکس

🏠دفاتر محلی لایت فارکس کجاست

 

در حال حاضر دفاتر محلی (Local Agent) لایت فارکس در کشور های مختلفی قرار گرفته است. این مراکز عموما برای پشتیبانی مشتریان محلی ایجاد شده است. به عنوان نمونه، در تصویر زیر یکی از دفاتر لایت فارکس در کشور نیجریه را مشاهده می کنید.

بروکر لایت فارکس مال کجاست، لایت فارکس برای کدام کشور است
بروکر لایت فارکس مال کجاست؛ دفتر محلی نیجریه

شما می توانید دفتر لایت فارکس نیجریه را در گوگل مپ نیز مشاهده نمایید. این دفاتر برای رسیدگی به کارهای ایرانیان مناسب نیست و صرفا خدمات بازاریابی و پشتیبانی تلفنی برای مشتریان محلی را ارائه می کنند.

🏛️لایت فایننس در کدام کشور است

 

شرکت لایت فایننس از سال 2021 با تغییر برند، مجوز فعالیت خود را در دفاتر جزایر موریس (Mauritius) و سنت وینسنت (Saint Vincent and the Grenadines) ثبت کرده است. بروکر لایت فارکس از طریق این شرکت به معامله گران ایرانی خدمات ارائه می کند.

بروکر لایت فارکس مال کجاست، لایت فارکس برای کدام کشور است

📍آدرس ثبت شده برای دفتر جزیره موریس به شرح زیر است:

office 113, 2nd Floor, Medine Mews, La Chaussee Street, Port Louis, Mauritius

این شرکت مجوز رگولاتوری از کمیسیون خدمات مالی موریس (Mauritius FSC) با شماره مجوز GB20025921 را دریافت کرده است. سایت رسمی این مجوز «LiteFinance.mu» می باشد.

📍دفتر جزایر سنت وینست نیز به شرح زیر است:

Euro House, Richmond Hill Road, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines

این شرکت با شماره مجوز 931LLC2021 در سنت ویسنت و گرادینها ثبت شده است و سایت «LiteFinance.org» مربوط به این دفتر می باشد.

ثبت نام در لایت فارکس

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره دفتر لایت فارکس

 

بسیاری از معامله گران برای بازدید حضوری و سرمایه گذاری مطمئن به دنبال حضور فیزیکی در دفاتر بروکرهای فارکس هستند. با توجه به توضیحات ارائه شده، امکان بازدید عمومی معامله گران از این دفاتر وجود ندارد.

اما در طول هر سال، بروکر لایت فارکس در جشنواره ها و نمایشگاه های مختلف حضور پیدا می کند. به عنوان مثال در اواخر سپتامبر 2023 در نمایشگاه اکسپو امارات، امکان گفت و گو و مشاوره با مسئولین لایت فارکس برای ایرانیان فراهم شده بود.

در صورتی که به دنبال سرمایه گذاری و شروع فعالیت در هریک از بروکرهای معتبر هستید، می توانید با کارشناس دیجی تریدرز در تلگرام تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

سوالات متداول

دفتر اصلی بروکر لایت فارکس در کدام کشور است؟

دفتر اصلی بروکر لایت فارکس در کشور قبرس جنوبی و در شهر لیماسول (Limassol) قرار گرفته است.

آیا امکان بازدید حضوری از دفتر کار لایت فارکس در قبرس وجود دارد؟

خیر، بدون تعیین وقت قبلی، امکان مصاحبه با مسئولین بروکر لایت فارکس وجود ندارد.

درج نظر