بهترین حساب در لایت فارکس 📈 بهترین حساب برای اسکالپ در LiteForex

08 نوامبر 2023 -

بهترین حساب در لایت فارکس کدام است

 

حساب های معاملاتی در بروکر لایت فارکس، برای سلیقه های مختلفی ارائه شده است. برخی از معامله گران علاقه مند به سبک معاملاتی اسکالپ اند و برخی دیگر به دنبال معاملات بلند مدت هستند.

انتخاب حساب متناسب با سبک معاملاتی اهمیت زیادی برای معامله گران دارد. مهمترین موارد برای انتخاب حساب، مربوط به میزان هزینه هایی است که برای اسپرد و کمیسیون باید پرداخت کنید.

ثبت نام در LiteFinance

بهترین حساب لایت فارکس برای اسکالپ، بهترین حساب در لایت فارکس

البته توجه داشته باشید که بهترین حساب در لایت فارکس، برای هر معامله گری می تواند متفاوت باشد. در ادامه این پست به بررسی دقیق تر بهترین حساب لایت فارکس برای اسکالپ و ترید می پردازیم.

نام کارگزاری
لایت فارکس
برای افراد حرفه ای
حساب ECN
برای افراد با تجربه حساب کلاسیک
برای افراد مبتدی حساب سنت
مشاوره انتخاب حساب پشتیبانی تلگرام

 

ویدیو بررسی بهترین حساب لایت فارکس

 

 

بهترین حساب لایت فارکس؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

بهترین حساب لایت فارکس برای اسکالپ

 

بروکر لایت فارکس، سه سطح از حساب های معاملاتی را برای افراد معامله گر فراهم کرده است. اما فاکتورهایی که برای انتخاب حساب معاملاتی اسکلپ باید در نظر گرفته شود، چه مواردی است؟

برای انتخاب بهترین حساب لایت فارکس برای اسکالپ باید این موارد را در نظر داشته باشید:

  • نماد معاملاتی مورد نظر شما؛
  • کمترین اسپرد نماد؛
  • حساب بدون کمیسیون یا با کمیسیون؛
  • حداقل واریزی برای افتتاح حساب؛
  • پلتفرم معاملاتی.

 

✅نماد معاملاتی برای اسکالپ

 

جفت ارزهای فارکس یا نماد های دیگر بازار در بروکرهای فارکس، شرایط متفاوتی دارند. در برخی از نمادهای معاملاتی لایت فارکس، میزان اسپرد و کمیسیون برای معامله گران اسکالپر مناسب نیست و در عمل امکان خروج با کمترین سود نیازمند حرکت بزرگ در بازار است.

این نماد ها برای اسکالپ در نواحی رنج مناسب نیست و احتمال زیادده بودن معاملات اسکالپ افزایش پیدا می کند. زیرا با کمترین حرکت قیمت در جهت خلاف پیش بینی معامله گران، حساب آنها وارد زیان خواهد شد.

بنابراین بهترین حساب لایت فارکس برای نماد های معاملاتی نیز متفاوت خواهد بود. با توجه به افزایش میزان کمیسیون نماد طلا در حساب ECN لایت فارکس، شاید حساب استاندارد شرایط مناسب تری برای اسکالپ ایجاد کند.

ثبت نام در لایت فارکس

✅کمترین اسپرد برای اسکالپ

 

میزان کمترین اسپرد هر نمادی، بر اساس اعلام بروکر لایت فارکس در حساب های معاملاتی مشخص شده است. به طور طبیعی همان طور که انتظار دارید، میزان اسپرد حساب ECN بسیار کمتر از حساب های استاندارد یا سنت در بروکر لایت فارکس است.

بنابراین از جهت میزان اسپرد در بسیاری از نمادهای معاملاتی، بهترین حساب لایت فارکس برای اسکالپ، حساب ECN است. زیرا این حساب به دلیل اتصال به نقدینگی های بازار اصلی فارکس، کمترین اختلاف قیمت عرضه و تقاضا را دارد.

 

✅کمیسیون های لایت فارکس

 

کمیسیون معاملات، تنها در حساب های ECN کسر می شود و سایر حساب ها دارای کمیسیون نیستند. اما برای انتخاب بهترین حساب لایت فارکس برای اسکالپ، باید به کمیسیون نماد معاملاتی خود توجه داشته باشید.

زیرا تمامی کمیسیون های نمادها در متاتریدر یکسان نیست. به عنوان مثال در صورتی که به دنبال اسکالپ بر روی جفت ارز محبوب EUR/USD هستید، میزان کمیسیون شما، 10$ در ازای هر لات معامله محاسبه خواهد شد. اما اگر بخواهید بر روی نماد طلا معامله کنید، میزان کمیسوین 20$ است.

کمیسیون لایت فارکس در نماد طلا

در صورتی که در حساب استاندارد معامله کنید، ممکن است میزان اسپرد [در جفت ارز EUR/USD] کمتر از 5 پیپ باشد و با انجام یک لات معامله، کمتر از 5 دلار بابت هزینه های معاملاتی خود، پرداخت کنید.

البته به این نکته هم توجه داشته باشید که در برخی از نماد ها نوسانات زیاد است و با کمترین حرکت در بازار، حساب شما می تواند وارد ناحیه سود می شود. در صورتی که کمیسیون حساب نیز همچنان باعث منفی بود بالانس تان خواهد بود.

 

✅حداقل واریزی برای افتتاح حساب

 

حداقل واریزی برای حساب نیز اهمیت زیادی برای معامله گران می تواند داشته باشد. اگر به دنبال تست استراتژی معاملاتی خود هستید؛ و نمی خواهید ریسک مالی زیادی داشته باشید، حساب سنت لایت فارکس بهترین در لایت فارکس برای شماست.

اما خوشبختانه بروکر لایت فارکس امکان ورود به حساب های ECN و استاندارد را با کمترین میزان سرمایه [که معادل 50$ است را،] فراهم کرده است. بنابراین تفاوتی بین حساب های استاندارد و ECN از جهت سرمایه اولیه وجود ندارد.

 

✅پلتفرم معاملاتی حساب اسکلپرها

 

بروکر لایت فارکس، یکی از بروکرهای معتبر در بازار ایران است که سه پلتفرم معاملاتی برای حساب های خود ارائه کرده است. معامله گران می توانند در حساب های ECN علاوه بر از متاتریدر 4 و 5 از پلتفرم سی تریدر نیز استفاده کنند.

البته بسیاری از معامله گران قدیمی اعتقاد دارند متاتریدر 4 علیرغم اینکه قدیمی تر از متاتریدر 5 و سی تریدر است، اما سرعت تراکنش های آن بهتر از سایر پلتفرم هاست. اما برای باید توجه داشته باشید که تفاوت زیادی از این نظر وجود ندارد.

بنابراین باید بر اساس ابزارهای مورد نیاز خود در هریک از پلتفرم ها مثل ربات های دستیار ترید و یا راحتی شما با آن پلتفرم، به دنبال استفاده از بهترین حساب لایت فارکس در آنها باشید.

ثبت نام در لایت فارکس

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز؛ بهترین حساب لایت فارکس چیست

 

با توجه به مطالب بیان شده، بهترین حساب معاملاتی برای معامله گران، حساب های ECN و استاندارد در لایت فارکس هستند؛ و حساب سنت برای تست استراتژی های معاملاتی با کمترین ریسک مالی، مناسب است.

اما یکی از مهمترین موارد برای تعیین حساب مناسب، میزان اسپرد و کمیسیون حساب لایت فارکس است. شما می توانید با استفاده از ریبیت لایت فارکس، 50% از هزینه های معاملاتی خود را از مجددا دریافت نمایید.

بنابراین علاوه بر اینکه از بهترین حساب لایت فارکس برای اسکالپ استفاده می کنید، می توانید از طریق ریبیت نیز، درآمد دیگری برای خود ایجاد کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت ریبیت با ما در تلگرام تماس بگیرید.

سوالات متداول

بهترین حساب برای معامله گران اسکالپر در لایت فارکس کدام است؟

بر اساس فاکتور های مختلفی حساب های استاندارد و ECN در لایت فارکس می تواند برای معامله گران مناسب باشد. شرایط هر معامله گر، تعیین کننده بهترین حساب برای هر معامله گری است.

درج نظر