مسابقات فارکس دمو و ریل – مسابقه فارکس برای معامله گران ایرانی

10 ژانویه 2024 -

مسابقات فارکس برای معامله گران ایرانی

 

مسابقات فارکس یکی از روش های جذاب و مفید برای ارتقای دانش و مهارت معامله گران در بازار فارکس است. در این مسابقات معامله گران با استفاده از حساب های دمو یا واقعی، در یک بازه زمانی مشخص، به شروع به معامله می کنند.

بر اساس عملکرد معامله گران و میزان سود حاصل در حساب های معاملاتی آنها، جوایزی که از سوی اسپانسر و یا بروکرهای فارکس در نظر گرفته شده است، به معامله گران اهدا می شود.

برنده مسابقات فارکس جوایز نقدی یا غیرنقدی مثل خودرو سواری، لب تاب و … را می تواند از بروکر دریافت نماید و در اغلب موارد می توانند بدون دردسر آن را برداشت (دریافت) نمایند.

مسابقات فارکس، مسابقه فارکس دمو

در ادامه به بررسی بیشتر مسابقات فارکس در بروکرهایی که در ایران فعالیت می کنند نیز می پردازیم تا بتوانید از بین آنها، گزینه مناسب را برای خود انتخاب کنید.

مسابقات فارکس
حساب دمو و واقعی
جوایز مسابقات نقدی و غیرنقدی
حساب دمو بروکر لایت فارکس
مسابقات روزانه پاکت آپشن و کوتکس
دریافت اطلاعات بیشتر پشتیبانی تلگرام

 

مزایای مسابقه فارکس چیست؟

 

شرکت در مسابقه فارکس به ویژه مسابقاتی که در حساب های دمو ارائه می شود، پس از یادگیری تحلیل تکنیکال و آموزش فارکس برای تمامی سطوح معامله گران مناسب است.

برخی از مزایای این شرکت در این مسابقات شامل موارد زیر است:

 • افزایش اعتماد به نفس و تقویت روحیه رقابتی
 • تست و بهبود تکنیک های معاملاتی
 • ارزیابی استراتژی معاملاتی
 • یادگیری از خطاها و کسب تجربه بیشتر
 • کسب درآمد از طریق جوایز مسابقات

 

مسابقات بروکرهای فارکس در ایران

 

برخی از بروکرهای فعال در ایران مسابقات فارکس را در سال 2024 برگزار کرده اند، که به مرور در این صفحه آنها را به شما معرفی خواهیم کرد:

 

🔘مسابقه فارکس بروکر لایت فایننس

 

بروکر لایت فارکس یکی از بروکرهای است که در حساب های دمو و واقعی برای مشتریان خود مسابقات فارکس برگزار می کند. آخرین مسابقه این بروکر برای شروع سال میلادی 2024 برگزار شد که دارای قرعه کشی از حساب های معامله گران ایرانی بود.

در حال حاضر می توانید در مسابقات «بهترین بهترین ها» که دارای صندوق جایزه 10 هزار دلاری است، شرکت کنید. برای شرکت در این مسابقه باید حساب «Best Of The Best» که حساب دمو با پلتفرم متاتریدر 4 است ایجاد کنید.

مسابقات لایت فارکس ، مسابقه دمو لایت فارکس، مسابقه دمو لایت فارکس

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه آموزش مسابقات دمو بروکر لایت فارکس در سایت مجموعه دیجی تریدرز مراجعه کنید.

مسابقات لایت فارکس

🔘مسابقه فارکس بروکر فیبوگروپ (تریاتلون)

 

بروکر فیبوگروپ، مسابقات سه مرحله ای در حساب های دمو و واقعی برگزار می کند که به طور معمول از اواسط ماه ژانویه (Jan) هر سال میلادی شروع می شود. در این مسابقات معامله گران باید در هر مرحله بتوانند چالش های مسابقه را انجام دهند.

در حال حاضر مسابقات تابستانه بروکر فیبوگروپ آغاز شده است و از «5 هزار دلار» تا «15 هزار دلار»، برای برندگان آن، در “ماراتن تابستانه”، جایزه تعیین کرده است. این مسابقات تا هفته اول شهریور ماه 1403 ادامه دارد.

مسابقه فیبوگروپ - مسابقه تریاتلون فیبو گروپ

مرحله اول این مسابقه در حساب دمو انجام می شود اما در ادامه باید وارد حساب واقعی شوند و مرحله آخر نیز حساب پم در اختیار آنها قرار می گیرد. برندگان هر مرحله می توانند جوایز خود را دریافت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پست مربوط به این مطلب مراجعه کنید:

مسابقه فیبوگروپ

🔘مسابقات باینری آپشن پاکت آپشن

 

بروکر پاکت آپشن، در حساب های باینری آپشن خود مسابقات هفتگی و روزانه برگزار می کند. معامله گرانی که استراتژی های فست اسکلپ دارند، به راحتی می توانند در این مسابقات شرکت نمایند. مسابقات بروکر پاکت آپشن در حساب های دمو و واقعی برگزار می شود.

البته شرکت در مسابقات دمو نیز دارای هزینه می باشد که معادل 1 دلار است. با این وجود معامله گران زیادی در این مسابقات شرکت می کنند. شما می توانید با کمترین ریسک در این مسابقات شرکت کنید و جوایز واقعی بروکر را برنده شوید.

مسابقات پاکت آپشن

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید:

مسابقات پاکت آپشن

🔘مسابقه باینری بروکر کوتکس

 

مسابقات بروکر کوتکس با جوایز 3000 دلاری یکی جذاب ترین مسابقاتی است که در روزهای مختلف هفته برگزار می شود. معامله گران می توانند در مسابقات زیر شرکت کنند:

 • مسابقات چهارشنبه (5000 دلار جایزه)
 • مسابقات آخر هفته (3000 دلار جایزه)
 • مسابقات رایگان جمعه (600 دلار جایزه)

در این مسابقات می توانند به راحتی با حداقل هزینه وارد شوید و هرهفته صاحب جوایز نقدی این بروکر شوید! نفر اول مسابقات کوتکس تا 1500 دلار در هفته در یک مسابقه می تواند دریافت کند.

مسابقات بروکر کوتکس

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید:

مسابقات کوتکس

 

انواع مسابقات فارکس کدام اند؟

 

مسابقات فارکس به دو دسته اصلی تقسیم می شود که شامل “مسابقه فارکس دمو” و “مسابقه فارکس ریل” می باشد. هر دو نوع مسابقه دارای ویژگی ها و شرایط خاص به خود هستند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت:

 

مسابقات فارکس دمو

 

مسابقات دمو فارکس برای معامله گرانی مناسب است که می خواهند بدون ریسک کردن پول واقعی، وارد رقابت با سایر معامله گران شوند. در این مسابقات، حساب های دمو معمولا به صورت اختصاصی از سوی بروکر معرفی می شود.

البته مسابقات دمو فارکس دارای جوایز واقعی و نقدی هستند، که بروکرهای فارکس آن را به در قالب های مختلفی مثل بونوس، پول نقد قابل برداشت، جوایز غیرنقدی مثل گوشی و لب تاب به مشتریان ارائه می کنند.

 

👍مزایای مسابقات دمو فارکس

 

 • عدم نیاز به معامله گری با پول واقعی؛
 • عدم وجود ریسک مالی؛
 • امکان شرکت رایگان یا دارای هزینه کم؛
 • امکان آزمودن و رقابت با سایر معامله گران؛
 • دریافت جوایز نقدی واقعی بدون ریسک.

 

👎معایب مسابقات دمو فارکس

 

 • عدم تطابق کامل با شرایط بازار واقعی؛
 • عدم وجود احساسات و روانشناسی معاملاتی؛
 • رقابت سخت و تعداد زیاد شرکت کنندگان؛
 • جوایز محدود و کوچک نسبت به مسابقات واقعی.

 

مسابقات فارکس ریل

 

مسابقات واقعی فارکس برای معامله گرانی مناسب است که می خواهند با استفاده از پول واقعی خود در مسابقات شرکت کنند. در این مسابقات معامله گران می توانند علاوه بر جوایز سود حاصل از معاملات خود را نیز برداشت نمایند.

این مسابقات معمولا شرایط خوبی برای معامله گران در نظر می گیرد تا معامله گران بتوانند با سرمایه واقعی خود بیشترین تلاش خود را انجام دهند. تعداد شرکت کنندگان این مسابقات کمتر از سایر مسابقات فارکس است.

البته در صورتی که سرمایه کافی برای شرکت در این مسابقات نداشته باشید ممکن است امکان شرکت در آنها را از دست بدهید. همچنین در صورتی که تازه کار هستید، بهتر با فضای مسابقات فارکس در حساب های دمو آشنا شوید.

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره مسابقات فارکس

 

مسابقات فارکس برای معامله گرانی که دارای انگیزه و استراژی خوبی دارند، بهترین فرصت چالش و دریافت جایزه های جذاب بروکرهای فارکس است. شما می توانید از طریق مسابقات هفتگی، کسب درآمد هم بکنید.

به عنوان مثال در بروکر کوتکس یا پاکت آپشن می توانید به راحتی در طول هر هفته انواع مسابقات باینری آپشن را شرکت کنید و با کمترین ریسک مالی در حساب های دمو وارد رقابت با سایر معامله گران شوید.

در صورتی که علاقه مند به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مسابقات فارکس هستید، می توانید از طریق این صفحه آن را ما در میان بگذارید تا آموزش های لازم برای شرکت در آن مسابقات را دریافت کنید.

سوالات متداول

انواع مسابقات فارکس کدام اند؟

بروکر های فارکس مسابقات دمو و واقعی را در طول بازه زمانی مشخصی برگزار می کنند که همگی دارای جوایز واقعی می باشد.

آیا مسابقات دمو هفتگی در بروکرها وجود دارد؟

بله شما می توانید در بروکر کوتکس از طریق مسابقات دمو در هر هفته صاحب جایزه 600 دلاری این بروکر شوید.

درج نظر