مسابقه فیبوگروپ (تریاتلون) ⛳ نحوه شرکت در مسابقه فیبو گروپ

06 سپتامبر 2023 -

مسابقه فیبوگروپ چیست – Triathlon در حساب دمو

 

بروکرهای فارکس، برای جذب تریدرهای حرفه ای به صورت دوره ای مسابقات ترید فارکس برگزار می کنند. بروکر فیبو گروپ یکی از بروکرهای با سابقه است که در هر سال مسابقات “تریاتلون” یا “ترای اتلون” را برگزار می کند.

ترای اتلون (Triathlon) که یک اصطلاح فرانسوی است، به مسابقات ورزشی با ترکیب سه گانه «شنا»، «دوچرخه سواری» و «دو میدانی» گفته می شود. بروکر فیبوگروپ، نیز با برگزاری مسابقه ترید فارکس، در 3 مرحله برترین معامله گران را انتخاب می کند.

ثبت نام در FiboGroup

دوره های مسابقه فیبوگروپ در سالهای گذشته نیز، برگزار شده است و در سال جدید میلادی (2024)، از 9 ژانویه شروع شده است. شرکت در این مسابقه برای معامله گران فارکس، ریسک مالی ندارد و تامین مالی حساب ها به عهده بروکر فیبو می باشد.

مسابقه فیبوگروپ - مسابقه تریاتلون فیبو گروپ

برای شرکت در مرحله اول مسابقه فیبو گروپ، تا 13 نوامبر 2024 معادل 22 آبان 1403، فرصت دارید و می توانید دوشنبه هر هفته وارد این چالش ترید در بروکر فیبو شوید. در ادامه این پست به بررسی شرایط هریک از مراحل مسابقه می پردازیم.

نام بروکر
فیبوگروپ FiboGroup
مرحله اول مسابقه حساب دمو MT4 NDD
مرحله دوم مسابقه حساب واقعی MT4 NDD
مرحله سوم مسابقه حساب مدیریتی PAMM
مهلت ورود به رقابت 13 نوامبر 2023

 

🎞️آموزش مسابقه فیبوگروپ (ویدیویی)

 

 

مسابقه فیبوگروپ؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

مراحل شرکت در مسابقه فیبو گروپ

 

مسابقه فیبو گروپ در سه مرحله برگزار می شود که در هر مرحله حساب ویژه آن در اختیار معامله گران قرار می گیرد. در هریک از مراحل مسابقه ترای اتلون فیبو برخی از معامله گران به مرحله بعدی راه پیدا می کنند.

شرایط برنده شدن در هریک از مراحل مسابقه را در ادامه بررسی می کنیم.

ثبت نام در بروکر فیبو گروپ، افتتاح حساب فیبو

🏊مرحله اول: مسابقات حساب دمو

 

شروع مسابقات فیبوگروپ در حساب دمو MT4 است و هر معامله گری می تواند هر هفته در این مسابقه شرکت کند، تا جزو 10 نفر برنده قرار بگیرد. تمامی معامله گران قدیمی و جدید می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

هر معامله گر نمی تواند بیش از 1 حساب برای مسابقه استفاده کند. دوره جدید مسابقه فیبوگروپ در هر دوشنبه شروع می شود و این مسابقات تا 22 آبان 1403 ادامه دارد.

برای هریک از معامله گران یک حساب دمو در متاتریدر 4 با موجودی 5000 دلاری ارائه می شود و 10 نفر از افرادی که بیشترین سود را با حداکثر افت سرمایه یا دراودان 30% بدست آورند، وارد مرحله دوم خواهند شد.

افرادی که نتوانستند در مسابقه جزو ده نفر برنده باشند، می توانند در هفته بعد مجددا در مرحله اول مسابقه فیبو گروپ شرکت نمایند. افرادی که در مرحله اول برنده می شوند، یک حساب واقعی با 100 دلار دریافت می کنند.

شرایط مسابقه فیبو گروپ در مرحله اول
مشخصات مرحله اول شرایط مسابقه
حساب معاملاتی دمو – MT4 NDD
موجودی حساب 5000 دلار
حداکثر دراودان 30 درصد
تعداد برندگان 10 نفر
جایزه مرحله اول 100 دلار

 

🚴مرحله دوم: مسابقه حساب 100 دلاری MT4 NDD

 

در مرحله دوم، نفرات برگزیده، حساب واقعی MT4 NDD با بونوس 100 دلاری فیبوگروپ را دریافت می کنند. در مرحله دوم هم مانند مرحله اول از دوشنبه تا جمعه، معامله گران فرصت معامله در حساب ریل مسابقه فیبوگروپ را دارند.

این حساب دارای اهرم و لوریج 1:100 می باشد و شرایط آن برای تمامی معامله گران یکسان و غیرقابل تغییر است. تنها برنده این مرحله که دارای بهترین نتیجه و سودآوری است، به مرحله سوم راه پیدا می کند.

در این مرحله نیز، نباید حداکثر افت سرمایه بیش از 30 درصد باشد. همچنین افرادی که در این مرحله برنده نمی شوند، می توانند جایزه خود را برداشت کنند. تمامی حساب های مسابقه، بعد از اتمام رقابت به حساب واقعی تبدیل می شود.

قابلیت برداشت بونوس فیبوگروپ (100 دلار) زمانی فعال می شود که حداقل 0.5 لات معامله در طول هفته مسابقه انجام گرفته باشد. در صورتی که میزان معاملات کمتر از 0.5 لات باشد، 100 دلار از حساب آنها کسر می شود و مابقی سود، قابل برداشت خواهد بود.

شرایط مسابقه فیبو گروپ در مرحله دوم
مشخصات مرحله دوم
شرایط مسابقه
حساب معاملاتی واقعی – MT4 NDD
موجودی حساب 100 دلار
حداکثر دراودان 30 درصد
لوریج حساب 1:100
تعداد برندگان 1 نفر
جایزه مرحله دوم 1000 دلار

 

🤾مرحله سوم: مسابقه حساب پم 1000 دلاری

 

به برندگان مرحله دوم مسابقه فیبوگروپ، یک حساب 1000 دلاری در یک حساب مدیریتی PAMM اهدا خواهد شد. معامله گران در پایان مسابقات مرحله سوم می توانند تمامی سود حاصل شده از معاملات خود را برداشت نمایند.

شرایط حساب PAMM ارائه شده به معامله گران مرحله سوم شامل موارد زیر است:

  • مبلغ مدیر حساب: 1000 دلار
  • کارمزد مدیر پم: 30 درصد
  • حداقل سرمایه گذاری: 50 دلار
  • جریمه برداشت پیش از موعد: 0 درصد
  • دوره سرمایه گذاری: 1 هفته

مرحله سوم تا روز جمعه مورخ 1 دسامبر 2023 معادل 10 آذر 1403، ادامه خواهد داشت و در انتهای هر هفته بر اساس عملکرد معامله گران، امتیازاتی به آنها تعلق می گیرد. تمامی امتیازات کسب شده، تبدیل به یک برگ قرعه کشی خواهد شد.

در نهایت در روز 5 دسامبر 2024

، قرعه کشی این دوره از مسابقه تریاتلون فیبوگروپ برگزار می شود و 3 نفری که برنده مسابقه خواهند شد، 50 هزار دلار جایزه مرحله سوم را، بین خود تقسیم می کنند.

این جایزه برای نفرات اول تا سوم به ترتیب 25000، 15000 و 10000 دلار در یک حساب مدیریتی ارائه خواهد شد.

شرایط مسابقه فیبو گروپ در مرحله سوم
مشخصات مرحله سوم شرایط مسابقه
حساب معاملاتی پم – MT4 NDD
موجودی حساب 1000 دلار
حداکثر دراودان 30 درصد
لوریج حساب 1:400
تعداد برندگان 3 نفر
جایزه مرحله سوم 50000 دلار

 

ثبت نام در بروکر فیبو گروپ، افتتاح حساب فیبو

قوانین امتیازگیری در مرحله سوم مسابقات

 

معامله گران به ازای هر هفته ای که بازدهی بالای 5 درصد داشته باشند، 1 امتیاز دریافت می کند و اگر این روند در هر هفته متوالی ادامه پیدا کند، میزان امتیاز آن هفته بعدی، دو برابر هفته قبل محاسبه خواهد شد.

به عنوان مثال اگر معامله گری، در 4 هفته متوالی، هر هفته 5% سود هفتگی کسب کند، به ترتیب، 1، 2، 4 و 8 امتیاز در هفته اول تا چهارم دریافت خواهد کرد و مجموع امتیازات او 15 امتیاز خواهد بود.

در صورتی که در هفته پنجم مسابقات فیبوگروپ، سود هفتگی او مثبت شود اما کمتر از 5 درصد باشد، امتیازی دریافت نمی کند و کنتور دوبل برای محاسبه امتیاز، دوباره صفر خواهد خواهد شد و اگر سود هفتگی منفی باشد، یک امتیاز از امتیازات او کسر خواهد شد.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره مسابقه فیبوگروپ

 

مسابقه فیبوگروپ برای معامله گران حرفه ای و مبتدی فرصت خوبی است تا تسلط و ارزیابی مناسبی از عملکرد خود در رقابت با دیگران بدست آورند. علاوه بر جوایز این دوره، حضور در مسابقات، به کنترل مدیریت احساسات در معامله گران کمک می کند.

تمرکز بر روی استراتژی معاملاتی و مدیریت احساسات برای کسب سود و یا جلوگیری از زیان در معاملات و کنترل استرس مهمترین دستاوردی است که معامله گران فارکس می توانند از این مسابقات بدست آورند.

با توجه به اینکه مسابقه فیبو گروپ به صورت رایگان برگزار می شود و در مرحله اول امکان حضور مجدد وجود دارد، پیشنهاد می کنیم در هر هفته، در این مسابقات شرکت کنید و شانس خود را برای صعود به مرحله بعد و دریافت حداقل 100 دلار امتحان نمایید.

شرایط برداشت 100 دلار بونوس فیبوگروپ برای معامله گران فارکس، شرط آسانی است و معامله گران با انجام حداکثر 50 معامله در طول یک هفته، می توانند این مبلغ را همراه با سود آن دریافت نمایند و درصورتی که حجم معاملات آنها کم باشد، سود حاصل از معاملات نیز، قابل برداشت می باشد.

در صورتی که برای شرکت در مسابقه فیبو گروپ نیاز به راهنمایی دارید، همین حالا با واحد پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید.

سوالات متداول

شرکت در مسابقه فیبو گروپ برای چه افرادی مناسب است؟

شرکت در مسابقه فیبوگروپ، ریسک مالی ندارد، به همین دلیل برای معامله گران حرفه ای همراه با جایزه است و معامله گران مبتدی می توانند از این فرصت رقابت برای تمرکز بر روی استراتژی و کسب مهارت های کنترل احساسات استفاده نمایند.

آیا مسابقه فیبوگروپ هزینه دارد؟

خیر، مسابقات تریاتلون فیبو گروپ رایگان است و تمامی معامله گران هر هفته می توانند در این مسابقات شرکت کنند.

درج نظر