مسابقات کوتکس با جوایز ارزنده – نحوه شرکت در مسابقه بروکر کوتکس

10 ژوئن 2023 -

مسابقات کوتکس برای ایرانیان

 

مسابقات در بروکر کوتکس به مناسبت های مختلفی مثل تعطیلات آخر هفته، مسابقات روزهای جمعه، مسابقه حساب دمو و … اجرا می شود. معامله گران ایرانی هم می توانند با احراز هویت در کوتکس، در این مسابقات جذاب شرکت کنند.

در برخی از مسابقات کوتکس کافی است که مبلغی جزئی پرداخت کنید و در حساب دمو که از سمت بروکر کوتکس برای شما ایجاد می شود، معاملات خود را انجام دهید. در پایان زمان مسابقه کوتکس نیز، حسابی که بیشتر سود را کسب کند، جایزه دلاری دریافت می کند.

ثبت نام در Quotex

بروکر کوتکس در کابین معامله گران، این مسابقات را به صورت دوره ای قرار می دهد و شما می توانید با بررسی شرایط آنها، وارد مسابقه کوتکس شوید. به طور معمول فرصت مسابقات کوتاه است و شما در طول هر هفته می توانید در دو یا سه مسابقه شرکت کنید.

برای آشنایی با نحوه شرکت در مسابقات کوتکس می توانید، آموزش مربوط به آن را در ادامه این مطلب بخوانید و سپس با استفاده از استراتژی باینری آپشن خود در این مسابقات شرکت کنید.

بروکر کوتکس ثبت نام در Quotex
حداقل واریزی 10 دلار
احراز هویت ایرانیان دارد
مسابقه رایگان دارد
جایزه Crazy Wednesday
5000 دلار
جایزه Free Friday
600 دلار
جایزه Weekend Battle
3000 دلار
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتس آپ

 

آموزش شرکت در مسابقات بروکر کوتکس

 

برای شرکت در مسابقات کوتکس بایستی در بروکر باینری آپشن کوتکس ثبت نام کنید. بروکر کوتکس جزو بروکر های معتبر در سطح جهانی است و از پلتفرم اختصاصی خود در بازار باینری آپشن استفاده می کند.

معامله گران ایرانی برای شرکت در مسابقات کوتکس می توانند در این کوتکس ثبت نام نمایند و با استفاده از مدارک ایرانی خود نیز احراز هویت کنند.

تمامی مسابقات بروکر کوتکس برای معامله گرانی که ثبت نام کرده اند قابل دسترس می باشد. برخی از این مسابقات کوتکس دارای کمیسیون شرکت در مسابقه نیز می باشد.

به عنوان مثال مسابقه بروکر کوتکس برای Weekend Battle یا همان مسابقه آخر هفته را کابین خود مشاهده خواهید کرد که هزینه ورود به مسابقه 1 دلار می باشد.

مسابقه کوتکس

برای شروع مسابقات ابتدا وارد کابین شخصی خود در بروکر کوتکس شوید. در منوی سمت چپ خود می توانید مسابقات کوتکس را مشاهده کنید. برای شرکت بر روی آن کلیک نمایید.

مسابقات کوتکس

در صفحه بعد لیست مسابقات فعال کوتکس را مشاهده خواهید کرد. برای شرکت در مسابقه کوتکس می توانید بر روی دکمه جزئیات کلیک کنید.

همچنین در همین صفحه در تب مربوط به مسابقات تکمیل شده، لیست مسابقاتی که در روزهای قبل برگزار شده است را مشاهده می کنید.

به عنوان مثال برخی از مسابقات کوتکس با جوایز 5000 دلاری در چهارشنبه با عنوان Crazy Wednesday برگزار شده است و یا به طور معمول در روز های جمعه Free Friday با جایزه 600 دلاری برگزار می شود.

پس از ورود به جزئیات مسابقه کوتکس، می توانید هزینه آن را پرداخت کنید و وارد مسابقه شوید. برای شرکت در مسابقه بر روی دکمه سبز رنگ کلیک کنید.

مسابقات بروکر کوتکس

پس از پرداخت، به شما یک حساب مسابقه کوتکس اختصاص پیدا خواهد کرد که دارای 100 دلار موجودی می باشد. 5 نفر از معامله گرانی که بتوانند در پایان مهلت مسابقات بیشترین سود را کسب نمایند برنده خواهند شد.

مسابقه بروکر کوتکس

شما می توانید در همین قسمت لیست نفرات برتر با میزان موجودی حساب آنها و جوایزی که در انتظار آنهاست را مشاهده نمایید.

 

مسابقه کوتکس برای چهارشنبه های دیوانه وار Crazy Wednesday

 

جذاب ترین مسابقات کوتکس مربوط به روزهای چهارشنبه است که دارای بیشتر مقدار جایزه دلاری می باشد. این مسابقه کوتکس دارای استخر 5000 دلار جایزه نقدی می باشد و مدت شرکت در این مسابقه تنها یک روز می باشد.

در این مسابقه به طور معمول 300 الی 500 نفر شرکت می کنند که برای ورود به آن بایستی هزینه 10 دلاری نیز پرداخت نمایند. به 5 نفر اول در این مسابقه نیز به طبق جدول زیر جوایز نقدی ارائه می شود.

نفر اول 1500 دلار
نفر دوم 1200 دلار
نفر سوم 1000 دلار
نفر چهارم 800 دلار
نفر پنجم 500 دلار

 

جوایز این مسابقه پس از 24 ساعت به حساب معاملاتی معامله گران واریز می گردد. همچنین در این مسابقه می توانید 10 بار موجودی حساب خود را به مبلغ اولیه برگردانید.

مسابقات کوتکس، مسابقه بروکر کوتکس

مسابقه کوتکس برای جمعه های رایگان Free Friday

 

مسابقات روزهای جمعه در بروکر کوتکس به صورت رایگان برگزار می شود و هزینه ای از معامله گران دریافت نمی گردد. به طور معمول تعداد شرکت کنندگان در این مسابقات کوتکس بسیار زیاد است و شما باید در مدت یک روز با بیش از 25 هزار معامله گر باینری آپشن رقابت کنید.

استخر جایزه در این مسابقه 600 دلار می باشد که به ترتیب به سه نفر اول ارائه خواهد شد.

نفر اول 300 دلار
نفر دوم 200 دلار
نفر سوم 100 دلار

با توجه به اینکه شرکت در این مسابقه هزینه ای برای معامله گران ندارد، کم ریسک ترین گزینه برای معامله گران می باشد. معامله گران باید حساب 100 دلاری خود را به ریسک بالا به مبالغ بالای 70 هزار دلار برسانند تا شانس برنده شدن را بدست آورند.

 

مسابقه کوتکس برای آخر هفته ها Weekend Battle

 

این مسابقات کوتکس در آخر هفته ها برگزار می شود و مدت زمان بیشتری نسبت به سایر مسابقات دارد. روزهای شنبه و یکشنبه معامله گران می توانند با پرداخت 1 دلار در این مسابقات شرکت کنند.

با توجه به میزان هزینه ناچیز ورودی برای این مسابقات افراد زیادی در این مسابقه شرکت می کنند و تعداد آنها به بیش از هزار نفر هم می رسد. این افراد برای کسب جایزه 3000 دلاری برای 5 نفر اول بایکدیگر رقابت می کنند.

جوایز این مسابقات به ترتیب زیر به حساب برندگان واریز می شود.

نفر اول 1300 دلار
نفر دوم 800 دلار
نفر سوم 400 دلار
نفر چهارم 300 دلار
نفر پنجم 200 دلار

 

شما می توانید مثل سایر مسابقات 10 بار حساب خود را به مبلغ اولیه برگردانید. البته توجه داشته باشید که برای هر بار باید هزینه ورود را مجددا پرداخت نمایید.

در صورتی که برای ثبت نام و احراز هویت در بروکر کوتکس نیاز به مشاوره دارید می توانید با واحد پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای شرکت در مسابقه کوتکس نیاز به ثبت نام وجود دارد؟

بله معامله گران باید برای شرکت در مسابقات بروکر کوتکس، ثبت نام و احراز هویت نمایند.

آیا مسابقه کوتکس به صورت رایگان برگزار می شود؟

بله، مسابقات روزهای جمعه به صورت رایگان برگزار می شود اما در سایر مسابقات باید هزینه ورودی پرداخت نمایید.

درج نظر