ارانته یا الپاری؛ کدام بروکر خوبه؟⚡ مقایسه بروکر آلپاری و ارانته

20 سپتامبر 2023 -

ارانته یا الپاری؛ مقایسه بروکرهای Alpari vs Errante

 

انتخاب یک کارگزاری مطمئن و خوب از میان بروکرهای معتبر در فارکس ایران، برای بسیاری معامله گران دشوار است. بروکر آلپاری یکی از شناخته شده ترین کارگزاری های فارکس هست و بسیاری از افراد به دنبال مقایسه سایر بروکرها، با آن هستند.

بروکر ارانته یکی از کارگزاری هایی است که به دلیل استقبال مشتریان، مورد توجه قرار گرفته است. این بروکر مزایای رقابتی خوبی نسبت به بروکرهای معروف دارد و به دنبال افزایش نفوذ در بازار ایران است.

نکته اساسی در مورد انتخاب بروکر، بررسی مزایا و معایب هر بروکر نسبت به نیاز معامله گران است. انتخاب بروکر برای اسکالپ تفاوت زیادی با انتخاب بهترین بروکر برای حساب پم دارد و ممکن است مزیت رقابتی هر کارگزاری در یک بخش بیشتر از سایرین باشد.

ثبت نام در Alpariثبت نام در Errante

بنابراین انتخاب ارانته یا الپاری ارتباط مستقیمی با استراتژی و هدف معامله گران و سرمایه گذاران دارد و سبک معاملاتی و نیاز های مشتریان تاثیر زیادی در انتخاب بروکر مناسب برای هر شخص دارد.

در ادامه این پست، مقایسه بروکر آلپاری و ارانته را از جهت مهمترین امکانات آنها ارائه کرده ایم و شما می توانید برای بررسی بیشتر هریک از بخش های آن، به صفحات بررسی تخصصی در پست های قبلی مراجعه کنید.

بروکر آلپاری | Alpari
بروکر ارانته | Errante
♻️تاسیس 1998 ♻️تاسیس 2018
💢رگوله FSC Mauritius 💢رگوله CySEC
💰حداقل واریز 20 دلار 💰حداقل واریز 50 دلار
📉حداکثر لوریج 1:3000 📈حداکثر لوریج 1:500

 

🎞️بررسی بروکر آلپاری و ارانته (ویدیو)

 

 

ارانته یا آلپاری؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

آلپاری بهتر است یا ارانته؟

 

بروکر آلپاری یکی از قدیمی ترین و پرآوازه ترین بروکرهای فارکس در بازار ایران است و متنوع ترین امکانات فارکس را برای مشتریان خود فراهم کرده است. از سوی دیگر بروکر ارانته، توانسته است عملکرد خوبی از خود نشان دهد و اعتماد معامله گران را بدست بیاورد.

ارانته یا الپاری

برخی از تفاوت های بروکر آلپاری و ارانته که می تواند در تصمیم گیری شما اثرگذار باشد، شامل موارد زیر است:

 

✅مقایسه اعتبار کارگزاری ها

 

اعتبار بروکرهای فارکس، بر اساس مجوز های رگولاتوری، قدمت، سابقه و رضایت مشتریان قابل اندازه گیری است. با توجه به اینکه معامله گران ایرانی امکان پیگیری مناسب از رگولاتوری را ندارد، عوامل دیگر اهمیت بسیار بالایی پیدا می کند.

بروکر آلپاری دارای بیش از 25 سال سابقه متعهدانه نسبت به معامله گران ایرانی است و اعتبار بسیار بالایی در بین معامله گران دارد. از سوی دیگر بروکر ارانته کمتر از 10 سال است که در بازار فارکس حضور دارد و در مقایسه با بروکر آلپاری اعتبار کمتری دارد.

هر دو بروکر از نظر سوابق کلاهبرداری از مشتریان شرایط مشابهی دارند و تا کنون شکایت مستندی از آنها منتشر نشده است. بنابراین می توان گفت هر دو بروکر جزو بروکر های معتبر می باشد اما قطعا بروکر آلپاری اعتبار بیشتری دارد!

 

✅مقایسه تنوع حساب های معاملاتی

 

تنوع حساب های معاملاتی برای معامله گران اهمیت بالایی دارد. حساب سنتی و حساب ECN مورد توجه هر معامله گری قرار می گیرد. بروکر آلپاری حساب نانو یا سنتی را به تازگی از سرویس های خود حذف کرده است. از سوی دیگر چنین حساب در بروکر ارانته نیز ارائه نشده است!

اما حساب های ECN در هر بروکر ارائه شده است و معامله گران حرفه ای می توانند از این حساب های در هر دو بروکر استفاده نمایند. کمیسیون حساب های ECN در بروکرهای فعال در هر دو کشور، بسیار نزدیک بهم است.

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

✅بررسی حداقل واریزی شروع کار

 

با توجه به ارزش دلار در ایران، حداقل واریزی برای بررسی استراتژی در ایران و جهان از اهمیت بالایی برخوردار است. بروکر آلپاری با ارائه استاندارد، امکان افتتاح حساب تنها با 20 دلار را نیز فراهم کرده است. در حالی که کمترین مقدار برای شروع کار در ارانته، 50 دلار است.

از سوی دیگر حداقل واریزی در حساب های دیگر بروکر ارانته بسیار بالاتر از بروکر آلپاری است. در صورتی که در بروکر ارانته بخواهید از حسابی غیر از «حساب استاندارد» استفاده کنید، باید حساب خود را حداقل 1000 دلار شارژ کنید.

حداقل واریزی در حساب «پریمیوم» و «VIP» بروکر ارانته، به ترتیب 1000$ و 5000$ می باشد که برای شروع کار برخی از مشتریان در این حساب ها، مبلغ قابل توجهی به حساب می آید.

اما در بروکر آلپاری، علاوه بر حساب استاندارد که حداقل واریز آن 20 دلار است، بیشترین واریزی اولیه مربوط به حساب ECN MT5 است که حداقل شارژ آن، 500 دلار می باشد. بنابراین در مقایسه با حساب VIP ارانته، یک دهم سپرده اولیه آن، برای فعال سازی حساب کافی است.

 

✅روش های واریز و برداشت برای ایرانیان

 

روش های واریز و برداشت در بروکرهای آلپاری و ارانته، مشابه یکدیگر می باشد، با این تفاوت که بروکر آلپاری امکان استفاده از صرافی تاپ چنج را هم در کابین مشتریان فراهم کرده است.

درگاه تاپ چنج به دلیل سادگی و ارتباط مستقیم با حساب مشتریان در کابین بروکر و همچنین شبکه حساب های بانکی کشور، به عنوان یک روش آسان انتقال وجه، مورد علاقه معامله گران قدیمی است.

آموزش شارژ و برداشت از بروکر آلپاری و ارانته در سایت قرار داده شده است و شما می توانید بر حسب شرایط خود، در هریک از بروکر های ارانته یا الپاری ثبت نام نمایید.

 

بررسی بروکر آلپاری، معرفی بروکر آلپاری

🔎 بررسی جامع بروکر آلپاری | Alpari

 

در این پست تمامی شرایط و امکانات بروکر آلپاری را همراه با نحوه شارژ و برداشت ریالی در بروکر را آموزش داده ایم.

بروکر آلپاری

01 11 00 errante broker ارانته یا الپاری

بررسی کامل بروکر ارانته | Errante 🔍

 

در مقاله زیر شرایط و امکانات بخش های مختلف بروکر ارانته را همراه با شرایط حسابهای آن معرفی کرده ایم.

بروکر ارانته

 

جدول مقایسه بروکرها؛ ارانته یا الپاری

 

در جدول زیر می توانید امکانات و شرایط بروکر های الپاری و ارانته را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که هریم از موارد گفته شده، قابل ارزیابی از طریق سایت بروکر می باشند.

ارانته یا الپاری ⚡ مقایسه بروکر آلپاری و ارانته
مشخصات بروکر بروکر آلپاری بروکر ارانته
نام شرکت Alpari Errante
امتیاز بروکر (از 5 ستاره)
⭐⭐⭐⭐ ⭐⭐⭐
سال تاسیس 1998 2018
دفتر مرکزی قبرس قبرس
رگوله اصلی FSC Mauritius CySEC
رگوله برای ایرانیان Mwali ISA FSA Seychell
حداقل سپرده 20 دلار 50 دلار
حداکثر اهرم یا لوریج 1:3000 1:500
حداقل اسپرد شناور از 0.0 پیپ شناور از 0.4 پیپ
کمترین کمیسیون 3.2 دلار در هر لات 3 دلار در هر لات
روش واریز و برداشت تاپ چنج، تتر، پرفکت مانی و … تتر، پرفکت مانی و …
تعداد حساب معاملاتی 6 حساب 4 حساب
حساب سنتی ندارد ندارد
سرویس VPS داخلی ندارد ندارد
سرویس باینری آپشن
معاملات ارز دیجیتال
سرویس کپی تریدینگ
اپلیکیشن موبایل
پشتیبانی فارسی
پلتفرم معاملاتی
 MT4/MT5  MT4/MT5/cTrader
برنامه کش بک مشتریان
حساب اسلامی
حساب دمو
معاملات ارزهای دیجیتال
ساعت کاری 24 ساعت در 5 روز هفته 24 ساعت در 5 روز هفته

 

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره انتخاب ارانته یا الپاری

 

یکی از مزایای بروکر ارانته، امکان استفاده از حساب معاملاتی با پلتفرم سی تریدر می باشد. اما بروکر الپاری تنها از متاتریدر های 4 و 5 استفاده می کند.

همچنین با نگاهی به در سایر زمینه ها، بروکر آلپاری بدون شک از بروکر ارانته عملکرد بهتری دارد و چاشنی سایقه طولانی، امکان استفاده و اعتماد مشتریان را فراهم کرده است.

البته برای بررسی بیشتر و انتخاب بروکر مناسب برای خود، می توانید به صورت اختصاصی شرایط خود را در هریک از حساب های بروکرها بررسی نمایید.

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناس فارکس، می توانید با ما در چت زنده سایت دیجی تریدرز و یا پیام رسان تلگرام همراه باشید.

سوالات متداول

آیا رگوله بروکر ارانته یا آلپاری معتبر است؟

بله، هر دو بروکر دارای رگوله معتبر برای دفتر اصلی و دفتر آفشور خود هستند.

ارانته بروکر خوبی است یا آلپاری؟

هر دو بروکر، جزو بروکرهای معتبر هستند، اما امتیازات بروکر آلپاری بسیار بیشتر از بروکر ارانته می باشد. همچنین انتخاب بروکر مناسب با توجه به شرایط هر معامله گری تفاوت دارد.

درج نظر