انواع حساب های ارانته برای معامله گران – حساب های بروکر ارانته در متاتریدر و سی تریدر

16 سپتامبر 2023 -

انواع حساب های ارانته | Errante

 

تنوع حساب های معاملاتی در بروکر فارکس، فرصت ترید برای معامله گران مختلف را می دهد. بروکر ارانته، به عنوان یکی از کارگزاری های جدید در فارکس، تنوع زیادی در حساب های معاملاتی خود بوجود آورده است.

معامله گران ارانته می توانند در پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 و سی تریدر به تمامی حساب های این بروکر متصل شوند. از ویژگی های متمایز کارگزاری ارانته، ارائه حساب های معاملاتی با تکنولوژی ECN است.

انواع حساب های ارانته شامل موارد زیر است:

  • حساب ecn استاندارد برای معامله گران مبتدی و باتجربه
  • حساب ecn پریمیوم برای معامله گران با تجربه
  • حساب ecn VIP برای معامله گران با تجربه و حرفه ای
  • حساب Tailor Made برای معامله گران حرفه ای

انواع حساب های ارانته، انواع حساب در بروکر ارانته

در ادامه این پست به بررسی بیشتر انواع حساب در بروکر ارانته می پردازیم و مشخصات هریک از آنها را بررسی می کنیم.

نام بروکر فارکس ارانته – Errante
حساب استاندارد ECN Standard
حساب پریمیوم ECN Premium
حساب وی آی پی ECN VIP
حساب سفارشی Tailor Made

 

🎞️بررسی حساب های ارانته (ویدیویی)

 

 

حساب های ارانته؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

انواع حساب در بروکر ارانته

 

حساب های بروکر ارانته به چهار دسته تقسیم شده اند و از جهاتی با یکدیکر تفاوت هایی دارند. ویژگی مشترک تمامی حساب های ارانته، امکان اتصال به پلتفرم های سه گانه متاتریدر 4 و 5 و cTrader در این بروکر است.

همچنین طبق ادعای بروکر ارانته، تمامی حساب ها از نوع ECN هستند و بدون میز معاملاتی به هسته معاملات فارکس متصل می شوند. در ادامه مشخصات مربوط به هر حساب را می توانید بررسی کنید:

 

حساب استاندارد | ECN Standard

 

حساب استاندارد در بروکر ارانته برای معامله گران مبتدی و حتی با تجربه می تواند یک گزینه مناسب باشد. شما می توانید با حداقل واریز 50 دلار در این حساب شروع به ترید کنید که نسبت به سایر حساب ها، مزیب خوبی برای معامله گران ایرانی دارد.

اسپرد معاملات در حساب ای سی ان استاندارد بر روی نماد های اصلی جفت ارزهای فارکس از 1.0 پیپ شروع می شود و انجام معاملات بدون کمیسیون می باشد. حداکثر لوریج ارانته در معاملات این حساب 1:500 است.

معامله گران با افتتاح حساب ای سی ان استاندارد ارانته، می توانند برای انجام معاملات خود از اکسپرت معاملاتی نیز استفاده نمایند. برای مشتریانی که این حساب را دارند، وبینار های آموزشی رایگان نیز ارائه می شود، تا بتوانند دانش خود را در زمینه بازار فارکس افزایش دهند.

 

⛳جدول مشخصات حساب استاندارد

 

حساب های ارانته – مشخصات حساب استاندارد
مشخصات حساب ارانته
حداقل واریزی 50 دلار
کمترین اسپرد از 1.0 پیپ
کمیسیون ندارد
سقف لوریج 1:500
حداقل حجم معاملاتی 0.01 لات
حداکثر حجم معاملاتی 50 لات
بیشترین تعداد سفارشات نامحدود
ارز پایه دلار/یورو
استاپ آوت 20%
کال مارجین 100%
حساب اسلامی بدون سواپ به محض درخواست
پلتفرم معاملاتی MT4/MT5/cTrader
نمادهای معاملاتی تمامی نمادهای بروکر

 

 

حساب پریمیوم | ECN Premiun

 

معامله گران با تجربه می توانند از طریق حساب پریمیوم ارانته در بازار فارکس شروع به انجام معاملات خود کنند. برای افتتاح حساب در این بروکر حداقل باید 1000 دلار در این حساب بروکر واریز نمایید.

اسپرد معاملات در این حساب، کمتر از حساب استاندارد ارانته است و در جفت ارزهای اصلی بازار از 0.7 پیپ شروع می شود. همچنین کمیسیون انجام معاملات در این حساب صفر است. حداکثر لوریج در این حساب نیز می تواند تا 1:500 می تواند باشد.

از ویژگی حساب های پریمیوم می توان به دسته بندی چندگانه دارایی ها و ارائه ابزار های آموزشی قوی نیز اشاره کرد. برای معامله گران این حساب، گزارش خلاصه بازار به صورت روزانه ارسال می گردد و دارای پشتیبانی اختصاصی نیز می باشد.

 

⛳جدول مشخصات حساب پریمیوم

 

حساب های ارانته – مشخصات حساب پریمیوم
مشخصات حساب ارانته
حداقل واریزی 1000 دلار
کمترین اسپرد از 0.7 پیپ
کمیسیون ندارد
سقف لوریج 1:500
حداقل حجم معاملاتی 0.01 لات
حداکثر حجم معاملاتی 50 لات
بیشترین تعداد سفارشات نامحدود
ارز پایه دلار/یورو
استاپ آوت 20%
کال مارجین 100%
حساب اسلامی بدون سواپ به محض درخواست
پلتفرم معاملاتی MT4/MT5/cTrader
نمادهای معاملاتی تمامی نمادهای بروکر

 

حساب ویژه | ECN VIP

 

حساب ECN وی آی پی مخصوص معامله گران حرفه ای در بازار فارکس می باشد و با واریز حداقل 5000 دلار می توانند در حساب وی آی پی ارانته افتتاح حساب کنند.

اسپرد معاملات در حساب وی آی پی ارانته در جفت ارزهای اصلی فارکس از 0.2 پیپ شروع می شود و البته دارای کمیسیون معاملاتی 3 دلار در هر لات نیز می باشد. حداکثر لوریج در این حساب 1:500 می باشد.

از امکانات ویژه برای مشتریان این حساب ها می توان به کمیسیون 0 درصد در واریز و برداشت حساب اشاره کرد و همچنین این حساب ها دارای اسپرد فشرده و پایین تر نسبت به سایر حساب ها می باشند.

همچنین بروکر ارانته به مشتریان حساب های VIP خود سرویس سرور مجازی (VPS) نیز به صورت رایگان ارائه می کند و ابزار های آموزشی قوی نیز در اختیار آنان قرار داده است.

 

⛳جدول مشخصات حساب VIP

 

حساب های ارانته – مشخصات حساب VIP
مشخصات حساب ارانته
حداقل واریزی 5000 دلار
کمترین اسپرد از 0.2 پیپ
کمیسیون 3 دلار در هر لات
سقف لوریج 1:500
حداقل حجم معاملاتی 0.01 لات
حداکثر حجم معاملاتی 50 لات
بیشترین تعداد سفارشات نامحدود
ارز پایه دلار/یورو
استاپ آوت 20%
کال مارجین 100%
حساب اسلامی بدون سواپ به محض درخواست
پلتفرم معاملاتی MT4/MT5/cTrader
نمادهای معاملاتی تمامی نمادهای بروکر

 

حساب معاملاتی سفارشی (Tailor Made) در ارانته

 

حساب سفارشی در بروکر ارانته برای مشتریان اختصاصی بروکر در نظر گرفته شده است و معامله گران حرفه ای برای در اختیار داشتن حساب سفارشی، باید حداقل 15000 دلار واریز نمایند.

اسپرد معاملات در حساب های Tailor Made ارانته نیز، در جفت ارزهای اصلی فارکس از 0.0 اسپرد شروع می شود. کمیسیون این حساب 2 دلار در هر لات است. همچنین اهرم معاملاتی این حساب ممکن است، پایین تر از سایر حساب ها باشد.

در این حساب به مشتریان امکانات سفارشی ارائه می شود و درخواست های اختصاصی آنها نیز پذیرفته می شود. البته دسترسی به ابزارهای قوی آموزشی و سایر امکانات بروکر را نیز دارند.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره انواع حساب های بروکر ارانته

بروکر ارانته علیرغم اینکه یک بروکر تازه تاسیس است ولی توانسته است تنوع مناسبی برای حساب های معاملاتی ایجاد کند. البته ناگفته نماند که جای حساب سنتی ارانته، در میان انواع حساب های این بروکر خالی است.

مورد دیگری که در مورد انواع حساب های بروکر ارانته وجود دارد، مبلغ بالای حداقل واریزی به حساب می باشد. با توجه به افزایش نرخ دلار در ایران، بسیاری از معامله گران برای شروع معاملات خود، علاقه مند به استفاده از سرمایه کمتری هستند.

در حال حاضر تنها حساب استاندارد ارانته دارای مبلغ پایینی (50 دلار) برای واریز اولیه می باشد و برای کار در سایر حساب ها، حداقل شارژ حساب 1000 دلار و یا بالاتر می باشد.

در صورتی که علاقه مند به دریافت مشاوره تخصصی درباره مقایسه حساب های بروکر ارانته هستید، می توانید با کارشناس دیجی تریدرز در تلگرام تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

انواع حساب های بروکر ارانته کدام هستند؟

بروکر ارانته دارای چهار نوع حساب معاملاتی زیر است:

  • حساب استاندارد
  • حساب پریمیوم
  • حساب VIP
  • حساب Tailor Made

درج نظر