نماد نفت در ارون گروپس ✅نماد نفت برنت و نفت خام در بروکر آرون گروپس

25 نوامبر 2023 -

نماد نفت در ارون گروپس – AronGroups

 

معاملات کالاهای اساسی در بروکرهای فارکس، مورد توجه معامله گران است. کارگزاری آرون گروپس، نیز معاملات اسپات کالاهای مهم فارکس، مثل نماد “نفت در فارکس” و “گاز طبیعی” را ارائه کرده است.

شما می توانید در تمامی حساب های بروکر آرون گروپس، نمادهای نفت را ترید کنید. یکی از حساب های مورد توجه معامله گران «حساب سنتی» یا نانو در آرون گروپس است.

نماد نفت در این حساب به صورت محدودتری ارائه می شود اما در سایر حساب ها تمامی نمادهای نفت و گاز طبیعی ارائه شده است. البته اندازه قرداد و مشخصات نمادهای نفتی نسبت به سایر بروکرهای فارکس تفاوت دارد.

نماد نفت در ارون گروپس

 در ادامه این پست به بررسی نماد های نفتی در بروکر آرون گروپس می پردازیم.

بروکر فارکس آرون گروپس
نماد نفت برنت
BRNUSD
نماد نفت خام WTIUSD
پلتفرم معاملاتی متاتریدر 5
تماس با مشاور در تلگرام

 

🎞️بررسی نماد نفت در آرون گروپس (ویدیویی)

 

 

نماد نفت در آرون گروپس؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

انواع نماد نفت در آرون گروپس

 

نماد نفت در آرون گروپس “BRNUSD” است که متعلق به نفت برنت بریتانیا می باشد. نماد نفت خام آمریکا نیز “WTIUSD” است. این نمادها حساب های استاندارد، VIP و نقدی بروکر آرون گروپس ارائه شده اند.

 

🔘نماد نفت برنت در بروکر آرون

 

نماد نفت برنت در حساب نانو آرون گروپس با کمی تفاوت “BRNUSDn” می باشد؛ که حرف “n” در کنار نماد اصلی آن نشانگر حساب نانو می باشد. اندازه قرارداد (حجم قرارداد) نماد نفت برنت در بروکر آرون گروپس، معادل 1000 بشکه نفت می باشد.

البته بجز نماد آن، مشخصات قرارداد آن نیز با حساب های دیگر آرون گروپس تفاوت دارد. حجم قرارداد این نماد معادل 10 بشکه است که نسبت به حساب های استاندارد، وی آی پی و نقدی 100 برابر کوچکتر است.

اسپرد متوسط نماد نفت برنت در بروکر آرون گروپس 22 پیپ است. البته باید هزینه کمیسیون آن در حساب های ECN آرون گروپس، 0.0032% در هر لات معامله به دلار می باشد.

بیشتر لوریج معاملات این نماد به صورت داینامیک محاسبه می شود. همچنین ساعت معاملات نفت برنت از 23:59 الی 03:00 بامداد به وقت (GMT+2) در بروکر آرون می باشد. البته در روزهای دوشنبه از ساعت 01:00 تا 23:59 معاملات انجام می گیرد.

تعداد اعشار قیمتی این نماد در آرون گروپس 3 رقمی است. سواپ معاملات خرید در نماد نفت برنت آرون گروپس، 6.195$ است و معاملات فروش، 63.349-$ بهره منفی برای معاملاتی که به روز بعدی منتقل می شوند، دارد.

حداقل معامله نفت برنت 0.01 لات و حداکثر آن 5 لات در هر سفارش می باشد و استاپ لول آن 15% است. این نماد به عنوان یکی قراردادهای حوزه انرژی در بروکر آرون تنها در ازای جفت ارز USD معامله می شود.

نماد نفت در ارون گروپس - متاتریدر 5
نماد نفت در ارون گروپس [متاتریدر 5]

🔘نماد نفت خام در بروکر آرون

 

نماد نفت خام در آرون گروپس “WTIUSD” است و در تمامی حساب های معاملاتی بجز حساب نانو ارائه می شود. نفت خام که به «نفت سبک وست تگزاس» نیز شناخته می شود، اسپرد کمتری نسبت به نفت برنت دارد.

اسپرد متوسط این نماد در آرون گروپس حدود 20 پیپ است. این نماد نیز از جهت بسیاری از شرایط معاملاتی، مشابه نماد نفت برنت می باشد؛ از جمله میزان کمیسیون اعلام شده برای نفت خام در حساب های VIP آرون گروپس!

میزان بهره شبانه یا سواپ آن برای معاملات خرید و فروش منفی است. سواپ خرید نفت خام 9.308-$ و بهره فروش نفت خام 16.835-$ است. ساعت معاملات نماد خام ارون گروپس نیز، کمی با نفت برنت تفاوت دارد.

ساعت شروع معاملات نفت خام ساعت 01:05 در تمامی 5 روز معاملاتی هفته می باشد و زمان اتمام بازار آن در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه 23:59 می باشد. اتمام بازار نفت خام در روزهای پنج شنبه، (21:29) و در روزهای جمعه (20:44) می باشد.

توجه داشته باشید که هم نماد نفت برنت و هم نماد نفت خام در بروکر آرون گروپس، سواپ 3 برابری ندارد. همچنین حداکثر حجم معاملاتی در این نماد 50 لات در تمامی سفارش های یک حساب می باشد.

 

نماد نفت در لایت فارکس ، ترید نفت در بروکر لایت فایننس معاملات نفت فارکس

🔎 نماد نفت در کارگزاری لایت فایننس

 

  نماد نفت در لایت فارکس ➡️

نماد نفت در آلپاری

نماد نفت در کارگزاری آلپاری 🔍

 

⬅️ نماد نفت در آلپاری

 

💡نظر نویسنده درباره نماد نفت در بروکر آرون

 

نماد نفت در ارون گروپس، یکی از نمادهای پرطرفدار معامله گران است. البته این نماد در سایر بروکرهای معتبر نیز بسیار مورد توجه قرار دارد. شرایط معاملاتی بروکر آرون مشابه بسیاری از بروکرهای رقیب آن است.

شما می توانید نماد نفت در آلپاری یا لایت فارکس را از طریق دیجی تریدرز معامله کنید و حداقل 50% از هزینه های کمیسیون و اسپرد معاملات خود را کاهش دهید. در صورت علاقه مندی به این موضوع می توانید با مشاورین خود در تلگرام تماس بگیرید.

سوالات متداول

نماد نفت برنت در بروکر آرون گروپس چیست؟

نماد معاملاتی نفت برنت در ارون گروپس، “BRNUSD” در حساب های استاندارد، VIP و نقدی است. نماد نفت در حساب نانو ارون گروپس “BRNUSDn” است.

آیا بهره شبانه خرید نماد نفت برنت در آرون گروپس منفی است؟

خیر، خرید نماد نفت برنت در آرون گروپ همراه با سواپ شبانه مثبت است. از سوی دیگر اما معاملات نفت خام برای هر دو جهت بازار منفی می باشد.

جایگزین بروکر آرون گروپس برای نماد نفت کدام است؟

معامله گران ایرانی می توانند در بروکر لایت فارکس، نماد نفت را معامله نمایند. این بروکر دارای کمیسیون و اسپرد بسیار پایینی در نماد نفت است.

نظرات (1)
  1. با سلام و عرض ادب
    اطلاعات ارائه شده درباره حجم قرارداد و اسپردها بسیار مفید بود. پیشنهاد می‌کنم که نویسنده محترم جناب صادقلو توضیحات بیشتری در مورد استراتژی‌های تجاری مناسب برای این شرایط معاملاتی ارائه دهند در آینده.

درج نظر