حساب دمو آرون گروپس – آموزش افتتاح حساب دمو در بروکر آرون گروپس

31 اکتبر 2023 -

بررسی حساب دمو آرون گروپس

 

بروکر آرون گروپس حساب های معاملاتی متنوعی را در به مشتریان خود معرفی کرده است. اما معامله گرانی قصد معامله در حساب دمو (Demo) دارند، تنها می توانند از حساب استاندارد دمو استفاده نمایند.

به عبارت دیگر، حساب های حقیقی نانو و نقدی دارای معادل در حساب های دمو نیستند. شما می توانید حساب دمو آرون گروپس تا 100 میلیون دلار نیز حساب خود را شارژ کنید!

نحوه ساخت حساب آزمایشی بسیار ساده است و بهتر است معامله گران مبتدی قبل واریز پول به حساب خود، با این حساب شروع به بررسی معاملات در بروکر آرون گروپس نمایند. تمامی حساب های این بروکر بر روی پلتفرم متاتریدر 5 ارائه شده است.

حساب دمو آرون گروپس

شما می توانید از طریق کابین شخصی خود، درخواست حساب دمو آرون گروپس را بدهید تا اطلاعات ورود به حساب را دریافت نمایید. در ادامه این پست به بررسی این موضوع می پردازیم.

نام بروکر آرون گروپس
حساب دمو استاندارد
حداکثر لوریج 1:500
ارز پایه USD و XTS
حداقل شارژ $50
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

🎞️آموزش حساب دمو آرون گروپس (ویدیویی)

 

 

حساب دمو آرون گروپس؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

مشخصات حساب دمو آرون گروپس چیست

 

حساب دمو آرون گروپس یک استاندارد است. میزان اسپرد در این حساب مشابه حساب حقیقی استاندارد است. ارز پایه حساب استاندارد دمو بر حسب USD و XTS ارائه می شود. این حساب در پلتفرم متاتریدر 5 قابل استفاده است.

همچنین معامله گران می توانند اهرم های مختلفی برای این حساب انتخاب نمایند. سقف لوریج در حساب دمو 1:500 است و حداقل لوریج آن 1:50 است [همچنین لوریج های پرکاربرد 1:100 و 1:200 نیز ارائه می شود!].

شارژ موجودی اولیه حساب دمو آرون به مبلغ دلخواه معامله گران نیست بلکه باید از منوی مربوط به آن انتخاب کنید که شامل موارد زیر است:

 • 50 دلار
 • 1000 دلار
 • 2000 دلار
 • 10 هزار دلار
 • 100 هزار دلار
 • 1 میلیون دلار
 • 10 میلیون دلار
 • 100 میلیون دلار

 

آموزش افتتاح حساب دمو در آرون گروپس

 

برای باز کردن حساب دمو آرون گروپس، می توانید از طریق روش زیر استفاده به سرعت حساب خود را ایجاد نمایید. برای افتتاح حساب دمو وارد کابین شخصی خود در آرون گروپس شوید و مراحل زیر را پیش ببرید:

گام #1: ورود به کابین شخصی

 

با استفاده از آدرس ایمیل و پسورد خود، وارد کابین شخصی بروکر آرون گروپس شوید. از منوی سمت راست خود بر روی «حسابها» کلیک کنید و گزینه «باز کردن حساب دمو» را انتخاب کنید.

حساب دمو آرون گروپس

 

گام #2: تکمیل فرم افتتاح حساب دمو

 

در صفحه بعدی، فرم افتتاح حساب دمو آرون گروپس را به ترتیب زیر پر کنید:

 • نوع حساب معاملاتی خود را از طریق منوی کشویی بر روی “استاندارد دمو” قرار دهید.
 • اهرم یا لوریج حساب خود از منوی کشویی انتخاب کنید.
 • ارز پایه حساب حساب خود را بر روی “USD” قرار دهید.
 • بالانس یا موجودی اولیه حساب خود را از منوی کشویی انتخاب کنید.
 • بر روی دکمه «ادامه» کلیک کنید.

 

حساب دمو آرون گروپس
حساب دمو آرون گروپس؛ تکمیل فرم افتتاح حساب دمو

 

گام #3: تایید مشخصات حساب

 

در صفحه بعد، مشخصات حساب درخواستی شما، مجددا نمایش داده می شود. برای تایید روند افتتاح حساب دمو آرون گروپس، پس از بررسی آنها بر روی دکمه «ادامه» کلیک کنید. اگر قصد تغییر مشخصات حساب را دارید می توانید بر روی دکمه «برگشت» کلیک کنید و آنها را اصلاح کنید.

حساب دمو آرون گروپس

 

گام #4: ورود به حساب دمو در متاتریدر

 

در صفحه بعدی، اطلاعات ورود به حساب دمو در متاتریدر (MT5) را در اختیار شما قرار می دهد. برای ورود به حساب معاملاتی خود در متاتریدر 5 باید سرور «AronMarkets-MT5» را انتخاب کنید. سپس شماره ورود را به همراه رمز عبور خود وارد کنید.

حساب دمو آرون گروپس

 

شارژ حساب Demo در آرون گروپس

 

شاید بسیاری از معامله گران علاقه مند به انتخاب مبالغ دیگری برای شارژ حساب دمو باشند. به عنوان مثال در صورتی که بخواهید حساب خود را 5 هزار دلار شارژ کنید، می توانید حساب خود را یک بار 2000 دلار شارژ نمایید و مجددا از طریق کابین 2000 و 1000 دلار نیز شارژ کنید.

حساب دمو آرون گروپس

برای شارژ حساب دمو، از منوی سمت راست خود بر روی گزینه «بررسی اجمالی حساب ها» کلیک کنید. در صفحه جدید بر روی «دیدن» کلیک کنید. در صفحه بعد، بر روی دکمه «اضافه کردن دارایی دمو» در سمت کادر سمت چپ خود کلیک کنید و در فرم جدید، موجودی مورد نیاز خود را اضافه کنید.

حساب دمو آرون گروپس؛ شارژ

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره حساب دمو آرون گروپس

 

حساب دمو در آرون گروپس برای معامله گران حرفه ای و مبتدی مورد نیاز است. شما می توانید قبل از ورود سرمایه خود، در حساب دمو اسپرد و کمیسیون معاملات خود را بررسی کنید.

البته توجه داشته باشید که حساب دمو هیچ گانه تمامی شرایط حساب واقعی را ندارد. به همین دلیل، پس از ورود به حساب های حقیقی نیز، بهتر است ابتدا با حساب سنتی شروع کنید و به مرور موجودی حساب خود را افزایش دهید.

در صورتی که برای انتخاب بروکر مناسب و مطمئن در فارکس، نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان دارید، می توانید با واحد پشتیبانی تلگرام و یا چت زنده در سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید.

سوالات متداول

حساب دمو آرون گروپس برای چه افرادی مناسب است؟

حساب دمو آرون گروپس از نوع استاندارد می باشد و برای همه معامله گران مبتدی تا حرفه ای قابل استفاده می باشد.

درج نظر