کلاهبرداری بروکر آمارکتس؛ مشکل Amarkets [اسلیپیج، کندل سازی]

17 مه 2023 -

آیا کلاهبرداری بروکر آمارکتس واقعیت دارد یا نه!

 

«بروکر آمارکتس» یکی از کارگزاری های فعال در بازار ایران است، که در سال های اخیر بسیار مورد توجه معامله گران قرار گرفته است. در حال حاضر بروکر Amarkets یکی از 5 بروکر برتر در بازار ایران است.

اما در کنار این استقبال از ای مارکتس، ممکن است در فضای مجازی نظرات متفاوتی در مورد “کلاهبرداری بروکر آمارکتس” را هم مشاهده کرده باشید که باعث نگرانی و استرس تریدرها شده است!

بسیاری از صفحات ممکن است با نشان دادن تصاویری از واریز و برداشت و یا سود های خود؛ مدارکی را نیز ارائه می کنند تا ادعای نمایند که آمارکتس کلاهبرداری کرده است.

در این پست روش های کلاهبرداری آمارکتس و نظرات معامله گران را در مورد بروکر آمارکتس بررسی خواهیم کرد و در صورتی که مستنداتی در اختیارمان قرار بگیرد، آن را منتشر خواهیم کرد.

کلاهبرداری بروکر آمارکتس

 

بروکر فارکس آمارکتس🔸Amarkets
💢سال تاسیس 🌱2007 میلادی
♨️احراز هویت برای ایرانیان ✅با کارت ملی و پاسپورت
روش های کلاهبرداری
افزایش اسلیپیچ، کندل سازی
☎️پشتیبانی فارسی 🔵پشتیبانی تلگرام

 

ثبت نام در آمارکتس

🎞️بررسی کلاهبرداری بروکر آمارکتس (ویدیو)

 

 

کلاهبرداری بروکر آمارکتس؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

روش کلاهبرداری آمارکتس از معامله گران

 

در این صفحه گزارش هایی که از معامله گران بروکر آمارکتس در مورد تخلفات احتمالی یا کلاهبرداری به دست ما می رسد را، بررسی و ارزیابی خواهیم کرد. نمونه ای از این موارد را در ادامه مشاهده می کنید:

 

📈افزایش اسلیپیچ و کاهش لوریج حساب

 

در ماه های گذشته یکی موارد کلاهبرداری آمارکتس، در فضای مجازی و کانال های تلگرامی و یا صفحات اینستاگرام [توسط برخی از فعالین بازار که پکیچ های آموزش معاملات در فارکس ارائه می کنند]، منتشر شده است.

به عنوان نمونه در یکی از ویدیو ها، فردی مدعی است که در تایم خبر فارکس، یک سفارش خرید با لوریج 1:3000 در بروکر آمارکتس ثبت نموده است. اما این بروکر معامله او را با فاصله بسیار از نقطه خرید مورد نظر وی، انجام داده است.

این شخص با ارائه مستنداتی نشان می دهد که بروکر آمارکتس کلاهبرداری خود را، با کاهش لوریج معامله به 1:500 و افزایش اسپرد (و اسلیپیج) معامله انجام می دهد.

طبق ادعای وی این موضوع نشان دهنده آن است که آمارکتس یک مارکت میکر است و مثل یک بروکر مارکت ریل، معاملات را به نقدینگی بازار وصل نمی کند بلکه از میز معاملاتی (Deal Desk) در حساب ECN آمارکتس استفاده می کند.

کلاهبرداری بروکر آمارکتس از ایرانیان

این ویدیو که واکنش های زیادی به همراه داشته است، مدعی کلاهبرداری بروکر آمارکتس در حساب ECN شده است و بسیاری از مردم با مشاهده آن، همین قضاوت را می کنند.

این در حالی است که اگر با قوانین معاملات در بروکر های فارکس آشنا باشید، متوجه خواهید شد که این بروکر نه تنها کلاهبرداری نکرده است بلکه معاملات واقعی را به مشتریان خود ارائه می کند.

✔️ نکته قابل توجه این است که کاهش لوریج در زمان اخبار؛ مخصوص آمارکتس نیست و در تمامی بروکر های فارکس یک امر مرسوم و قانونی می باشد و نمی تواند از آن با عنوان کلاهبرداری آمارکتس یاد کرد.

بروکر های معتبر بین المللی نیز در زمان انتشار اخبار، اجازه ترید با مبلغ کم و حجم بالا با استفاده از لوریج (اعتبار بروکر) را به مشتریان خود نمی دهند.

چرا که میزان احتمال ایجاد بالانس منفی در حساب معامله گران بسیار بالاست و با کوچکترین گپ قیمت در چند ثانیه اعتبار مالی بروکر برای معامله به خطر می افتد.

توجه داشته باشید که در بروکر آمارکتس، لوریج 1:3000 برای حساب هایی که موجودی «کمتر از 1000 دلار» دارند، ارائه می شود. البته سقف اهرم در نماد های مختلف نیز تفاوت دارد.

اما با این حال، این موضوع نشان می دهد که فرد مدعی، علیرغم موجودی کم در حساب خود، با استفاده از لوریج که اعتبار معاملاتی بروکر است، در لحظه انتشار خبر به دنبال ترید بوده است.

بنابراین اغلب بروکر های معتبر در نوسان شدید قیمت که معمولا همزمان با انتشار اخبار مهم مربوط به آن نماد است، میزان اهرم معاملاتی یا لوریج ارائه شده را گارانتی نمی کنند.

از سوی دیگر ممکن است به دلیل گپ های ایجاد شده در قیمت به دلیل انتشار خبر، معاملات با اسپرد بالاتری انجام بپذیرد و در قیمت مورد نظر معامله گران خریداری در بازار نباشد.

توجه داشته باشید که شما می توانید قبل از انتشار خبر با اسپرد مناسب وارد معامله شوید. همچنین می توانید با استفاده از لوریج های پایین یا موجودی زیاد در حین اخبار نیز معاملات مورد نظر خود را با حجم دلخواه خود انجام دهید.

💡 توجه داشته باشید که در بسیاری از این موارد، افراد با تخریب بروکر های معتبر فارکس در ذهن افراد ایجاد ناامنی می کنند تا بتوانند بروکر های ناشناس و یا غیر معتبر را به آنها معرفی نمایند!

 

لوریج بروکر آمارکتس ، بروکر ای مارکتس ، اهرم معاملاتی ای مارکتس ، لوریج آمارکتز

تغییر اهرم (لوریج) در بروکر آمارکتس

یکی از امکانات جذاب بروکر های فارکس ارائه اهرم یا لوریج است که به عنوان اعتبار معاملاتی امکان ورود با سرمایه کم و حجم بیشتر را به معامله گران می دهد.

شرایط استفاده از لوریج آمارکتس در نماد های مختلف فارکس مثل نماد طلا، شاخص ها و ارزهای دیجیتال با توجه به میزان موجودی حساب در نظر گرفته می شود.

تغییر لوریج در آمارکتس

 

کد معرف آمارکتس کجاست ، کد معرف در آمارکتس

دریافت ریبیت در بروکر آمارکتس

معامله گران بروکر آمارکتس می توانند از طریق کد معرف آمارکتس، به صورت مستمر در ابتدای هر ماه میلادی از ما ریبیت فارکس دریافت کنند:

کش بک آمارکتس

 

استاپ هانت معاملات در بروکر آمارکتس

 

در تاریخ 13 نوامبر 2023، استاپ لاس بسیاری از معاملات طلا در کارگزاری آمارکتس توسط یک شدو (سایه کندل) تاچ شد و برخی از حساب های معاملاتی که در پوزشن های لانگ قرار داشتند اما از استاپ لاس استفاده نکرده بودند، کال مارجین شدند.

کندل استاپ هانت آمارکتس در ابتدای روز معاملاتی هفته (بامداد دوشنبه) در «ساعت 01:30 بامداد» اتفاق اتفاد و در تمامی اکانت های معاملاتی آمارکتس قابل مشاهده است. بسیاری از معامله گران از این مورد به عنوان آشکارترین کلاهبرداری بروکر آمارکتس یاد کردند.

کلاهبرداری بروکر آمارکتس
کلاهبرداری بروکر آمارکتس! استاپ هانت در متاتریدر (13 نوامبر 2023)

این کندل در سایر بروکرها و نمودار جهانی طلا وجود ندارد و اجرای آن توسط آمارکتس دزدی بشمار می آید. دیجی تریدرز با پیگیری این مساله از مدیریت آمارکتس، توانست پاسخ مطلوبی را از کارگزاری دریافت نماید.

مدیریت بروکر آمارکتس با قبول اشتباه در قیمت گذاری، متعهد شده است تا مشکل معامله گرانی که دچار ضرر شده اند را بررسی و جبران نماید. برای جبران این موضوع باید با ارسال ایمیل به پشتیبانی درخواست بررسی خود را اعلام کنید.

پشتیبانی بروکر آمارکتس

متن اصلی اطلاعیه آمارکتس به شرح زیر است:

مشتریان گرامی بروکر AMarkets

به اطلاع شما میرسانیم در تاریخ 13 نوامبر 2023 از «ساعت 1:30» تا «1:31 بامداد»، قیمت های دریافتی از طرف یکی از تامین کنندگان نقدینگی برای ابزار معاملاتی XAU/USD شامل قیمت مغایر با قیمت بازار بوده است.

آمارکتس نتیجه معاملات متاثر از این اتفاق را بررسی می کند و ضرر ناشی از اجرای معاملات در قیمت مغایر با قیمت بازار، به مشتریان بازگشت داده میشود.

ضمن تشکر از صبر و شکیبایی تمام مشتریانی که در این شرایط ضرر کرده اند، خواهشمندیم از طریق ارتباط با تیم پشتیبانی بروکر یا فرستادن ایمیل مستقیم، درخواست خود را به بروکر ارسال کنند.

.

 

اسپرد طلا در آمارکتس

اسپرد طلا در حساب های آمارکتس

نماد طلا در بروکر ای مارکتس، یکی نماد های بسیار پرطرفدار و محبوب برای معامله گران حرفه ای بشمار می آید:

اسپرد طلا در آمارکتس

 

🚫کندل سازی بروکر آمارکتس

 

برخی از گزارش هایی که در روزهای گذشته به دست ما رسیده است، حکایت از کندل سازی بروکر آمارکتس دارد. تعدادی از معامله گران موفق مدعی هستند که بروکر آمارکتس برای حذف معاملاتی که در جهت روند بازار هستند، کندل سازی می کند.

در این شیوه جدید کلاهبرداری، بروکر فارکس در معاملاتی که قیمت به نزدیک استاپ لاس معاملات سود ده می رسد، اندازه بدنه یا شدو را در کندل های متاتریدر معامله گر بزرگتر شکل می گیرد تا استاپ لاس آنها فعال شود.

برخی از معامله گران معتقدند این موضوع توسط استاپ هانت ها در موسسات مالی بزرگ طراحی می شود اما با بررسی چارت در “تریدینگ ویو” یا “متاتریدر” سایر معامله گران آمارکتس، کندل های متفاوتی را مشاهده می کنیم.

اما در این شیوه کلاهبرداری، بروکر آمارکتس کندلی که باعث حذف معامله با استاپ لاس می شود را، تنها برای متاتریدر معامله گر خاص ارسال می کند. این موضوع در طول یک ماه، به صورت رندوم و به تعداد محدود انجام می گیرد.

البته طبق گزارش سایر معامله گران، این موضوع در اغلب بروکرهای ایرانی رایج است. همین مساله باعث شده است تا بسیاری از معامله گران از حد ضرر یا استاپ لاس استفاده نکنند! البته واضح است که این حرکت می تواند زیان های به مراتب بزرگتر برای حساب ایجاد کند.

ربات دستیار تریدر رایگان فارکس، ربات مدیریت سرمایه متاتریدر 4 و 5، اکسپرت مدیریت سرمایه

مجموعه دیجی تریدرز برای رفع این مشکل، ربات دستیار تریدر خود را به معامله گران ارائه کرده است. شما می توانید بدون قرار دادن حد ضرر یا حد سود در معاملات، از ربات برای بستن پوزیشن خود در محل حد ضرر استفاده کنید.

استفاده از این ربات باعث خواهد شد که استاپ لاس معامله شما برای سرور بروکر ارسال نگردد. در حقیقت ربات دستیار دیجی تریدرز مانند شخصی که نظاره گر چارت معاملاتی است، همیشه آماده است تا پوزیشن های شما را در محل مناسب آن [در سود یا ضرر مورد نظر شما] ببندد.

اکسپرت مدیریت سرمایه

 

آیا بروکر آمارکتس کلاهبرداری است؟

 

خیر، بروکر آمارکتس در لیست بروکرهای کلاهبردار یا اسکم قرار ندارد بلکه یکی از برترین بروکر های فعال در بازار فارکس ایران است که از سال 2007 تاسیس شده است و معامله گران بسیاری در این بروکر فعالیت دارند.

برخی از افراد در حالی ادعای کلاهبرداری آمارکتس را بیان می کنند که این بروکر اجازه واریز و برداشت در کمتر از یک ساعت را به معامله گران ایرانی از طریق ارزهای دیجیتال مثل تتر و یا روش درگاه ریالی مثل تاپ چنج را ارائه می کند.

بروکر آمارکتس دارای رگوله های سنت وینست (FSA) است که دارای ثبت رسمی با شماره IBC 201522567 می باشد. این بروکر در بازار ایران به خوشنامی و تعهد شهرت دارد و تاکنون مستنداتی مبنی بر شکایات و یا مشکلات مشتریان به دست ما نرسیده است.

رگولاتوری بروکر آمارکتس ، اعتبار بروکر آمارکتس ، بروکر معتبر آمارکتس ، کلاهبرداری آمارکتس ، هک آمارکتس

همچنین تمامی حساب های معاملاتی در بروکر ای مارکتس دارای بیمه مالی Financial Commission تا سقف 20 هزار یورو می باشند و در صورتی که تخلفی در این بروکر رخ دهند و دارای مستندات کافی باشد، این بیمه خسارت را به معامله گران پرداخت خواهد کرد.

ثبت نام در آمارکتس

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره کلاهبرداری آمارکتس

 

خوشبختانه با توجه به اطلاعات و اسنادی که تا کنون به دست ما رسیده است، هیچ مورد قطعی و رایجی از کلاهبرداری در بروکر آمارکتس مشاهده نشده است. البته در برخی از سایت های خارجی ارزیابی بروکرها، هشدارهایی در مورد رگولاتوری این بروکر مطرح شده است.

توجه داشته باشید که، این موضوع سالهاست که مطرح است و سابقه و خوشنامی بروکر آمارکتس، تاییدی بر اعتبار خوب آن است. تیم بررسی ما، مدام در حال ارزیابی بروکرهای کلاهبردار فارکس است و در صورت مشاهده اسناد کامل، آنها را در سایت منتشر خواهد کرد.

از سوی دیگر توجه داشته باشید که مسئولیت انتخاب بروکر مناسب و انحام معاملات به عهده شما می باشد. تیم دیجی تریدرز در همراهی با معامله گران، آخرین و به روزترین اطلاعات در زمینه بروکر های فارکس را منتشر می کند.

درصورتی که علاقه مند به دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان برای عضویت در بروکر های معتبر فارکس ایران هستید می توانید از طریق پشتیبانی سایت دیجی تریدرز با ما در تماس باشید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

سوالات متداول

آیا کلاهبرداری بروکر آمارکتس صحت دارد؟

خیر، بروکر آمارکتس دارای رگولاتوری سنت وینست (FSA) می باشد و از سال 2007 در بازار فارکس خدمات مالی ارائه می کند. تا کنون گزارش و یا شکایت مستندی از بروکر Amarkets به دست ما نرسیده است.

آیا بروکر آمارکتس رگوله دارد؟

بله بروکر آمارکتس برای معامله گران ایرانی تحت مجوز رگوله سنت وینسنت که ثبت رسمی با شماره IBC 201522567 دارد در بازار فارکس فعالیت می کند.

آیا بروکر آمارکتس کندل سازی می کند؟

خیر، گزارش خاصی درباره کندل سازی در بروکر آمارکتس بدست ما نرسیده است و بسیاری از معامله گران از چارت های این بروکر رضایت دارند.

نظرات (15)
 1. سلام. خیلی ممنونم از راهنماییتون. خیلی مفید بود. طبق راهنمایی شما با پشتیبانی بروکر آمارکت؛ مکاتبه ایمیلی داشتم و مشکل را در میان گذاشتم.
  در جواب ایمیلم بیان کردن که این مشکل (بسته شدن پوزیشن های بای در هج) استثنا بوده و به دلیل اینکه انس جهانی به سقف تاریخی خودش رسیده این مشکل به وجود اومده و حساب رو طبق همون پوزیشن های قبلی با همون مقدار اکوئیتی بر می گردونن و در صورت موافقت با این پیشنهاد اطلاع رسانی کنم که بعد از اینکه اعلام موافقت کردم حساب رو بعد از چند ساعت برگردوندن.

  پشتیبانی آمارکت به نظرم حرف نداره و واقعا رسیدگی می کنند ولی چون این اتفاق افتاد و با این کارشون به حسابم، زیان بدی وارد شد درکل این بروکر رو برای ترید کردن تایید نمی کنم چون برای ترید کردن دیگر احساس امنیت نمی کنم.

  • با سلام. خدا رو شکر. ممنون که فیدبک به ما دادید. موفق و پرسود باشید.

 2. سلام. یه سوال داشتم ازتون.
  من توی امارکت حساب استاندارد داشتم و در معاملات طلا چون حد ضرر نگذاشته بودم و چند پوزیشن سل باز داشتم به همان تعداد؛ پوزیشن باز بای هم باز کردم چون می دونستم طلا صعودی می شه برای اینکه کل حساب رو از دست ندم به تعداد مساوی بای و سل باز کردم که حساب صفر نشه. دوشنبه هفته گذشته که طلا صعود کرد خود بروکر تمام معاملات بای منو در ۲۰۷۲ بست و تمام پوزیشن های باز سل من تا ۲۱۳۴ رفته و حسابم صفر شد و نزدیک ۸۰۰ دلار از دست دادم.
  به پشتیبانی تلگرام هم که پیام دادم که چرا پوزیشن های بای من رو بروکر بسته درصورتیکه حق بستن پوزیشن بای من رو نداشتند
  پاسخ درستی ندادند و گفتند تا سه روز کاری جوابتون ایمیل میشه ولی پاسخی هم دریافت نکردم.
  لطف می کنید راهنمایی ام کنید که چه جوری باید پیگیر بشم؟! و اصلا چرا همچین اتفاقی برای حسابم افتاده؟!
  چون پوزیشنهای باز بای من نباید خودبخود از طرف بروکر بسته می شد که همین بسته شدنش باعث صفر شدن حسابم بخاطر باز بودن پوزیشنهای سل ام شد!!!!

  • با سلام. انجام معاملات هج در تمامی بروکرهای فارکس معتبر نمی باشد. با توجه به اینکه معاملات بای را جهت هج معاملات سل باز کرده اید، ممکن است بروکر آمارکتس آنها را بسته باشد. این موضوع الزاما ارتباطی به جهت حرکت بازار ندارد.
   جهت پیگیری می توانید مکاتبه ایمیلی و مکتوب با پشتیبانی بروکر انجام دهید تا پاسخ آن را دریافت نمایید. چت تلگرام نمی تواند پاسخ رسمی از سوی بروکر بشمار آید و ممکن است جوابی دریافت نکنید.
   با توجه به اینکه ما دسترسی کافی به اطلاعات حساب شما نداریم، خوشحال میشویم تا پاسخ پشتیبانی بروکر را با ما درمیان بگذارید.

 3. ایران تحریم است و بروکرهایی که مثلا به ایران خدمات می دهند بطور واقعی له بتزارهای مالی دنیا متصل نیستند و اغلب اسکم یا مارکت میکر هستند و اکثر معامله گران رابطور عمد دچار ضرر می کنند تا پولشویی کنند

 4. متاسفانه بروکر امارکتس شیطنت میکندو بروکر ویندزور کلاهبردازی میکند و یکی از نا امن ترین بروکر برای ایرانیان ویندزور است و ۳۰۰دلار منو خوردن و ی ابم روش و اصلا پشتیبانش جوابم نداد

 5. سلام،بنظرتون مبلغ بالای صد هزار تا رو میشه اعتماد کرد و به این بروکر واریز کرد؟ معامله گرای حرفه ای که مبلغ زیادی دارن تو ایران چه میکنن؟

  • باسلام. بله، در حال حاضر، معامله گرانی از ایران، مبالغ بالای 150 هزار دلار هم در حساب بروکرهای فارکس ایرانی دارند و با پشتیبانی مجموعه دیجی تریدرز، مشغول معامله گری هستند.
   اما به طور کلی پیشنهاد ویژه کارشناس دیجی تریدرز، برای معامله گران حرفه ای که سرمایه بالای 150 هزار دلار برای ترید دارند و به طور منظم از بازار کسب درآمد می کنند، ورود قانونی به بروکرهای معتبر جهانی مثل هات فارکس، پپراستون و … است.
   در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و دریافت پشتیبانی جهت ورود قانونی به بروکرهای معتبر در جهان، با پشتیبانی ما در تلگرام تماس بگیرید.

 6. درود بر شما. اطلاعاتی که در مورد کلاهبرداری بروکر آمارکتس میدن درست نیست چون بلد نیستند از فارکس پول دربیارند بروکر رو مقصر می کنند. من سه سال هست با آمارکتس کار می کنم و بالای 15 هزار دلار سرمایه گذاشتم و مشکلی برای برداشت اش ندارم. معاملات هم درست انجام شده
  سایت تون عالیه

 7. سلام. واقعا ممکن هست که بروکر آمارکتس کلاهبرداری کنه و اجازه برداشت از حساب رو نده؟

  • با سلام. بروکر آمارکتس جزو بروکر های معتبر در بازار فارکس ایران است و روزانه درآمد بسیار زیادی از بخش های مختلف آن دارد، بنابراین بروکر های محبوبی مثل آمارکتس نیازی به اسکم و کلاهبرداری از مشتریان خود ندارند.
   البته سایت دیجی تریدرز به عنوان حامی معامله گران فارکس در ایران همیشه در حال بررسی وضعیت عملکرد و اخبار بروکر هاست و در صورتی که مشکلات آمارکتس صحت داشته باشد، آن را به سرعت اطلاع رسانی خواهد کرد.

 8. سلام این مطلب تون در مورد کلاهبرداری آمارکتس رو از خیلی دوستانم شنیده بودم. خیلی مفید بود. افراد زیادی این چیزا ها رو نمی دونند و فکر می کنند وظیفه ی بروکر آمارکتس هست که بهشون هر چقدر خواستند لوریج بده! در حالی که در اکثر مواقع بروکر های فارکس در زمان اخبار لوریج بالا رو نمیدن.

  • آقا اینا همه شون کلاهبردارند. آمارکتس هم به روش های مختلف کلاهبرداری می کنه ولی قانونا نمی تونی بگی کارش دزدی بوده! همشون قوانین شون به نفع خودشونه. من بروکر سالم بین اینا ندیدم

  • سلام. در صورتی به بروکری کلاهبردار گفته میشود که تخلف مالی انجام بدهد اما وقتی طبق قوانین مشخصی که در تمامی بروکر های فارکس وجود دارد، عمل می کند نمی توانیم ادعا کنیم که آمارکتس کلاهبردار است.
   دوست عزیز در صورتی که برای شما مشکلی در آمارکتس بوجود آمده است، می توانید مستندات خود را برای ما ارسال کنید تا بررسی و پیگیری شود.

 9. سلام. ممنون از مطلب خوبتون. این پست اینستاگرام خسروانی اف ایکس بود که علیه آمارکتس گذاشت ولی سوتی داده بود :))))

درج نظر