حساب زیرو ویندزور برای معامله گران حرفه ای – اسپرد حساب زیرو Zero در بروکر ویندزور چقدر است

08 آگوست 2023 -

حساب زیرو ویندزور بروکرز – Windsor Brokers

 

معامله گران حرفه ای که با سرمایه بالا به دنبال کسب درآمد در بازار فارکس هستند، به دنبال حساب هایی با اسپرد پایین هستند. بروکر ویندزور، حساب زیر را را با اسپرد نزدیک به صفر، برای این دسته از معامله گران ارائه می کند.

این حساب مشابه حساب ECN در بروکرهای فارکس است، با این تفاوت که از تکنولوژی حساب های ECN برای اتصال معاملات به نقدینگی بانک ها و موسسات بزرگ در هسته مرکزی فارکس، استفاده نمی کند.

ثبت نام در Windsor Brokers

اما میزان اسپرد این حساب بسیار پایین است و بروکر در ازای معاملات کمیسیون دریافت می کند. برای افتتاح حساب زیرو ویندزور، حداقل می بایست 1000 دلار سرمایه اولیه در حساب خود داشته باشید.

در صورتی که می خواهید با مشخصات حساب زیرو ویندزور بروکرز بیشتر آشنا شوید، می توانید ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

نام بروکر ویندزور بروکر – Windsor
حساب معاملاتی زیرو – Zero
حداقل واریزی 1000 دلار
حداکثر لوریج 1:1000
کمترین اسپرد از 0.0 پیپ
حساب اسلامی ندارد
مناسب معامله گران حرفه ای

 

آموزش حساب زیرو در ویندزور

 

حساب زیرو ویندزور؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

 

🔬حساب زیرو ZERO چیست

 

بسیاری از معامله گران حرفه ای، به دنبال معامله در حساب ECN هستند تا بدون میز معاملاتی (No Dealing Desk – NDD) در بازار فارکس معامله نمایند. از سوی دیگر اغلب معامله گران نمی دانند حساب زیرو چیست و به دلیل اسپرد 0.0 پیپ، آن را با حساب ECN یکی می دانند.

📢 توجه داشته باشید که بروکر ویندزور به صورت روشن در توافقنامه حساب مشتریان خود تصریح کرده است که این حساب از نوع ECN نمی باشد. بلکه بروکر ویندزور برای تامین نقدینگی انجام معامله، می تواند به عنوان مجری یا واسطه های در آن عمل کند.

به همین دلیل اگر به دنبال این هستید که بدانید حساب Zero چیست، پاسخ آن این است که این حساب نه از نوع ECN است و نه STP. بلکه معاملات در این بروکر بر حسب شرایط مختلف ممکن است، به شکل های مختلفی اجرا شود.

به همین دلیل استفاده از این حساب برای معامله گران حرفه ای بازار فارکس مناسب می باشد. در صورتی که برای انتخاب حساب ECN در فارکس نیاز به دریافت مشاوره دارید، می توانید به صورت رایگان با کارشناس دیجی تریدرز در تلگرام تماس بگیرید.

حساب زیرو ویندزور

🔩مشخصات حساب زیرو در بروکر ویندزور

 

حساب زیرو ویندزور برای معامله گران حرفه ای که سرمایه نسبتا زیادی برای معامله گری در اختیار دارند، مناسب می باشد. شما می توانید با شارژ حداقل 1000 دلار، از این حساب استفاده کنید.

حداکثر لوریج یا اهرم معاملاتی ارائه شده در این حساب، برای رگوله FSC که مخصوص معامله گران ایرانی است، تا سقف 1:1000 می باشد. در صورتی که برای معامله گران تحت رگوله CMA، حداکثر 1:400 و سایر رگولاتوری ها 1:500 می باشد.

حداقل اسپرد حساب زیرو ویندزور، 0.0 پیپ در جفت ارزهای اصلی فارکس است و در مقابل این اسپرد پایین، بروکر به ازای هر لات معامله 8 دلار کمیسیون دریافت می کند.

از ویژگی های منفی در این حساب برای معامله گران مسلمان، عدم ارائه ابزار حساب بدون سوآپ یا اسلامی است. برخلاف حساب پرایم در ویندزور بروکرز، در حساب زیرو، امکان حذف سواپ یا بهره شبانه وجود ندارد.

تفاوت حساب زیرو با پرایم

این حساب نیز اجازه هج کردن را برای معامله گران فراهم کرده است و استاپ آوت آن بر روی 20 درصد قرار داد. سطح کال مارجین حساب نیز روی 100 درصد می باشد.

معامله گران این حساب به تمامی نماد های معاملاتی (CFD) ارائه شده در بروکر ویندزور، که شامل جفت ارزهای فارکس و فلزات، بورس جهانی و ارزهای دیجیتال است، دسترسی دارند.

ثبت نام در ویندزور

📅جدول مشخصات حساب زیرو ویندزور

 

در جدول زیر می توانید مشخصات کامل حساب زیرو ویندزور را مشاهده نمایید:

مشخصات حساب زیرو ویندزور
مشخصات حساب حساب زیرو ویندزور
نام حساب Zero
حداقل شارژ 1000$
اسپرد حساب از 0.0 پیپ
کمیسیون حساب 8 دلار در هر لات
حداقل حجم سفارش 0.01 لات
حداکثر حجم سفارش 50 لات
اجازه هج کردن دارد
اجازه اسکالپ دارد
حساب بدون سواپ شبانه
ندارد
محافظت از موجودی منفی دارد
مجری حساب شخصی دارد
حداکثر لوریج 1:1000
استاپ آوت 20 درصد
مارجین کال 100 درصد

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره حساب زیرو ویندزور بروکرز

 

حساب زیرو در بروکر ویندزور برای معامله گران فارکس که حرفه ای مناسب است و به هیچ عنوان برای معامله گران تازه کار و مبتدی، توصیه نمی شود.

از سوی دیگر باید توجه داشته باشید که، این حساب از نوع ECN نمی باشد و تامین نقدینگی در آن توسط خود بروکر مدیریت می شود.

همچنین میزان کمیسیون دریافتی در این حساب نسبت به حساب های ECN در سایر بروکرهای معتبر فارکس مثل آلپاری و لایت فارکس، بسیار بالاست.

به عنوان مثال برای انجام معاملات شاخص داوجونز در بروکر ویندزور باید 8 دلار کمیسیون پرداخت کنید، در حالی که در بروکر لایت فارکس کافی است، تنها 50 سنت، کمیسیون در نظر بگیرید.

انتخاب حساب زیرو ویندزور برای معامله گران مختلف، می تواند سودآور یا زیان بار باشد. توصیه می کنیم در صورتی که بر روی یک نماد خاص معامله می کنید، میزان کمیسیون معاملات آن را با سایر بروکرها مقایسه کنید.

سایت دیجی تریدرز بسیاری از نماد های پرطرفدار در بازار فارکس را در حساب های بروکرهای معتبر بررسی کرده است. در صورت نیاز می توانید، پست مربوط به هریک از آنها را مطالعه کنید.

سوالات متداول

آیا حساب زیرو ویندزور از نوع ECN است؟

خیر، بروکر ویندزور در توافقنامه حساب معاملاتی با مشتریان تصریح کرده است که این حساب از نوع ECN نمی باشد.

میزان کمیسیون حساب زیرو در ویندزور چقدر است؟

به ازای انجام هر لات معامله در حساب زیرو باید 8 دلار کمیسیون به بروکر ویندزور پرداخت نمایید.

درج نظر