نظرات در مورد بروکر ویندزور چیست؟ بررسی نظر ایرانیان درباره Windsor Brokers

16 مارس 2024 -

نظرات در مورد بروکر ویندزور چیست؟

 

بروکر ویندزور مثل قذمت زیاد خود در بازار فارکس، معامله گران قدیمی هم دارد! نظرات مشتریان این بروکر بیشتر در مورد برخی از خدمات جنجالی [مثل بونوس رایگان، برداشت با تتر و …] در این کارگزاری است.

در صورتی که به تازگی با این بروکر آشنا شده اید، بهتر است به این نکات توجه داشته باشید. به عنوان مثال «واریز و برداشت» در بروکر Windsor در اغلب موارد از طریق روش تتر انجام می گیرد.

نظرات در مورد بروکر ویندزور هم بیشتر درباره نحوه واریز و برداشت ارز دیجیتال (USDT) از حساب های آن است؛ زیرا از طریق یک صرافی واسط به نام «ZixiPay» این کار را انجام می دهد! در ادامه «نظرات در مورد بروکر ویندزور» را بررسی می کنیم.

نام بروکر
ویندزور
امتیاز کاربران 4.7 از 5
بیشترین مشکلات واریز و برداشت
پشتیبانی فارسی تیکت در کابین
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

بررسی نظرات معامله گران درباره بروکر ویندزور

 

برخی از نظرات تریدرهای ایرانی در مورد بروکر ویندزور را در ادامه بررسی می کنیم:

 

نظر #1: واریز به بروکر

 

روش های واریز به بروکر ویندزور با حذف روش «پرفکت مانی» بسیار محدود شده است. در حال حاضر اغلب معامله گران ایرانی به دنبال استفاده از «روش شارژ با تتر» در بروکر ویندزور هستند.

اما با این حال مشکلات زیادی برای واریز و برداشت معامله گران در بروکر ویندزور ایجاد می شود؛ که باعث افزایش نظرات منفی درباره این بروکر شده است. در یکی از موارد، تریدری برای فعال سازی روش واریز خود دچار مشکل شده است.

نظرات در مورد بروکر ویندزور
نظرات در مورد بروکر ویندزور؛ مشکل واریزی

 

نظر #2: شرایط بونوس بروکر

 

بسیاری از معامله گران به دنبال “افتتاح حساب رایگان” در این بروکر هستند. زیرا می توانند با دریافت بونوس بدون ریسک در بازار فارکس کار خود را آغاز نمایند و بروکر ویندزور هم مدت زیادی است این سرویس را ارائه می کند.

اما اغلب معامله گران اطلاعات کافی درباره این بونوس در بروکر ویندزور ندارد و هنگام برداشت پول و سود خود از حساب ویندزور «نقض قوانین» و «ایرادات» خود را متوجه می شوند.

نظرات در مورد بروکر ویندزور

 

نظر #3: رضایت از خدمات بروکر

 

برخی از معامله گران قدیمی بازار هم از فعالیت در حساب های بروکر ویندزور رضایت دارند. این بروکر تنها از پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 استفاده می کند و تنها «2 حساب» معاملاتی دارد.

این موارد نشان دهنده “کلاسیک بودن” حساب های این بروکر است [که شاید برای اغلب معامله گران جدید جالب به نظر نیاید]؛ اما معامله گران قدیمی از آن رضایت دارند!

نظرات در مورد بروکر ویندزور

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره بروکر ویندزور

 

نظرات مشتریان بروکر ویندزور عموما مثبت است اما در مواردی هم از میزان اسپرد، شرایط «واریز و برداشت» گلایه هایی وجود دارد. اما می توان گفت به طور عمومی مشکل جدی در بروکر ویندزور شما را تهدید نمی کند!

در کنار نظرات مثبت، رگوله و اعتبار بالای بروکر ویندزور، امکان فعالیت مناسب را برای مشتریان بوجود آورده است. شما هم می توانید تجربیات خود را درباره بروکر ویندزور در بخش نظرات این پست با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

آیا معامله گران از بروکر ویندزور رضایت نسبی دارند؟

بله، بسیاری از معامله گران این بروکر مشتریان قدیمی هستند و از خدمات این بروکر بسیار رضایت دارند.

میزان نظرات در مورد بروکر ویندزور چقدر مثبت است؟

اغلب معامله گران از خدمان این بروکر رضایت زیادی دارند و در بخش کامنت آن را با ما درمیان می گذارند.

نظرات (3)
  1. واریز ریالی در این بروکر توسط خود پشتیبانی انجام میشه که واقعا کاره ریسکی هست من اصلا اعتمادی ندارم به این واریز و برداشت ها

  2. سلام وقت بخیر آیا واریز و برداشت ریالی در بروکر ویندزور امن و سیف هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید چون از طریق واسط انجام میشه مثل اینکه نه خود بروکر.

    • بله، می توانید از این روش استفاده نمایید. همچنین می توانید از طریق مجموعه دیجی تریدرز واریز و برداشت خود را در بروکر ویندزور بدون کارمزد انجام دهید.

درج نظر