نماد نفت در ویندزور بروکرز – ترید انواع نمادهای نفتی در بروکر ویندزور

04 آگوست 2023 -

نماد نفت در ویندزور بروکرز – Windsor Brokers

 

نماد نفت در بروکر ویندزور جزو پرطرفدارترین نمادهای معامله گران فارکس است. بروکر ویندزور انواع نمادهای نفت در فارکس را ارائه می کند و از این جهت، بروکرهای انگشت شماری، این تنوع را در بخش نمادهای گروه انرژی را ارائه کرده اند.

نماد نفت در فارکس به دلیل روندهای طولانی و ادامه دار، برای معامله گران بلند مدت فارکس جذاب است. سواپ خرید و فروش نماد نفت نیز برای این دسته از معامله گران بسیار حائز اهمیت است.

اسپرد و کمیسیون نماد نفت در ویندزور مناسب است و شما می توانید نمادهای نفت در «متاتریدر 4 بروکر ویندزور» معامله کنید. نماد های نفت برنت انگلیس و نفت خام سبک آمریکا جزو نمادهای متداول در بروکرهای فارکس هست.

ثبت نام در Windsor Brokers

اما بروکر ویندزور علاوه بر این نمادهای دیگری مثل نماد “نفت کوره” و “نفت شیرین” نیز ارائه شده است. قیمت این نمادهای نفتی همبستگی زیادی با یکدیگر دارد و می توانید با اخبار کلان اقتصادی [مثل وضعیت عرضه نفت در جلسات اوپیک] وارد این معاملات شوید.

اغلب نمادهای نفت در ویندزور به صورت CFD ارائه می شود و برخی از آنها نیز به صورت اسپات (Spot) قابل معامله می باشد. در ادامه این مطلب، انواع نماد نفت در بروکر ویندزور را، بیشتر معرفی خواهیم کرد.

نفت در فارکس نماد در ویندزور بروکرز
🛢️نفت برنت انگلیس UKBRENT
🪔نفت خام آمریکا USCRUDE
🏗️نفت سبک شیرین WTI
⚱️نفت کوره HEATOIL

 

آموزش نماد نفت در بروکر ویندزور (ویدیویی)

 

 

نماد نفت در ویندزور؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

مشخصات نماد نفت در بروکر ویندزور

 

در سال های اخبر، بروکر ویندزور در بخش نمادها انرژی تنوع بیشتری را ایجاد کرده است. نماد های نفت در بروکر ویندزور [از 13 ماه می در سال 2019]، علاوه بر معاملات CFD، در بازار اسپات نیز قابل معامله هستند.

مشخصات هریک از نمادها را می توانید بررسی کنید و بر اساس استراتژی معاملاتی و میزان سرمایه خود، معامله نمایید. توجه داشته باشید که تمامی نمادهای بروکر ویندزور، تنها در متاتریدر 4 قابل معامله می باشند.

تمامی نمادهای نفت در ویندزور در ازای دلار ارزش گذاری می شود. نمادها و اسپرد هریک از این نماد ها از 0.02 الی 0.06 پیپ است که میزان آن بسیار پایین می باشد.

نماد نفت در ویندزور

🛢️نماد نفت برنت انگلیس در ویندزور بروکرز

 

نفت برنت انگلیس در بروکر ویندزور به صورت معاملات CFD و اسپات ارائه می شود. قیمت این دو نماد تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد اما از نظر اسپرد، شرایط متفاوتی دارند.

نماد برنت در بازار اسپات “BRENT” است و نماد معاملات CFD آن “UKBRENT” می باشد. سواپ خرید و فروش نفت برنت در معاملات CFD بروکر ویندزور، نزدیک به صفر می باشد.

حداقل حجم معاملات نماد نفت برنت در ویندزور 0.01 لات است و حداکثر حجم آن در هر سفارش می تواند تا 20 لات باشد. مشخصات این نمادها را در جدول زیر مشاهده کنید.

نماد های نفت برنت انگلیس
نفت برنت نفت برنت انگلیس
BRENT UKBRENT
معاملات اسپات معاملات CFD
اسپرد از 0.03 پیپ اسپرد از 0.06 پیپ

 

ثبت نام در ویندزور

🪔نماد نفت خام سبک آمریکا در بروکر ویندزور

 

نماد نفت خام سبک آمریکا که شامل نفت شیرین وست تگزاس و نفت خام سبک آمریکا است، به دلیل فرآوری آسان آن در تولید بنزین با کیفیت، مورد استقبال بازارهای جهانی قرار گرفته است.

نماد نفت شیرین وست تگزاس در بروکر ویندزور دارای سواپ خرید و فروش منفی می باشد. سواپ خرید نماد “WTI” یا همان نفت سبک وست تگزاس 0.23- و سواپ فروش آن 1.76- می باشد.

شما می توانید هریک از این نمادهای نفت آمریکا را حداکثر تا 20 لات، در بروکر ویندزور معامله کنید. مشخصات این نماد ها را در جدول زیر می توانید مشاهده نمایید.

نماد های نفت برنت انگلیس
نفت خام آمریکا نفت سبک وست تگزاس
USCRUDE WTICASH
معاملات CFD معاملات اسپات
اسپرد از 0.02 پیپ اسپرد از 0.04 پیپ

 

⚱️نماد نفت کوره در ویندزور بروکرز

 

یکی دیگر از نمادهای نفت در ویندزور بروکرز، نماد نفت کوره (Heating Oil) یا مازوت است. نماد نفت کوره در ویندزور بروکرز، “HEATOIL” است. این محصول در بازار CFD بروکر ویندزور معامله می شود.

نفت کوره روند متفاوتی نسبت به سایر نمادهای نفتی بازار فارکس دارد. حداقل اسپرد این نماد 0.02 پیپ و به طور میانگین تا 0.03 پیپ متغییر می باشد. اندازه کانترکت سایز این نماد 42 هزار گالون می باشد.

شما می توانید این نماد را در بروکر ویندزور بر پایه دلار آمریکا معامله کنید. حداقل حجم معاملات این نفت کوره در ویندزور 1 لات است و حداکثر میزان آن 10 لات می باشد.

آموزش ثبت نام در ویندزور بروکر - نحوه ثبت نام در بروکر ویندزور - کد رفرال ویندزور

ثبت نام در بروکر WindsorBrokers

جهت افتتاح حساب در بروکر ویندزور، می توانید از طریق آموزش ثبت نام سریع در بروکر ویندزور، کار خود را در این بروکر معتبر شروع نمایید:

ثبت نام در ویندزور

 

نماد نفت در آلپاری

بررسی نماد نفت در سایر بروکرها

یکی از بروکرهای پرطرفدار در ایران، کارگزاری آلپاری است. برای آشنایی با شرایط اسپرد و کمیسیون نماد نفت در آلپاری، مطلب زیر را بخوانید:

نماد نفت در آلپاری

 

معاملات نفت در متاتریدر 4 بروکر ویندزور

 

برای انجام معاملات نفت در ویندزور بروکرز باید از طریق حساب های معاملاتی پرایم یا زیرو، اقدام نمایید. پس از دانلود متاتریدر 4 ویندزور و ورود به حساب معاملاتی خود، مراحل زیر را انجام دهید:

 

گام 1: ورود به پنجره نمادها

 

ابتدا از طریق منوی «View» در بالا، گزینه «Symbols» را انتخاب کنید.

نماد در بروکر ویندزور
نماد در متاتریدر بروکر ویندزور

 

گام 2: انتخاب نمادهای نفت

 

در دسته بندی نمادهای بروکر ویندزور، وارد قسمت مربوط به «CFD Crude» شوید. نماد نفت برنت و نفت خام آمریکا را، می توانید در این قسمت مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که، هر یک از این نمادها دوبار تکرار شده است و دومین مورد آنها غیرفعال می باشد. پس از انتخاب نماد مورد نظر خود بر روی دکمه «Show»کلیک کنید، تا در واچ لیست شما قرار بگیرید.

نمادهای نفت در ویندزور
نمادهای نفت در ویندزور

برای نماد نفت کوره در ویندزور نیز، وارد دسته بندی «CFD Energies» شوید و بر روی نماد «HEATOIL» کلیک کنید. برای اضافه کردن این نماد هم از دکمه «Show» استفاده نمایید.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره نماد نفت ویندزور بروکرز

 

بروکر ویندزور، یکی از بهترین بروکرهای فارکس برای معاملات نفت در فارکس است. تنوع نمادهای نفت در این بروکر زیاد است و اسپرد نماد نفت در ویندزور بسیار رقابتی با سایر بروکرهای فارکس است.

شما می توانید در بازار اسپات و فیوچرز نماد نفت ویندزور بروکرز را، معامله کنید. البته تنها نماد نفت برنت، به عنوان پرطرفدارترین نماد نفتی در جهان، در هر دو بازار CFD و اسپات ارائه شده است.

در صورتی که برای معاملات نماد نفت در ویندزور نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، می توانید سوالات خود را در بخش نظرات این پست و یا از طریق پشتیبانی از کارشناس دیجی تریدرز بپرسید.

سوالات متداول

نماد نفت برنت در ویندزور بروکرز چیست؟

نماد نفت برنت در بازار اسپات بروکر ویندزور BRENT است و در بازار CFD این بروکر با نماد UKBRENT ارائه می شود.

آیا بروکر ویندزور نماد نفت کوره را ارائه می کند؟

بله، معامله گران در بروکر ویندزور می توانند بر روی نفت کوره با نماد “HeatOil” معامله نمایند.

اسپرد نماد نفت در ویندزور چقدر است؟

اسپرد نماد نفت در ویندزور بین 2 الی 3 پیپ می باشد.

نظرات (2)
  1. میخواستم بدونم در ویندزور حداقل حجم معاملات نماد نفت برنت چقدره؟

    • با سلام. شما می توانید با حداقل حجم 0.01 لات در متاتریدر 4 در این بروکر نمادهای نفتی را معامله کنید.

درج نظر