مشکل ورود به تاپ چنج🌐 چرا سایت تاپ چنج باز نمیشود؟

03 جولای 2023 -

آیا تاپ چنج فیلتر است؟

 

صرافی تاپ چنج تنها صرافی بین المللی است که در ایران از درگاه پرداخت ریالی استفاده می کند. بسیاری از معامله گران فارکس از طریق تاپ چنج برای نقل و انتقال دارایی خود به حساب بروکر استفاده می کنند.

با توجه به محدودیت دسترسی به درگاه پرداخت ریالی از طریق آی پی خارج ایران، در صورتی که تاپ چنج فیلتر شده باشد، معامله گران نیز برای واریز ریالی با مشکل مواجه می شوند.

پشتیبانی دیجی تریدرز پیام های بسیاری از معامله گران دریافت کرده است که پرسیده اند «چرا سایت تاپ چنج باز نمیشه» و یا «آیا تاپ چنج فیلتر شده» و «چرا تاپ چنج کار نمی کند» و …

کارشناس تاپ چنج برای توضیح تمامی این سوالات، موارد مختلفی را بررسی کرده است که تحت عنوان یک پست به صورت عمومی در اختیار مخاطب های عزیزمان قرار می دهیم.

نام صرافی تاپ چنج – Top Change
سایت صرافی topchange.net
نیاز به فیلتر شکن دارد
اپلیکیشن بدون فیلتر منتشر شد
🟢تماس با کارشناس
🔵پشتیبانی تلگرام

 

مشکل ورود به تاپ چنج چیست؟

 

یکی از مشکلات معامله گران ایرانی برای ورود به تاپ چنج، عدم استفاده از فیلتر شکن مناسب است. زیرا در ماه های اخیر، سایت تاپ چنج با آی پی ایران بدون فیلترشکن باز نمی شود!

برای حل مشکل ورود به تاپ چنج، باید از طریق فیلترشکن وارد صفحه لاگین به آدرس «https://my.topchange.net/auth/login» شوید و با فیلترشکن خاموش وارد کابین خود به آدرس «https://my.topchange.net» شوید.

همچنین ممکن است سایت صرافی تاپ چنج در برخی از روزهای ماه به دلیل انجام آپدیت از دسترس خارج شده باشد. به طور معمول این صرافی اطلاعیه [یک هفته قبل اطلاعیه انجام آپدیت] را در کابین معامله گران قرار می دهد.

مشکل ورود به تاپ چنج، چرا تاپ چنج باز نمیشه
مشکل ورود به تاپ چنج؛ اطلاعیه بروکر در کابین

 

معامله گران ایرانی می توانند زمان واریز و برداشت های خود در بر اساس این موارد تنظیم نمایند تا دچار مشکل نشوند. برای مشاهده اطلاعیه صرافی در بخش «داشبورد» می توانید پوستر آنها را مشاهده نمایید.

معامله گران ایرانی برای رفع مشکل ورود به تاپ چنج می توانند از اپلیکیشن این بروکر نیز استفاده نمایند. خوشبختانه اپلیکیشن صرافی تاپ چنج نیاز به فیلترشکن ندارد و به راحتی می توانید وارد حساب خود شوید.

دانلود برنامه تاپ چنج برای اندروید

دانلود نرم افزار بدون فیلتر TC Pay

شما می توانید از طریق دانلود آخرین نسخه اپلیکیشن صرافی TC Pay بدون مشکل وارد تاپ چنج شوید.

دانلود اپلیکیشن تاپ چنج

 

آیا صرافی تاپ چنج قانونی است؟

 

تمامی صرافی های داخلی باید دارای مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی ایران باشند. متاسفانه سایت تاپ چنج به صورت قانونی و تحت نظارت بانک مرکزی ایران فعالیت نمی کند و در سال های اخیر به دلیل افزایش نرخ دلار و خروج ارز از کشور، سایت صرافی های خارجی در ایران مسدود شده است.

با توجه به اینکه هیچ نظارتی از سوی نهادهای اقتصادی در ایران بر روی عملکرد صرافی تاپ چنج وجود ندارد، سایت تاپ چنج بدون فیلتر باز نمیشود و برای دسترسی به درگاه ریالی آن نیز نمی توانید از فیلترشکن استفاده کنید.

البته راهکار واریز ریالی در سایت تاپ چنج، خاموش کردن فیلترشکن در هنگام لود صفحه پرداخت است. پس از اتمام پرداخت می توانید مجددا فیلترشکن خود را فعال کنید تا سایت تاپ چنج باز شود.

همچنین در صورتی که بخواهید با تاپ چنج بدون فیلتر وصل شوید، می توانید از اپلیکیشن اندروید تاپ چنج استفاده کنید. صرافی تاپ چنج برای گوشی های اندروید برنامه صرافی خود را ارائه کرده است که در حال حاضر فیلتر نیست.

چرا تاپ چنج باز نمیشه ، تاپ چنج فیلتر شد، آیا سایت تاپ چنج فیلتر است؟

همکاری صرافی تاپ چنج برای واریز ریالی از طریق درگاه این شرکت نیست، بلکه درگاه ریالی شرکت های داخلی مانند ویدار با صرافی تاپ چنج همکاری می کنند و این موضوع به معنای تایید فعالیت آن از سوی بانک مرکزی ایران نیست.

در سال های گذشته، صرافی تاپ چنج فیلتر نبود و همین موضوع باعث اعتماد بسیاری از معامله گران فارکس به آن شده بود. در حال حاضر این صرافی کارنامه خوبی از خود بجای گذاشته است و توانسته نظر بسیاری از معامله گران را به خود جلب نماید.

بروکر های معتبری همچون آلپاری از درگاه مستقیم تاپ چنج در کابین خود استفاده می کنند و شما می توانید به سادگی پول خود را به این حساب بروکر واریز نمایید و یا آن را به صورت ریالی برداشت کنید.

ثبت نام در آلپاری

 

چرا سایت تاپ چنج باز نمیشود

 

اگر به تازگی متوجه شده اید که تاپ چنج باز نمیشود، شایع ترین دلایل آن می تواند یکی از موارد زیر باشد:

اختلال در اینترنت داخلی و محدودیت پهنای باند (فیلتر شدن سایت)؛

✅ عدم استفاده از آدرس صحیح سایت تاپ چنج؛

✅ بروز رسانی دوره ای در سرور سایت تاپ چنج؛

✅ عدم استفاده از فیلترشکن مناسب و قوی؛

✅ ایراد در تنظیمات پروکسی کامپیوتر شما؛

✅ عدم استفاده از مرورگر مناسب برای ورود به تاپ چنج.

اگر تمامی این موارد را بررسی کرده اید و هنوز نمی دانید چرا سایت تاپ چنج باز نمیشه می توانید با پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید تا کارشناس مجموعه، مشکل شما را بررسی کند.

توصیه می کنیم از ارائه دهنده سرویس های اینترنتی دیگر نیز برای اتصال به سایت تاپ چنج فیلتر شده ، استفاده کنید. زیرا ممکن است فیلترشکن شما دارای ایراد خاصی نباشد و مشکل سایت تاپ چنج از سرعت پایین اینترنت باشد.

⛔ حتما از آدرس صحیح صرافی تاپ چنج برای ورود به سایت استفاده کنید زیرا برخی از سایت ها از طریق فیشینگ اطلاعات کاربران را سرفت می کنند.

 

💡نظر کارشناس درباره مشکل ورود به تاپ چنج

 

صرافی تاپ چنج یکی از بزرگترین درگاه های انتقال پول بین مشتریان ایرانی و بروکرهای معتبر فارکس در ایران است. اما یکی از مشکلات معامله گران در این بروکر، بروز رسانی های مکرر این صرافی می باشد.

معامله گران برای دریافت اطلاعات این صرافی می توانند از طریق اعلانات کابین شخصی خود و یا کانال اطلاع رسانی صرافی تاپ چنج در تلگرام، از آخرین اتفاقات و بروز رسانی های این صرافی معتبر اطلاع پیدا کنند.

همچنین می توانید از طریق پشتیبانی دیجی تریدرز در تلگرام برای اطمینان از در دسترس بودن سرور های تاپ چنج برای دریافت اطلاعات لازم پرس و جو نمایید. در صورتی که تجربه استفاده از تاپ چنج را دارید، در کامنت ها نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

آیا تاپ چنج فیلتر است؟

بله، در حال حاضر در ایران سایت صرافی تاپ چنج فیلتر شده است و برای اتصال به آن باید از ابزار تغییر آی پی استفاده کنید.

آیا فعالیت درگاه پرداخت ریالی در صرافی تاپ چنج قانونی است؟

بله، صرافی تاپ چنج از طریق شرکت های واسطه که شریک تجاری او در ایران هستند، سرویس پرداخت ریالی را ارائه می کند.

مشکل ورود به صرافی تاپ چنج چیست؟

این صرافی در حال حاضر در ایران فیلتر شده است و دسترسی مشتریان به آن محدود شده است. از طرف دیگر سایت صرافی در حال به روز رسانی می باشد که در هر ماه 4 یا 5 بار به مدت چند ساعت از دسترس خارج می شود!

درج نظر