آیا تاپ چنج فیلتر است؟ 🌐 چرا سایت تاپ چنج باز نمیشود

03 جولای 2023 -

آیا تاپ چنج فیلتر است؟

 

صرافی تاپ چنج تنها صرافی بین المللی است که در ایران از درگاه پرداخت ریالی استفاده می کند. بسیاری از معامله گران فارکس از طریق تاپ چنج برای نقل و انتقال دارایی خود به حساب بروکر استفاده می کنند.

با توجه به محدودیت دسترسی به درگاه پرداخت ریالی از طریق آی پی خارج ایران، در صورتی که تاپ چنج فیلتر شده باشد، معامله گران نیز برای واریز ریالی با مشکل مواجه می شوند.

پشتیبانی دیجی تریدرز پیام های بسیاری از معامله گران دریافت کرده است که پرسیده اند «چرا سایت تاپ چنج باز نمیشه» و یا «آیا تاپ چنج فیلتر شده» و «چرا تاپ چنج فیلتر شده» و …

کارشناس تاپ چنج برای توضیح تمامی این سوالات، موارد مختلفی را بررسی کرده است که تحت عنوان یک پست به صورت عمومی در اختیار مخاطب های عزیزمان قرار می دهیم.

نام صرافی تاپ چنج – Top Change
سایت صرافی topchange.net
نیاز به فیلتر شکن دارد
اپلیکیشن بدون فیلتر منتشر شد
🔵پشتیبانی تلگرام 🟢پشتیبانی واتس آپ

 

آیا صرافی تاپ چنج قانونی است؟

 

تمامی صرافی های داخلی باید دارای مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی ایران باشند. متاسفانه سایت تاپ چنج به صورت قانونی و تحت نظارت بانک مرکزی ایران فعالیت نمی کند و در سال های اخیر به دلیل افزایش نرخ دلار و خروج ارز از کشور، سایت صرافی های خارجی در ایران مسدود شده است.

با توجه به اینکه هیچ نظارتی از سوی نهادهای اقتصادی در ایران بر روی عملکرد صرافی تاپ چنج وجود ندارد، سایت تاپ چنج بدون فیلتر باز نمیشود و برای دسترسی به درگاه ریالی آن نیز نمی توانید از فیلترشکن استفاده کنید.

البته راهکار واریز ریالی در سایت تاپ چنج، خاموش کردن فیلترشکن در هنگام لود صفحه پرداخت است. پس از اتمام پرداخت می توانید مجددا فیلترشکن خود را فعال کنید تا سایت تاپ چنج باز شود.

همچنین در صورتی که بخواهید با تاپ چنج بدون فیلتر وصل شوید، می توانید از اپلیکیشن اندروید تاپ چنج استفاده کنید. صرافی تاپ چنج برای گوشی های اندروید برنامه صرافی خود را ارائه کرده است که در حال حاضر فیلتر نیست.

چرا تاپ چنج باز نمیشه ، تاپ چنج فیلتر شد، آیا سایت تاپ چنج فیلتر است؟

همکاری صرافی تاپ چنج برای واریز ریالی از طریق درگاه این شرکت نیست، بلکه درگاه ریالی شرکت های داخلی مانند ویدار با صرافی تاپ چنج همکاری می کنند و این موضوع به معنای تایید فعالیت آن از سوی بانک مرکزی ایران نیست.

در سال های گذشته، صرافی تاپ چنج فیلتر نبود و همین موضوع باعث اعتماد بسیاری از معامله گران فارکس به آن شده بود. در حال حاضر این صرافی کارنامه خوبی از خود بجای گذاشته است و توانسته نظر بسیاری از معامله گران را به خود جلب نماید.

بروکر های معتبری همچون آلپاری از درگاه مستقیم تاپ چنج در کابین خود استفاده می کنند و شما می توانید به سادگی پول خود را به این حساب بروکر واریز نمایید و یا آن را به صورت ریالی برداشت کنید.

ثبت نام در آلپاری

 

چرا سایت تاپ چنج باز نمیشود

 

اگر به تازگی متوجه شده اید که تاپ چنج باز نمیشود، شایع ترین دلایل آن می تواند یکی از موارد زیر باشد :

اختلال در اینترنت داخلی و محدودیت پهنای باند

✅ عدم استفاده از آدرس صحیح سایت تاپ چنج

✅ بروز رسانی دوره ای در سرور سایت تاپ چنج

✅ عدم استفاده از فیلترشکن مناسب و قوی

✅ ایراد در تنظیمات پروکسی کامپیوتر شما

✅ عدم استفاده از مرورگر مناسب برای ورود به تاپ چنج

اگر تمامی این موارد را بررسی کرده اید و هنوز نمی دانید چرا سایت تاپ چنج باز نمیشه می توانید با پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید تا کارشناس مجموعه، مشکل شما را بررسی کند.

توصیه می کنیم از ارائه دهنده سرویس های اینترنتی دیگر نیز برای اتصال به سایت تاپ چنج فیلتر شده ، استفاده کنید. زیرا ممکن است فیلترشکن شما دارای ایراد خاصی نباشد و مشکل سایت تاپ چنج از سرعت پایین اینترنت باشد.

⛔ حتما از آدرس صحیح صرافی تاپ چنج برای ورود به سایت استفاده کنید زیرا برخی از سایت ها از طریق فیشینگ اطلاعات کاربران را سرفت می کنند.

سوالات متداول

آیا تاپ چنج فیلتر است؟

بله، در حال حاضر در ایران سایت صرافی تاپ چنج فیلتر شده است و برای اتصال به آن باید از ابزار تغییر آی پی استفاده کنید.

آیا فعالیت درگاه پرداخت ریالی در صرافی تاپ چنج قانونی است؟

بله، صرافی تاپ چنج از طریق شرکت های واسطه که شریک تجاری او در ایران هستند، سرویس پرداخت ریالی را ارائه می کند.

درج نظر